Esileht Hobinurk Rammstein

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Rammstein

Postitas:
Kägu

No sai ju veidi ilutulestikku ja kallist šašlõkki, eks sellepärast mindi ja ollakse sillas. Nõus, et mõttetu üritus, lisaks häiris vali muusika elanikke. Selliseid kontserte võiks teha kuskil metsas, et linnaelanikud ei kannataks.

Jaha, kui inimene endale korteri ostab, ei märka ta kohe üldse, et sealsamas on laualuava, kust aegajalt suurürituste ajal võib lärmi tulla. Kohe kahju neist, et see lauluväljak kuidagi iseenesest nende kodu juurde täitsa ootamatult tekib.

Mina olen lauluväljakust ca 10 km kaugusel. Tuli koju kätte. Mis detsibellid kohapeal olid, ei tahagi teada, ju inimestel ajud ja tajud välja pekstud.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rammsteiniga meenub mulle kohe Ed Gein.
Nende muusika mind ei häiri, aga visuaalne pool on küll õudne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga äge oli! 3 aastat ootasin seda, sõitsin kaugelt kohale, bronnisin suht kalli raha eest hotellitoa, seisin pikalt järjekorras ja olen ülirahul. Võimas. Keegi siin kirjutas, et pool rahvast käis ringi – no ei käinud. Kõik see platsitäis rahvast istus suht paigal (mitukümmend tuhat inimest), laulis kaasa ja nautis täiega. Eks need, kes hiljem sisse pääsesid ja enam nõlval istekohta ei leidnud, ikka liikusid. Kõik nõlvad olid kella 9ks pilgeni istujaid täis, väga paljud jäid seisma ja liikuma, et paremat vaadet leida. Nii minagi. Kord vaatasin ühelt nõlvalt, kord teiselt. Alt pargist oli ka hästi näha. Korra käisin vett ostmas, korra vetsus. Aga mis peamine – muusika oli ju igale poole kosta! Ja sellele elasid kaasa ka putkadest toitu ostvad inimesed, tants käis igas väljaku nurgas. Mul on ka omad nende lood, mis käima tõmbavad, mõni jälle mitte. Loomulik ju. Ja kui palju inimesi seisis terve kontserdi aja aia taga! Neid, kel piletit polnud. Seal oli rahvast mitmes reas, nad nägid vähest osa sõust, aga kuulsid kõike  väga hästi. Ja elasid ka kaasa. Ja ümbruskonna kortermajade katustel oli ka palju inimesi. Kui neid häirinuks, ega nad poleks siis katustele vaatama läinud 3 tunniks. Sain superelamuse, kuigi ma pole just Rammsteini elupõline fän.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sai ju veidi ilutulestikku ja kallist šašlõkki, eks sellepärast mindi ja ollakse sillas. Nõus, et mõttetu üritus, lisaks häiris vali muusika elanikke. Selliseid kontserte võiks teha kuskil metsas, et linnaelanikud ei kannataks.

läinud siis metsa selleks ajaks, metsas ei karjuta ega möllata, see oli mitu aastat teada, et tulevad ja möllavad, kuidas sa küll eelmise kontserdi üle elasid

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sai ju veidi ilutulestikku ja kallist šašlõkki, eks sellepärast mindi ja ollakse sillas.

Šašlõkki küll polnud, ainult näksid. V-o vipi-alal tehti, ei tea. Publiku hulgas oli väga palju välismaalasi, kusjuures ka sakslasi. See  veidi üllatas.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen lauluväljakust ca 10 km kaugusel. Tuli koju kätte. Mis detsibellid kohapeal olid, ei tahagi teada, ju inimestel ajud ja tajud välja pekstud.

