Esileht Koolilaps RaM Kooli vestluste muljed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: RaM Kooli vestluste muljed

Postitas:

Sel nädalavahetusel toimusid Rocca al Mare Koolis perevestlused. Kuidas teil tunne jäi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 22:10; 21.02 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei läinud eriti hästi, sest meie laps on introvert ja läks vestlusel nii lukku, et andis ühesõnalisi ja suvalisi vastuseid. Kui ma tean, kui innukalt ta kodus mõnda asja suhtub ja kuidas seal sellest rääkis, siis ei anna võrreldagi.
Ja ka ma ise sain lapse ebakindlusest liiga palju mõjutatud ega tundnud end enam vabalt. Mõtlesin rohkem, kuidas last aidata, et ta ei muretseks nii palju, seega olin ka ise puine.
Mida nad nende vestluste põhjal üldse vaatavad? Välistavad pered, kes ei meeldi, et need siis ei lähe loosi? Kui oleks samad inimesed kõigi peredega rääkimas, siis ma saaks aru, et tekib mingi pilt, kuna aga õpetajaid oli palju, igaüks rääkis vähestega, pole see ju üldse objektiivne. Iga õpetaja on erinev isiksus ja hindab ka vestluspartnereid erinevalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 23:36; 12.02 10:42; 21.02 16:02; 26.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai kunagi ühesilbiliste vastustega (ja ja ei põhiliselt) RAMi sisse, siis küll loosimist polnud. Solvus, sest õpetajad hakkasid ühe tema vastuse peale naerma. Tollal vanemad vestluse juures polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei läinud eriti hästi, sest meie laps on introvert ja läks vestlusel nii lukku, et andis ühesõnalisi ja suvalisi vastuseid. Kui ma tean, kui innukalt ta kodus mõnda asja suhtub ja kuidas seal sellest rääkis, siis ei anna võrreldagi.
Ja ka ma ise sain lapse ebakindlusest liiga palju mõjutatud ega tundnud end enam vabalt. Mõtlesin rohkem, kuidas last aidata, et ta ei muretseks nii palju, seega olin ka ise puine.
Mida nad nende vestluste põhjal üldse vaatavad? Välistavad pered, kes ei meeldi, et need siis ei lähe loosi? Kui oleks samad inimesed kõigi peredega rääkimas, siis ma saaks aru, et tekib mingi pilt, kuna aga õpetajaid oli palju, igaüks rääkis vähestega, pole see ju üldse objektiivne. Iga õpetaja on erinev isiksus ja hindab ka vestluspartnereid erinevalt.

Aah, ei saagi ju olla 100% objektiivne. Seda pole ka koolikatsed- mõni laps oskab ühte tüüpi nuputusülesanntet, teine ei oska. Ühel joppab, teisel mitte. Minu silmis on andekad eelkõige need lapsed, kes mitmesse eliitkooli sisse saavad (joppamise tõenäosus väiksem :)).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei läinud eriti hästi, sest meie laps on introvert ja läks vestlusel nii lukku, et andis ühesõnalisi ja suvalisi vastuseid. Kui ma tean, kui innukalt ta kodus mõnda asja suhtub ja kuidas seal sellest rääkis, siis ei anna võrreldagi.
Ja ka ma ise sain lapse ebakindlusest liiga palju mõjutatud ega tundnud end enam vabalt. Mõtlesin rohkem, kuidas last aidata, et ta ei muretseks nii palju, seega olin ka ise puine.
Mida nad nende vestluste põhjal üldse vaatavad? Välistavad pered, kes ei meeldi, et need siis ei lähe loosi? Kui oleks samad inimesed kõigi peredega rääkimas, siis ma saaks aru, et tekib mingi pilt, kuna aga õpetajaid oli palju, igaüks rääkis vähestega, pole see ju üldse objektiivne. Iga õpetaja on erinev isiksus ja hindab ka vestluspartnereid erinevalt.

Aah, ei saagi ju olla 100% objektiivne. Seda pole ka koolikatsed- mõni laps oskab ühte tüüpi nuputusülesanntet, teine ei oska. Ühel joppab, teisel mitte. Minu silmis on andekad eelkõige need lapsed, kes mitmesse eliitkooli sisse saavad (joppamise tõenäosus väiksem :)).

