Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rahasumma töökaaslase kingituse jaoks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Rahasumma töökaaslase kingituse jaoks

Postitas:
Kägu

Kui töökohas on kombeks töötajale tema sünnipäeva puhul teha teiste töötajate poolt  ühiskingitus, samuti ka töölt lahkumise puhul, siis kui suure rahasumma olete nõus maksma kingituse jaoks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil korjatakse 2€ per nase ja siis tellitakse lillekimp. Inimesi on 20 ringis, kes sinna panustavad. Siiani on toiminud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üldiselt viiekas näkku, aga kui on väga hea kolleeg, siis pannakse ka rohkem

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 eurot. Ainult juubelite puhul, tavasünnipäevade puhul saab sünnipäevalaps lilled ja need lähevad tööandja kuludesse.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil korjatakse 1€ nägu, juubeli puhul 2€ nägu. See on muidugi vabatahtlik ja mingit pinget pole. Meil on üpris suur kollektiiv (ca 150-160 inimest).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10-20 eurot nägu on normaalne.

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja kingib lilled+tordi. Totrat kogumiskommet ei ole.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööandja kingib lilled+tordi. Totrat kogumiskommet ei ole.

Meil oli samuti, mitmes töökohas. Ei tehtud kingitusi igaks sünnipäevaks, no mida ikka pidevalt kinkida. Suuremas kollektiivis peeti sünnipäevalapsi meeles kord kuus – toidud ja lillekimbud tööandja poolt, kes soovis, andis ise omalt poolt lilleõie.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui töökohas on kombeks töötajale tema sünnipäeva puhul teha teiste töötajate poolt ühiskingitus, samuti ka töölt lahkumise puhul, siis kui suure rahasumma olete nõus maksma kingituse jaoks?

Meil on üle 40 töötaja ja alati korjatakse 2 euri. Mõne inimese puhul oleks nõus ka 5 euri panustama aga on ka neid, kelle puhul ei panustaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil korjatakse perioodiliselt 5 eur, millest siis kaetakse lilled, kommikarbid. Mingi paar-kolm korda aastas toimub kogumine. Kui on vajadus suurem kingitus teha, siis üldiselt on jäänud summa 5-10 eur näkku – sõltuvalt kingist – aga see on tõesti siis töölt lahkumise või väga suure juubeli (50) puhul. 30, 40 pole erilised juubelid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ei koguta raha, tööandja poolt lilled ja väike snäkk, kinke ei tehta. Vahepeal oli mingi komme, et kui suurel ninal oli juubel, lahkumine vms, siis anti konto number, et pane kingiks endale sobiv summa. See vist kukkus läbi, sest enam pole sellist kommet. Ma ei saanud ka aru, miks väiksepalgaline, kes ise ei saa kunagi peale lillede midagi, peab suurepalgalise jaoks raha annetama, et sellele kinki osta.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei korjata raha, tööandja kulul õnnitletakse lillede jms

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ei koguta raha, tööandja poolt lilled ja väike snäkk, kinke ei tehta. Vahepeal oli mingi komme, et kui suurel ninal oli juubel, lahkumine vms, siis anti konto number, et pane kingiks endale sobiv summa. See vist kukkus läbi, sest enam pole sellist kommet. Ma ei saanud ka aru, miks väiksepalgaline, kes ise ei saa kunagi peale lillede midagi, peab suurepalgalise jaoks raha annetama, et sellele kinki osta.

See kõlab rohkem nii, et anneta, vaesur, et sa sellelgi töökohal püsima jääks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnipäevalapsed katavad kolleegidele laua või kuidas see käib? Meil on väike kollektiiv, 8-10 inimest. Mina olen selle nii lahendanud, et tellin igal aastal cateringi. Osad ostavad poest ning mõned pakuvad lausa sooja+külma toidu. Nii väikeses kollektiivis saab ainult saja euroga sünnipäeva peetud, päris jube, kui inimesi 50 näiteks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnipäevalapsed katavad kolleegidele laua või kuidas see käib? Meil on väike kollektiiv, 8-10 inimest. Mina olen selle nii lahendanud, et tellin igal aastal cateringi. Osad ostavad poest ning mõned pakuvad lausa sooja+külma toidu. Nii väikeses kollektiivis saab ainult saja euroga sünnipäeva peetud, päris jube, kui inimesi 50 näiteks.

Meil on suur kollektiiv ja väikesed palgad, aga mingit kolmekäigulist ei ole sünnipäevade puhul. Töö kõrvalt pole aegagi ju laua ääres kaua passida. Mingis snäkid igaüks toob vastavalt oma maitsele või võimalustele. Vahel on mõni ka kringlit või võileivatorti pakkunud. Üldiselt ikka 100 eurot tundub mulle suur summa sellisele asjale, ise ma pole isegi ümmargusematel tähtpäevadel nii palju kulutanud tööl  sünnipäeva jaoks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingitusi ei tee, lilleraha nii 10 x aastas max 1 euro. Mis sünnipäevalaud? Kommi-küpsist.

