Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rakvere Aqva Spaas käinutele – küsim. hotelli ja restorani kohta

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Rakvere Aqva Spaas käinutele – küsim. hotelli ja restorani kohta

Postitas:
Kägu

Saime kinkekaardi Aqva Spaasse, väärtus tervelt 250 ¤. Tutvusin siis sealse hinnakirjaga ja ei suuda otsustada – kas võtta mingi spapakett kahele koos hoolitsustega, või võtta see romantikapakett, kus ka õhtusöök sees, või võtta vaid hotellituba ning siis ise valida paar hoolitsust, aga siis läheb vist arve lõhki ja õhtusöögi eest tuleb lisa maksta või minna kuhugi mujale rakverre sööma. Kuidas selle Aqva restorani kvaliteet muidu on? Tasub panustada nende õhtusöögile?
Seega ootaks tagasisidet neilt, kes seal käinud-ööbinud-söönud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Rakvere Aqva Spaas käinutele – küsim. hotelli ja restorani kohta

Käisime eelmisel aastal suurema seltskonnaga. Õhtusöök oli tellitud, aga sellega mitu jama: väga pikalt ootasime, kuigi kellaajaline tellimus, siis tuli portsjoneid puudu ja üldse ei jätnud sealne teenindus head muljet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhtusöök oli täielik pettumus. Salat oli mingi majoneesi leotis, pearoog maitsetu ja magustoit polnud Pavlova kooki uneski näinud. Ei soovita.

Oot-oot, mida siin täpselt miinustati nüüd? Minu kogemust? Palgake mõned kokad ja siis tulge miinustama!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käisime samuti eelmisel aastal, kevadel. Restoran meeldis, midagi ei olnud ette tellitud, läksime lihtsalt kohale. Toit oli hea, teenindus ka ok. Üks soovitus – kui on võimalik, siis minge nädala sees, nädalavahetusel on veekeskuses ropult palju rahvast. Linna inimesed tulevad ka lastega aega veetma. Mõni bassein oli nii rahvast täis, et ei hakkanud ennast sinna sisse pressimagi 🙂

Please wait...
Postitas:
snupsik

Mina soovitan romantikapakett võtta – kui veab, saate sviidis ööbida.
Tegelikult seal saab ka hoolitsusi ise veidi muuta – mina üldmassa¸i ei tahtnud ja asendasin selle laavakivimassaa¸iga.
Rasulbadi võtaks aga igatahes, kui kallimaga minek.

Õhtusöök oli täiesti hea ja korralik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil paari aasta tagune kogemus Mezzoga. Hotell, veekeskus, hoolitsused ja teenindus olid kõik vägagi tip-top, mitte ühtegi paha sõna ei saa öelda. Meil toitu polnud tellitud, aga ühe korra sõime seal kohalikus restos küll. Toit oli tegelikult väga maitsev ja korralik, aga siiski natuke kallivõitu. Hiljem oleme veel Aqvas käinud, aga söönud oleme vahelduseks mujal, nii Art Cafe kui ka Turuplazi (nimesid võisin nüüd küll valesti kirjutada) toitudega ilusti rahule jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suur tänu seniste vastuste eest. Kuigi arusaamatuks jääb, miks negat. kogemust miinustati ja kelle poolt? Ise pidasin ka kõige optimaalsemaks võtta see romantika pakett, et siis kaks hoolitsust ja õhtusöök hinnas nö. Plaan minna pühap. ja esmaspäeval laseme vanematel lapsed ka sinna tuua, siis saame veeta päeva spaas ka nendega, äkki on vähem rahvast, kui L,P. Aga teine variant on lihtsalt võtta tuba, ja siis kaks hoolitsust (kui mu mees muidugi üldse on protseduuridest huvitatud:)) ja siis kuskil linna peal süüa. Aga kuna eelarve on piiratud, siis küsisingi nõu, kas lasta nö. ühe soojaga, et siis ka söök võtta Mezzost 🙂 Noh, äkki sajab siia kogemusi veel 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli positiivne kogemus ja ikka miinustati 🙂 Paketid on reeglina odavamad, sõltub muidugi ka sellest, mis hoolitsused on sees ja mida õhtusöök sisaldab. Kas romantikapakett pakub neid asju, mida sa tahad. Võid ju arvutada, mis on soodsam. Hotellis on muidu ka üks teine odavam söögikoht olemas. Väljas saab ka süüa, hotellis on lihtsalt mugavam, ei pea õhtul linna peal uitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ära vaata neid tavahindu, rega ennast uudiskirja saajaks ja oota natuke. Võid saada poole hinnaga. Resto on OK!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olema ka seal restos söönud. VÄGA maitsev oli (ei oska kommenteerida, võibolla on kvaliteet kõikuv), aga tol hetkel tegi nii mõnelegi pealinna poprestole silmad ette. Nii et mina soovitan kindlalt romantikapaketti.

Please wait...
Postitas:
llollipop

Olen käinud mitu korda, ka ööbimisega. Mul on kliendikaart, mis annab tõesti väga suuri soodustusi, kui puhkus kavalalt planeerida 🙂

Ööbimise juures ainus miinus on see, et need tekid ajavad higistama.. ei tea, kas viga minus, aga igakord on need tekid mind häirinud.

Söök hommikulauas ja restoranis on olnud kolmel korral lausa võrratu! Täpselt selline, mida ootasin ja väga maitsev. Samas üks kord pean tunnistama, oli toit pigem keskpärane ja mitte nii hõrgutav.

Kuna mulle meeldib SPA-des käia, siis Aqva on mu isiklikus edetabelis kõrgel kohal – hea mugav, hinnad tasakaalus ja meeldiv õhkkond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Restorani toit oli täiesti ilmetu. Suu pettumus. Spa ise oli nagu oli – kokkuhoiu pitser on igal asjal peal, võimalusel on odavam valitud ja see mõjutab üldmuljet. Aga jah, restoran oli ikka eriti hale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mnjaa, ma ei suuda leida nende kodulehelt seda kohta, kus saab liituda uudiskirjaga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

uudiskirja tõepooelst enam ei ole. Jälgi siis lihtsalt sooduspakkumsi, hetkel pakutav majutupakett kahele 2 p 130 eur on juba täitsa hea. Voodid ja tekid, padjad on seal tõesti väikesed ja kehvapoolsed. Näiteks romantikaööd ma sinna ei soovitaks,)) Näiteks GOSPA vooditega ei anna võrreldagi.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rakvere Aqva Spaas käinutele – küsim. hotelli ja restorani kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.