Esileht Beebi ja mitmikud rahutu beebi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: rahutu beebi

Postitas:

Tere! Minu 2-kuusel beebil on alates teisest elunädalast gaasid olnud. Enne 2-kuuseks saamist läks asi juba heaks, ei olnud kriiskavat nuttu ega magamata öid. Nüüd aga on on ta muutunud väga rahutuks – öösel ärkab suure sahmimisega, kätega hõõrub nägu ja peaga vehib, mingi aja pärast hakkab ka nutma. Siis puuksutame, võimleme, niiet hakkab juba lalisema ja naeratama, aga mingi aja pärast hakkab jälle punnitama ja vehkima ja nutma. Samas puuksud tulevad ilusti välja, ma ise veel imestan, et kuidas saab väikses kõhus niipalju gaase olla. Lõunauni jääb ka alati poole tunniseks, sest ärkab käte vehkimisega ja samamoodi rahmeldamise peale, mis lõpuks lõpeb suure nutuga. Sama ka tissitamisega, mul on juba nibud valusaks venitatud, sest ta ei püsi üldse – väänleb ja pöörleb ja vehib ja hõõrub pead…. Kas see on ka ikka gaasidega seotud või võiks kahtlustada midagi muud? Muud viga nagu ei oska öelda, pealtnäha kõik korras. Süljeeritus on ka meeletu – magamise ajal suur loik alati suu ees ja muidu ka suuümbrus märg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 2-kuune poiss kodus.Samuti sahmib ja vehib öösiti ja ka päeval magades. Minu lapse puhul ikka gaasid need mille pärast sahmib.Päeval panen mõnel korral talvekombeka selga siis ei sega see kätega vehkimine ja magab kauem.Ka minu lapsel tulevad gaasid välja aga need siis tulevad tema rahmeldamise-siplemisega välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu 2 kuune poja selline rahmeldis. Kasutan samuti petu metoodikat. Talvekombe selga ja tuttu. Tuba võiks sel juhul muidugi vähe jahedam olla.Muidu ka uned vaid 20-30 min.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina Teie asemel mässiks lapse baikateki sisse, nii et käed oleks kinni, nii võib ka ööseks kinni mässida, nagu vanasti pandi ja haiglas pannakse siiani, siis ka magavad kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa katsu mässida kui käed jalad käivad siuh-säuh ja kui mässima hakkad ,siis kisa kui suur :)On juba proovitud aga kuidagi rahmeldab lõpuks end sealt välja . Eks see nõuab omajagu harjutamist see mässimine. Minul on selline õhku läbilaskev paksemat sorti fliisi taoline kombe kasutusel ja selle sees magab imehästi. Kui magama jääb ,siis hõlmad võtan tasakesi lahti ja käed jätan sisse . Laps aga on ärgates rõõmus ja rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sama vana lapse und pikendas oluliselt kõhuli magama panemine. Praegu magab ööuned eranditult kõhuli ja ju nii tulevad gaasid paremini välja ning ei saa ka kätega vehkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud selle baikateki sisse mähkimisega üldse hakkama. Esiteks ei veni see üldse ja kuidagi väikseks jäi ka. Igaljuhul, mina tellisin endale spets mähkimisteki, mis tegi selle protseduuri ikka hulganisti lihtsamaks. Eriti kui ta mul aktiivsemaks muutus. Ja meile aitas. Mul laps praegu 6-kuune ja siiamaani magabki ainult teki sisse mässituna. Muidu on uni rahutu. Mul on selline http://www.unemati.ee/tooted/magamiskotid/swaddleme_all/swaddleme_all.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud rahutu beebi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.