Esileht Tööelu, raha ja seadused. raha ettearvamatusteks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: raha ettearvamatusteks

Postitas:

kui palju on sinu perel sellist raha, kui juhtub midagi, et on tarvis teha drastilisi ümberkorraldusi oma elus?
palju see varuraha üldse olema peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi mingit tagavara raha. elame palgapäevast-palgapäevani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]palju see varuraha üldse olema peaks?[/tsitaat]

reeglina soovitatakse, et 6 kuu sissetulek peaks olema lihtsalt ligipääsetava hoiuse või muu sarnasena olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puutumatuna on kõrvale pandud ca 6 kuu keskmine sissetulek.

Kuna sissetulek on tulemustest sõltuv, siis veel täiendav hoius suuremate sissetulekutega kuudel pandud, et kui peaks mõni kuu sissetulek väike olema, on võimalik vajadusel kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

reeglina soovitatakse, et 6 kuu sissetulek peaks olema lihtsalt ligipääsetava hoiuse või muu sarnasena olemas.[/tsitaat] Nad võivad kuut aastat ka soovitada, ma pole nii kaua elanud ja nii palju teeninud, et seda oleks olnud võimalik kõrvale panna. Kui ootamatused juhtuvad, siis on lihtsalt vesi ahjus, aga noh, jah, mis parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõrvale oli pandud kuue kuu sissetulek; nüüdseks olen aasta töötu olnud, säästud läbi ja täielik katastroof.

Ma nüüd ei teagi, kui palju tulevikus tagavaraks peaks olema, et end kindlalt tunda ja kui kaua seda koguda tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, see on nii keeruline küsimus. Ette ei oska me keegi näha. Olin väiksema lapse 3 aastaseks saamiseni kodus. Veidi rohkem kui 1/2 aasta raha oli sellel hetkel kõrvale pandud. Sügisel läksin tööle. Järgmise aasta alguses jäin raskelt haigeks. Veidi alla poole aasta olin ravil. Kuna eelmise aasta eest makstud sots.maks(mõni kuu ainult) oli naeruväärne, siis haigushüvitis oli masendavalt väike ja see summa läks haigusega seotud kulutuste peale. Peale haigulehte tagasi samale tööle enam minna ei saanud, kuna ma ei ole võimeline enam täiskoormusega töötama. Hakkasin uut kohta otsima. Samal ajal jäi mees pea 1/2 aastaks töötuks. Olukord oli ikka nii nutune et… Nüüd on kõik jälle korras, aga sa ei oska kunagi elu keerdkäike ette näha. Sa võid olla ühel hetkel rahaliselt väga heas olukorras, aga 9 kuu pärast pead 4 liikmelise perega toime tulema nii et toiduks on 3 eurot nädalas inimese kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. raha ettearvamatusteks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.