Esileht Ilu ja tervis Rahustid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rahustid

Postitas:

Olen omadega jõudnud niikaugele, et on vaja mingeid rahustavaid vahendeid, et oma igapäevaelustressiga toime tulla. Probleem on tavaline – kodusoleva naise liiga hea elu ja mitme lapse omavahelistest tülidest tekkiv masendus. Maandan seda paraku laste peal. Muud vahendid (trenn, vaheldus, jne) on nii lühiajalise mõjuga, sest nii kui tuleb jälle vana tuttav ärritaja, olen taas oma vanas sõiduvees (karjun, loobin asju).

Seega – mis on parimad käsimüügis olevad vahendid, et oma purskuvaid emotsioone vaos hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:28; 26.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodusoleva naise liiga hea elu??? Mina olen ka lapsega kodus ja kadestan tõsimeeli meest, kes saab tööle ära puhkama, tahaks ka. Tüüpiline mõtlemine, et lastega hea kodus olla, aga seda arvatakse seni, kui ise läbi elatakse – siis saadakse aru, et lastega kodus olla on põhimõtteliselt sama mis olla tööl 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas, sest puhkeaega enam ei ole. See on palju raskem kui tööl käia, eriti kui mees kõrval ainult \”kadestab\” ja grammigi ei toeta. Proovi ise siis kodus \”hea elu\” peal olla, las naine läheb tööle. Ta teeb seda ilmselt hea meelega.

Käsimüügist rahusteid ei saa, aga perearst kirjtab sulle välja kui talle räägid, et depressioon on ja oled närviline. Soovitan kindlasti minna, lapsed ei ole süüdi sinu maailmavaates ega pea kannatama.

Üks küsimus veel: miks sa oma naist ei armasta? Sest kui sa seda teeksid, oleks sul hea meel, et tal hea elu on, mitte ei kadestaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea (isegi üllatusin) rahustava toimega on üks stressi tee. Nii ongi karbile märgitud. Kui oled Tallinnast, siis müüakse seda Hansaplantis ja ka Jürve keskuse looduspoes.
Lisana soovitan varuda veiste südamerohtu ja igapäevaselt tarbida viirpuu ekstrakti. Apteegis olemas mõlemad. Olgu pinge eraelus või töös, soovitan igal mehel neid tilkasid profülaktika mõttes kasutada.
Teiseks: karjumine, loopimine ja laste peal enda stressi maandamine ning kõiges naise süüdistamine..selline käitumine aga nõuab hoopis tesitmoodi lähenemist. Kõigepealt istu maha ja mõtle, kuidas olukorda parandada. Istu oma naisega või palka psühholoog…elu lõpuni rahustite söömine ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallikesed, mina olengi see liiga hea koduse elu peal naine. Mina olengi see, kes karjub laste peale ja loobib asju. Kohutav stress ja tüdimus rutiinsest elust, tööle paraku praegu ei saa. Igasugune vaheldus, mida mu kallis mees mulle nurisemata! võimaldab, ajab mul ainult hamba verele. Ausalt, kui pere läheks kodust nädalaks ära, siis ma ilmselt ei igatsekski nende järele või siis läheks paar-kolm päeva mööda, enne kui hakkaksin tõsiselt mõtlema, et mida nad teevad ja kuidas neil on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 09:28; 26.04 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kallikesed, mina olengi see liiga hea koduse elu peal naine. Mina olengi see, kes karjub laste peale ja loobib asju. Kohutav stress ja tüdimus rutiinsest elust, tööle paraku praegu ei saa. Igasugune vaheldus, mida mu kallis mees mulle nurisemata! võimaldab, ajab mul ainult hamba verele. Ausalt, kui pere läheks kodust nädalaks ära, siis ma ilmselt ei igatsekski nende järele või siis läheks paar-kolm päeva mööda, enne kui hakkaksin tõsiselt mõtlema, et mida nad teevad ja kuidas neil on.[/tsitaat]

Mis takistab tööd tegemast? Laps liiga väike?
Ja pealegi, mine üksi reisile, minegi ära nädalaks, kaheks ja sõlmi endaga rahu kui veel suudad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]andur kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga hea (isegi üllatusin) rahustava toimega on üks stressi tee. Nii ongi karbile märgitud. Kui oled Tallinnast, siis müüakse seda Hansaplantis ja ka Jürve keskuse looduspoes.
[/tsitaat]

See on ÖKOtalu Energia (OÜ Elujõud) \”Stressitee\” ja müüakse paljudes ökopoodies, apteekides ja isegi olen näinud Rimis, Selveris jm.

Minu suureks üllatuseks see ka toimib. Tõsiselt. 100% looduslik ja ei maksa palju, seega kindlasti tasub ära proovida. Iga päev 3-4 tassi teed, vähemaga pole mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin oma eksamite pärast närveldavale lapsele apteegist mingid homöopaatilised tabletid (datif oli vist nimi). Igatahes mõjusid küll, kas platseeboefektiga või mitte 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Retseptiravimina rahustid on ikka kõige viimane samm (tekitab sõltuvust). Ilmselt mõtlesid pigem antidepressante. Nende vajaduse oskab määrata ka vähegi asjalikum perearst. Käsimüügiravimid on rohkem enese rahustamiseks ja raha raiskamiseks, erilist effekti ei oma. Proovida ju võid. Aga tegelikkuses on vaja ikkagi oma elu veidi muuta, mis närviliseks teeb. Tuleb endale aega võtta, aega ainult endale ja seda regulaarselt. Mind on aidanud jooga, ujumine, kepikõnd. Sõbrannadega võib minna teatrisse, kinno.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Rahustid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.