Esileht Koolilaps rahulolu-uuring koolis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: rahulolu-uuring koolis

Postitas:

kas mõnes tallinna koolis antakse lapsevanematele võimalus kooli toimimise kohta arvamust avaldada mõne küsitluse kaudu? lasteaias igal kevadel täitsime rahulolu küsimustikku, aga koolis pole kolme aasta jooksul sellist võimalust antud. kas nii ongi norm.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rocca Al Mare Koolis saadetakse iga kevad lapsevanematele küsitluslehed ja palutakse need täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla üsna libe tee.

Koolis, kus õppemaksu makstakse, võib äkki olla õigustatud, aga mõtlesin oma täiesti tavalisele ja normaalsele munitsipaalkoolile.

9a klassist tuleks ilmselt kõvasti rahulolu, lapsed on harjunud õppima ja on motiveeritud, kusjuures õpetajad on üpris nõudlikud.
Paralleelklass annaks ilmselt hävitava hinnangu, ehkki kool ja õpetajad on samad. Sinna on koondunud hulk probleemsetest peredest lapsi, kes puuduvad tihti ja kellest mõnigi on tõsine ‘elukunstnik’ – narkomüük ja muu lahedaks olemise juurde kuuluv kaasa arvatud. Ühesõnaga seltskond, kelle meelest koolid kui sellised tuleksid maa pealt hävitada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, mu lapsed on käinud 4 erinevas koolis (mitte küll Tln) ja neist 3s on tehtud lastevanemate rahulolu-uuringuid- pole nagu aru saanud, et see mingi väga libe tee oleks olnud. kuid ainult ühes koolis, suht väikeses, toimus küsitlus kõigile vanematele korraga, teistes koolides toimuvad küsitlused küll iga aasta, aga küsitletakse vaid teatud kl. lapsevanemaid, nt 3, 6 ja 9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole küll tallinnast, aga minu laste koolis on ka tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Westholmis oli just.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps rahulolu-uuring koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.