Esileht Ilu Radico juuksevärv

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Radico juuksevärv

Postitas:

Kas keegi on värvinud Radico taimsete värvidega, just heledate toonidega? Millised olid juuksed enne (blondeeritud, naturaalsed)? Kas kasutasite enne ka midagi sügavpuhastavat? Mis toon oli pakendil ja milline jäi juuksel? Pikalt võtan hoogu juba, endal on loomulikult heledad pluss veel üle värvitud heledaga. Aga need Radico heledad on minu praegusega võrreldes ikka tumedavõitu. Kardan, noh????. Tean, et hennat üle enam ei värvi ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 07:40; 24.04 07:27; 08.06 20:24; 06.07 08:05; 23.11 21:20; 07.01 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe seda, ehk on abiks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina olen kasutanud heledat tooni, nisublondi. Mul endal on natuke tumedamad juuksed vast isegi ehk siis ta suurt muutust ei teinud värvilt, pigem olid juuksed väga mõnusad ja tundusid lausa paksemad. Halli mul veel ei ole sellekohta ei oska öelda hetkel, aga olen nüüd pidevalt kasutanud radico segusid, juuksed niii mõnusad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea sügavpuhastav šampoon on SIM mineral removing shampoo https://tradehouse.ee/et/?i=71460.
Soovitan sul alustuseks tellida lihtsalt puhast sennat/ cassiat (nt Hennaserai lehelt). Sest nii palju kui ma olen vaadanud, siis just need heledad toonid sisaldavad lisaks hennale indigot ja see läheb kjndlasti roheliseks või siniseks kui hiljem tuleb pähe mõte blondeerides blondiks tagasi saada????.
Puhas senna (nt kummeliteega tehtult) kulub maha umbes kuu jooksul, aga pead arvestama, et see on ikkagi soe toon.

….valetasin, vaatasin praegu, et šampanjablond ei sisalda indigot. No aga hennat siiski ja ikkagi ilmselt kui värv ei meeldi, siis edukalt blondeerides tagasi blondiks ei saa. Pigem oranžiks või kes teab?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 20:24; 15.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Radico juuksevärv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.