Esileht Hobinurk Rammstein

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Rammstein

Postitas:

Kohutavalt mõttetu muusika. Ei mõista, miks inimesed jooksevad neile tormi? Mida nürim, seda huvitavam?

+12
-42
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Defineeri “mõttekas muusika”?

Rammsteinil on iga kell parem ja mõttekam muusika kui mõnelgi muul top-artistil.

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim muusika üldse. Nüridusest on asi ikka väga kaugel.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ka just rammiva muusika austaja, aga üks nende lugudest mulle isegi meeldib

https://www.youtube.com/watch?v=6TR12QnOAzE

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt mõttetu muusika. Ei mõista, miks inimesed jooksevad neile tormi? Mida nürim, seda huvitavam?

Käiakse ikka suurürituse elamuse pärast. Ilmselt 99% kontserdikülastajatest ei kuula ühtki nende lugu kontsertide vahele jääva perioodi vältel.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt mõttetu muusika. Ei mõista, miks inimesed jooksevad neile tormi? Mida nürim, seda huvitavam?

Käiakse ikka suurürituse elamuse pärast. Ilmselt 99% kontserdikülastajatest ei kuula ühtki nende lugu kontsertide vahele jääva perioodi vältel.

Ma ei ütleks – olin fanzone’ist üsna kaugel, aga siiski oskasid minu ümber olevad inimesed kaasa laulda nii Deutschland’i kui Du Riechst So Gut’i. (Ehk siis nii uusi kui vanu hitte)

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea meelega oleks isegi läinud, aga (probleemse) rasedusega ei tundunud see just kuigi mõistlik.

Muidu päris igapäevaselt Rammsteini ei kuula, aga paari albumit oman. Tänapäevasest popmuusikast igati parem.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle teema postitaja on kohutavalt mõttetu inimene. Ei mõista, miks inimesed loevad tema postitust? Mida nürim, seda huvitavam?

Puhka jalga ja kuula oma Respekti või Kurjad Plaanid kvaliteetmuusikat edasi.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan, et antud muusikastiil ei sobi igaühele, sealhulgas TA-le. Täiesti arusaadav.

Vaidlen vastu lausele, et see on mõttetu. Selles muusikas on mõtet kordades rohkem kui mujal, sellest peab lihtsalt aru saama.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Legitiimne piinariist. Endale tuli koduaknast sisse, paar tundi piina. Ei saa aru, kuidas inimesed seda vabatahtlikult taluvad ja veel hullem, raha peale maksavad.

+7
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Rammsteini ajal ka pool rahvast vooris hoopis putkade vahel Neid see muusika ei huvitanud vaid üritus ise. Tänu korraldaja hea reklaamiga saadi mass kokku.”

Delfist

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Rammsteini ajal ka pool rahvast vooris hoopis putkade vahel Neid see muusika ei huvitanud vaid üritus ise. Tänu korraldaja hea reklaamiga saadi mass kokku.”

Delfist

Kui pool rahvast ringi jalutas, siis nad poleks sinna mäele mahtunudki. Terve plats oli paksult inimesi täis ja teine sama kogus kindlasti ringi ei käinud.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll 50+, aga jubedalt meeldib … lisaks on nende videod alati omaette vaatamisväärsused a la uus Dicke Titten https://www.youtube.com/watch?v=thJgU9jkdU4 (mida kahjuks kontserdil ei mängitud).

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Rammsteini ajal ka pool rahvast vooris hoopis putkade vahel Neid see muusika ei huvitanud vaid üritus ise. Tänu korraldaja hea reklaamiga saadi mass kokku.”

Delfist

Täielik udujutt. Plats oli servast servani rahvast täis ja nauditi kontserti. Kindlasti oli söögi- ja joogisõpru, keda esinemine üldse ei huvitanud, aga kindlasti polnud see “pool rahvast”.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke kohatu Ukraina sõja ajal sellist üritust korraldada.

+1
-27
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kohutavalt mõttetu muusika. Ei mõista, miks inimesed jooksevad neile tormi? Mida nürim, seda huvitavam?

inimesed ei jookse tormi nüriduse peale, see on kõigest sinu sõnastus ja üldistus ja kui aru ei saa, siis see sinu probleem

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rammsteini ma väga ei kuula, eile kontserdil ei käinud, aga olen käinud ühel varasemal kontserdil Saku Suurhallis. Lavašõu oli väga äge ja isegi siis kui seda muusikat igapäevaselt ei kuulagi, siis kontserdil annab ikka elamuse küll.

Kui see muusika ei ole sinu maitse, hea küll siis. Aga paraku sa oled valinud vale bändi, mille muusikat nüriks nimetada. Neil ei ole see asi niisama tilulilu, vaid panevad ikka sõnumit sisse kõvasti.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatajale – kuidas saab keegi üldse mõne muusikastiili kohta öelda “mõttetu”? Mulle ka nt hiphop ei meeldi, aga kunagi ei kasutaks ühegi muusikastiili kohta sõna “mõttetu.” Maitsed on erinevad.  Keegi ei käsi sul kuulata ja lõpeta hala, jummel küll????‍♀️

Olin eile kohal ja kuradi hea oli ???? ilm oli ilus, rahvas mõnusas meeleolus, kontsert ja lavashow olid megad. Rokkisin ja laulsin eile täiega kaasa ja  täna on nii mõnus energia sees.

