Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 480 )

Teema: Rahanõu

Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

Kas enam jaburamaks annab minna?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

Ja selline inimene räägib põlastavalt mingist sendisaagimisest, mis teistes peredes käib?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja selline inimene räägib põlastavalt mingist sendisaagimisest, mis teistes peredes käib?

See ei olnud mina. Mina rääkisin, et kummalgi osapoolel peaksid olema omad kindlad kohustused, mille eest hoolt kannavad. Ning kui need on täidetud, ei ole teise inimese rahakotti asja. Minul seda tõesti vaja pole, aga juhul, kui on, siis selline lähenemine toimib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas enam jaburamaks annab minna?

Mis siin jaburat on?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see sinu nõu oli siis? Seni oleme lugenud, et sul pole iial rahaprobleeme olnud. Ja et sina ei tea küll oma mehe raha asjadest midagi, ja vastupidi. Et, mees paneb ühiste kohustuste alla 500 ja 400 eurot. Vabandust, aga mis abi sellest infost on teemaalgatajale?

Ei, mina ei ole summadest rääkinud. Meil ei olegi niisuguseid väljaminekuid arvete näol.

Sa köid igas kolmandas teemas õiendamas, et mis abi/kasu kellegi teemavälisedt kommentaarist TA-le on. Valisid ennast juhatajaks või mis see sinu asi on kui inimesed laiendavad teemat ja räägivad ka muust kui ainult TA-le abiandmisest? Väga ok on rahateemas ka muud rahajuttu ajada.
Millist abi näiteks saaks TA juba sajaviiekümnendast “kirjuta kõik detsilselt üles”? Räägi ka muud rahajuttu kui oskad, aga pigem kaldun arvama, et oled väga kitsapiiriline vestleja, kes ei oska teemat laiendada, jäädes siiski konkreetsesse valdkonda. Tundud väga igav inimene olevat.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see sinu nõu oli siis? Seni oleme lugenud, et sul pole iial rahaprobleeme olnud. Ja et sina ei tea küll oma mehe raha asjadest midagi, ja vastupidi. Et, mees paneb ühiste kohustuste alla 500 ja 400 eurot. Vabandust, aga mis abi sellest infost on teemaalgatajale?

Ei, mina ei ole summadest rääkinud. Meil ei olegi niisuguseid väljaminekuid arvete näol.

Sa köid igas kolmandas teemas õiendamas, et mis abi/kasu kellegi teemavälisedt kommentaarist TA-le on. Valisid ennast juhatajaks või mis see sinu asi on kui inimesed laiendavad teemat ja räägivad ka muust kui ainult TA-le abiandmisest? Väga ok on rahateemas ka muud rahajuttu ajada.
Millist abi näiteks saaks TA juba sajaviiekümnendast “kirjuta kõik detsilselt üles”? Räägi ka muud rahajuttu kui oskad, aga pigem kaldun arvama, et oled väga kitsapiiriline vestleja, kes ei oska teemat laiendada, jäädes siiski konkreetsesse valdkonda. Tundud väga igav inimene olevat.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun topelt postitus kustutada!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

Ära näe vaeva! Sel läol on nii kitsas silmaring ja ta teab ainult, et naised on puugid mehe kukil. Muid variante tema pole kuulnud ja järelikult pole neid ka olemas. Tema peres saetakse kõik ostud ja arved pooleks, et jumala eet keegi ei arvaks, et keegi panustab vähem. Selline kuivikutest arveametnike paar vist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja selline inimene räägib põlastavalt mingist sendisaagimisest, mis teistes peredes käib?

Ei, selline inimene ei rääkinud, mina rääkisin. Siin on meid muide üsna palju, et sa teaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks on vist Skandinaavia stiil punane viilkatusega maja. Sisekujundus valgest lippidest puit ? Usus, Skandinaavia tänapäevane disain on natuke arenenud ????

Ka tänapäevases Skandinaavia sisekujundusstiilis ei kasutata idamaiseid vaipu ja läbiva värvina punast. Kui kasutad, siis ei saa seda kutsuda puhtaks Skandinaavia stiiliks, vaid Skandinaavia stiilist inspireeritud eklektikaks.

