Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Raha arvel

Postitas:

nüüd 19:19 tuli sms,et tulumaksu raha tuli arvele..esiteks pidid hakkama tagasi maksma alates 28-ndast ja üldse nii hilja õhtul? ÄGE 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka, vinge 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:05; 22.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis pangaga tegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:06; 22.02 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEB

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:05; 22.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi viitsiks seletada miks see tuluka raha nii oluline on ja miks selleks peab kasutama SMS-teavitust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ongi nüüd nii, et igaüks vastab teemasse – minul tuli/minul ei tulnud. Ja nii iga päev, kuni kõik on tagasi saanud?
Homme avame uued teemad (ikka kohe mitu tükki, sest ühest ju ei piisa), kas teil täna tuli? Minul veel ei tulnud!

Teemaalgataja! Kui õnn on tõesti nii suur, et paneb rõõmust hüppama ja tahaks kohe kõigiga seda jagada, siis palun vasta selle teema alla, mis juba ammu enne sind algatati!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:35; 22.02 21:48; 22.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on alati laekuvate summade kohta teavitus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÄPSELT NII ONGI!!!!Kui teema ei meeldi siis ära loe…see on su oma valik!!Kui mulle mingi teema huvi ei paku siis ei loe ka. Ma ei saa aru sellest , miks ärrituda asjade peale ,mis korda ei lähe???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 20:06; 22.02 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]TÄPSELT NII ONGI!!!!Kui teema ei meeldi siis ära loe…see on su oma valik!!Kui mulle mingi teema huvi ei paku siis ei loe ka. Ma ei saa aru sellest , miks ärrituda asjade peale ,mis korda ei lähe???[/tsitaat]No ikka läheb korda, kui inimesed risustavad mõttetustega foorumi keskkonda.

Aga see, kas sa oled juba tagasi saanud AUSÕNA ei huvita mind ja tegelikult ei huvita ka mitte ühtegi teist perekoolikat, ehkki sul on seda ilmselt raske uskuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:35; 22.02 21:48; 22.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki keegi viitsiks seletada miks see tuluka raha nii oluline on ja miks selleks peab kasutama SMS-teavitust?[/tsitaat]
See on mingi nipiga küsimus või? Aga mis sa ise arvad, miks laekuvad rahad inimestele oluised on? Või arvad, et deklaratsioonis on võimalik teha kuskile \”linnuke\”, et tulumaksutagastuse korral tuleks SMS?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No ikka läheb korda, kui inimesed risustavad mõttetustega foorumi keskkonda.

Aga see, kas sa oled juba tagasi saanud AUSÕNA ei huvita mind ja tegelikult ei huvita ka mitte ühtegi teist perekoolikat, ehkki sul on seda ilmselt raske uskuda.[/tsitaat]

🙂 minuteada see on ju foorum ja siia võib panna igasugu teemasid,ja kui need pole sobilikud siis on olemas ju inimesed kes need siit alla võtavad, Ja alati leidub palju kägusid kes kedagi kritiseerivad ja halvustavad. nagu keegi juba siin enne kirjutas , et kui teema ei meeldi ära loe see ei ole ju kohustuslik.

HEEHEE mina ei saagi tulukat ,kuna olen võlgu ja kohtutäitur võtab ära. noh kriitikud kirjutage nüüd et oama viga sul jne … tean jah et oma viga mis siis …..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

🙂 minuteada see on ju foorum ja siia võib panna igasugu teemasid,ja kui need pole sobilikud siis on olemas ju inimesed kes need siit alla võtavad, Ja alati leidub palju kägusid kes kedagi kritiseerivad ja halvustavad. nagu keegi juba siin enne kirjutas , et kui teema ei meeldi ära loe see ei ole ju kohustuslik.

HEEHEE mina ei saagi tulukat ,kuna olen võlgu ja kohtutäitur võtab ära. noh kriitikud kirjutage nüüd et oama viga sul jne … tean jah et oma viga mis siis …..[/tsitaat]No ma saan aru, et rahvast huvitab see, kas juba kantakse jne. Aga kui eelnevalt on juba ca 10 teemat selle kohta avatud, siis miks peab veel ühe avama? Miks peab moderaator hakkama teemasid kustutama, kui on võimalik kõik ühe teema alla koonduda ja seal hõisata?

Muidugi, ma ei pea ju neid teemasid avama, aga kui ma teisi teemasid siit enam õieti ülessegi ei leia, sest, kõik on täis neid, kes on saanud/kes pole saanud? kellel ootel? mis pank? millal tegite? teemasid, siis kas tõesti pole teil endil mugavam koonduda 1-2 sarnase teema alla?