Las ma pakun – teemaalgataja on oma halast ja negatiivsusest kindlasti pahuras tujus ???????? noh, kontserdil käinud inimesed said sealt hea energialaksu. Ma tunnen end imehästi????

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll 50+, aga jubedalt meeldib … lisaks on nende videod alati omaette vaatamisväärsused a la uus Dicke Titten https://www.youtube.com/watch?v=thJgU9jkdU4 (mida kahjuks kontserdil ei mängitud).

Arvestades, kuna see bänd tegutsema hakkas, siis ongi tegu keskealiste noorpõlvebändiga.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, kuna see bänd tegutsema hakkas, siis ongi tegu keskealiste noorpõlvebändiga.

Mu meelest oleks ammu aeg juba sealmaal, et Vikerraadio õnnesoovisaates enam ei mängitaks aina Heli Läätse ja Voldemar Kuslapit, sekka võiks juba visata Alice Cooperit, Gunnar Grapsi ja Bee Geest või ABBAt.

Võo käib vanainimestel teatud vanuses peas klõps ja äkitselt enam ei meeldigi Graps, vaid hoopis “näe, vahtrad õitsevad…”

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt mõttetu postitus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Rammsteini ajal ka pool rahvast vooris hoopis putkade vahel Neid see muusika ei huvitanud vaid üritus ise. Tänu korraldaja hea reklaamiga saadi mass kokku.”

Delfist

Kui 65 000-st 30 või ka 50 kontserdi ajal putkade vahel oli, siis on see peaaegu olematu osa. Plats oli servast servani vaatajaid täis. Käisin korra ise ka tualetis umbes poole esinemise ajal ja seal putkade vahel ehk maksimaalselt mõnikümmend inimest oli siis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Arvestades, kuna see bänd tegutsema hakkas, siis ongi tegu keskealiste noorpõlvebändiga.

Mu meelest oleks ammu aeg juba sealmaal, et Vikerraadio õnnesoovisaates enam ei mängitaks aina Heli Läätse ja Voldemar Kuslapit, sekka võiks juba visata Alice Cooperit, Gunnar Grapsi ja Bee Geest või ABBAt.

Võo käib vanainimestel teatud vanuses peas klõps ja äkitselt enam ei meeldigi Graps, vaid hoopis “näe, vahtrad õitsevad…”

Vikerraadiot ei tea, aga saates “Prillitoos”, mille sihtgrupp on seal umbes 60+ inimesed on ammu juba eraldi saatelõigud nii Gunnar Grapsist, Bee Geest ja muust selleaegsest muusikast. Mingit vahtrate õitsemist seal ei analüüsita enam, ikka moodsamat ja väljamaist muusikat, kantrist rokini.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutavalt mõttetu muusika. Ei mõista, miks inimesed jooksevad neile tormi? Mida nürim, seda huvitavam?

Käiakse ikka suurürituse elamuse pärast. Ilmselt 99% kontserdikülastajatest ei kuula ühtki nende lugu kontsertide vahele jääva perioodi vältel.

Mina olen see 1%. Mul on autos kaks CD-plaati ja üks neist on Rammstein 🙂 Teine on Metsatöll.
Vanust mul 50+.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, kuna see bänd tegutsema hakkas, siis ongi tegu keskealiste noorpõlvebändiga.

See ongi vana kuld, tore, et ka noored hea asja ära tunnevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiuslik https://www.youtube.com/watch?v=hBTNyJ33LWI

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke kohatu Ukraina sõja ajal sellist üritust korraldada.

WTF?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke kohatu Ukraina sõja ajal sellist üritust korraldada.

Mis puhul huvitav?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sai ju veidi ilutulestikku ja kallist šašlõkki, eks sellepärast mindi ja ollakse sillas. Nõus, et mõttetu üritus, lisaks häiris vali muusika elanikke. Selliseid kontserte võiks teha kuskil metsas, et linnaelanikud ei kannataks.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sai ju veidi ilutulestikku ja kallist šašlõkki, eks sellepärast mindi ja ollakse sillas. Nõus, et mõttetu üritus, lisaks häiris vali muusika elanikke. Selliseid kontserte võiks teha kuskil metsas, et linnaelanikud ei kannataks.

Jaha, kui inimene endale korteri ostab, ei märka ta kohe  üldse, et sealsamas on laualuava, kust aegajalt suurürituste ajal võib lärmi tulla. Kohe kahju neist, et see lauluväljak kuidagi iseenesest nende kodu juurde täitsa ootamatult tekib.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Hobinurk Rammstein