Mõned fotod tänapäevasest Skandinaavia stiilist:

https://shorturl.at/wBEW8

Miks sa arvad, et mul läbiv toon on punane ? Läbivaks on must ja enamasti valge, punane on vaid aktsendiks ehk paar lamp, suur vaas, padjad. Ja see punane ei ole kiiskav Ferrari punane vaid rahulikum toon. Mõtle oma kastist välja ka vahelduseks – punane dekooris ei tähenda tingimata kõrgläikega jubedat punast köögimööblit.

Ja sa ei kujuta ette kui ilus on sellise puhta joonega interjööris üks korralik (mitte kulda ja karda täis tikitud) Pärsia vaip.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun selgitage rumalale veelkord – miks peaksin mina oma isikliku tööga teenitud raha (jah teenin rohkem kui kogu see vaeste mürki pritsivate kamp kokku) laiali jagama neile kes ei ole viitsinud/osanud ise enda eest hoolitseda ? Jah, on olemas ka õnnetuid inimesi kes mingil põhjusel (puue jne.) ei saa hakkama aga neid kes istuvad Maxima kassas ja vinguvad madala palga üle selle asemel, et tulusam ameti õppida või töökoht leida on ju kordades rohkem. Ja kui nad on otsustanud oma viletsasse ellu 5 last virelema sünnitada siis mina end selles küll kuidagi süüdi ei ole ega tunne ka vastutust nende aitamiseks. Aidata tuleb neid kes ka ise kasvõi üritavad oma elujärge parendada või siis kodutuid loomi kellel puudub võimalus ise ennast aidata.

Rumalale ei ole mõtet rohkem selgitada. Siin on korduvalt selgitatud, miks on mõistlik rahaga raskemini toimetulevatel peredel ühist rahakotti ja arvepidamist pidada. Aga, kui isegi mitme kommentaari peale ei saa aru, siis pole mõtet rohkem selgitada.

Sellest said loodetavasti ikka aru, et sinul ei ole keegi käskinud oma toimivat elukorraldust muutma hakata?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et mul läbiv toon on punane ?

Sest sa ise kirjutasid seda nii:

Kirjutasin ju, et puhas Skandinaavia stiil (mööbel kohati Skane tüüpi). Läbivateks värvideks valge/must/punane sekka mõned värvilisemad kunstiteosed ja originaalsed idamaised vaibad.

Mõtle oma kastist välja ka vahelduseks – punane dekooris ei tähenda tingimata kõrgläikega jubedat punast köögimööblit.

Ja sa ei kujuta ette kui ilus on sellise puhta joonega interjööris üks korralik (mitte kulda ja karda täis tikitud) Pärsia vaip.

Sina tõid kõrgläikega punase köögimööbli teemasse, mina isegi ei mõelnud sellest asjast.

Kujutan ette küll, et üks korralik idamaine vaip on sobivas interjööris imeilus. Kuid see ei ole puhas Skandinaavia stiil.

Mul ükskõik, millist sisekujundust sa oma kodus kasutad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas enam jaburamaks annab minna?

Mis siin jaburat on?

No see suhtumine juba, et mina toonis “luban mehel oma majas elada” viitab sellele, et tegemist ei ole vist eriti võrdse ja üksteisega kõike jagava perega.

Mina pärisin abielu ajal oma vanaema maja. Maja asub maal ja on meie pere suvekoduks väga palju aastaid.  Ma pole iialgi selle peale mõelnud, et ma luban oma mehel seal teatud teenete eest olla. Pole isegi sellist mõttepoegagi pähe tulnud. See on minu maja ja tema maja sama palju. Juriidiliselt küll minu nimel, kuid siiski pean seda meie ühiseks suvekoduks. Ja seda ilma igasugu arvet pidamata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

Ära näe vaeva! Sel läol on nii kitsas silmaring ja ta teab ainult, et naised on puugid mehe kukil. Muid variante tema pole kuulnud ja järelikult pole neid ka olemas. Tema peres saetakse kõik ostud ja arved pooleks, et jumala eet keegi ei arvaks, et keegi panustab vähem. Selline kuivikutest arveametnike paar vist.

