Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raha olemasolu teeb mind närviliseks

61 postitus (kokku 61)

Teema: Raha olemasolu teeb mind närviliseks

Postitas:
Kägu

Need viimsed kommentarid tunduvad minule liiga radikaalsed. Ja see, kus soovitati ilma pangakaardita kontot, samuti liiga radikaalne. Mis siis saab kui tekib ootamatu väljaminek ja sul on ees see 10 eurone limiit või sa saad selle raha teisest pangast alles 3 päeva pärast kätte? Jätad rohud ostmata v? Või laenad emalt? Ühesõnaga mina soovitan erinevaid kogumise/kokkuhoiu variante katsetada. TA peab leidma endale selle õige viisi, et kuidas ta oma eesmärgi kõige paremini saavutab, ja mitte ühte kinni jääma kui see ei toimi.

Ilma pangakaardita konto vähemradikaalne variant on selline, kus internetipanka saab igal ajal  kasutada. Ma ise olen pigem kooner kui laristaja, aga mul on ka kodupangas eraldi konto jooksvate säästude jaoks ja lisaks veel nö. toiduraha konto eraldi kaardiga (coop pangas, käin üsna palju coopis ja sellega vahel soodustusi). Niimoodi on mul enam-vähem ülevaade, kui palju kuhugi kulub, ilma et kuskil eraldi täpset arvestust peaks pidama.

10 eurone limiit oleks natuke tüütu, ma arvan, mõistlik on ju toidupoes pigem harvem kui iga päev käia ja sel juhul perega 10 euroga küll hakkama ei saa. Aga tõsi on see, et tasub proovida erinevaid meetodeid, muidu võiks ka näit. sularaha koju sukasäärde koguda, aga vastutustundetu mehega ma ise seda ei katsetaks.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
61 postitus (kokku 61)


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raha olemasolu teeb mind närviliseks