Esileht Ilu ja tervis rangluu murd

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: rangluu murd

Postitas:

kas kellelgi on siit olnud nihkumiseta rangluu murdu?
kaua teil olid valud ja kaua võttis aega paranemine?
millal hakkasite kätt enam vähem juba liigutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ei tea kahjuks, mis on täpselt nihkumiseta rangluu murd. No mul oli peaaegu pooleks (2mm oli luud veel koos), keegi arstidest nimetas seda minu mäletamist mööda \”rohelise oksa\” murruks. Olin noor, seega tõenäoliselt oli kõik kergem kui praegu oleks. Valutamist ma ei mäletagi. Valus oli ainult niikaua, kuni polnud kinni seotud ja pidin kätt liigutama (siis see moment, kui need katkised luuotsad kokku puutusid, vot see oli valus). Aga peale arstil käimist enam valu ma ei mäleta. Kinni olin seotud (käsi kõhu küljes kinni)kolm nädalat. Selle ajaga oli luu kokku kasvanud. Kätt hakkasingi kohe peale seda liigutama. No alguses ta muidugi ei liikunud lihtsalt palju, aga iga päevaga natuke rohkem. Täpselt enam ei mäleta, aga umbes 3-ndal päeval peale sidemetest vabanemist läksin ujuma. Ujusin konnastiili, alguses see haige käsi peaaegu ei liikunudki, aga tunni aja pärast liikus nii nagu poleks midagi viga olnudki 🙂 Kui veel kunagi peaks juhtuma, siis plaanin kohe peale sidemete võtmist ujuma minna. Vee abil saab ikka väga kiiresti liikuma jälle.
Kõige raskem oli sel seotud ajal see pesemata olemine 🙁 Pool kere ju sidemetes, pesta ei saa. Ainult nats siit ja sealt, aga ei midagi korralikku 🙁 Ja sidemete all olev osa kehast hakkas ikka megalt sügelema 🙁
Kiiret paranemist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis rangluu murd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.