Mina olen siin teemas mitu korda kirjutanud, et meil on mehega ühine rahakott. Mille peale algas minu nokkimine. Mõtle nüüd korraks, mida tähendab ühine rahakott. See tähendab, et sinu raha on minu raha ja minu raha on sinu raha.

Ühise rahakoti puhul ei saa toimuda mitte mingit ostude ja arvete pooleks saagimist. See on täiesti ebavajalik. See on ju meie mõlema raha. Mõlemal on 100 ligipääs rahale. Nüüd mõtle, mis point on sellise elukorralduse juures arveid ja oste pooleks saagida!

Selles seisnebki ühise rahakoti mugavus. Keegi ei pea arvet pidama või meeles hoidma, kes maksab elektri, kes kommunaalide eest… Kõik arved lähevad püsimaksekorraldusega ühel kontolt maha jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see suhtumine juba, et mina toonis “luban mehel oma majas elada” viitab sellele, et tegemist ei ole vist eriti võrdse ja üksteisega kõike jagava perega. Mina pärisin abielu ajal oma vanaema maja. Maja asub maal ja on meie pere suvekoduks väga palju aastaid.  Ma pole iialgi selle peale mõelnud, et ma luban oma mehel seal teatud teenete eest olla. Pole isegi sellist mõttepoegagi pähe tulnud. See on minu maja ja tema maja sama palju. Juriidiliselt küll minu nimel, kuid siiski pean seda meie ühiseks suvekoduks. Ja seda ilma igasugu arvet pidamata.

Kuidas pole tegemist eriti võrdse ja kõike jagava perega? Polnud mingit tooni, et luban elada. Ja kus sa neid teeneid nägid? Ma ei soovi temalt mingeid teeneid, ka lumelükkamist ega muruniitmist mitte. Ja mitte seetõttu, et mu mees oleks rahaliselt halval järjel, vastupidi-oleme mõlemad nii heal järjel, et temalt sissekasseerimine minu elujärge kuidagi ei parandaks. PS: Tal on oma maja ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mina ei ole summadest rääkinud. Meil ei olegi niisuguseid väljaminekuid arvete näol. Sa köid igas kolmandas teemas õiendamas, et mis abi/kasu kellegi teemavälisedt kommentaarist TA-le on. Valisid ennast juhatajaks või mis see sinu asi on kui inimesed laiendavad teemat ja räägivad ka muust kui ainult TA-le abiandmisest? Väga ok on rahateemas ka muud rahajuttu ajada. Millist abi näiteks saaks TA juba sajaviiekümnendast “kirjuta kõik detsilselt üles”? Räägi ka muud rahajuttu kui oskad, aga pigem kaldun arvama, et oled väga kitsapiiriline vestleja, kes ei oska teemat laiendada, jäädes siiski konkreetsesse valdkonda. Tundud väga igav inimene olevat.

Seevastu sina arvad, et oled nii põnev ja tark inimene, et oma kommentaare tasub kirja panna lausa kaks korda. Et ikka kõik märkaks ja meelde jätaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles seisnebki ühise rahakoti mugavus. Keegi ei pea arvet pidama või meeles hoidma, kes maksab elektri, kes kommunaalide eest… Kõik arved lähevad püsimaksekorraldusega ühel kontolt maha jne.

See ongi ju mõistlik.

Aga samas ei välista see seda, et mõlemal on ka oma eraldi arve, kust ainult oma hobideks või isiklikeks ostudeks raha kasutatakse. Mingi vabadus ja individuaalsusetunne võiks ikka inimestel ka paarisuhtes säilida, mitte et ühel on eriti kallis hobi ja tegeletakse sellega teise teenitu arvelt. Selles võib muidugi kokku leppida, aga ise peaks ka mingi moraalse kompassi järgi astuma, et teist inimest oma huvides ära ei kasuta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sa sa isegi hoiuse netotootlust ei oska arvestada, siis oled ikka finantsrumal. Kõik hoiused on sügav miinus ju.

Hetkel on mul aastane hoius 80 000 eurot. Saadav intress 2846.67 eurot. Ma ei ütleks, et see on sügav miinus. Muidugi, saab raha kordi kasulikumalt teenima panna, aga nagu olen juba mitu korda öelnud, siis minul on oluline see, et raha oleks vajadusel kohe, nüüd ja praegu olemas. Elus on seda korduvalt ette tulnud.