Saan sellest aru. Mõtisklesin lihtsalt, mida nad vestlustega saavutada soovivad, kui valik tehakse loosiga. Kas eesmärk on sõeluda välja täiesti sobimatud pered, kes siis ei lähe loosi? Kas igal vestleval õpetajal on õigus jätta mõni pere välja, sest jättis halva mulje? Ja mis omaduste põhjal sel juhul? Saan aru, et täielikke matse – a la tuleb vestlusele purjus peaga või ülbitseb vm – saab leida, aga palju neid ikka on, enamik on ju hoolivad toredad pered, kuidas neid vestluste põhjal eristada, kui vestlejaid on palju ja igaüks näeb vaid väikest osa? Kas otsivadki vestlustega neid absoluutselt sobimatuid ja tavaliste perede puhul pole vahet, mida täpselt räägid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 23:36; 12.02 10:42; 21.02 16:02; 26.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime samuti ning paljud lapsed olid kidakeelsed. Meie laps suutis vaid paar lauset öelda midagi tarka sealt ei tulnud. Ei tea jah, mida nad jälgivad, kuid lootust sisuliselt pole, sest soovijaid on nii palju ning juba õed-vennad kogukond moodustab kaks klassi. Vastu võetakse ühe klassi jagu lapsi või veelgi vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:35; 26.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal RaM tulemused on lubanud avalikustada? Kodulehel puudub selle kohta info.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 23:36; 12.02 10:42; 21.02 16:02; 26.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vestlustel öeldi, et üritavad anda vastused 23.veebruariks. Ootame, loodame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 22:10; 21.02 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega pole midagi teha, et lapse tundmaõppimiseks kasutatakse lihtsalt teste ja vestlust. Lapsevanemale võib ju tema laps kodustes oludes tunduda see kõige targem ja toredam, kuid võõras õpetaja ei ole hiromant, tema seda last ei tunne ja tema sisse ei näe. Nii ongi ainus võimalus rääkida selle lapsega. Kui laps põhiliselt vaikib või ainult ühesilbilisi vastuseid annab, siis kahjuks ei saagi ju pedagoog teada, et tegemist võib ehk olla ka andeka ja targa lapsega. St võib, aga ei pruugi.

Mis aga loosimisse puutub, siis selle põhimõttest ei saa ka mina aru. Ilmselt siis pannakse loosikasti tõepoolest vaid nende nimed, kes vestlusel enam-vähem kõik tublid olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RaM kool ei vali kooli “andekaid” lapsi, sest leiab, et iga laps on andekas. Vahet pole, kas ta vadistab vestlusel või on häbelik. RaM kool valib perekonda, vestlusel vaatab perekonna omavahelist toimimist, mida vabal ajal tehakse, millised on väärtushinnangud ja kõige olulisem, et kas perekond saab aru, et last kasvatab kodu, mitte kool.
Edu kõigile, kes kooli soovivad pääseda, minu lapsed on väga õnnelikud seal koolis. (Esimene laps jooksis nuttes peitu, kui katsed olid, kirjutas kohutavate vigadega ja oli kõike muud kui andekas. Nüüd on hinded valdavalt A-d ja saab koolis edukalt hakkama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RaM kool ei vali kooli “andekaid” lapsi, sest leiab, et iga laps on andekas. Vahet pole, kas ta vadistab vestlusel või on häbelik. RaM kool valib perekonda, vestlusel vaatab perekonna omavahelist toimimist, mida vabal ajal tehakse, millised on väärtushinnangud ja kõige olulisem, et kas perekond saab aru, et last kasvatab kodu, mitte kool.
Edu kõigile, kes kooli soovivad pääseda, minu lapsed on väga õnnelikud seal koolis. (Esimene laps jooksis nuttes peitu, kui katsed olid, kirjutas kohutavate vigadega ja oli kõike muud kui andekas. Nüüd on hinded valdavalt A-d ja saab koolis edukalt hakkama).

