Esileht Pereelu ja suhted Rahuldusest

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rahuldusest

Postitas:

Palju on naisi,kes iga vahekorra ajal rahulduse saavad? Toimub see mehega üheaegselt, vaginaalselt, oraalseksiga? Mina jõuan rahulduseni ainult kui mees mind käega ja keelega stimuleerib. Ja ka siis mitte alati.Vaginaalsest orgasmist ei tea midagi. Huvi pärast tahan teada, kuidas teistel naistel need asjad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaid korra elus saanud vaginaalse orgasmi ja seda koos mehega. Mis moodi see õnnestus või mida ma/me teisiti tegin/-me, ei tea. Pean enda saladuse siinkohal avaldama – orgasmi saan abivahendi abil, milleks on vana elektriline hambahari ja seda kasutan siis, kui tajun, et mees on ka kohe orgasmini jõudmas. Koos orgasmisaamine on sellisel juhul garanteeritud.
Samuti saan rahulduse ka siis, kui mees mind keelega hellitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nii, et mu keha vms peab harjuma seksiga kui nt pikk vahe sees olnud…Seega esimestelt kordadelt ma vaginaalset orgasmi ei ootagi…oraalseksiga saan ikka 🙂
Vahepeal oli meil voodis tihtipeale vibraator, harjusin sellega nii ära, et ilma selleta seksi ajal orgasmi ei saanudi…Siis oli nii et mees vaatas kui mina saama hakkan, lõpetas ka ise, seega saime koos 🙂
Ma ei ole siiani aru saanud millest sõltub minu vaginaalse orgasmi saamine ja mittesaamine..vahel saan selle nii lihtsalt, vahel ei saa üldse…enamuse ajast on tunne nagu kohe-kohe saaks aga ikka ei saa ja pean \”leppima\” suuseksiga 🙂
Kokkuvõttes on minu vaginaalsed orgasmid \”harjutamise\” asi…Mida rohkem(mitu päeva järjest 1x päevas) seksime, seda tõenäolisemalt saan…
Miks 1x päevas ma kirjutasin? Sest millegipärast on 2x päevas seksides teisel korral ülirase orgasmini jõuda..kui üldse…Küll aga saan 1 vahekorra ajal vahepeal 2 orgasmi järjest(vaginaalset)….Aga eelistan ühte, kuna teine on tavaliselt nõrgem 🙂
Seega ma saan iga vahekorra ajal rahulduse…ükskõik kas vaginaalse, vibraatoriga stimuleeritud või oraalseksiga, aga ma saan 🙂

See ei ole küll mingi asi millega uhkustada, aga oma esimese boyfriendiga hakkasime suguelu elama juba siis kui olin 15….Temaga sain ma igast vahekorrast vaginaalse orgasmi…Kui me lahku läksime, siis ei kogenud ma kellegagi midagi sellist. Kui olin 18 siis tutvusin oma praeguse elukaaslasega, kellega esimene vahekord \”aiataha\” läks aga teisel korral sain vaginaalse orgasmi ja seda misjonäripoosis, kuidas ma varem saanud ei olnud(varem sain vaid ise peal olles)…Minupuhul siis 2 asendit kuidas saan- ise peal või mees peal 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:02; 30.06 21:00; 30.06 21:01; 01.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan enamikel kordadel vaginaalse orgasmi ja alati üks v6i mitu korda kliitorit (keelega, käega) stimuleerides. Aga tugevus ja arv s6ltub sellest, kui palju end l6dvaks suudan lasta. Seksime väikeste laste k6rvalt harva (u kord nädalas ) ja p6hjalikult. Mees teab, mis mulle meeldib ja alati hellitab mind. Vaginaalse orgasmi saan tavalislet peal olles. P6hiliselt on siiski asi m6tlemises.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 20:43; 01.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on PÕHJALIK seksimine..See on nii naljakas väljend lihtsalt. Ükskord oli siin teema et mingi mees nu*sis oma endist põhjalikult..No mitte ei saa aru milline see põhjalik seks on?
Et võtate lastest vaba õhtu(viite ära ) ja siis terve öö seksite? Või kuidas?
Ma noor inimene aga ma elusees ei viitsi terve öö põhjalikult seksida..Minuarust üks korralik rahuldust pakkuv seks(nii 30min) on kordi parem kui üks pikk lõputu seksimine..Aga maitse on erinev…
Mul ka on nii et kui 1 kord orgasmi saan siis isegi kui peale veidi puhkust uuesti seksiks, siis orgasmi tõenäoliselt ei saaks, kui vaid keelekaga ja selleks pean ka ise suht palju pingutama et sinna jõuaks ..mees ka muidugi \”pingutab\” ja teeb head, aga ei tule see teine kord nii lihtsalt…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:02; 30.06 21:00; 30.06 21:01; 01.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures minul on asi küll lõdvestumisets kauge…enne orgasmi tõmbab kõik pingesse ja siis saan…Kui ma lõdvalt oleks siis vist ei saaks üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:02; 30.06 21:00; 30.06 21:01; 01.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt olen võimeline iga vahekorra ajal orgasmi saama. Kas mehega ühel ajal, on rohkem mu enda viitsimise küsimus – kas viitsin täpselt niimoodi ajastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P6hjalikult selles m6ttes, et v6tamegi aega. Lapsed öösel magavad, siis pole kiiret kuskile. Pool tundi pole ka ju lühike aeg, keskmine vahekord on statistika järgi koos eelmänguga vist u 15 minutit. Meil tavaliselt läheb vast u tund v6i veidi peale. Hellitame teineteist, erinevad poosid jne. Me oleme nii vähe koos olnud (5aastat pole veel täis), et alles avastame teineteist. L6dvestumise all pidasin silmas seda, et argimured tuleb ära unustada. Seksi ajal aitab mul füüsiliselt l6dvestumine orgasmi edasi lükata, siis on hiljem tugevam tunne.

Aga lihtsalt tuimalt nühkida küll ei viitsiks terve öö 😀 teises teemas kasutatud väljend \”p6hjalikult keppima\” tähendas minu arvates pigem seda, et küll ma olen k6va mees, tegin mis tahtsin naisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 20:43; 01.07 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge 🙂
Siis me seksime ka põhjalikult, aga me seksime iga kord põhjalikult(30min-1h..umbes 3x nädalas vähemalt)…Meil ka kaks last ja sama palju kooselu kui teilgi 🙂 Eks nüüd ole vähe keerulisem kui varem, aga peab ju leidma aega ka teineteise jaos 🙂
See \”lõdvestumine\” on jah veits keerulisem osa, aga mitte võimatu 🙂

Eks vahel tuleb ka nn kähkukaid ette..aga need tavaliselt päeval…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 22:02; 30.06 21:00; 30.06 21:01; 01.07 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole siiani veel kordagi vaginaalset orgasmi kogenud. Mõned korrad olen päris lähedale jõudnud, aga mingi psühholoogiline piir on vist eest. Alati aitan ennast ise sõrmega kaasa, et orgasimi jõuda. Samas tuleb väga harva ette, et üldse orgasmi ei saa. Siis pean ikka väga väsinud olema. Olen veel mõelnud, et äkki seepärast ka ei ole vaginaalset orgasmi saanud, et olen harjunud ise sõrmega kaasa aitama. Et ma ei lasegi oma kehal muud kogeda… Ei teagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Rahuldusest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.