Esileht Ajaviite- ja muud jutud Randmesoojendajad – mis on nende funktsioon?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Randmesoojendajad – mis on nende funktsioon?

Postitas:
Kägu

Ei ole küll hooajaline küsimus aga lihtsalt huvitab, et miks peaks üldse randmeid soojendama kui õues hakkavad esimese asjana just sõrmed külmetama? 🙂
Või on tegu lihtsalt iluasjadega? Siinpuhul oleks jällegi küsitav, mis neis ilusat on? Enamasti olen näinud selliseid mitte eriti oskuslikult ise tehtud randmesoojendajaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Randmesoojendajad – mis on nende funktsioon?

Vaata oma randmeid, näed seal veresooni. Öeldakse, et pulsi koht peab soojas olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata oma randmeid, näed seal veresooni. Öeldakse, et pulsi koht peab soojas olema.[/tsitaat]No siis võikski kindad või sõrmikud kätte tõmmata – saab 2 ühe hoobiga, sõrmed ka sooja. 😀 Palju kasu vist ei ole kui pulsi koht on soe ja sõrmed sinised. 😛

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojaa, aga ruumis sees sa sõrmikuid ju ei kanna. Aga randmesoojendaja hoiab ka jahedas ruumis käed soojemana.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nojaa, aga ruumis sees sa sõrmikuid ju ei kanna. Aga randmesoojendaja hoiab ka jahedas ruumis käed soojemana. [/tsitaat]

Ka sellisel juhul on praktilisem kasutada neid sõrmedeta sõrmikuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, istud kontoris oma sõrmikutega.. ja trükid dokumente. Tahaks näha.. Muidugi kui kinnine kontor siis miks mitte, aga kui kliendid näevad.. 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovi sõrmikutega pilti teha 🙂 Saad kohe aru, milleks randmesoojendajad head on 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina kannan neid tööl, sest kontor on külm. kinnastega trükkida on veits ebamugav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ei ole küll hooajaline küsimus aga lihtsalt huvitab, et miks peaks üldse randmeid soojendama kui õues hakkavad esimese asjana just sõrmed külmetama? 🙂
Või on tegu lihtsalt iluasjadega? Siinpuhul oleks jällegi küsitav, mis neis ilusat on? Enamasti olen näinud selliseid mitte eriti oskuslikult ise tehtud randmesoojendajaid.[/tsitaat] Tegelikult ju vahet pole, mis sinu arvates on ilus või praktiline. Kõik mida inimesed seljas, peas ja teab kus veel kannavad, pole kaugeltki praktiline. Sinu halvustav hinnang kellegi näputööle kõlab mõttetuna pirinana. Iga inimene ise teab, millega ja kuidas oma vaba aega sisustab.
Mulle näiteks ei meeldi need satsisallid. \”Meeldima\” ei ole just päris täpselt öeldud. Omale ma lihtsalt neid ei taha. Mõned on tegelikult päris kenad, kuid endale kaele neist ei paneks ühtki. See aga ei tähenda, et teised neid kanda ei võiks. Mõnele sobib isegi väga. Ja ma ei vaata põlastava pilguga, ega vingu käsitööd tegeva inimese oskuste kallal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]mina kannan neid tööl, sest kontor on külm. kinnastega trükkida on veits ebamugav. [/tsitaat]Ok, seega abivahend ebainimlikes tingimustes töötamiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sportlased näiteks kasutavad randmekaitset näolt higi pühkimiseks ja tennisistid näiteks, et higi, mis mööda käsivart allapoole voolab, ei teeks peopesa märjaks ja libedaks
no tegelt see ka ebainimlikes tingimustes töötamine 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]sportlased näiteks kasutavad randmekaitset näolt higi pühkimiseks ja tennisistid näiteks, et higi, mis mööda käsivart allapoole voolab, ei teeks peopesa märjaks ja libedaks
no tegelt see ka ebainimlikes tingimustes töötamine :)[/tsitaat]Teema oli randmesoojendajatest, mis näevad välja midagi seesugust: http://www.google.ee/search?q=wrist+warmers&oe=utf-8&rls=com.ubuntu:en-US:unofficial&client=firefox-a&um=1&hl=et&biw=1280&bih=799&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=OGw2T-frCdOyhAesrsGDAg#um=1&hl=et&client=firefox-a&rls=com.ubuntu:en-US%3Aunofficial&tbm=isch&sa=1&q=%22wrist+warmers%22&pbx=1&oq=%22wrist+warmers%22&aq=f&aqi=g-L4&aql=&gs_sm=3&gs_upl=27802l30186l0l31646l2l2l0l0l0l0l101l201l0.2l2l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=8014e5d76e7f28a5&biw=1280&bih=799

