Esileht Koolilaps Ranitsal rindkere rihm

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ranitsal rindkere rihm

Postitas:

Kui oluline on ranitsal rindkere rihma olemasolu? Otsime ranitsat esimesse klassi minevale lapsele, sõlelale on jäänud kaks kotti- ühel see rinnal kinnitusrihm, teisel mitte. Kas oskab keegi öelda omast kogemusest, kui oluline see kinnitusrihm siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 18:30; 24.08 19:44; 24.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb lapsest. Mul poiss ei kasutanud, tüdruk kasutas. Seejuures kotte ostes ei olnud nende olemasolu määrav, sattusid lihtsalt olema 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 18:50; 24.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleneb lapsest. Meil tütar esimeses klassis seda rihma kinni ei pannud, kuigi oli kotil olemas. Üldse ma vaataks ringi, need kastitüüpi ranitsad on tegelikult üsna rasked ja tihtipeale ostetakse kas siis teiseks klassiks või juba esimese klassi poole peal mingi muu kott. Meil oli ka lapsel alguses üsna tugev Be Bagi koolikott, aga pärast vahetasime Explore’i vastu välja. Nüüd hakkab noorem laps kooli minema, talle sellist rasket kobakat ei ostagi, vaatame kohe kergemast materjalist ergonoomilise seljaosaga tavalise seljakoti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleneb lapsest. Meil tütar esimeses klassis seda rihma kinni ei pannud, kuigi oli kotil olemas. Üldse ma vaataks ringi, need kastitüüpi ranitsad on tegelikult üsna rasked ja tihtipeale ostetakse kas siis teiseks klassiks või juba esimese klassi poole peal mingi muu kott. Meil oli ka lapsel alguses üsna tugev Be Bagi koolikott, aga pärast vahetasime Explore’i vastu välja. Nüüd hakkab noorem laps kooli minema, talle sellist rasket kobakat ei ostagi, vaatame kohe kergemast materjalist ergonoomilise seljaosaga tavalise seljakoti.

Jaa, rinitsad on suured ja kobakas tõesti, ei ole minulgi see esimeseks valikuks, aga no ei leidu sellist muud kotti, mis lapse seljas kenasti istuks- nt siin paljukiidetud Jeva on minu pikal ja kõhnal poisil seljas äärmiselt ebanormaalne. Talle endale ka seljas tunduvad ainult ranitsad mugavad…

Otseloomulikult on soovitused headeks kottideks enam kui oodatud ☺️ (Jah, olen otsingut usinalt kasutanud ja vanemate teemadega kursis)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 18:30; 24.08 19:44; 24.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ecco äkki? Kasti ja seljakoti positiivne kesktee. Kastilt vormi hoidmine ja seljakotilt kergus. Kuukene tagasi kui neid poes nägin oli hind ka tavahinnast poole soodsam 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 18:50; 24.08 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on laps kõhn ja kitsaste õlgadega, rinnarihm ainult hoiabki seda kotti seljas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3a tagasi läks esimene laps 1.klassi ja ainus kott mis üldse seljas hästi ja ideaalselt istus, olles samas väga kerge, oli LEGO koolikott. Fantastiline! Käis sellega 3 aastat. Oleks veelgi käinud, aga no 4.klassi tahtis juba “suurte” kotti saada.
Suurem laps ka selline hästi kiitsakas ja peenike.

Sel aastal läheb teine laps 1.klassi ja otsisin mis ma otsisin, jäi sõelale ikkagi ainult LEGO kott, seega läheb ka tema kooli lego kotiga, mis on ideaalne seljas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, läheme proovima ka Lego kotte ja otsin ka võimaluse Ecco proovimiseks????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 18:30; 24.08 19:44; 24.08 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnarihma pole vaja, kui lapsel lühike maa jala käia. Toast autosse, autost koolimajja, kooli eest bussi jne marsruudil pole see oluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea oluliseks.
aga kui väga tahta, siis selle rihma saab sinna külge väikse vaevaga kinnitada. klambri ja rihma ostmine (kui kodus pole) võib muidugi natuke aega võtta + 15 min õmblemist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, läheme proovima ka Lego kotte ja otsin ka võimaluse Ecco proovimiseks????

Meil oli Lego kott. Väga rahul. Minule rinnal olev rihm meeldib. Sellest palju kasu kui kott raskem või pikemat maad käia vaja. Aitab vältida rihmade ära vajumist ja vähendab pingeid kehas. Laps ise selle kasutamise peale tulla ei pruugigi. Mina olen enda omadele seda rihma näidanud ja suunanud seda kinnitama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõikasin ära selle rihma. Ostsin koti, mis lapsele meeldis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rihm on ainuvõimalik asi koti puhul. See aitab raskusel ühtlasel jaotada ja lapsel on oluliselt mõnusam kotiga käia. Võimalik, et kui laps liigub autouksest koolini ja samamoodi tagasi, seda tõesti polegi vaja.

Mu enda suurel seljakotil on see rihm olemas ja olen selgelt vahet ka ise tunnetanud. Hoiab selga ja toetab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Ranitsal rindkere rihm