Teemast välja, aga kas tunned, et RaM koolis tegeldakse väärtushinnangutega, nagu sa mainid? Milliseid väärtuseid tunned, et kool lapsele õpetab? Minu laps sai sisse ühte väiksesse kritslikku kooli, sest peame oluliseks, et koolis õpitaks ka heaks inimeseks, aga kui peaks õnnestuma ka RaM’i saada, siis on raske valida. Muidu tundub RaM igati tore ja sõbralik, lihtsalt mõtlen, kas seal on väärtuskasvatus oluline ja milliseid väärtusi rõhutatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni laps sai sisse ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps ei saanud. Aga nagu juba kuulnud olen, said mitmed tuntud inimeste lapsed “loosiga” sisse. Nad võivad selle loosi jutu nüüd ära lõpetada, sest kui vaatad iga aasta 1.septembri pilte, siis küll on Rõivas oma lapsega ja küll on tuntud laulja ja näitleja oma lapsega. Imelik on see loosiõnn. Mul nende laste üle hea meel, aga milleks siis seda loosi juttu üldse rääkida, öelgu otse, et valime ise ja mis alustel, seda teame vaid meie. Meeletu hulk lapsi ja vanemaid käis vestlusel. Aga mis siin ikka mul nuriseda, erakool, teevadki nii nagu tahavad. Võibolla viis last saidki reaalselt loosiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:35; 26.02 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps ei saanud. Aga nagu juba kuulnud olen, said mitmed tuntud inimeste lapsed “loosiga” sisse. Nad võivad selle loosi jutu nüüd ära lõpetada, sest kui vaatad iga aasta 1.septembri pilte, siis küll on Rõivas oma lapsega ja küll on tuntud laulja ja näitleja oma lapsega. Imelik on see loosiõnn. Mul nende laste üle hea meel, aga milleks siis seda loosi juttu üldse rääkida, öelgu otse, et valime ise ja mis alustel, seda teame vaid meie. Meeletu hulk lapsi ja vanemaid käis vestlusel. Aga mis siin ikka mul nuriseda, erakool, teevadki nii nagu tahavad. Võibolla viis last saidki reaalselt loosiga.

Kes need olid siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.02 23:36; 12.02 10:42; 21.02 16:02; 26.02 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist susserdamist esineb kahjuks ka katsetega koolides. Mis te arvate, et kõik need Sõõrumaa lapsed on nii targad, et Inglise Kolledzisse sisse said? Ei mina usu. Nimi maksab lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:57; 26.02 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist susserdamist esineb kahjuks ka katsetega koolides. Mis te arvate, et kõik need Sõõrumaa lapsed on nii targad, et Inglise Kolledzisse sisse said? Ei mina usu. Nimi maksab lihtsalt.

Aga kust Sa võtad, et Sõõrumaa lapsed ei ole targad? Selline suhtumine tundub vandenõuteooria otsimisena, et on vaja leida põhjus, miks enda laps välja jäi. Et see, kes sisse sai, see sai kindlasti isa/ema nime pärast. Aga võib-olla ongi ise tubli? Edukatel vanematel võivad ju ka tublid lapsed olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlemata ongi targad. Aga tuntud nimi annab vajaliku lisapunkti. Koolil on vaja ka sponsoreid, ei maksa nii sinisilmne olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 15:57; 26.02 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu kurvastada, kui sinna kooli ei saanud. Lapsevanemana olen selles koolis väga pettunud. Ilusat juttu on väga palju, kuid sisu ei vasta alati sellele. Algklassides on kõik hästi, kuid edasi on täielik kaos. Õpetajate kvaliteet väga erinev nagu igas koolis, mõni lausa kiuslik. Muidugi on ka väga toredaid ja pühendunud õpetajaid. Kaadrivoolavus erakordselt suur. Kõikidel õpetajatel ei ole isegi õpetaja haridust, kuid viimasel ajal on nende hulk hakanud vähenema. Hakkavad vist aru saama, et see on siiski oluline. Lapse koolipäevad on väga pikad ja koduseid töid on suuremates klassides meeletul hulgal. Loomulikult võib lapse sealt koolist ära võtta, kui ei ole rahul, aga see ei ole nii lihtne, sest lapsel on tekkinud sõbrad ja suhtlusringkond ja seda lõhkuda oleks ülekohtune. Aga uuesti sinna kooli ei paneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu kurvastada, kui sinna kooli ei saanud. Lapsevanemana olen selles koolis väga pettunud. Ilusat juttu on väga palju, kuid sisu ei vasta alati sellele. Algklassides on kõik hästi, kuid edasi on täielik kaos. Õpetajate kvaliteet väga erinev nagu igas koolis, mõni lausa kiuslik. Muidugi on ka väga toredaid ja pühendunud õpetajaid. Kaadrivoolavus erakordselt suur. Kõikidel õpetajatel ei ole isegi õpetaja haridust, kuid viimasel ajal on nende hulk hakanud vähenema. Hakkavad vist aru saama, et see on siiski oluline. Lapse koolipäevad on väga pikad ja koduseid töid on suuremates klassides meeletul hulgal. Loomulikult võib lapse sealt koolist ära võtta, kui ei ole rahul, aga see ei ole nii lihtne, sest lapsel on tekkinud sõbrad ja suhtlusringkond ja seda lõhkuda oleks ülekohtune. Aga uuesti sinna kooli ei paneks.

