Esileht Imetamine Rahmeldamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Rahmeldamine

Postitas:

Viimased 2 nädalat on minu kahekuune beebi hakanud tissi otsas meeletult rahmeldama. Oleme kasutanud poollamavat asendit, kuna selles tulevad gaasid paremini välja kuid nüüd ta imeb nii paar minutit (vahepeal isegi vähem) ning tõmbab jõuliselt oma suu rinnalt ja kohe hakkab nutma ja otsib rinda kohe edasi. Olen arvanud, et äkki on õhk vaja välja saada ning enamus kordadest tuleb väike krooks ka, kuid tagasi pannes rahmeldab edasi. Nii umbes 10min kui siis äkki rahuneb ja sööb edasi nii 30min. Oskab keegi aidata milles peale gaaside võiks veel probleem olla?
Lisaks, tal on meeletu imemisvajadus kuid lutti ei tunnista. Nüüd on tal see enese ja ümbritseva avastamise periood millega kaasneb siis ka käte lutsutamine kuid viimasel ajal ta hakkab ka nutma kui käsi “ära kaob”. Rinna otsas ta mõnuleks lõppematult ning alati kui ma ta rinnalt ära võtan kuna ilmselgelt enam ei söö, on ta ärkvel ning nutab. Enne ei rahune kui tiss uuesti suus. Olen päris nõutu kuidas teda aidata. Ei tahaks päevad läbi ka lamada ja talle elavaks lutiks olla. Kas on
mingit muud lahendust mida oskaks keegi soovitada? Olen praegu peale rinna andmist tal lasknud mõnuleda ja siis õrnalt rinna suust võtnud ning ta magab natuke mu kaisus edasi. Kahjuks mitte kaua. Enamjaolt tõuseb juba 30min pärast suure nutuga ja otsib rinda uuesti taga. 🙁

Aitäh ette!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 21:32; 07.12 23:49; 11.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad hakkavad tulema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 16:02; 08.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambad hakkavad tulema?

Arvasin ja vb on see ka üks probleemidest. Ila jookseb küll metsikult. Nüüdseks on ka ööuned väga rasked kuna tissiotsas tahaks koguaeg olla või siis suure isuga käsi lutsutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 21:32; 07.12 23:49; 11.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese lapsega sama lugu ja tol hetkel ei saanud ka aru, milles viga on.
Tagantjärgi saan nüüd öelda, et hambad hakkasid tulema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 16:02; 08.12 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese lapsega sama lugu ja tol hetkel ei saanud ka aru, milles viga on.

Tagantjärgi saan nüüd öelda, et hambad hakkasid tulema.

Ahhaa okei. Ma täitsa usun jah et võivad tulla. Nüüd oleme kahjuks jõudnud nii kaugele, et magamine on ka juba raske. Öösel ärkab ika 1,5h tagant ja ei taha süüa kuid annab märku, et tahab tissi. Muud moodi ei rahunegi. Eks ma siis annan, aga ta kohe üleval kui tiss suust. Päeval saan ta ikka õnneks kaks korda 2h vankriga õue magama, aga praegu on ikka väga raske. Rohkem muidugi tal kui mul. Tahaks aidata tal magada kuidagi öösel pikemalt, aga kahjuks ei oska. Eks vist aeg aitab ainult.
Aga aitäh vastamast!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 21:32; 07.12 23:49; 11.12 07:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Imetamine Rahmeldamine