Esileht Ajaviite- ja muud jutud Raha ülekandmine välispanka

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Raha ülekandmine välispanka

Postitas:
Kägu

On üks välismaa tuttav, kes elab veel paar kuud Eestis. Tal selline mure, et sooviks sularaha oma kontole panna (saksa), kuid tuleb välja et Eesti pangad enam sellist teenust ei osuta. Kas välismaalasel ei olegi võimalik sularaha oma väliskontole kanda? Paari kuu pärast Eesti konto tegemine ka mõttetu ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Andku see raha sulle ja sina teed ülekande.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas välismaalasel ei olegi võimalik sularaha oma väliskontole kanda?

*Kanda* on võimalik. *Panna* ei ole võimalik.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Las ma sõnastan su küsimuse ümber: “Kas välismaalasel ei olegi enam Eesti pankade abiga võimalik sularahas teenitud või ebaseaduslikku tulu maksuameti eest varjata?”

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Las ma sõnastan su küsimuse ümber: “Kas välismaalasel ei olegi enam Eesti pankade abiga võimalik sularahas teenitud või ebaseaduslikku tulu maksuameti eest varjata?”

Kui sa loed Hiina kodanike nägude tuvastamise andmebaasist või inimeste reitingusüsteemist, siis ka noogutad endamisi heakskiitvalt alati või ainult mõnikord?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui väga teada tahad, siis inimene tuli Saksamaalt oma autoga ja müüs selle siin maha (mis tal plaanis algselt ei olnud). Raha sai sulas ja ei taha sellega nüüd ringi käia mitu kuud.
Ise olin kunagi lapsehoidja välismaal ja sain palka sulas ning siis sain küll pangas Eesti kontole kanda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis tõesti Eesti pangad on võimaldanud kunagi sellist asja, et suvaline inimene astub sisse, viskab rahahunniku lauale ja käsib selle kuhugi võõrasse panka saata?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas siis tõesti Eesti pangad on võimaldanud kunagi sellist asja, et suvaline inimene astub sisse, viskab rahahunniku lauale ja käsib selle kuhugi võõrasse panka saata?

Pidi panga klient olema ja ainult mingi summani. Praegu saab pm ka sulas ju käia maksmast aga peab minema samasse panka (nt kellel kontod arestitud aga arved vaja maksta)

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Raha ülekandmine välispanka