Esileht Koolilaps rakvere kooli, millisesse

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: rakvere kooli, millisesse

Postitas:

koolivahetus, 2. klass, tüdruk. enne käinud kunstisuunaga klassis, teises linnas. milline kool valida rakveres? palun siia arvamusi ja soovitusi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 11:58; 24.06 10:12; 24.06 23:01; 24.06 23:03; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=110699&class=forum_schnell&action=view_post&post=9088144

Otseselt kunsti suunaga klassi Rakveres minu meelest ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]soojalt soovitan rakvere vanalinna kooli,olen ülimalt rahul,laps sai aastaga keeled selgeks,julgust,kõik on abivalmis,sõbralikud,õpetaja supper,pühendunud igati lastele,hindeid ei panda,laste psüühika on korras,ei ole kontrolltöösid,poolest õppeaastast tuli üks poiss ka üle nende kooli,ei jaksanud enam,kõik kisasid,õppida anti väga palju,nii et minu soovitused.[/tsitaat]see on erakool?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 11:58; 24.06 10:12; 24.06 23:01; 24.06 23:03; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära vanalinna kooli vali.

põhikooli ilmselt ei saa, seal pole vabasid kohti.

RRG – võid lapse sinna saada, aga tegemist suure kooliga. Kui vähegi tagasihoidlikuma lapsega tegemist ja ikkagi soov panna just suurde kooli, siis vali

RG – sinna saad kindlasti, seal see klass, kuhu peavad koha saama kõik need lapsed, kes katsetega teistest koolidest välja jäänud, vajavad kooli seoses elukoha vahetusega jne. üs kui on koolikohuslane ja sissekirjutus Rakveres, on vähemalt RG tavaklassis koht linna poolt kindlustatud.

ALGKOOL – kui elad vahetus läheduses, võid ju uurida kas on vaba kohta, aga vähe usutav.

ERAKOOL – Võid uurida, see selline loomingulise kallakuga. Tase ei ole vist kõige parem. üldiselt võtab kõik vastu, ka need kes teistest koolidest väljavisatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ära vanalinna kooli vali.

põhikooli ilmselt ei saa, seal pole vabasid kohti.

RRG – võid lapse sinna saada, aga tegemist suure kooliga. Kui vähegi tagasihoidlikuma lapsega tegemist ja ikkagi soov panna just suurde kooli, siis vali

RG – sinna saad kindlasti, seal see klass, kuhu peavad koha saama kõik need lapsed, kes katsetega teistest koolidest välja jäänud, vajavad kooli seoses elukoha vahetusega jne. üs kui on koolikohuslane ja sissekirjutus Rakveres, on vähemalt RG tavaklassis koht linna poolt kindlustatud.

ALGKOOL – kui elad vahetus läheduses, võid ju uurida kas on vaba kohta, aga vähe usutav.

ERAKOOL – Võid uurida, see selline loomingulise kallakuga. Tase ei ole vist kõige parem. üldiselt võtab kõik vastu, ka need kes teistest koolidest väljavisatud.[/tsitaat]saan ma õigesti aru, et kui tagasihoidlik laps, siis valin rg? kas see on see mis vana vene kooli hoones?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 11:58; 24.06 10:12; 24.06 23:01; 24.06 23:03; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või ikka 1. keskkool vana?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 11:58; 24.06 10:12; 24.06 23:01; 24.06 23:03; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et algklassid on vanas vene koolis. Aga avalduse pead viima sinna vanasse 1. keskkooli. seal on alates seitsmendast klassist.

Mina vahetasin aasta tagasi lapsel kooli. Ka rakveres ja teise klassi.
Seega tõesti on nii, et võid ju tahta lapse panna kuhu iganes – aga kui kohti ei ole, siis ei ole.

Mul ka tütar, selline rahulik ja tagasihoidlik. Aga kohanes RG väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanalinna kool,erakool aga ainult väike summa kuus,kui õpetajad on supper siis ka lapsed targad,tähtis on minu meelest lapse tervis,et närvid oleksid korras,mina soovin oma lapsele normaalset rahulikku elu,sellisest koolist on tulnud paljud kirurgid,ortopeedid,kardioloogid,keda ise tean ja arvan,et ei saa selles koolis kuidagi rumalamaks jääda,programm on sama mis teistes koolides ainult õpetamine toimub lapse sõbralikult nii,et lapsele jääb kõik kiiremini pähe kui põhikoolis ja samas lapsed on elurõõmsad,ootavad hommikut et kooli minna,iga päev sain lapselt positiivset päeva kohta.

