Esileht Pereelu ja suhted Rahaasjad kärgperes.

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Rahaasjad kärgperes.

Postitas:
Kägu

Ta võiks ju tulla koos sinuga riideid ostma? Ja mis ta ise oma raha kasutamise kohta ütleb, millele see läheb?

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Räägi lapsega rahulikult. Kui tema jaoks on asjadest väärtuslikum kallis isa, kui tema jaoks pole probleemi oma taskurahast perele süüa osta – tee endale pai, et lapsel väärtused paigas.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

 

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja,  et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps?  Tuleb välja nii,  et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm,  et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja,  et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps?  Tuleb välja nii,  et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm,  et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Teemaalgatusest tuleb välja ainult see, et teemaalgatajal on kolm last. Aga kas kõik kolm sama mehe lapsed – ei tea.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja, et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps? Tuleb välja nii, et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm, et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Teemaalgatusest tuleb välja ainult see, et teemaalgatajal on kolm last. Aga kas kõik kolm sama mehe lapsed – ei tea.

Tundub, et on sama mehe lapsed. Eespool on küll kirjas,  et kõige vanem laps on juba täisealine ja elab eraldi,  kuid Minu hoole all on teine laps ja tema ei saa loomulikult isa perelt mitte mingit taskuraha, isegi mitte mingisugust sünnipäevakinki

Minu meelest on küll ebaõiglane, kui laps peab ema antud taskurahast isa uuele perele süüa ostma.

OK, isa ja tema uus naine on tööpõlgurid ja teemaalgataja toidab-katab ära ka nende juures elava lapse,  aga et lapse taskuraha läheb isa uue pere toidupoe arvetele, see on küll liiast. Imelik, et isa ja selle uuel naisel pole häbi eksnaise raha eest süüa, seda enam, kui nende peres elav laps nende eelarvesse ei mahu ja mees emaga koos elavale lapsele isegi kord aastas sünnipäevakinki teha ei saa.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige tähtasam on lapse heaolu. 

Suhtleks kooliga, kus laps käib- kui tal seal kõik ok, nii õppimine ja suhted, las ta käib seal. Maakoolides on väga tore personal, inimesed hoolivad ja märkavad lapsi rohkem kui suures linnakoolis. 

Lapsele tulebki riideid osta, selles ei ole midagi erakordset. Peavarju saab ju isa juurest. Ära nüüd kolli igas asjas ka näe, kui seal peres ikka 2 last on ja 2 vanemat ka, ju nad kuidagi funktsioneerivad. Ei pea iga pere ju elama sinu standardi järgi. 

Ma toetaks oma last, suhtleks temaga palju telefonis, planeeriks ühistegemisi, ostaks mis vaja ja loodaks parimat! Igasuguses tingimustes saadakse hakkama, kritiseerimine ei ole parim valik. Kui lapsel häda käes, ta ju teab, et oled tal olemas. Sa oled ta ema, sellele asendust ei ole.  Ilmselt suhtleb ka eraldielava õe või vennaga ka, tema ka ju toeks.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja.

Tahan tänada kõiki, kes siin teemas nõu ja toetusega abiks on olnud. Olukord oli väga keeruline, kuidagi järsku hakkas see lapse sealne tegelik elu avalduma. Eelnevalt ta kogu aeg väitis, et kõik on korras. Aga kuu tagasi võttis ta vastu otsuse, et tuleb meie juurde tagasi. Tundub, et ta on õnnelik ja rahul praegu. Kui tuli, siis nuttis palju ja magas palju. Nüüdseks on jälle täitsa õnneliku lapse nägu.

Klassi jääb ta paraku kordama. Hinded olid väga kehvad, väga palju puudumisi. Eelmine kool ei soostunud ka koduõpet enam kuuks ajaks korraldama, et saaks klassi lõpetatud. Keeruline olukord sellega. Aga usun, et see klassi kordamine on praeguses olukorras isegi hea mõte. Uus kool on leitud ja läbirääkimised peetud, sügisel siis uue hooga edasi.

