Esileht Kodunurk rabarberi-beseekook. miks besee iga kord ei õnnestu?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rabarberi-beseekook. miks besee iga kord ei õnnestu?

Postitas:

Meeldib väga rabarberi besee kook. http://nami-nami.ee/recipe.php?q=detail&pID=7190

Mõnikord õnnestub, st. besee jääb krõbe. Maal tavalises elektriahjus, kus pole pöördõhku, on besee alati õnnestunud. Aga linnas on olnud ka kordi, kus besee paisub ahjus üliõhuliseks koogi peal ja kui kook jahtub, siis vajub besee alla õhukeseks nahaks. Miks? Olen proovinud nii pöördõhuga kui ilma, aga ikka läheb besee aia taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kodus veidi madalama temperatuuriga. Besee mõte on nö kuivatamine. Mul läksid vahepeal Pavlovad niimoodi aiataha, ei saanud aru et miks. Jäid samasugused nahkjad. Proovisin igasugu nippe. Lõpuks aitas natuke temperatuuri alandamine. Ahjud ka erinevad, kuigi tänapäeval peaks 150 olema 150, proovi 140-ga või isegi 130-ga, tugevamaks saad alati keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hoian pavlovat poolteist tundi 110-120 kraadises ahjus, pluss lisaks jätan veel ahju jahtuma.
Olen alati umbusuga suhtunud retseptidesse, mis pavlovat või creme bruleed soovitavad 150-170 kraadises ahjus lühikest aega küpsetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:31; 24.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

poolteist tundi 110 kraadiga kuivatab ju besee täiesti läbi, pavlova peaks aga vahukommine seest jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katariina333 kirjutas:[/small]
[tsitaat]poolteist tundi 110 kraadiga kuivatab ju besee täiesti läbi, pavlova peaks aga vahukommine seest jääma.[/tsitaat]Minu ahi ei kuivata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:31; 24.05 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk rabarberi-beseekook. miks besee iga kord ei õnnestu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.