Miks te pool palka kolleegide kingutuste ja laua peale panete?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil ei ole kingitusi ja lilledki on vaid juubeli puhul. Aga sünnipäevalapsele kaetakse (kohvi)laud, et too ei peaks oma pead vaevama sellega. see ongi nagu kingituse eest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot seda, et u 150 inimesega kollektiivis aastas 100-200 töökaaslaste kinkide alla paneks ei kujuta küll ette. Samas on ju nõme, et üks saab siis rohkem ja teine vähem kui teised. Ja mis need kingid on – kinkekaardid? mõttetu nodi?. Sellises kohas ilmselt lauda ei kata – vähemalt loodan, et sünnipäeva lapsel siis veel lisaks mingeid kulusid ei ole. Sellises kollektiivis pole võimalik ju kõigiga lähedasi suhteid hoidagi.

Meil õnneks väike kollektiiv, lilled tööandjalt. Kes tahavad katavad laua – enamasti tort, kringel (poest või ise tehtud) ja vahest lööme klaase kokku. Mõni kord ka hoopis soolased snäkid vmt – kes kuidas teeb, kohustust pole. Vahest tuuakse siis omalt poolt väike šokolaad või lilled lisaks – aga tõesti, meid ca 10 ja nagu teine pere.

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul ühes töökohas tehti korjandust, 3€ töötaja peale.

teises töökohas ei tehtud mingit korjandust, siis oli tööandja poolt lillekimp, juubelite puhul ka kingitus. kingitusi tehti (tööandja piilt) ka muude tähtpäevade puhul (lapse sünd, pulmad)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike rahaline preemia, lilled ja kringel/tort on ettevõtte omaniku poolt. Palgatöölised ei pea küll mingit korjandust tegema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selle nii lahendanud, et tellin igal aastal cateringi. Osad ostavad poest ning mõned pakuvad lausa sooja+külma toidu. Nii väikeses kollektiivis saab ainult saja euroga sünnipäeva peetud

Milline catering 100-eurose tellimuse peale kohale tuleb?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingitus ja lilled tööandja poolt. Koroona ajal küll asendusid lilled kommidega kuna paljud kontoris ei käi.

Tähistamine igaühe sisetunde järgi, kindlasti mitte korralikku lauda aga nt maasikad või minipannkoogid või muffinid vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline catering 100-eurose tellimuse peale kohale tuleb?

Kõik cateringid lubavad tellida, mida soovid. Mis mõttes kohale tuleb? Et transpordib toidud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50 eurot. Ainult juubelite puhul, tavasünnipäevade puhul saab sünnipäevalaps lilled ja need lähevad tööandja kuludesse.

Palju teil siis töötajaid on ja mis keskmine palk on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil ei ole kingitusi ja lilledki on vaid juubeli puhul. Aga sünnipäevalapsele kaetakse (kohvi)laud, et too ei peaks oma pead vaevama sellega. see ongi nagu kingituse eest.

meil on sama, per nägu kogutakse 2 eurot inimese kohta ja selle eest kaetakse snäkilaud. tööandja poolt on väike kingitus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõlab rohkem nii, et anneta, vaesur, et sa sellelgi töökohal püsima jääks.

Ei tea, kelle rumal idee see oli. Sest inimese jaoks, kelle palk algab 5000+ eurost, ei ole saja või paarisaja eurone kink midagi sellist, mis teda vähimalgi määral huvitaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on suurem firma, umbes 100 inimest. Paar korda aastas, kui töölt lahkub mõni hästi pikalt tööl olnud kolleeg, siis tehakse korjandus. Vabatahtlik. Panustanud olen 5 eurot. Kõik ei maksa ja sellest ei tehta probleemi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lilled kingib tööandja. Meie paneme ühise kingituse jaoks 3-5 eurot igaüks pluss mõni eriti sõber toob veel omalt poolt ka lille. Või pudeli.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen selle nii lahendanud, et tellin igal aastal cateringi. Osad ostavad poest ning mõned pakuvad lausa sooja+külma toidu. Nii väikeses kollektiivis saab ainult saja euroga sünnipäeva peetud

Milline catering 100-eurose tellimuse peale kohale tuleb?

Selveri köök.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveri köök.

😀

 

Ei, ma olen võtnud tööle Carmenist, Catering Servicest ja Plus Cateringist. Koju lisaks Joel Ostrati omast(toodi Tartust Tallinna) ning Osvald Cateringist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rahasumma töökaaslase kingituse jaoks