Siin oli küsimisi, et mika ma lasin lapsel nii elada? Küllap seepärast, et mul oli tõesti kohutavalt valus, kui laps valis ära kolimise. Ma ei osanudki enam käituda. Tunduski ebasobiv sealse pere ellu sekkuda ja laps ju ise väitis, et kõik on korras. Välised märgid küll häirisid, aga pidasin seda pigem enda haavatud hinge arusaamaks ja lootsin, et tal päriselt on seal parem, kui ma arvan. Tegelikult oli kahjuks veel hullem. Rääkisin lapsega, küsisin, et kas ma ei oleks pidanud tal minna laskma, kui ta võttis vastu otsuse minna? Ta ütles jah, ma ei oleks pidanud tal minna laskma. Tegu on 13 aastase noormehega.  Tänan kõiki, kes andsid mulle tugevust, lootust ja jõudu!

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisin lapsega, küsisin, et kas ma ei oleks pidanud tal minna laskma, kui ta võttis vastu otsuse minna? Ta ütles jah, ma ei oleks pidanud tal minna laskma. Tegu on 13 aastase noormehega.

Ära tee endale etteheiteid. Tagantjärele on lihtne tark olla. Kui sa poleks lapsel minna lasknud, siis ta oleks ilmselt poleks samuti rahul olnud. On asju, mida peab omal nahal kogema. Tähtis on see, et sa oled lapse jaoks olemas ja toetad teda.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest. Alati on hea meel lugeda, kuidas teema on lahenenud. Tore, et laps taas teiega. Natuke jäi kripeldama see lapse ütlus, et poleks pidanud tal laskma minna. Nüüd takka järgi tal seda muidugi hea öelda, aga kui sa poleks tol hetkel tal lubanud minna, oleksid saanud etteheiteid, et miks sa ei lasknud. Nii et ära tunne ennast süüdi, et lasksid. Tee talle see lihtsalt selgeks, et mõlemat pidi oleks ta saanud sind süüdistada, Aga süüdistada pole tal sind vaja. Sai kogemuse, mis oli talle tol hetkel järelikult vaja, et aru saada, kuidas tegelt elu käib ja kus on tal päriselt parem.

Poleks ta seal isa juures elanud, oleks ikkagi sind süüdistanud, et teda “hea elu peale” ei lasknud.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest. Alati on hea meel lugeda, kuidas teema on lahenenud. Tore, et laps taas teiega. Natuke jäi kripeldama see lapse ütlus, et poleks pidanud tal laskma minna. Nüüd takka järgi tal seda muidugi hea öelda, aga kui sa poleks tol hetkel tal lubanud minna, oleksid saanud etteheiteid, et miks sa ei lasknud. Nii et ära tunne ennast süüdi, et lasksid. Tee talle see lihtsalt selgeks, et mõlemat pidi oleks ta saanud sind süüdistada, Aga süüdistada pole tal sind vaja. Sai kogemuse, mis oli talle tol hetkel järelikult vaja, et aru saada, kuidas tegelt elu käib ja kus on tal päriselt parem.

Poleks ta seal isa juures elanud, oleks ikkagi sind süüdistanud, et teda “hea elu peale” ei lasknud.

Teismeliste mäss.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest. Alati on hea meel lugeda, kuidas teema on lahenenud. Tore, et laps taas teiega. Natuke jäi kripeldama see lapse ütlus, et poleks pidanud tal laskma minna. Nüüd takka järgi tal seda muidugi hea öelda, aga kui sa poleks tol hetkel tal lubanud minna, oleksid saanud etteheiteid, et miks sa ei lasknud. Nii et ära tunne ennast süüdi, et lasksid. Tee talle see lihtsalt selgeks, et mõlemat pidi oleks ta saanud sind süüdistada, Aga süüdistada pole tal sind vaja. Sai kogemuse, mis oli talle tol hetkel järelikult vaja, et aru saada, kuidas tegelt elu käib ja kus on tal päriselt parem.

Poleks ta seal isa juures elanud, oleks ikkagi sind süüdistanud, et teda “hea elu peale” ei lasknud.

