Esileht Pereelu ja suhted Rahvaloendus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rahvaloendus

Postitas:

Olen oma mehe ja lapsega sisse kirjutatud vanaema korterisse, aga seal me ei ela. Samuti on sinna sisse kirjutatud minu isa ja õde, vend. Vanaema ja vanaisa on ise vist maale sisse kirjutatud.
Vanaema ja vanaisa tegid rahvaloenduse internetis ära enda kohta.
Kui ma hakkan nüüd enda peret(mees+laps) loendama..kas siis isa teeb ise eraldi enda loenduse? Õde-vend ka täisealised, kas loendavad ka sinna? Või peaks kõik ühiselt tegema? Või võib ka eraldi igaüks sama elukoha peal(reaalselt me kõik seal ei ela).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:12; 31.01 15:14; 31.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loendada tuleks leibkondade järgi, st inimesed, kes reaalselt ühe pere moodustavad ja eluasemena pange kirja oma tegelik eluase, sissekirjutus ei mängi rolli

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:04; 31.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga me elame üürikorteris..kas siia võib ennast loendada? üürime tuttavalt .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:12; 31.01 15:14; 31.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga me elame üürikorteris..kas siia võib ennast loendada? üürime tuttavalt .[/tsitaat]Pärast saab su tuttav ainult maksuametist väikese teatise üüri pealt tasumata jäänud tulumaksu kohta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:16; 31.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga me elame üürikorteris..kas siia võib ennast loendada? üürime tuttavalt .[/tsitaat]loomulikult võib

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:04; 31.01 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot seda jama ma ei tahagi et ta saaks mõne teatise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.01 14:12; 31.01 15:14; 31.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No vot seda jama ma ei tahagi et ta saaks mõne teatise.[/tsitaat]
Ei saa keegi mingit teatist (kuidas nii rumalalt võib üldse arvata). TEGELIK elukoht on see, kuhu ennast ja enda leibkonda märgitakse. Hiljem lähevad isikuandmed ja elukohaandmed nö \”lahku\”, st keegi ei saa tagantjärele ukse taha kollitama tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen oma mehe ja lapsega sisse kirjutatud vanaema korterisse, aga seal me ei ela. Samuti on sinna sisse kirjutatud minu isa ja õde, vend. Vanaema ja vanaisa on ise vist maale sisse kirjutatud.
Vanaema ja vanaisa tegid rahvaloenduse internetis ära enda kohta.
Kui ma hakkan nüüd enda peret(mees+laps) loendama..kas siis isa teeb ise eraldi enda loenduse? Õde-vend ka täisealised, kas loendavad ka sinna? Või peaks kõik ühiselt tegema? Või võib ka eraldi igaüks sama elukoha peal(reaalselt me kõik seal ei ela).[/tsitaat]
Sissekirjutust pole olemaski, aga see, kuhu sa oled rahvastikuregistris registreeritud, ei mängi mingit rolli. vanaema-vanaisa peavad oma elukohaks märkima selle koha, kus nad PÄRISELT elavad. Sama kehtib kõikide isade-emade, õdede ja vendade kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei saa keegi mingit teatist (kuidas nii rumalalt võib üldse arvata). TEGELIK elukoht on see, kuhu ennast ja enda leibkonda märgitakse. Hiljem lähevad isikuandmed ja elukohaandmed nö \”lahku\”, st keegi ei saa tagantjärele ukse taha kollitama tulla. [/tsitaat]See on ainult sinu arvamus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 15:16; 31.01 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin e-loendust, mis jäi keerulistel põhjustel pooleli. Kas rahvaloendaja läheb sellest kohast rahvaloendusel edasi kus e-loendusel pooleli jäi ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Alustasin e-loendust, mis jäi keerulistel põhjustel pooleli. Kas rahvaloendaja läheb sellest kohast rahvaloendusel edasi kus e-loendusel pooleli jäi ? [/tsitaat]
Jah,läheb edasi.Kusjuures juba täidetud osast kommenteerida ei tohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Rahvaloendus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.