Nii rumalat juttu pole ammu kuulnud. Minu lapsepõlvekodu on 8km kaugusel Pirita suunal ja sinna pole mitte iial ükski kontsert kostnud, mu praegune elukoht on alla 6km  kesklinna suunal ja seal kuulen ma ainult lipu heiskamist ja langetamist Toompeal. Vaid Lauluväljaku vahetus ümbruses on midagi kuulda, Lasnamäele levib vast paremini, aga Lasnamäe lõpuni pole kindlasti mitte 10km linnulenult ja seal on vast ka kuulda heade tingimuste korral, et kusagil kaugel on kontsert, mitte ei tule see koju kätte.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii rumalat juttu pole ammu kuulnud. Minu lapsepõlvekodu on 8km kaugusel Pirita suunal ja sinna pole mitte iial ükski kontsert kostnud, mu praegune elukoht on alla 6km kesklinna suunal ja seal kuulen ma ainult lipu heiskamist ja langetamist Toompeal. Vaid Lauluväljaku vahetus ümbruses on midagi kuulda, Lasnamäele levib vast paremini, aga Lasnamäe lõpuni pole kindlasti mitte 10km linnulenult ja seal on vast ka kuulda heade tingimuste korral, et kusagil kaugel on kontsert, mitte ei tule see koju kätte.

Mis juttu sa ajad? Vaata, mis pidi on laulukaar, tuule suund mõjutab ka palju. Ma olen Luigelegi tümpsu kuulnud, kui tuul vastavas suunas on. Peetris elavad tuttavad ütlesid, et sinna oli nii hästi kuulda, et oli võimalik lugusid eristada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Šašlõkki küll polnud, ainult näksid. V-o vipi-alal tehti, ei tea. Publiku hulgas oli väga palju välismaalasi, kusjuures ka sakslasi. See  veidi üllatas.

Sa vist püsisid seal Mäe värava juures oleva paari putka juures? Seal olid tõesti ainult joogid ja näksid vist. Kui oleksid sealt paremale küljele läinud, siis oli seal hulk söögiputkasid, kus ka sooja toitu pakuti. Šaslõkk, lõhe, grillvorst jne. Mis siis? Inimesed  vaatasid siiski Rammsteini suuremas enamuses, mõni üksik sõi ka kontserdi ajal.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii rumalat juttu pole ammu kuulnud. Minu lapsepõlvekodu on 8km kaugusel Pirita suunal ja sinna pole mitte iial ükski kontsert kostnud, mu praegune elukoht on alla 6km kesklinna suunal ja seal kuulen ma ainult lipu heiskamist ja langetamist Toompeal. Vaid Lauluväljaku vahetus ümbruses on midagi kuulda, Lasnamäele levib vast paremini, aga Lasnamäe lõpuni pole kindlasti mitte 10km linnulenult ja seal on vast ka kuulda heade tingimuste korral, et kusagil kaugel on kontsert, mitte ei tule see koju kätte.

No vot siis rääkisid ka ajalehed rumalat juttu, seal oli kirjas, et Laagrini oli kosta. Lausa teadlased selgitasid, kuidas ja miks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahahh looduse hävitamine on sinu jaoks ok?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene, kes Rammsteini nüriks peab, ei ole ilmselgelt iialgi kuulanud laulude tekste või ei oska ta lihtsalt saksa keelt.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene, kes Rammsteini nüriks peab, ei ole ilmselgelt iialgi kuulanud laulude tekste või ei oska ta lihtsalt saksa keelt.

Need 100 eestlast, kes vabalt saksa keel mõistavad, saavad seda lüürikat rahus igal pool lugeda…linnud enam ei lenda, lapsed nutavad…nojah, suur filosoofia

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa kas lampi valetad või on sul luulud, akustilised hallukad.  Ma elan lauluväljaku kõrval ja mitte mingit õudjubedat kloppmist ei kostnud, lapsed läksid kell 11 magama veel selle lärmi juures ja midagi hullu polnud, kuigi kontsert jäi hiljaks ja kestis peale poolt ühtteist, mis oli väljakuulutatud lõpuaeg.

Mitu korda hullem tümakas kui heavyrock kontsert on mingite päkapikudisko suvetuuride tümps, mis kostab seinast läbi. Vot SEE on mõttetu muusika. Pole Rammsteini fänn, aga oma “seisukoha” tõestamiseks nüüd päris lausvalet ja plära pole ka vaja suust välja ajada.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuigi kontsert jäi hiljaks ja kestis peale poolt ühtteist, mis oli väljakuulutatud lõpuaeg.