Seega, absoluutselt ei soovi algatada vaidlust teemal hoius vs investeerimine. Kummalgi on oma head ja vead.

Kumma kasuks valida sõltub ju inimese vajadusest. Alustades sellest, kas ja kui riskialdis inimene on, lõpetades sellega, kui kauaks on võimalik oma raha n-ö kinni panna. Kui hetkel on hoiuse tootlus garanteeritud, siis investeerimise puhul ei ole mitte kunagi garantiid. Vastupidi, investeerimisega on väga lihtne kõrbeda ja oma raha väärtust kaotada, halvimal juhul võid oma rahast üldse ilma jääda. Lihtsalt, kõikidel inimestel ei ole soovi oma rahaga riskida. Saan juba aru, kuidas sa tahad siin jälle ülbelt sisse sõita, et see eristabki rikast ja vaest, a la rikas saab riskida, ja ka juhul, kui kaotab, siis on tema jaoks see kaotatud miljon köömes.

Tegelikult on ikka väga raske aktsiatega kaotada, kui valid hea price to equity suhtega aktsiad, mis maksavad ka kõrget dividendi ja oskad ettevõtteid ning majandust üldisemalt analüüsida. Ma ei räägi Eesti aktsiaturust. Väljast tuleb otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sa sa isegi hoiuse netotootlust ei oska arvestada, siis oled ikka finantsrumal. Kõik hoiused on sügav miinus ju.

Hetkel on mul aastane hoius 80 000 eurot. Saadav intress 2846.67 eurot. Ma ei ütleks, et see on sügav miinus. Muidugi, saab raha kordi kasulikumalt teenima panna, aga nagu olen juba mitu korda öelnud, siis minul on oluline see, et raha oleks vajadusel kohe, nüüd ja praegu olemas. Elus on seda korduvalt ette tulnud.

Seega, absoluutselt ei soovi algatada vaidlust teemal hoius vs investeerimine. Kummalgi on oma head ja vead.

Kumma kasuks valida sõltub ju inimese vajadusest. Alustades sellest, kas ja kui riskialdis inimene on, lõpetades sellega, kui kauaks on võimalik oma raha n-ö kinni panna. Kui hetkel on hoiuse tootlus garanteeritud, siis investeerimise puhul ei ole mitte kunagi garantiid. Vastupidi, investeerimisega on väga lihtne kõrbeda ja oma raha väärtust kaotada, halvimal juhul võid oma rahast üldse ilma jääda. Lihtsalt, kõikidel inimestel ei ole soovi oma rahaga riskida. Saan juba aru, kuidas sa tahad siin jälle ülbelt sisse sõita, et see eristabki rikast ja vaest, a la rikas saab riskida, ja ka juhul, kui kaotab, siis on tema jaoks see kaotatud miljon köömes.

Tegelikult on ikka väga raske aktsiatega kaotada, kui valid hea price to equity suhtega aktsiad, mis maksavad ka kõrget dividendi ja oskad ettevõtteid ning majandust üldisemalt analüüsida. Ma ei räägi Eesti aktsiaturust. Väljast tuleb otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd mine loe uuesti teemaalgatust. Ja siis mõtle hoolega järele, miks anti TAle sellist nõu – majandada ühiselt ning mõlema tulud ja kulud kirja panna. Täitsa naljakas, et inimene loeb, aga mitte midagi loetust aru ei saa.

Teise inimese kulud pole teise asi. Iga inimene peab ise oma kohustused maksma. Sa ei saanud ikka veel aru?

Kes ütleb, et peab? Naljatilk. Minu peres maksab mees kulud näiteks. Pole veel keegi meid 25 aasta jooksul vangi viinud, et nii ei tohi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teie pere puhul muidugi tekkis küsimus, et miks naine vähem panustama peab kui mees?

Kuidas nii? Ma maksan üksi kõik asjad, toitu ostab vast mees rohkem. Elame minu majas ja ma ei soovi ei kommunaale aga halduskulusid temalt.

