Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajatele – aastaaruande tegemise hind

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Raamatupidajatele – aastaaruande tegemise hind

Postitas:

Umbes kui palju maksab ühe väikese OÜ aastaaruande tegemine? Ligikaudne summa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 15:56; 06.01 20:41; 07.01 10:51; 20.01 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3000

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu raamatupidaja küsib 150+km. Aga mul tõesti väga väike ettevõte ja palju tööd selle aruandega pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitme raamatupidamisfirma lehel on kirjas, et kui kõik numbrid on koos ja arved-kviitungid rmtp. süsteemi sisestatud, siis hakkavad hinnad 130+KM.
kui rmtp korras pole, siis iga kanne (nt 1 ost= min 2 kannet) rmtp süsteemis 1€+km, lisaks veel mingid summad deklarite muutmise vmt vajaliku eest.

enamik oüsid teeb oma rmtp sellepärast ise

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:36; 20.01 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kõrged pakkumised siin. 40€-st alates, kui arved korras, laene pole, jne.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 15:56; 06.01 20:41; 07.01 10:51; 20.01 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli aasta sissekanded tagantjärgi (saatsin tsekkide ja arvete pildid, 40 kannet) + aasta aruanne kokku 70€.
Väike ettevõte, töötajaid pole, olen ise omanik ja osutasin teenust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas seda väikest määratletakse? Et eriti ei teeni, aga raha võtab pangast 10€ kaupa päevast päeva välja ja raamatupidaja peab need kanded kaasa tegema? Parim nali on olnud klient, kellel oli Swedis 11 kontot, tema investeeris oma pisikesi summakesi lühikesteks tähtaegadeks.
Kadunud arved, tšekid kulutavad ka aega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 22:48; 14.01 23:19;
To report this post you need to login first.

Minul oli aasta sissekanded tagantjärgi (saatsin tsekkide ja arvete pildid, 40 kannet) + aasta aruanne kokku 70€.

Väike ettevõte, töötajaid pole, olen ise omanik ja osutasin teenust.

ja mulle on täiesti arusaamatu, et keegi selliselt enda tööd alahindab… 70 eurot koos eelneva aasta toimingutega – sry aga juba raamatupidaja vastutus on oluliselt rohkem väärt. 70 eurot teenusena on ca 40 eurot netotasu ja seda on ikka väga vähe.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 08:55; 07.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mulle on täiesti arusaamatu, et keegi selliselt enda tööd alahindab… 70 eurot koos eelneva aasta toimingutega – sry aga juba raamatupidaja vastutus on oluliselt rohkem väärt. 70 eurot teenusena on ca 40 eurot netotasu ja seda on ikka väga vähe.

Mis vastutus on raamatupidajal? Vastutab ju omanik ja tema logib portaali ja täidab aastaaruande.
Aasta toimingutest: mõnel on neid nii vähe, aga aruanne tuleb ikka teha.
PS! Kas kõik raamatupidamist tegevad on üldse käibemaksukohuslased, et siin km-st nii palju räägitakse? Enamus on ju mikroettevõtted, 90% vist.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 15:56; 06.01 20:41; 07.01 10:51; 20.01 22:31;
To report this post you need to login first.

Mis vastutus on raamatupidajal? Vastutab ju omanik ja tema logib portaali ja täidab aastaaruande.
Aasta toimingutest: mõnel on neid nii vähe, aga aruanne tuleb ikka teha.

no ma ei tea kuidas sina, aga mina vastutan alati oma tehtud töö eest – kasvõi kliendi ees.
Pealegi enamasti siiski eeldatakse aastaaruannet tehes, et raamatupidaja selle ka portaali sisestab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 08:55; 07.01 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnad on väga erinevad ja eks firmadki ole erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kõrged pakkumised siin. 40€-st alates, kui arved korras, laene pole, jne.

Miks sa üldse raamatupidajaks õppisid kui koristaja palga eest ennast müüd!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa üldse raamatupidajaks õppisid kui koristaja palga eest ennast müüd!

Miks arvad, et ta üldse õppinud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 22:48; 14.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa üldse aru miks selle aruande eest eraldi raha küsitakse.
Kui RP on kogu aasta tööd teinud, siis see aruanne genereeritakse üsna automaatselt ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa üldse aru miks selle aruande eest eraldi raha küsitakse.
Kui RP on kogu aasta tööd teinud, siis see aruanne genereeritakse üsna automaatselt ju

No selleks peab kogu raamatupidamine Meritis olema aga paljudel ju ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 15:56; 06.01 20:41; 07.01 10:51; 20.01 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selleks peab kogu raamatupidamine Meritis olema aga paljudel ju ei ole.

No eks neil on siis mujal.

ma ei saa üldse aru miks selle aruande eest eraldi raha küsitakse.

Kui RP on kogu aasta tööd teinud, siis see aruanne genereeritakse üsna automaatselt ju

Ilmselt pole siis tehtud terve aasta tööd ja lastaksegi raamatupidajal kõik korraga ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selleks peab kogu raamatupidamine Meritis olema aga paljudel ju ei ole.

aastaaruannet esitatakse Äriregistri ettevõtjaportaalis riigile.
meriti ega ühegi teise kommertstarkvara omamine pole selleks absoluutselt vajalik.
on vaja id-kaardi olemaslu, õigust ettevõtte andmeid riigile edastada ja paarikümne arvu sisestamis.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:36; 20.01 22:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajatele – aastaaruande tegemise hind