Esileht Beebi ja mitmikud Rakvere Aqva Spa vs Laulasmaa Spa!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rakvere Aqva Spa vs Laulasmaa Spa!

Postitas:

Tere! Palun jagage kogemust kumba spa valida. Plaan on minna üheks ööks 8-kuuse beebiga ja praegusel aastaajal.
Kumba eelistaksite ja miks?

Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:36; 10.02 08:57; 11.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui toas olnud elamused välja jätta siis kuidas Spa pool oli, basseinid, du¨iruumid jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:36; 10.02 08:57; 11.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere on tõesti super 🙂 Soovitan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole Rakvere spas käinud ja võrrelda ei oska. Laulasmaa spa on väga väike. Üks pisike ujumisbassein, mullivann ja 2 madalat soojavee loiku. Saunad on nagu ikka. Aga imikuga vist saunapoolt suures osas ei kasuta. Ma arvan, et sul hakkaks igav Laulasmaal kui veel ööbid ka. Dushiruum on suht väike, aga ega seal tunglemist ka ei ole. Minu meelest Laulasmaa spa on pigem kohalikele külaelanikele, et lähen õhtul lõõgastun korra saunas, mitte mingi vaatamisväärsus kuhu kaugelt kohale sõita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul Rakvere:) Olen käinud seal oma lapsega kahekesi (kui ta oli 3 aastane), koos pere kõigi liikmetega ja ka rasedana mehega kahekesi. Nüüd, mil ka beebi sündinud, kaalume veel variante, kas GOSpa või Rakvere Aqvaspa.
Basseinid on seal super, saunad ka. Mullivann ka täitsa olemas:) Toad on mõnusad ja mugavad, soovi korral saab linna peale ka uitama minna. See spa (Elemis?) on muidugi üle kõige. Ma ei kujta väga hästi ette, kuidas sa 8-kuuse beebi kõrvalt sinna minna saaksid, kuid minu tollal 3 aastane istus vaguralt tooli peal, kui mulle 60-minutilist massaazi tehti. Oleme seal käies alati spapaketiga pakkumise võtnud.

Laulasmaaga ei anna võrreldagi. Ma küll laulasmaal ööbinud ei ole, kuid ühe korra ujumas käinud küll. Täpselt sama emotsioon, mis jo-l 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tuleme Rakverest, igati hea oli 7-kuuse beebiga. Just see meeldis, et veekeskus on nii rikkalik, et saab nautida kaua. Ja lastebassein on tõesti soe. Laulasmaa küll kodu kõrval, aga ei tõmba sinna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile! Ostsime paketti Rakvere Aqvasse ühe öö olemisega:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 08:36; 10.02 08:57; 11.02 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere kindlasti parem kui Laulasmaa, käisime just mõni aeg tagasi. Kuigi ta mu suurte lemmikute hulka ei kuulu, nt Meresuu ja Grand Rose läheks igal ajal tagasi.

Paar soovitust küll – standard toad olid jube väikesed, seda tunnetad eriti beebiga, kui vaja ka lapsevoodi ja käru jms ära mahutada, soovitan küsida peretuba või on neil midagi sviidi ja standardi vahepealset, mis suti suurem.
Vanni standardtoas samuti polnud.

Kui plaanid kasutada hotelli poolt antud lastevoodit, siis selleks tavaline reisivoodi, millel puudus põhjas igaugune pehmendus, laps lõi konkreetselt nina vastu papi põhja ära. Tekitasime seega ise pehmenduse. Minu jaoks oli see üllatus ja eks oleksin võinud kindlasti küsida ette, aga kua eelnevatel reisidel on olnud korralikud lastevoodid hotellides, siis ei poöranud tähelepanu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Rakvere Aqva Spa vs Laulasmaa Spa!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.