Millistel õpetajatel seal õpetaja haridust pole? Minu jaoks oleks OK, kui keelt annaks õpetajahariduseta inimene, kelle jaoks see võõrkeel on emakeel või kui kunsti annaks inimene, kes pole õpetajaks õppinud aga on andekas kunstnik. Muidugi peaksid nad lastega suhelda oskama. Kas sellised õpetajahariduseta õpetajad annavad seal emakeelt, matemaatikat, keemiat, füüsikat jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 07:38; 27.02 19:01; 28.02 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul kooliga, õpetajad on kõik ääretult toredad. Jah, RAMis peab ōppima, eksamite tulemustestki on seda näha. Kui õppimine ei sobi, siis võib alati piirkonnakooli valida.

Sissesaanud lapsed on ka kooli toetajate lapsed, seega ei maksa seda loosijuttu kedrata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 08:37; 27.02 18:54; 03.03 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh unustage ometi ära see loosirattahäma.
Meil peretuttavad tuntud perekonnanimega ja nemad küll eelkooli ajal ei kahelnud kordagi,et kas nende võsuke (mitte keskmisest nutikam) saab sisse või mitte.Loomulikult sai ;))) !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

RaM Kool erakoolina võib endale lubada mis iganes tingimusi sissesaamiseks – olgu need siis katsed, loos, toetajad või isegi täiesti oma suva järgi. Sestap pole mõtet sel teemal kedrata.
Hoopis hullem on see, et riigi nn eliitkoolidesse sissesaamiseks kasutatakse susser-vusserit, meelehead ja tutvusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegused head eksamitulemused on nendel kes kunagi katsetega sisse said. Kui sissesaamise kord on muutunud, siis võivad aastate pärast tulemused hoopis viletsamad olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 13:22; 27.02 19:17; 28.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen väga rahul kooliga, õpetajad on kõik ääretult toredad. Jah, RAMis peab ōppima, eksamite tulemustestki on seda näha. Kui õppimine ei sobi, siis võib alati piirkonnakooli valida.

Sissesaanud lapsed on ka kooli toetajate lapsed, seega ei maksa seda loosijuttu kedrata.

Piirkonnakoolides käivad siis need, kellele õppimine ei sobi? Sealhulgas kõik, kes katsetega koolidest mõne punktiga välja jäid…
See eliidindus on äärmiselt ebameeldiv nähtus, sinusugused hakkavad tõmeeli arvama, et nad on ülejäänud inimesest paremad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 18:31; 27.02 21:59; 04.03 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piirkonnakool ei saa teatavasti valida ja vastu võetakse kõik. Olenevalt koolist on tugevaid aga ka nõrku koole. Ära hakka mingist eliidist siin jaurama, nagu oleks sul mingi okas kuskil hinges torkimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 08:37; 27.02 18:54; 03.03 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegused head eksamitulemused on nendel kes kunagi katsetega sisse said. Kui sissesaamise kord on muutunud, siis võivad aastate pärast tulemused hoopis viletsamad olla.

Mis sa plärad. Selle kevade lõpetajad alustasid oma õpinguid gümnaasiumis 2015. aastal. Kui õpetajad oleks selles koolis nii kehvad ja lapsed ainult tutvuste kaudu sinna pääsenud, siis peaks ju tulemused edetabelis ammu kajastuma. Pakun puusalt, et ka sel aastal on RaM Kool paarikümne parima kooli hulgas Eestis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 07:38; 27.02 19:01; 28.02 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegused head eksamitulemused on nendel kes kunagi katsetega sisse said. Kui sissesaamise kord on muutunud, siis võivad aastate pärast tulemused hoopis viletsamad olla.

Mis sa plärad. Selle kevade lõpetajad alustasid oma õpinguid gümnaasiumis 2015. aastal. Kui õpetajad oleks selles koolis nii kehvad ja lapsed ainult tutvuste kaudu sinna pääsenud, siis peaks ju tulemused edetabelis ammu kajastuma. Pakun puusalt, et ka sel aastal on RaM Kool paarikümne parima kooli hulgas Eestis.