Kuidas saab mulle või mõnele teisele perekooli kasutajale kuidagi huvitav või tähtis info olla, et teemaalgataja sai tagasi? Piisab ühekordsest teatest, et juba tagastatakse, aga et me peame hakkama nüüd siin kõik loendust tegema…?
Ei halvusta ega kritiseeri, aga palun mõelda inimestel selle teema peale, enne kui nad jälle hakkavad uut teemat täpselt sama asja kohta tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 20:35; 22.02 21:48; 22.02 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nipiga. Eeldan, et teenus on tasuline. Kui inimesele on iga raha laekumine väga oluline siis ei ole ta rahaasjad vist kõige paremas korras?
Siit siis küsimus: miks kulutab inimene oma niigi vähest raha veel sellise teenuse peale? Kas odavam ei oleks netist vaadata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see teise inimese asi on,kas mul on sms teenus või ei? Loomulikult nt. mul on väga tähtis,millal raha tuleb.Tahan osta lumelaua ja uued suusad ,mis praegu kampaaniga odavam.Saan siis kohe ostma minna.Varsti saab see soodukas läbi.20 senti ees või taga? Ega see teenus eurodes ei maksa.Eriti,kui ca 1500.- eurot tagasi saan.Summa ,millest alates sõnum tuleb,saab ka valida.Nt. mul tulebki alates 1000 eurost sõnum.Palk on ca 900 eurot.Nii,et aastas 20 senti teenuse eest ,pole ju palju.Või on?
Magada ikka saate,et nii mures teiste pärst olete.:-D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:04; 23.02 12:55; 23.02 17:20; 24.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis see teise inimese asi on,kas mul on sms teenus või ei? Loomulikult nt. mul on väga tähtis,millal raha tuleb.Tahan osta lumelaua ja uued suusad ,mis praegu kampaaniga odavam.Saan siis kohe ostma minna.Varsti saab see soodukas läbi.20 senti ees või taga? Ega see teenus eurodes ei maksa.Eriti,kui ca 1500.- eurot tagasi saan.Summa ,millest alates sõnum tuleb,saab ka valida.Nt. mul tulebki alates 1000 eurost sõnum.Palk on ca 900 eurot.Nii,et aastas 20 senti teenuse eest ,pole ju palju.Või on?
Magada ikka saate,et nii mures teiste pärst olete.:-D[/tsitaat]

Perekoolis võid ju oma palgaks ka 9000 kirjutada. Milleks ärrituda. Loodetavasti on suusavarustus nüüd ostetud- raha tuli ju juba eile õhtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul pole veel tulnud.Kuigi täiendavat kontrolli ei vajanud.Ehk täna siis.
900 pole mingi suur palk,kui 5 last.Olen suure vaevaga kõrghariduse omandanud.Arvate,et elan luksuses? 😀 Siis eksite väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:04; 23.02 12:55; 23.02 17:20; 24.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul pole veel tulnud.Kuigi täiendavat kontrolli ei vajanud.Ehk täna siis.
900 pole mingi suur palk,kui 5 last.Olen suure vaevaga kõrghariduse omandanud.Arvate,et elan luksuses? 😀 Siis eksite väga.[/tsitaat]

Ei arva. Saan rohkem ja lapsi ka vähem, aga luksusest asi kaugel. Eestis ei ole haridus ja palk omavahel sõltuvuses.
Lihtsalt hämmastas, et niigi rahanäljas inimestel pole oma rahaga muud teha kui seda vähestki mõttetult kulutada. Aga võimalik, et nad sellepärast ongi pidevalt rahahädas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea mismoodi mõtetult.Tahan lapsele suuski järgmiseks aastaks osta.Kehalise tunnis on 3 veerand suusatamine.Praegu saab odavamalt.
Hobi jaoks lumelaua ostmine on teie arvates raiskamine? Edu teile siis.
Kirjutate siin ise ,et haridus ja palgad pole vastavuses.Samas mõnitate inimesi,et nad on rahanälgas.Kas teil natuke häbi ka on?
See,et tahan perele midagi soodsamalt osta,tähendab ,et olen rahanälgas?
Mida te käite siin foorumis.Toitute inimeste parastamisest ja mõnitamistest.Mul on teist kahju.Õnnelik inimene nii ei käitu.
Mujal riigis saab minu ameti esindaja kordades rohkem palka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:04; 23.02 12:55; 23.02 17:20; 24.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea mismoodi mõtetult.Tahan lapsele suuski järgmiseks aastaks osta.Kehalise tunnis on 3 veerand suusatamine.Praegu saab odavamalt.
Hobi jaoks lumelaua ostmine on teie arvates raiskamine? Edu teile siis.
Kirjutte siin ise ,et haridus ja palgad pole vastavuses.Samas mõnitate inimesi,et nad on rahanälgas.Kas teil natuke häbi ka on?
See,et tahan perele midagi soodsamalt osta,tähendab ,et olen rahanälgas?
Mida te käite siin foorumis.Toitute inimeste parastamisest ja mõnitamistest.Mul on teist kahju.Õnnelik inimene nii ei käitu.
Mujal riigis saab minu ameti esindaja kordades rohkem palka.
[/tsitaat]