seda et…olen kindel, et hea ja rahulik.ja lapsesõbralik ka.
aga, kõik muu…seal ainult esimene+ teine klass hetkel. oled kindel et su laps käib seal kas või põhikooli lõpuni? kui ei, kas ta on võimeline sis näitek viiendasse klaasi tavakooli minema? kui juhtub, et jääb see kool ainult algkooliks. ja SUURE tõenäosusega jääb.
ja ei ole seal ju ka proffessionaalseid õpetajaid. veel vähem aineõpetajaid. väikses linnas üldse õpetajatega kitsas käes ja paraku parimad, kes üldse on, on juba oma kvalifikatsiooni tõttu suuremates koolides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel selline küsimus,et kas keegi on kursis ka klassijuhatajatega:) kas rg ja rrg on valdvalt noored õpetajad sellel aastal lõpetanud esimestel klassidel? 😛 laps nii väga sooviks noort klassijuhtajat, noored tõesti sellised hakkajamad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 11:58; 24.06 10:12; 24.06 23:01; 24.06 23:03; 26.06 22:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks on see kool siiski 6-klassiline. St hetkel seal esimene ja teine klass ja kool kasvab siis 6-klassiliseks.
Seega, kuhu paned oma lapse, kui ta läheb seitsmendasse klassi? Erakooli ilmselt. Aga kas tead miks see kool ei ole eriti hea? Just selleks, et seal ei ole vastava kvalifikatsiooniga õpetajaid.
Eriti hull lugu just gümnaasiumis.

Vanalinna koolist võib ehk saada hea kool. Aga kindel ju olla ei saa. Hetkel tegemist siiski ju nö \”perefirmaga\”. Äriidee oma laste kooliminekuks.

Ja mis kahte võõrkeelt su laps siis räägib? st mis keeli ta seal esimeses klassis õppis? Minu teada üks omanikest vist jah ei ole eestlane.
Ilmselt kui keele õppele rõhku paned, oleks ikkagi parem RG keelteklass. Seal on ikka proffessionaalsed õpetajad ja tase on hea. Sealt koolist aga siiski suure tõenäosusega ei saa laps keelte õppes sellist põhja alla, et Rakveres seitsmendas klassis õpinguid jätkata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okey. Kui nii, siis nii. Kuigi olen seda asja uurinud… ja tundub, et olen antud teemaga vähe rohkem kodus:))

Aga mis teisse erakooli ja tuupimisse puutub… siis neil kahel asjal on sama palju ühist kui seal ja käol:)) Pigem see selline vabaajakeskus. Kahjuks. Samas on ka palju lapsi, kes ei soovigi minna edasi Ülikooli ja nendele on see ideaalne kohr saada keskharidus. Seda siis paberil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noor õpetaja on sügisel alustaval II klassil just Põhikoolis 😉 Kohti? Mina julgen soovitada küsida.

Lihtsalt huvi pärast tahaks küsida, et mis kärbes siinset tulihingelist Vanalinna Kooli pooldajat on hammustanud? Vägisi jääb mulje, et vanem püüab meeeleheitlikult leida vabandust sellele, et ta oma lapsele just selle kooli valis. Võta vabalt! Kõik lapsed ei ole õrnakesed, kelle jaoks tavapärane koolimelu on kõrvulukustav kisa.
Tõsi: Põhikoolis pannakse hindeid, tehakse kontrolltöid, andakse kodus õppida jne. Nii nagu oli ka siis, kui meie ise koolis käisime. On see halb? Minu meelest mitte. Pigem vastupidi. Mu meelest ongi tähtis, et laps saaks teadmistes alla tugeva põhja. Vundament on ju kõige tähtsam!

Edu valiku tegemisel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kägu, sa oled minust valesti aru saanud:) Mul ei ole mitte kui midagi waldorf kooli vastu. Lihtsalt hetkeolud sellised et Rakveres on antud kooli saatus siiski vägagi lahtine.. No ja kui on 9 klassiline siis on.. aga tegelik fakt on ju see et hetkel seal esimene ja teine klass ainult. Ja ALGKLASSI õpetaja.

Aga vaata varsti tulevad sellised ained nagu füüsika, keemia, matemaatika… ka waldorf kooli laps peab need omandama. Aga kust leida õpetaja, kes oleks ka vastaval tasemel. Kas sa kägu oskad öelda. Ei oska ka Rakvere gümnaasiumite juhtkond. Ja kui leidubki proffesionaalne õpetaja, siis juba oma kvalifikatsiooni tõttu eelistab ta paraku suuremaid koole. Erakool erakooliks aga eks uuri ise millest sõltub pedagoogi palgatase.

Lihtsalt kurb fakt on see, et me elame siiski väikelinnas… ja väikelinnas on ka lapsi vähe ja neist vähestest satuvad vähesed waldorfi (tead ju isegi palju seal lapsi on, kui omanike lapsi mitte arvestada). Ja teine probleem siis õpetajate puudus.
Ja eks kooli vahetusel ole igalühel oma põhjused. Aga et mingi massiline äratulek oleks, seda ei ole ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.06 19:04; 26.06 10:18; 26.06 10:26; 28.06 19:07; 04.07 17:57; 06.07 22:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps rakvere kooli, millisesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.