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Proovi sõrmikutega pilti teha 🙂 Saad kohe aru, milleks randmesoojendajad head on :)[/tsitaat]

Räägin ju ilma sõrmeosadeta sõrmikutest. Nendega saab kõike teha, milles küsimus?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ok, seega abivahend ebainimlikes tingimustes töötamiseks.[/tsitaat]

parem ikka, kui mitte midagi. sõrmed muide külmetavad nendega ikkagi, aga vahepeal saab sõrmi peopessa randmesoojendaja sisse peidetud, kui töötegemises vahe sees.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on opereeritud karpaalkanalid mõlemal käel. Seega kasutan ka täiesti (teiste jaoks) inimlikes tingimustes randmesoojendajaid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kudusin mullu randmesoojendajad oma muusikust tütrele.
praegu imestame mõlemad, miks küll varem selle peale ei tulnud.
need kuuluvad tal nüüd rubriiki, ese, ilma milleta elu oluliselt ebamaugavam oleks.

0
0
Please wait...

Postitas:
fia karl-iisak

Valutav koht on vähem vaevaline soojas ja mul oli üks vanem proua töökaaslane, tema kandis randmes reumavalude leevendamiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägin ju ilma sõrmeosadeta sõrmikutest. Nendega saab kõike teha, milles küsimus?[/tsitaat]

Tubli kui sa saad nendega kõike teha. Mina näiteks ei saa, minu jaoks on need ikka liiga kindad. Näiteks pastakaga kirjutada on ebamugav. Lihtsalt randmesoojendajad jätavad sõrmed kõik vabaks, samal ajal kui ilma sõrmeotsteta sõrmikud suure osa sõrmest siiski ära katavad. Ja näiteks pastakas kipub siis libisema. Ja kontoris tualetis käies tuleks poolsõrmikud ära võtta, samal ajal kui randmesoojendajad lükkad lihtsalt pisut ülespoole nagu liiga pikad käised.

Mina kannan randmesoojendajaid ka tänaval, tõmban nahkkinnastele peale. Niisama oleks nende sõrmikutega külm, aga randmesoojendajatega koos palju soojem. Ning telefoni kasutada, rahakotti ja võtmeid käekotist otsida vmt siiski väga mugav teha (tavaliste kootud sõrmikute või labakutega jällegi liiga libe või kohmakas).

Loodetavasti said oma murele nüüd natuke leevendust 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

PS. Unustasin lisada, et randmesoojendajaid on mitu korda lihtsam kududa või heegeldada kui ilma sõrmeotsteta sõrmikuid. Kõik ei ole nii osavad käsitöölised lihtsalt 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räägin ju ilma sõrmeosadeta sõrmikutest. Nendega saab kõike teha, milles küsimus?[/tsitaat]

mina olen nii laisk, et mõttetut tööd teha ei viitsi.
ehk, et kui on vaja eset, mille funktsioon on randmed ja käelabad soojas hoida, siis ma sõrmede kudumisele aega ja energiat ei raiska.
aga keegi ei keela sinul sellega tegeleda.
jõudu!

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Randmesoojendajad – mis on nende funktsioon?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.