Esileht Hobinurk “Rannahotellil” uued osad

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: “Rannahotellil” uued osad

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et panen siia kirja, et pärast korduste maratoni näidatakse ka täiesti uut hooaega!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal uued algavad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma enam ei mäleta mis eelmistes üldse oli ja üle vaadata ka ei viitsi. Nõme nii pika vahega näitamine.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal uued algavad?

Eile (teisipäeval) oli esimene uus osa.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin vist 7nda osa kordusena ja nüüd siis uut hooaega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma enam ei mäleta mis eelmistes üldse oli ja üle vaadata ka ei viitsi. Nõme nii pika vahega näitamine.

No pole ju võimalik näidata kui filmi ennast pole valmis. Uus hooaeg kannab aastaarvu 2021.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh teada andmast, olen uusi osi suve läbi oodanud!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millest see sakslaste hotell ja radar järsku põlema plahvatas ja kuidas sakslased ellu jäid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meremiin kandus nende juurde ja plahvatas seal. Mina mõtlesin, et äkki oli Morteni käsi seal mängus ja hukkus seal koos selle !arheoloogiga” , aga ilmselt sellist draamat sinna sarja sisse ei kirjutata, ikka oleks õnnelik lõpp.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas nüüd siis juba saigi uus hooaeg läbi? Nüüd sel ajal kordab “Uusi õdesid”. Palju neid Rannahotelli uusi osi siis oli, viis äkki või? Nädal aega vist jõudis olla.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas nüüd siis juba saigi uus hooaeg läbi? Nüüd sel ajal kordab “Uusi õdesid”. Palju neid Rannahotelli uusi osi siis oli, viis äkki või? Nädal aega vist jõudis olla.

Ma ka nats pettunud. Hakkasin just vaatama ja juba läbi. Õdede seriaal ei meeldi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õdede seriaalis mängib proua Frighi osatäitja üksikut ja lesbilist med-õde – täiesti erinev roll. Kuna neid Taanis tehtud sarju ikka näidatakse, siis on äratundmisrõõm suur.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka nats pettunud. Hakkasin just vaatama ja juba läbi. Õdede seriaal ei meeldi.

Ma vaatasin Jupiterist kõin osad ära. Kummaline et saatekavas ei ole enam.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vaatasin Jupiterist kõin osad ära. Kummaline et saatekavas ei ole enam.

Samu osasid näidati ka ETV-s, mis Jupiteris olid, aga otsa said, ainult viis osa vist oligi uusi. Aga ju siis pole neid rohkem Taanis juurde tehtudki.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õdede seriaalis mängib proua Frighi osatäitja üksikut ja lesbilist med-õde – täiesti erinev roll. Kuna neid Taanis tehtud sarju ikka näidatakse, siis on äratundmisrõõm suur.

Mitte ainult proua Frigh, ka see blond teenijanna on uutes õdedes olemas. Keegi oli veel, vist mingis ajutises osas. Äratundmisrõõm on jah. Neil ka tippnäitlejaid loetud arv nagu meilgi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile mängis Morten õdede osas patsienti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ongi ainult 5 osa. Kui vaadata, siis tegelikult igas hooajas on 5-6 osa. Ise uut hooaega ei vaadanud, sest ma ei mäletanud enam kuidas eelmine lõppes ja seetõttu oli raske järjele saada. Oleks võinud siis näitamist alustada seitsmendast hooajast ja näidata uus hooaeg otsa ära.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleks võinud siis näitamist alustada seitsmendast hooajast ja näidata uus hooaeg otsa ära.

Aga näidatigi ju!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleks võinud siis näitamist alustada seitsmendast hooajast ja näidata uus hooaeg otsa ära.

Aga näidatigi ju!

väga huvitav, et kuidas siis mul niimoodi läks. Kui avastasin, et telekast näidatakse, siis oli juba seal, et ei saanud mina enam midagi aru. Aga noh, küll mingi aeg seda jälle näidatakse.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

väga huvitav, et kuidas siis mul niimoodi läks. Kui avastasin, et telekast näidatakse, siis oli juba seal, et ei saanud mina enam midagi aru. Aga noh, küll mingi aeg seda jälle näidatakse.

Jupiterist saab ju ka valdata, seal nii eelmised kui uued osad olemas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas küll Taani riik nii vaene on, et jõuab aastas ainult 5 osa teha

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas küll Taani riik nii vaene on, et jõuab aastas ainult 5 osa teha

Halloo, kas tead, mis maailmas toimub? Ma olen väga rahul, et praegusel ajal needki osad juurde tehti.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Halloo, kas tead, mis maailmas toimub? Ma olen väga rahul, et praegusel ajal needki osad juurde tehti.

ka eelmistel aastatel tehti ainult 5-6 jupikese kaupa

0
0
Please wait...

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Esileht Hobinurk “Rannahotellil” uued osad