Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajatele küsimus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Raamatupidajatele küsimus

Postitas:

Töötaja kasutab isiklikku sõiduautot, autokompensatsiooni ei saa, kokkuleppel tasutakse parkimised kuluaruande alusel.

Kas ettevõte võib sisendkäibemaksu tagasi küsida või läheb kogu summa parkimiskulusse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 20:11; 01.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://pilvebyroo.ee/isikliku-auto-kasutamise-huvitis/

http://kaksi.ee/et/eraisiku-tootaja-auto-kasutamine-toosoitudeks-alates-01-01-2018/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 20:28; 01.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean autokompensatsiooni reegleid, uurin just seda varianti, kui ei saa autokompensatsiooni aga parkimine hüvitatakse kuluaruande alusel.

Selle lingi leidsin ise ka ja seal on lause: Lisaks autokompensatsioonile võib maksta auto parkimise eest, selleks ei ole päevikut vaja.

Nüüd ettevõtte seisukohast, kas ta võib nendelt parkimistsekkidelt käibemaksu tagasi arvestada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 20:11; 01.11 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani ei luba KMS eraisikule hüvitatavatelt arvetelt sisendKM arvestada.
Et sisendit saaks arvestada, peab kuludokument olema vormistatud firma nimele koos kõigi vajalike rekvisiitidega. Samas lubab KMS lihtsustatud arvetele rekvisiidid ise juurde kirjutada.
Maksumaksjate liidu juristide kommentaarid sel temal on vastuolus MA kommentaaridega.
Kui tahad olla oma tegemistes täiesti kindel, esita sama küsimus kirjalikult MA-le.
Mina olen lugenud parkimisdokumendid firma kuludeks, löönud peale templi rekvisiitidega ja arvestanud sisendit. Aga MA kontrollid pole neid dokumente siiani kunagi vaadanud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 20:28; 01.11 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen lihtsalt, et vôib.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajatele küsimus