Ma ehk väljendasin end valesti. Pidasin pigem silmas neid õpilasi kes viimastel aastatel esimesse klassi on vastu võetud. Nende eksamitulemusi näeme alles aastate pärast. Kuidas õpilased 2015 aastal gümnaasiumisse sisse said? Nagu kooli kodukalt ilmneb, siis hinnetelehe ja õpitulemuste alusel. Seega ikka helgemad pead.
Kindlasti on RAM koolis rahulikum kui suures piirkonnakoolis, aga tulemusi näeme aastate pärast kui praegused nooremad klassid lõpetama hakkavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 13:22; 27.02 19:17; 28.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piirkonnakool ei saa teatavasti valida ja vastu võetakse kõik. Olenevalt koolist on tugevaid aga ka nõrku koole. Ära hakka mingist eliidist siin jaurama, nagu oleks sul mingi okas kuskil hinges torkimas.

Ja kust sa võtad, et need kõik ei taha ega suuda õppida? Õudne on see vastandumine eliitkoolid versus piirkonnakoolid. Esimeses käivad headest peredest õpihimulised lapsed, teistes luuserid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 18:31; 27.02 21:59; 04.03 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ehk väljendasin end valesti. Pidasin pigem silmas neid õpilasi kes viimastel aastatel esimesse klassi on vastu võetud. Nende eksamitulemusi näeme alles aastate pärast. Kuidas õpilased 2015 aastal gümnaasiumisse sisse said? Nagu kooli kodukalt ilmneb, siis hinnetelehe ja õpitulemuste alusel. Seega ikka helgemad pead.
Kindlasti on RAM koolis rahulikum kui suures piirkonnakoolis, aga tulemusi näeme aastate pärast kui praegused nooremad klassid lõpetama hakkavad.
Do you like this?

Kas sul on infot, et RaMi sisseastumiskord gümnaasiumisse on muutunud ja kõik soovijad võetakse edaspidi gümnaasiumiossa õppima või millel su loogika põhineb?
Esimesse klassi minejate vastu võtmise kord pole ju seal majas muutunud. Kogu aeg on olnud nii, et eelistatakse õdesid-vendasid, töötajate lapsi, nö sõprade lapsi ja RaM lasteaias käinuid. Nagu näha, on selline meetod toiminud ja kool ikkagi parimate koolide hulgas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 07:38; 27.02 19:01; 28.02 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ehk väljendasin end valesti. Pidasin pigem silmas neid õpilasi kes viimastel aastatel esimesse klassi on vastu võetud. Nende eksamitulemusi näeme alles aastate pärast. Kuidas õpilased 2015 aastal gümnaasiumisse sisse said? Nagu kooli kodukalt ilmneb, siis hinnetelehe ja õpitulemuste alusel. Seega ikka helgemad pead.
Kindlasti on RAM koolis rahulikum kui suures piirkonnakoolis, aga tulemusi näeme aastate pärast kui praegused nooremad klassid lõpetama hakkavad.
Do you like this?

Kas sul on infot, et RaMi sisseastumiskord gümnaasiumisse on muutunud ja kõik soovijad võetakse edaspidi gümnaasiumiossa õppima või millel su loogika põhineb?
Esimesse klassi minejate vastu võtmise kord pole ju seal majas muutunud. Kogu aeg on olnud nii, et eelistatakse õdesid-vendasid, töötajate lapsi, nö sõprade lapsi ja RaM lasteaias käinuid. Nagu näha, on selline meetod toiminud ja kool ikkagi parimate koolide hulgas.

Praegu saavad eelisjärjekorras algklassidesse kogukonna lapsed ja mõned vabad kohad lähevad loosi.
Varem see nii ei olnud. Olid katsed, nagu teistessegi eliitkoolidesse. Loogiline, et helgemad peab said katsete tulemusel sisse. Väike lõik ka ajakirjandusest, aastast 2013. Eks alati on ka head tuttavad sisse saanud, erakooli enda asi.
https://arvamus.postimees.ee/1140924/rocca-al-mare-kooli-esimesse-klassi-paaseb-loosiga

Üldiselt mis siin ikka vaielda, mõttetu ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.02 13:22; 27.02 19:17; 28.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps RaM Kooli vestluste muljed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.