Tundub, et teil puudub funktsionaalne lugemisoskus. Ei ole kuskil kirjutanud, et hobidele kulutamine on raiskamine või odavamalt ostmine lollus. Küll peaks inimene suutma nii palju oma rahaasju kontrollida, et ultreeritult öeldes mitte poes olles raha laekumisest teavitavat SMS-i oodata. Kas mingi raha laekub päev hiljem või varem ei tohiks küll \”elu ja surma\” küsimus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tundub, et teil puudub funktsionaalne lugemisoskus. Ei ole kuskil kirjutanud, et hobidele kulutamine on raiskamine või odavamalt ostmine lollus. Küll peaks inimene suutma nii palju oma rahaasju kontrollida, et ultreeritult öeldes mitte poes olles raha laekumisest teavitavat SMS-i oodata. Kas mingi raha laekub päev hiljem või varem ei tohiks küll \”elu ja surma\” küsimus olla.[/tsitaat]
Issake, no keda see 20 senti vaesemaks teeb?! Mul näiteks tuleb teavitus tasuta meilile, millelel on mul telefonis pidev ligipääs, aga ikkagi ei saa ma sellest lõputust mulast siin nüüd aru, et 20 senti on nii suur raha. Mõtle parem, mida kasulikku sa ise oleksid saanud selle aja jooksul teha või teenida, niikaua kui sa siin sellest 20st sendist teemat tegid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Issake, no keda see 20 senti vaesemaks teeb?! Mul näiteks tuleb teavitus tasuta meilile, millelel on mul telefonis pidev ligipääs, aga ikkagi ei saa ma sellest lõputust mulast siin nüüd aru, et 20 senti on nii suur raha. Mõtle parem, mida kasulikku sa ise oleksid saanud selle aja jooksul teha või teenida, niikaua kui sa siin sellest 20st sendist teemat tegid.[/tsitaat]
mul on kuus laekumisi vist 10 ringis kui ka peretoetused siise arvata. kui ma iga laekumise peale sms saaks, teeks see arvestatava summa minu jaoks kuus. seepärast ei saa ma ka aru selle sms teavituse fenomenist. seda ei tehta ju ainult tuluka jaoks vaid iga laekumise kohta.
ma olen oma tutvusringkonnas täheldanud, et see teavitus on just neil kes kurdavad , et raha vähe.
(ei ole kõrgepalgaline, mul on 3 last, neist 2 puudega ja käin poole kohaga tööl).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Issake, no keda see 20 senti vaesemaks teeb?! Mul näiteks tuleb teavitus tasuta meilile, millelel on mul telefonis pidev ligipääs, aga ikkagi ei saa ma sellest lõputust mulast siin nüüd aru, et 20 senti on nii suur raha. Mõtle parem, mida kasulikku sa ise oleksid saanud selle aja jooksul teha või teenida, niikaua kui sa siin sellest 20st sendist teemat tegid.[/tsitaat]

Kuna hetkel haiguslehel ja midagi muud suurt võimeline ei ole tegema siis miks ka mitte? Telefoniga internetis käimine on üsna kindlasti tasuline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ju valida summa,millest alates sõnum tuleb.Üks kirjutas siin ju et tal korra aastas tuleb sõnum,kuna teade tuleb alates 1000 eurost.Milles siis probleem? No jah,kui panna alates nt. 1 eurost,siis jah tuleb iga laekumisega teade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole normaalne.Kas tõesti arvad,et ootan poes sõnumit.:-D
loomulikult pole see elu surma küsimus.Kas kirjutasin seda? Sul vist mingid luulud peas? Miks mitte osta kampaania ajal,kui hoian raha kokku.Mis vahet mis hooaja suusad?
Loomulikult on see tagastus meie perele tähtis.See ei tähenda,et me ei oska rahaga ümber käia.:-D Me olemegi arvestanud,et kasutame tuluka tagastuse hobide peale.Täiesti normaalne käitumine.
NB! Suusad ja muud spordivahendid ostsime eile ära.Raha laekus eile.
Nüüd uuesti siia ving-ving tegema.:-D A`la oleks võinud varem raha kõrvale panna ,lollid jooksid kohe poodi jne.:-D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:04; 23.02 12:55; 23.02 17:20; 24.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa ei ole normaalne.Kas tõesti arvad,et ootan poes sõnumit.:-D
loomulikult pole see elu surma küsimus.Kas kirjutasin seda? Sul vist mingid luulud peas? Miks mitte osta kampaania ajal,kui hoian raha kokku.Mis vahet mis hooaja suusad?
Loomulikult on see tagastus meie perele tähtis.See ei tähenda,et me ei oska rahaga ümber käia.:-D Me olemegi arvestanud,et kasutame tuluka tagastuse hobide peale.Täiesti normaalne käitumine.
NB! Suusad ja muud spordivahendid ostsime eile ära.Raha laekus eile.
Nüüd uuesti siia ving-ving tegema.:-D A`la oleks võinud varem raha kõrvale panna ,lollid jooksid kohe poodi jne.:-D[/tsitaat]

Ma ei saa aru, kuidas sa suudad mu tekstist välja lugeda seda, mida seal ei ole? Kiunub ikka see peni, kes jalaga pihta sai.
Viimane lause on vanasõna. Seega ei maksa tulla kirjutama, et ma olen sind peniks sõimanud ja jalaga löönud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 22.02 20:31; 23.02 09:44; 23.02 11:40; 23.02 13:49; 23.02 17:29; 23.02 18:35; 24.02 16:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.