Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rakvere haigla

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Rakvere haigla

Postitas:

Kes seal sünnitanud? Ja kuidas rahule jäänud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps sündist ITKH-S ja ei jäänud üldse rahule. Suhtumine nagu liinitööl.
Teine laps sündis Rakveres ka suurepärane kogemus. Inimesed hoolivad ja mõistvad, ühtegi last puudutavat otsust ei teinud keegi minult küsimata jne.
Kolmas laps sünnib samuti kindlasti Rakveres.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:11; 29.02 10:59;
To report this post you need to login first.

2 last seal sünnitanud ja rahule jäänud. Keegi ei sundinud millekski, kõik oli väga hästi. Kui oli vaja, tuli ämmakas kohe vaatama. Muul ajal ei segatud, sai rahulikult valutada (v.a kui ktg tehti, kuid see ju vajalik).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:24; 28.02 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua on Rakvere haiglas kõik tore, kuni pole probleeme lapsega. Rakvere haiglas pole ju siiani lastearstigi!!! Isegi Rakvere naisterstid soovitavad vaikselt mitte minna Rakverre sünnitama.
Kui kõik kulgeb normaalselt, siis pole vahet kus sa sünnitad- hea ja halva iseloomuga arste leidub igas haiglas, sa ei tea kunagi millise otsa parasjagu satud. Kui aga sünnib enneaegne laps või on mingi terviserike lapsel, siis ei soovitaks küll Rakveres olla. Igaüks peaks aru saama, millega riskib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 09:31; 27.02 10:30; 28.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua on Rakvere haiglas kõik tore, kuni pole probleeme lapsega. Rakvere haiglas pole ju siiani lastearstigi!!! Isegi Rakvere naisterstid soovitavad vaikselt mitte minna Rakverre sünnitama.
Kui kõik kulgeb normaalselt, siis pole vahet kus sa sünnitad- hea ja halva iseloomuga arste leidub igas haiglas, sa ei tea kunagi millise otsa parasjagu satud. Kui aga sünnib enneaegne laps või on mingi terviserike lapsel, siis ei soovitaks küll Rakveres olla. Igaüks peaks aru saama, millega riskib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 09:31; 27.02 10:30; 28.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle loogika järgi, millest viimane kägu räägib ei tohiks üldse väljaspool Tartut ja Tallinnat sünnitada. Kõik maakonnahaiglad on täpselt sarnase valmisolekuastmega (vähemalt need kus on sünnitusosakond). Terve elu võib elamata jääda kui elaks \”mis oleks kui\” loogika järgi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:47; 28.02 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris aus olla, siis tegelikult on see ikka ebanormalne küll, et lapsed saadetakse sünnitusmajast koju ilma lastearsti läbivaatuseta:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No minu lapse vaatas küll lastearst üle, sünnitasin jaanuaris.
See arst käib Tartust ja vist mingitel kindlatel päevadel. Sünnitasin pühapäeval ning samal päeval oli ka arst kohal, kes vaatas kõik vastsündinud üle, kes haiglas olid.

Enneaegse sünnituse puhul tuleb kindlasti Tallinnasse või Tartusse minna, seda räägitakse isegi perekooli loengus. Aga kui on ajaline ning rasedus ilusti kulgenud, siis küll probleemi pole, kuigi jah, sünnituse käigus võib kõike juhtuda, kuid ma arvan, et sealsed ämmakad ja arstid on sellega arvestanud ning kui vajadus peaks tekkima, saadetakse kohe ära.
Mina pole veel ühtegi lugu kuulnud, et midagi halba oleks seal juhtunud, kuna tehnikat või arsti pole.

Teab keegi mõnda lugu ja mitte 20-10a tagust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:24; 28.02 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 27.02.2012/16.47
Kui ei tea, siis ei tasu plõksida. See, et Rakveres haiglas ei ole statsionaarset lastearsti, on suur probleem ja kohalikele hästi teada. Mujal maakonna haiglates on ikka lastearst olemas.
Viimane Kägu- jah, käibki, ja käib Tartust. Aga mis kasu sul on sellest, kui sünnitad sel päeval kui lastearsti pole ja laps vajab kiiret abi?
Mina ei soovi oma lapse eluga riskida, ka normaalselt kulgenud raseduse puhul ei tea, mis sünnitusel võib juhtuda. Eks see ole iga inimese enda valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 09:31; 27.02 10:30; 28.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole – näha on et sa ei tea haiglate protseduurireeglitest mitte kui midagi (ja mina sind valgustama ka ei hakka). Minu vastus ei olnud mitte plõksimine vaid vastus sinu paanikakülvamisele. Lõppude lõpuks otsustab iga ema ise kus sünnitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 16:47; 28.02 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere haiglas ei ole tõesti päris oma lastearsti,aga käivad arstid Tallinnast, Tartust ja ka mujalt. Üldiselt vaadatakse ikkagi kõik lapsed lastearsti poolt üle vähemalt enne kojuminekut. Kuna töötan ise antud haiglas, siis usun,et olen ka kõige paremini kursis.
Ja kui juhtub, et polegi momendil lastearsi ja laps vajab kiiret abi, siis annavad seda lapsele günekoloog ja anestesioloog, kes on vägagi kursis kuidas toimida abivajava lapsega. Ei ole mitte üks laps surnud või saanud valeravi või juhtunud midagi halba,kuna arsti moment polnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 09:11; 29.02 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last Rakveres sünnitanud ja ei saa ühtegi halba sõna öelda. Esimene laps sündis 10a tagasi – tingimused ei olenud siis kindlasti need, mis on täna, aga ikkagi ei saa millegi üle kurta. Teise lapse sünd mõningate kuude tagant – samuti väga positiivne kogemus.
Olen tähele pannud, et probleeme on ikka nendega, kes lähevad sinna eelarvamustega, et niikuinii tekib jama…..ja siis nii ongi.
Ka kolmanda lapse kavatsen Rakveres sünnitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rakvere haigla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.