Ära näe vaeva! Sel läol on nii kitsas silmaring ja ta teab ainult, et naised on puugid mehe kukil. Muid variante tema pole kuulnud ja järelikult pole neid ka olemas. Tema peres saetakse kõik ostud ja arved pooleks, et jumala eet keegi ei arvaks, et keegi panustab vähem. Selline kuivikutest arveametnike paar vist.

Mina olen siin teemas mitu korda kirjutanud, et meil on mehega ühine rahakott. Mille peale algas minu nokkimine. Mõtle nüüd korraks, mida tähendab ühine rahakott. See tähendab, et sinu raha on minu raha ja minu raha on sinu raha.

Ühise rahakoti puhul ei saa toimuda mitte mingit ostude ja arvete pooleks saagimist. See on täiesti ebavajalik. See on ju meie mõlema raha. Mõlemal on 100 ligipääs rahale. Nüüd mõtle, mis point on sellise elukorralduse juures arveid ja oste pooleks saagida!

Selles seisnebki ühise rahakoti mugavus. Keegi ei pea arvet pidama või meeles hoidma, kes maksab elektri, kes kommunaalide eest… Kõik arved lähevad püsimaksekorraldusega ühel kontolt maha jne.

Ja minu jaoks vastuvõetamatu korraldus. Mina ja minu raha on minu asi. Mees maksab kõik eluga seotud arved. Investeerime eraldi, oma raha. Pole minu asi, kus tema raha istub ja pole tema asi, kus minu oma.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes ütleb, et peab? Naljatilk. Minu peres maksab mees kulud näiteks. Pole veel keegi meid 25 aasta jooksul vangi viinud, et nii ei tohi.

Imelik oled või? Kui sul pole kohustusi, siis sa ei maksagi neid. Millest sa aru ei saanud? Kui mehel on 100 prossa kohustusi, siis see ongi tema kohustus oma kohustused maksta. Mis ta ülejäänud rahaga teeb, pole teiste asi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu jaoks on vist Skandinaavia stiil punane viilkatusega maja. Sisekujundus valgest lippidest puit ? Usus, Skandinaavia tänapäevane disain on natuke arenenud ????

Ka tänapäevases Skandinaavia sisekujundusstiilis ei kasutata idamaiseid vaipu ja läbiva värvina punast. Kui kasutad, siis ei saa seda kutsuda puhtaks Skandinaavia stiiliks, vaid Skandinaavia stiilist inspireeritud eklektikaks.

Mõned fotod tänapäevasest Skandinaavia stiilist:

https://shorturl.at/wBEW8

Miks sa arvad, et mul läbiv toon on punane ? Läbivaks on must ja enamasti valge, punane on vaid aktsendiks ehk paar lamp, suur vaas, padjad. Ja see punane ei ole kiiskav Ferrari punane vaid rahulikum toon. Mõtle oma kastist välja ka vahelduseks – punane dekooris ei tähenda tingimata kõrgläikega jubedat punast köögimööblit.

Ja sa ei kujuta ette kui ilus on sellise puhta joonega interjööris üks korralik (mitte kulda ja karda täis tikitud) Pärsia vaip.

elate haagises? Paar lamp?

1 paar Veoauto Tagumine Lamp 12V 10 LED Saba Stopp-Pidur Näitaja Veoauto Van Tuled, Haagise

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kui sa sa isegi hoiuse netotootlust ei oska arvestada, siis oled ikka finantsrumal. Kõik hoiused on sügav miinus ju.

Hetkel on mul aastane hoius 80 000 eurot. Saadav intress 2846.67 eurot. Ma ei ütleks, et see on sügav miinus. Muidugi, saab raha kordi kasulikumalt teenima panna, aga nagu olen juba mitu korda öelnud, siis minul on oluline see, et raha oleks vajadusel kohe, nüüd ja praegu olemas. Elus on seda korduvalt ette tulnud.

Seega, absoluutselt ei soovi algatada vaidlust teemal hoius vs investeerimine. Kummalgi on oma head ja vead.

