Esileht Hobinurk Raamatusõbrad, ehk oskate mulle soovitusi anda

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raamatusõbrad, ehk oskate mulle soovitusi anda

Postitas:

Tere!
Sooviksin lugemissõpradelt natuke soovitusi. Ei oska enam ise raamatukogust midagi valida. Viimase aja kindlad lemmikud on olnud:
“koduabiline”, “Tuba”, “Ei.tohi.magama.jääda”, 12 aastat orjana”. Ehk siis need raamatud on olnud nii põnevad, et kui polnud aega lugeda, siis kuklas ikka käis, et raamat ootab, raamat ootab 🙂
Olen lugenud viimasel ajal ka “Dorian Grey portree”, “Da vinci koodi” ja hetkel on pooleli “Firma”, aga minu jaoks ei ole neis midagi erilist, liialt kirjeldavad ja detailidele rõhuvad. Ehk sellesarnased pole nii väga my cup of tea 🙂
Ajaviiteromaane olen ka püüdnud lugeda, kuid seal puudub ka mu jaoks põnevus- ehk viimati “Abielunaiste saladused” ja “Naine Pariisist”. Süzee oli etteaimatag ja selline tunne nagu loeks ajakirja, mitte kaasahaaravat raamatut.
Palungi abi, et kes on nn “minu masti lugeja” ehk oskab mulle midagi head sügisõhtuteks soovitada. Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan Indreks Hargla Apteeker Melchiori lugusid. Endale meeldib Tom Rob Smith “44.laps”, Lars Kepler “Hüpnotisöör”. Viimane raamat, mida lugesin oli “Kasper Bernati seiklused”, mis on seotud Mikolaj Koperniku elu ja töödega. Klassikutest soovitan Bulgakovi “Meister ja Margarita”‘t. Kui tahan midagi lihtsat lugeda ja huumorit ka oleks, siis laenutan Darja Dontsova romaane

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Varraku sarja “Moodne aeg”. Minu konkurentsitud lemmikud sealt on M. Barbery “Siili elegants” A. Makiene “Tundmatu mehe elu” ja D. Abbott “Klaverimängija”, aga pettumust ei ole valmistanud sarja ükski raamat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khaled Hosseini kõik raamatud. Alusta nt. Tuhat hiilgavat päikest, siis Mägedelt kajas vastu ja viimasena Lohejooksja. Kõik on sellised, et käest panna ei saa. Aga võid lugeda ka selles järjekorras, kuidas need kätte saad.

Väga hea on ka Me peame rääkima Kevinist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu poolt nimetatud raamatud on mullegi meeldinud. Minu viimase aja lemmik oli “Kadunud” Gillian Flynn. Selle põhjal ka film “Gone girl”. Natuke selle “Ei.Tohi.Magama .Jääda” -laadne raamat.

Ajaviitekirjanusest meeldis Paullina Simmonsi “Vaskratsanik” ning “Tatjana ja Aleksander” triloogia Leningradi blokaadi aegsest ning järgsest armastusloost. Eriti esimene raamat, seda ei saanud ka käest panna.

Väga meeldis veel JoJo Moyesi “Kui kõik kokku liita” ning “Mina enne sind” (aga see viimane oli minu meelest kurva lõpuga, seega seda ei soovita :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Catherine Gaskin “Suursaadiku naised” peaks sulle sobima, süžee pole klassikaline armastusromaan, minu jaoks olid üsna üllatavad pöörded. Kõike leidub, armastust, surma ja seiklusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleeniumi triloogia?
Isiklik tantsija

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#Kirjaoskamatu kes päästis rootsi kuninga# ja teine sellelt kirjanikult #100 aastane kes hüppas aknast alla ja kadus#. No ma ei tea kes sellist asja üldse välja suudaks mõelda. Iga kord kui lehekülg sai läbi ja keerasid siis imestasid kirjaniku ajutegevuse üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui “Game of Thrones” raamatud meeldivad, siis siin on üks autor, mida uute osade ootamise ajal lugeda.

Joe Abercrombie – Raud ise
Triloogia esimene raamat on siin http://www.apollo.ee/raud-ise.html

Väga põnev lugemine. Kui võrrelda troonide mänguga, siis tegelasi on vähem. Seega lemmiktegelasel on võimalus silm peal hoida tihemini. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shantaram
Keha
Mesilaste salajane elu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Raamatusõbrad, ehk oskate mulle soovitusi anda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.