Ma tean, et kui ma ei oleks lasknud minna, siis oleks sealsele elule “inglitiivad” külge mõeldud, seepärast lasingi minna. Seal ei olnud midagi võidelda teismelise lapse ja isa vastu. Oleksingi olnud see halb, kes ei luba isa juurde minna ja kõike muud. Valu on see kõik kahtlemata tekitanud kõikidele osapooltele. Ega isa perel ei olnud ka kerge, kui laps sealt nüüd jälle ära tuli. Poeg tunneb ilmselt süüd, et läks, püüab väga palju kodus ära teha, nõud kogu aeg pestud jne. See kõik on muidugi meeldiv, aga mitte tüüpiline teismelise käitumine.  Armastame teda niigi, ta ei pea ideaalne laps olema!

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada. Internetis esitleti ka ennast suurperena.. 3 last ikkagist ju! Ahh, mul hakkavad koledad sõnad keelele tulema. Ma lihtsalt loodan, et  meie lugu on erandlik ja teistega nii ei lähe!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on minu teena, kui laps kodust läks! https://foorum.perekool.ee/teema/halb-mote-oli-soosida-isa-ja-laste-suhtlust/

Nüüd on ta õnneks kodus tagasi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uues koolis suhtle kindlasti sotsiaalpedagoogi ja psühholoogiga. Et laps võiks neil pildis olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh tagasiside eest. Alati on hea meel lugeda, kuidas teema on lahenenud. Tore, et laps taas teiega. Natuke jäi kripeldama see lapse ütlus, et poleks pidanud tal laskma minna. Nüüd takka järgi tal seda muidugi hea öelda, aga kui sa poleks tol hetkel tal lubanud minna, oleksid saanud etteheiteid, et miks sa ei lasknud. Nii et ära tunne ennast süüdi, et lasksid. Tee talle see lihtsalt selgeks, et mõlemat pidi oleks ta saanud sind süüdistada, Aga süüdistada pole tal sind vaja. Sai kogemuse, mis oli talle tol hetkel järelikult vaja, et aru saada, kuidas tegelt elu käib ja kus on tal päriselt parem.

Poleks ta seal isa juures elanud, oleks ikkagi sind süüdistanud, et teda “hea elu peale” ei lasknud.

Ma tean, et kui ma ei oleks lasknud minna, siis oleks sealsele elule “inglitiivad” külge mõeldud, seepärast lasingi minna. Seal ei olnud midagi võidelda teismelise lapse ja isa vastu. Oleksingi olnud see halb, kes ei luba isa juurde minna ja kõike muud. Valu on see kõik kahtlemata tekitanud kõikidele osapooltele. Ega isa perel ei olnud ka kerge, kui laps sealt nüüd jälle ära tuli. Poeg tunneb ilmselt süüd, et läks, püüab väga palju kodus ära teha, nõud kogu aeg pestud jne. See kõik on muidugi meeldiv, aga mitte tüüpiline teismelise käitumine. Armastame teda niigi, ta ei pea ideaalne laps olema!

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada. Internetis esitleti ka ennast suurperena.. 3 last ikkagist ju! Ahh, mul hakkavad koledad sõnad keelele tulema. Ma lihtsalt loodan, et meie lugu on erandlik ja teistega nii ei lähe!

Vaevalt et see erandlik on, et kärgpere lapsi kokku liidetakse. Normaalne see ei ole. Kellel siis see 3 last on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada.

Mina mõtlesin, et kolmel lapsel peab ikka olema ühine ema või isa, mitte nii, et suvalisi lapsi saab pereks lugeda, kellel pole ei emad ega isad ühised. Kas siis võin mina ka sõbrannaga näiteks kärgpere luua, kui tal on kaks last ja minul üks, et kokku on kolm?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sõbrantsiga muuseumites kärgpere olnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on väga hea ema! klassi kordamine ei ole maailmalõpp, pigem kinnistab poolikuid teadmisi paremini.
Aga ma soovitaks sealset KOV sotsiaaltöötajate teavitada, et selles peres ei ole asjad hästi. Sinna perre jäi kahjuks veel lapsi ja see ei tohiks jääda tähelepanuta, et lapsed elavad abs vaesuses.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada.

Mina mõtlesin, et kolmel lapsel peab ikka olema ühine ema või isa, mitte nii, et suvalisi lapsi saab pereks lugeda, kellel pole ei emad ega isad ühised. Kas siis võin mina ka sõbrannaga näiteks kärgpere luua, kui tal on kaks last ja minul üks, et kokku on kolm?