Kumma kasuks valida sõltub ju inimese vajadusest. Alustades sellest, kas ja kui riskialdis inimene on, lõpetades sellega, kui kauaks on võimalik oma raha n-ö kinni panna. Kui hetkel on hoiuse tootlus garanteeritud, siis investeerimise puhul ei ole mitte kunagi garantiid. Vastupidi, investeerimisega on väga lihtne kõrbeda ja oma raha väärtust kaotada, halvimal juhul võid oma rahast üldse ilma jääda. Lihtsalt, kõikidel inimestel ei ole soovi oma rahaga riskida. Saan juba aru, kuidas sa tahad siin jälle ülbelt sisse sõita, et see eristabki rikast ja vaest, a la rikas saab riskida, ja ka juhul, kui kaotab, siis on tema jaoks see kaotatud miljon köömes.

Tegelikult on ikka väga raske aktsiatega kaotada, kui valid hea price to equity suhtega aktsiad, mis maksavad ka kõrget dividendi ja oskad ettevõtteid ning majandust üldisemalt analüüsida. Ma ei räägi Eesti aktsiaturust. Väljast tuleb otsida.

aktsiatega on väga lihtne raha kaotada. vastupidist võib rääkida ainult “finantsgeenius”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aktsiatega on väga lihtne raha kaotada. vastupidist võib rääkida ainult “finantsgeenius” Rate this item:Submit Rating00

Ah jäta, portfellis pole ju ühe ettevõtte aktsiad vaid minimaalselt 15-20. See, et mõni seal pekki võib minna, teeb hävinguks vaid ca 5-10%, mis on absoluutselt tähtsusetu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema, millest kogu trall pihta hakkas – 2000€-ne käekott.

Surfasin ringi mitu päeva, kuna mul on vaja uut käekoti, mis oleks piisavalt suur ja ilus ja tuli see teema meelde. Ma ei raatsi isegi 2000NOK raisata käekotti peale, mis on ca 180€, rääkimata 2000€ 😀 saaksin, aga ei raatsi, minu jaoks täiesti mõttetu raha magama panemine. Abikaasa kunagi kinkis käekotti, mis maksis 200€, see oli 10 aastat tagasi ja see on mul siiamaani alles, kuna ma ei kasuta seda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema, millest kogu trall pihta hakkas – 2000€-ne käekott. Surfasin ringi mitu päeva, kuna mul on vaja uut käekoti, mis oleks piisavalt suur ja ilus ja tuli see teema meelde. Ma ei raatsi isegi 2000NOK raisata käekotti peale, mis on ca 180€, rääkimata 2000€ ???? saaksin, aga ei raatsi, minu jaoks täiesti mõttetu raha magama panemine. Abikaasa kunagi kinkis käekotti, mis maksis 200€, see oli 10 aastat tagasi ja see on mul siiamaani alles, kuna ma ei kasuta seda.

Mul on neid 4 ning igapäevaselt kasutan neist kahte, mis on crossbodyd. Kaks mahukamat seisavad hetkel jõude.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema, millest kogu trall pihta hakkas – 2000€-ne käekott. Surfasin ringi mitu päeva, kuna mul on vaja uut käekoti, mis oleks piisavalt suur ja ilus ja tuli see teema meelde. Ma ei raatsi isegi 2000NOK raisata käekotti peale, mis on ca 180€, rääkimata 2000€ ???? saaksin, aga ei raatsi, minu jaoks täiesti mõttetu raha magama panemine. Abikaasa kunagi kinkis käekotti, mis maksis 200€, see oli 10 aastat tagasi ja see on mul siiamaani alles, kuna ma ei kasuta seda.

Mul on neid 4 ning igapäevaselt kasutan neist kahte, mis on crossbodyd. Kaks mahukamat seisavad hetkel jõude.

No see on ju tore. Aga mina olen see naine, kes võtab rahakotti ja telefoni pihku ja läheb välja. Käekoti kasutan ainult siis, kui vaja kuskile reisile minna ja arvuti kaasa võtta. Nii et minu jaoks kalli käekoti ostmine ei ole üldse praktiline, see käekott jääkski kapi põhja seisma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on ju tore. Aga mina olen see naine, kes võtab rahakotti ja telefoni pihku ja läheb välja. Käekoti kasutan ainult siis, kui vaja kuskile reisile minna ja arvuti kaasa võtta. Nii et minu jaoks kalli käekoti ostmine ei ole üldse praktiline, see käekott jääkski kapi põhja seisma.

Kuhu sa väikese peegli. huulepulga ja autopuldi paned?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 480 )