Esileht Kodunurk Radikas undab

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Radikas undab

Postitas:

Elan keskküttega kortermajas, ja mul on reguleeritavad radikad. Sellised nupuga 1-5. Kui keeran üle 3, 4 või 5 peale, hakkab radikas pahisema. U nagu kiirkeetja. See pole ju normaalne? Kuidas korda teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka hakkavad kohisema, kui üle kolme keeran. Hästi häiriv aga lahendust nagu ei olegi. 8a siin elanud ja algusest peale radikad kohisenud. Mu tuttav, kes on õppinud soojustehnika inseneriks, arvas, et paigaldamisel mingi viga tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ta laseb jah kuidagi sooja juurde, kui juurde keerad. Väga vali see mu meelest pole ja kogu aeg ka ei sahise. Kas tõestinsuö on vahetpidamata? Ja kiirkeetja valjususega? Viimasel juhul soovitan KÜ esimehega rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest mingil hetkel peale keeramist kaob see pahin ära (või ma harjun selle häälega, ei teagi). Meil on sama ja undab ja kergelt vilistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju normaalne? Kuidas korda teha?

See ei ole normaalne nagu seegi, et sa küsid perekoolist, kuidas seda korda teha?
Kas sa oled santehnik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti normaalne.
Termostaat nagu kraan. Toas suurema temperatuuri saavutamiseks termostaat avaneb ja rohkem vett hakkab läbi radika voolama kuni soovitud toa temperatuurini. Nr 5 vastab enamasti 25-27°,nr 3 enamasti 23°ringis. Kui soovitud temperatuur saavutatud läheb termostaat kinni poole ja veevoolu hulk väheneb ja müra väiksem.
Natuke sõltub müra radikast ka. Rohkem kahisevad plekkradiaatorid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 5 peal max 23 kraadi toas, sellest soojemaks ei lähegi kunagi, reguleeri kuidas tahad. 3 peal on juba suisa külm. Sahisevad jah, vahel rohkem teinekord vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul radiaatori teises otsas (regulaatorkraani suhtes teises otsas) asuv õhutuskruvi on korralikult kinni keeratud?
Veel on variant, et regulaatorkraan on vigane.
Tasuks ühistu juhatuse / halduriga nõu pidada, selline asi pole ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laske õhk välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti normaalne.

Termostaat nagu kraan. Toas suurema temperatuuri saavutamiseks termostaat avaneb ja rohkem vett hakkab läbi radika voolama kuni soovitud toa temperatuurini. Nr 5 vastab enamasti 25-27°,nr 3 enamasti 23°ringis. Kui soovitud temperatuur saavutatud läheb termostaat kinni poole ja veevoolu hulk väheneb ja müra väiksem.

Natuke sõltub müra radikast ka. Rohkem kahisevad plekkradiaatorid.

Ei ole normaalne – mul on 4 radikat, ja häält teeb neist vaid üks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Radikas undab