Piletilevis oli arvatav lõpuaeg 23.45. Kaugeltki mitte pool 11.

Sa vist püsisid seal Mäe värava juures oleva paari putka juures? Seal olid tõesti ainult joogid ja näksid vist. Kui oleksid sealt paremale küljele läinud, siis oli seal hulk söögiputkasid, kus ka sooja toitu pakuti. Šaslõkk, lõhe, grillvorst jne. Mis siis? Inimesed  vaatasid siiski Rammsteini suuremas enamuses, mõni üksik sõi ka kontserdi ajal.

Jah, tõesti püsisin. Muusika paelus, ei olnudki soovi väljakule tuuri peale teha selle rahvamassi seas. Ja söögist ka puudust ei tundnud. Pudel vett, sellest piisas. Aga kas keegi teab, milles on mõte, et kõikidel suurtel kontsertidel vett ostes keerab müüja alati korgi pudelilt maha? Alati müüakse korgita pudel. Metallica Tartus, Ed Sheeran Riias, Rammstein samuti. Mis selle põhjus on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need 100 eestlast, kes vabalt saksa keel mõistavad, saavad seda lüürikat rahus igal pool lugeda…linnud enam ei lenda, lapsed nutavad…nojah, suur filosoofia

kas saka keele oskajad oled üle lugend, täpselt 100……ja miks saksa k oskaja peab igalt poolt lugema, kui kuulata saab

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuigi kontsert jäi hiljaks ja kestis peale poolt ühtteist, mis oli väljakuulutatud lõpuaeg.

Piletilevis oli arvatav lõpuaeg 23.45. Kaugeltki mitte pool 11.

Sa vist püsisid seal Mäe värava juures oleva paari putka juures? Seal olid tõesti ainult joogid ja näksid vist. Kui oleksid sealt paremale küljele läinud, siis oli seal hulk söögiputkasid, kus ka sooja toitu pakuti. Šaslõkk, lõhe, grillvorst jne. Mis siis? Inimesed vaatasid siiski Rammsteini suuremas enamuses, mõni üksik sõi ka kontserdi ajal.

Jah, tõesti püsisin. Muusika paelus, ei olnudki soovi väljakule tuuri peale teha selle rahvamassi seas. Ja söögist ka puudust ei tundnud. Pudel vett, sellest piisas. Aga kas keegi teab, milles on mõte, et kõikidel suurtel kontsertidel vett ostes keerab müüja alati korgi pudelilt maha? Alati müüakse korgita pudel. Metallica Tartus, Ed Sheeran Riias, Rammstein samuti. Mis selle põhjus on?

Ma ei teadnudki, et nüüd pudelitega jooke kontserditel müüakse, vanasti ei müüdud (ainult väljavalatult topsist). Kas kork jäetakse iseenesest alles või võetakse üldse ära? Mujal maailmas müüakse suurtel üritustel korgita pudelis jooke turvakaalutlustel – et täis pudelit ei saaks visata, see võib piisava viskejõu korral päris korralik relv olla, samuti kui pudel kukub maha, siis korgiga kinnine pudel on peale astudes ohtlikum kui ilma korgita.

Ma arvan, et ma ostsin viimati mingil kontserdil mingi joogi… hmm, aastaid tagasi. Tegelt ma olin pettunud, et ei olnud Rammsteini logoga korduvkasutatavaid õlletopse, sest 2019. aastal Riias olid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei teadnudki, et nüüd pudelitega jooke kontserditel müüakse, vanasti ei müüdud (ainult väljavalatult topsist). Kas kork jäetakse iseenesest alles või võetakse üldse ära?

Kork võetakse ära. Kõik juba teavad, et kodus tuleb üks kork taskusse pista 🙂 Nii et mis iganes mõte sel korgi ära võtmisel olema peaks, oma eesmärki see ei täida.

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Hobinurk Rammstein