Esileht Ilu ja tervis rangluu murd

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rangluu murd

Postitas:

kuna tervise katekoorias pole mulle keegi veel vastand siis loodan et siin keegi rahuldab mu uudishimu:)
kas kellelgi on siit olnud nihkumiseta rangluu murdu?
kaua teil olid valud ja kaua võttis aega paranemine?
millal hakkasite kätt enam vähem juba liigutama?
kuidas ja millal dussi alla saite minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 14:16; 15.03 15:04; 15.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista 1220, saad adekvaatset abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on olnud rangluumurd. Mäletan, et arst ütles, et kui miskit luud murda, siis parim valik on rangluumurd :D, kuna see luu kasvab alati ilusasti kokku. Käsi rippus mul kaelas ca kaks nädalat. Mees pesi mind ja mu pead (pead pesen iga 4s päev, pikad juuksed). Jama oli ka muidugi riietamisega, nt kitsama kampsuni selga saamisega üle pea. Väga kaua valu ei teinud paigal olles, aga liigutada ei saanud ma kätt ja õlga ikka oma nädal aega v 10 päeva. Ma nii täpselt ei mäleta ka. See juhtus jõululaupäeval (aasta 2005).
Käe liigutamise kohta ütles arst, et ca nädala pärast juba võiks harjutada, aga ei pea. Ning, kui valu teeb, siis ärgu ma liigutagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna minul olid nii ebameeldivad õed/arst kes ei rääkind eriti midagi siis otsustasingi et uurin siit.olin ise ka liiga uimane et uurida.
hea teada et see on üks hea luu mis kasvab kiiruga kokku:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 14:16; 15.03 15:04; 15.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

up:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 14:16; 15.03 15:04; 15.03 18:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis rangluu murd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.