Esileht Tööelu, raha ja seadused. raha purustab mu pere

31 postitus (kokku 31)

Teema: raha purustab mu pere

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]enamus on ikka siin mammad täiega. Esimene asi \”mine siis ise tööle\” voi \”aja mees tööle\” voi \”las mees istub lapsega kodus siis\”. mu mees pole suss keda visata kuhu tahad. Ja mina olen perenaine kes hoiab,armastab ja toetab oma pere ehk meest ja last. Raha toob koju mees, süüa teha ja koristada voin elu lopuni. Karjäär ei kisu perest eemale. Seni olen töötanud haiglas naistearstina. Mees tegeles kinnisvaraga, teenis hästi, jäin koju. Mida ma öelda tahan – vastates voiksite lähtuda sellest et kui inimesel on mure, ei tähenda et ta on hädavares, hariduseta ja mees on tallaalune ning laps kasvatamatu ( vaadates teemasid ala isssand su 1a laps ei käi potil ja ei söö kahvliga lambakarreed jms.)
ja veel üks tähelepanek…miks eesti mees ei ole mees? Sest teiesugused s6ltumatud tänapäeva \”koike oskan\” mutid ei lase mehel olla mees. Ja jah,mees kes vahetab kodus lapse mähkut ning keedab suppi, samal ajal kui naine rassib nö rahatähtede poole, ei ole mees!
Jälle pean perekooli naistes pettuma.
1 pakus head varianti…mine välismaale,opi keelt ja alusta sealt.
Eesti riik ei ole riik![/tsitaat]

Aga sinu mees ei too ju raha koju ja ei rassi kuskil? Sina elad oma vanemate kukil ja tema oma vanemate kukil, mis meheks olemisest me siin räägime? Millega sina teda toetad praegu? Tegid perekooli teema ja teatasid, et raha ajab pere lahku. Ehk siis teie ise ei vastuta oma elude eest mitte kuidagi. Ainus päästev mõte on ehk üks titt veel juurde teha, siis riik annab natuke aega miinimumpalka.

Kui peres on häda, siis tuleb kuulata asjalikke nõuandeid. See ei tee sussiks ega tallaaluseks.

Aga hädavaresed olete küll. Nii sinu mees kui sina. Ja mees, kes jääb lapsega koju, kui naine peaks tööd leidma, aga tema mitte, on palju rohkem mees kui oma vanemate kukil elav muidusööja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 09:22; 09.09 09:27;
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Tööelu, raha ja seadused. raha purustab mu pere

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.