Üks vanem peab olema ühine ja kõik lastetoetused tuleb tema nimele vormistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada.

Mina mõtlesin, et kolmel lapsel peab ikka olema ühine ema või isa, mitte nii, et suvalisi lapsi saab pereks lugeda, kellel pole ei emad ega isad ühised. Kas siis võin mina ka sõbrannaga näiteks kärgpere luua, kui tal on kaks last ja minul üks, et kokku on kolm?

Üks vanem peab olema ühine ja kõik lastetoetused tuleb tema nimele vormistada.

Seda ma imestasingi, et teemaalgataja puhul ju pole nii. Mehel on kaks last eelmise naisega ja tema uuel naisel on kaks last eelmise mehega, kolme lapse vanem pole loos keegi, kui nad ka koos elasid. Sellepärast ma ei saanudki aru sellest väitest, et naisel oli kaks last ja sellepärast tahtsid teemaalgataja last ka sinna, et siis saab suurperetoetust. Ei saa ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab küll väga halvasti, aga meie perele konkreetselt tegi väga palju halba see, et alates 3 lapsest pere lastetoetus niivõrd palju rohkem on. Reaalsus oligi see, et naisel 2 last, mehel 2 last ( keda nende ema kasvatas), tööl väga ei tahetud käia ja tuligi lihtne lahendus, kuidas märgatavalt toetusi juurde saada.

Mina mõtlesin, et kolmel lapsel peab ikka olema ühine ema või isa, mitte nii, et suvalisi lapsi saab pereks lugeda, kellel pole ei emad ega isad ühised. Kas siis võin mina ka sõbrannaga näiteks kärgpere luua, kui tal on kaks last ja minul üks, et kokku on kolm?

Üks vanem peab olema ühine ja kõik lastetoetused tuleb tema nimele vormistada.

Seda ma imestasingi, et teemaalgataja puhul ju pole nii. Mehel on kaks last eelmise naisega ja tema uuel naisel on kaks last eelmise mehega, kolme lapse vanem pole loos keegi, kui nad ka koos elasid. Sellepärast ma ei saanudki aru sellest väitest, et naisel oli kaks last ja sellepärast tahtsid teemaalgataja last ka sinna, et siis saab suurperetoetust. Ei saa ju.

No näed, ju siis saab! Tõenäoliselt on oluline hoopis see, et kõigi kolme lapse elukoht on registreeritud samale aadressile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed, ju siis saab! Tõenäoliselt on oluline hoopis see, et kõigi kolme lapse elukoht on registreeritud samale aadressile.

Tegelikult mitte, aadress ei puutu asjasse. Teemaalgataja on kas teema välja mõelnud või lihtsalt ei tea seadusi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatuses pole öeldud, et teise naise 2 last pole tema mehe omad. TA viimane laps on teismeline. Seal isa uues peres vbla 2 nooremat last.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja, et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps? Tuleb välja nii, et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm, et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Jube saagimine kes ühe leivatüki ostis ja kes kaks. Masendav elu

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatuses pole öeldud, et teise naise 2 last pole tema mehe omad. TA viimane laps on teismeline. Seal isa uues peres vbla 2 nooremat last.

TA räägib naise lastest. Imelik natuke nii rääkida, kui nende isa on tema mees. Ja TA-l endal hoopis 3 last? Miks ta siis ise parem suurpere toetust ei võtnud ja osa sellest siis selle ühe lapse eest isale ei andnud. Väga segane jutt, midagi ei saa aru.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga teemaalgatuses pole öeldud, et teise naise 2 last pole tema mehe omad. TA viimane laps on teismeline. Seal isa uues peres vbla 2 nooremat last.

TA räägib naise lastest. Imelik natuke nii rääkida, kui nende isa on tema mees. Ja TA-l endal hoopis 3 last? Miks ta siis ise parem suurpere toetust ei võtnud ja osa sellest siis selle ühe lapse eest isale ei andnud. Väga segane jutt, midagi ei saa aru.

Suurpere toetuse saamisel lähevad arvesse ainult alaealised lapsed, teemaalgataja vanim laps on juba suur.

