Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatute müük USAs SWA-ga

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Raamatute müük USAs SWA-ga

Postitas:
Kägu

Kas te olete käinud või teate kedagi, kes on käinud? Kuidas on kogemused?

Ise käisin mõne aasta eest, kuid alles kohapeal sain teada, kui raske on tegelikult peredega jutule saada ning enamasti ei lastud lausetki lõpetada. Siiski sain müüdud midagi – kuuga 3 kimpu raamatuid. Seega ei olnud päris nullis. 3 kimpu oli aga ilmselgelt vähe – manager soovitas uue töö otsida seal, kuna raamatumyygiga jätkamine ei tasunuks end ära. Sain uue töö ja kohapealt häid tuttavaid, keda külastasin hiljemgi. Mu manager oli õnneks väga mõistev, kui lõpetasin.

Mida ütleksin teistele noortele, kes kaaluvad mõtet minna USAsse raamatuid müüma? Jah, muidugi minge! Kui teis on müügimehelikke oskusi, mida arendada, suur tahe saada heaks müügimeheks ning tunnete end suhtlemises kui kala vees, siis see on kindlasti teile ning on võimalus, et teist saavad edukad raamatumüüjad. Kui aga mitte, siis kindlasti leiate te sõpru-tuttavaid üheks suveks või kogu eluks ning näete elu ja kultuuri teisel pool maakera. 

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis reklaam see siis nüüd olgu?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga arvamuse küsimine ja kogemusest rääkimine on tänapäeval reklaam?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti on tegu reklaamiga. Või üritatakse jubuslikult just praegu ülikoolides lolle värvata? Tegu on tüüpilise võrkturundusega ning teemaalgataja unustas mugavalt mainida, et alustuseks on vaja kõvasti raha kulutada ning muidugi ka need müüdavad raamatud tuleb ise välja osta. Veab kui lõpuks nulli jõuad. USA on arenenud riik, Miks peaks keegi tahtma osta suvalise inimese käest mingeid raamatuid kui kõike saab mugavalt netist tellida ning vajadusel ka tagastada? Kas te ise ostaks? Sellest skeemist teenivad ainult bossid, ülejäänutele jääb maksmise rõõm. Kui maailma tahate näha, siis minge lihtsalt sama raha eest reisile.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti on tegu reklaamiga. Või üritatakse jubuslikult just praegu ülikoolides lolle värvata?

Minul ei läinud ju hästi seal, seega pole see reklaam. Tavaliselt nimetatakse luuseriteks neid, kes ei lõpeta, kuid mina ei ole luuser, sest ma ei tee seda maha vaid seetõttu, et endal halvasti läks …

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris kindlasti on tegu reklaamiga. Või üritatakse jubuslikult just praegu ülikoolides lolle värvata?

Minul ei läinud ju hästi seal, seega pole see reklaam. Tavaliselt nimetatakse luuseriteks neid, kes ei lõpeta, kuid mina ei ole luuser, sest ma ei tee seda maha vaid seetõttu, et endal halvasti läks …

+1
-4
Please wait...
Postitas:

Ja nüüd üritad oma võrgustikku luua? Nii veider teemaalgatus. Väidetavalt ei jäänud väga rahule ja ei saanudki seda tööd väga teha, aga teistele soovitad “Jahh, muidugi minge”
USA-see võib niisama ka minna, mingeid raamatuid omale müügiks ostmata, tead ikka eks

+7
0
Please wait...
Postitas:

Tõega usute, et siin käivad tudengid lugemas??

+1
0
Please wait...
Postitas:

Ja nüüd üritad oma võrgustikku luua? Nii veider teemaalgatus. Väidetavalt ei jäänud väga rahule ja ei saanudki seda tööd väga teha, aga teistele soovitad “Jahh, muidugi minge”

Sa ei lugenud kommentaari korralikult läbi. Minu kommentaari mõte oli, et tasub minna – silmaringi avardamiseks VÕI, kui hästi läheb müük, saab ka teenida ja kogemusi müügis.

0
-2
Please wait...
Postitas:

Vabandust, et nii ütlen, aga mulle on kõik edukad SWA müüjad veidi ajupestud mulje jätnud. Kõik see mentaliteet ja kord, mis selle “kogemusega” kaasas käib, on lausa sektilik.
Edukamad saavad muidugi kõvasti pappi ja kasulikud tutvused kogu eluks. Vaadake kasvõi meie edukate start-upide juhatuste nimekirju, paljudes on SWAs tutvunud inimesed.

Ise läheks pigem koolitusele ja programmile kuluva raha eest iseseisvalt reisile.

+7
0
Please wait...
Postitas:

Vabandust, et nii ütlen, aga mulle on kõik edukad SWA müüjad veidi ajupestud mulje jätnud. Kõik see mentaliteet ja kord, mis selle “kogemusega” kaasas käib, on lausa sektilik.

Jah, tundub tõesti nii. Need raamatumüüjad suhtlevad ka ainult n-ö sektiliikmete ehk teiste raamatumüüjatega ning üks tüdruk on isegi öelnud, et ta ei suhtle enam oma vanade sõpradega, sest “mindset” olevat nii palju muutunud programmi käigus, et pole enam millestki rääkida vanade tuttavatega …

+3
0
Please wait...
Postitas:

Eemaletõukavalt pealetükkiv rahvas on need raamatumüügiinimesed, jehoovade ja püramiidskeemitajate ja muude taolistega paras punt. Üritavad sind iga hinna eest värvata ja ära loitsida, et siis sinu pealt rahalist või sotsiaalset krediiti teenida. See siin on lihtsalt väike jooksev pinnasemudimine reklaamitööks, muud midagi, ei imestaks, kui autor selle eest mingi kopika kontole saab või pigem mõne alama astme aparatsiku käest pai ja värvilise kleepsu.

See osa tundub tõene, et tõesti on tegemist ikaldunud kaupmehe reklaamikatsetusega, sest postitus on kaugelt liiga lame ja läbinähtav ja pole isegi suudetud mingit mõistlikuna näivat teemat perekooli kokku klopsida. Tüüp ei taipa sedagi, et esimeses postituses peab lihtsalt arvamust küsima, ja siis siis alles järgmistes näilise vastajana oma “kogemusi” avama.

Ja eks teistpidi tõesti teatud käitumisviisiga inimestele see asi sobibki, saavad oma loomuomast pealetükkivust ja nartsissismi selle programmi abil täiuslikkuseni viimistleda ja pole ime, kui ka jõuavad elus edasi. Aga kes ise hai ei ole, haiks saada ka ei igatse ja haide seltskonda ei kaifi, sel pole sealt midagi otsida. Kogemusi omandada ja silmaringi laiendada saab ka sisukamal ja väärikamal viisil, ja saab omale ka sisukama-väärikama kogemuse ja silmaringi kui agressiivne soditurundus.

+5
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatute müük USAs SWA-ga