On võimalik, et teemaalgataja lapse isa ei teadnud, et suurpere toetuse saamiseks peab vähemalt üks pere täiskasvanu olema vähemalt kolme lapse seaduslik vanem. On siiski võimalik ka (seda teemaalgataja ei ütle), et nn uue pere lapsed ongi selle isa bioloogilised lapsed. Või lapsendatud. Ja lõpuks võib ka olla, et  säästu alimentide arvelt pluss pere eelarvesse lisanduv lapse taskuraha peeti piisavaks hüveks. Ei tea tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja, et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps? Tuleb välja nii, et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm, et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Jube saagimine kes ühe leivatüki ostis ja kes kaks. Masendav elu

On tõesti üsna masnedav, et isa unustab sujuvalt oma kaks last ja kutsub kolmanda ainult omakasu eesmärgil enda juurde elama.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja, et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps? Tuleb välja nii, et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm, et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Jube saagimine kes ühe leivatüki ostis ja kes kaks. Masendav elu

On tõesti üsna masnedav, et isa unustab sujuvalt oma kaks last ja kutsub kolmanda ainult omakasu eesmärgil enda juurde elama.

Kui mees käitub nii, siis ikkagi tänu naise käitumisele. Aga naised toovad mängu alati lapsed ja hakkavad nendega manipuleerima. Iga naine kujundab sellise k’itumisega sellega oma lapse tuleviku. Peaks mõistma, kas mehele kättemaks on see mida laps siis vajab, sest tema ei osale teie mängudes, tema on lihtsalt mängukann.

+2
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Käimegi koos ostmas, arvestan juba, et kolnekohalised summad kuluvad aasta jooksul. Samas, see peaks olema ikkagi selle pere hool, kus ta praegu elab, et laps oleks korralikult ja puhtalt riides!

Ei, ikka sinu hool ka. Või mõtlesid, et lahuselavale vanemale jääb ainult rõõm, nagu paljud naised arvavad, et neil eksmehed tunnevad? Lahuselav vanem ongi väga raske olla.

Kas sa teemaalgatusest seda ei lugenud välja, et ema juures elavad kaks ja isa juures üks laps? Tuleb välja nii, et emal on hool kõigi kolme lapse suhtes ja isal rõõm, et tema juures elab ainult üks laps ja sellelegi ostab riided selga ema…

Jube saagimine kes ühe leivatüki ostis ja kes kaks. Masendav elu

On tõesti üsna masnedav, et isa unustab sujuvalt oma kaks last ja kutsub kolmanda ainult omakasu eesmärgil enda juurde elama.

Kui mees käitub nii, siis ikkagi tänu naise käitumisele. Aga naised toovad mängu alati lapsed ja hakkavad nendega manipuleerima. Iga naine kujundab sellise k’itumisega sellega oma lapse tuleviku. Peaks mõistma, kas mehele kättemaks on see mida laps siis vajab, sest tema ei osale teie mängudes, tema on lihtsalt mängukann.

Ma tahaks kohe huviga teada, et kus sa siin teemas mingit mehele kättemaksu nägid?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees käitub nii, siis ikkagi tänu naise käitumisele. Aga naised toovad mängu alati lapsed ja hakkavad nendega manipuleerima. Iga naine kujundab sellise k’itumisega sellega oma lapse tuleviku. Peaks mõistma, kas mehele kättemaks on see mida laps siis vajab, sest tema ei osale teie mängudes, tema on lihtsalt mängukann.

Oota, see, et mees laste kaudu eksnaisele kätte maksab – sest väita, et “mees käitub nii ainult tänu naisele” tähendabki seda, et mehel on õigus naisele kätte maksta – see on okei? Aga kui naine selle jantimise tõttu püüab olukorda lapsele soodsamaks kujundada, nii et ise ka ellu jääks, siis see on paha kättemaks?

Sul on ikka hiiglasliku vahega need topeltstandardid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõõm lugeda, et laps ema juures tagasi. Küll kõik laabub. Aga isa perest võiks küll lastekaitsele teada anda. Samas, kui tegu on Lõuna- Eestiga, siis seal on selliseid peresid küll ja veel, ilmselt hullemaidki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Rahaasjad kärgperes.