Esileht Hobinurk Rannamaja

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Rannamaja

Postitas:
Kägu

Miks peaks üldse teise inimese- vahet siis pole, kas mehe või naise- välimust arvustama? Oskad põhjendada, miks?

Ei tea jah miks misse ja mistereid valitakse, oskad põhjendada, miks?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks peaks üldse teise inimese- vahet siis pole, kas mehe või naise- välimust arvustama? Oskad põhjendada, miks?

Ei tea jah miks misse ja mistereid valitakse, oskad põhjendada, miks?

Oskan. Sina vist mitte, sest jätsid mu küsimusele vastamata.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks need peiupoisid kõik näost kärnas on?

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120058316/tudrukute-ohtu-berit-on-sattunud-vihakirjade-laviini-alla-zevakin-ma-olen-suudi-selles-et-sa-sellist-p-ska-seal-korraldad

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Välimust oskan minagi kommenteerida, kuigi ei vaata sellist lollust. Küll aga on osalejate pildid silma jäänud ajakirjandusest, mõnda reklaami olen ka silmanurgast näinud. Üks tibi, ilmselt see, kelle ilu teemaalgataja kiidab, jalutas ükskord poolpalja peega teleekraanil mingil suvalisel ajal. Tema mulle ka eriti ei meeldinud, sest oli sale küll, aga lodev. Üks tegelane on minu maitse jaoks liiga lihav.

Jaa, nii pikalt ja detailselt kirjutabki inimene, kes asjast mitte põrmugi ei huvitu 🙂
Naeruväärne.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parem kui kunagi varem!

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120058292/arvustus-kas-toesti-on-rannamaja-kolmas-hooaeg-parem-kui-ukski-selle-eelkaija

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline saade siis

Lahe

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahe

Tänapäeva “kvaliteetmeelelahutus”. Aga eks ta ole, kui ikka paljast ihu ja skandaali ei saa, siis saade ei müü.

Kontseptsioon ise in juba masendavalt halb ja osalejaid igati alandav.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahe

Tänapäeva “kvaliteetmeelelahutus”. Aga eks ta ole, kui ikka paljast ihu ja skandaali ei saa, siis saade ei müü.

Kes neil käskis sinna saatesse minna?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult keegi ei sundinud neid sinna minema. Täitsa ise tegid selle valiku aga siiski… Kogu see formaat on lihtsalt niivõrd nõme, mängides inimsoo kõige madalamatel instinktidel. Ebaeetiline ja ma ütleks isegi, et räpane. Ja ma pole mingi puritaan. Lihtsalt sellised formaadid on sisuliselt sama, mis konto OF-is. Korra sinna sattununa on tempel peal igaveseks ja maha seda ei pese.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahe

Üks kunagi ütles, et vanaema.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võin mõista 30 aastat tagasi sellistesse saadetesse minejaid, siis kui meil veel ei teatud mida need endast kujutavad. Praegu läheb ainult idioot.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see ei olnud mitte see Vändra neiu? 🙄

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võin mõista 30 aastat tagasi sellistesse saadetesse minejaid, siis kui meil veel ei teatud mida need endast kujutavad. Praegu läheb ainult idioot.

Miks? Kuulsaks saab ju.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks? Kuulsaks saab ju.

Negatiivses mõttes kindlasti. Ja hiljem, kui mõistus on keha alaosast pähe saabunud, saad boonusena kaasa vajaduse vahetada nii ees- kui perenime, nii nagu see tupemalija tegi. Sest muidu pead vähemalt korra aastas Perekoolist lugema teemat nagu “teab keegi, millega see seksi-Kristi praegu tegeleb?”.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kuulsus nüüd hädas https://elu24.postimees.ee/7590081/teleekraanilt-tuntud-teele-kahtlustab-et-ei-leia-maine-tottu-tood-olen-tori-peal-kurikuulus

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kuulsus nüüd hädas https://elu24.postimees.ee/7590081/teleekraanilt-tuntud-teele-kahtlustab-et-ei-leia-maine-tottu-tood-olen-tori-peal-kurikuulus

Tema puhul täiesti teenimatult.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vändra neiul soovitas mu meelest vanaisa minna. Vanaisa oli üldse kuidagi kiimaline oma lapselapse suhtes. Imetles lapselapsest seinale pandud plakateid, hambad irevil ja tiirase pilguga.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei pea oma lollusest meedias rääkima.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamusel vist vanaema soovitus olnud saatesse minna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saatest jäi väheks veel, sai uuesti tähelepanu. Petised võtavad selle isa korteri ka veel ära ja siis on päris lageda taeva all.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas nii? Oli ju näha, et tema vaimne tervis pole päris normile vastav, kes sellist inimest siis väga tööle tahab. Poleks saatesse läinud, poleks seda keegi ehk teadnud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina arvan ka, et ta ei saa tööle siiski muul põhjusel.

Paljud inimesed ei oska sellist asja märgata, aga tegelikult see naine päris, noh, kuidas seda nüüd taktitundeliselt öelda – tavaline ei ole.

Vaevalt, et  oma eripära tõttu ei peaks ta üldse tööle saama, aga talle lihtsalt ei oleks sobinud see konkreetne töö. Ta ju vist seal artiklis nimetas ka, et sai lõpuks teise linna Coopi tööle, aga selgus, et see töö ikka ei sobi talle.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Coopi tööle, aga selgus, et see töö ikka ei sobi talle.

Kes julgeks nii lihtsameelset raha lähedale lasta?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamusel vist vanaema soovitus olnud saatesse minna.

Täiesti haige värk ikka. Juba see näitab, kui vildakas mõnede täiskasvanute maailmapilt olla võib. Et näita kannikat ja raha ning kuulsus tuleb…

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paraku, see on üsna loogiline põhjus, miks ta võis eitava vastuse saada.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt küll. Pigem ikka suhtlemisoskus on kummaline. Minu kodupoes oli ka taoliste joontega kassapidaja. Üritas mingit imelikku juttu iga kord ajada, mis pani mind ennast väga ebamugavalt tundma. Vältisin tema kassat niipalju kui sain, teised ka ja siis ta kaduski ära.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt küll. Pigem ikka suhtlemisoskus on kummaline. Minu kodupoes oli ka taoliste joontega kassapidaja. Üritas mingit imelikku juttu iga kord ajada, mis pani mind ennast väga ebamugavalt tundma. Vältisin tema kassat niipalju kui sain, teised ka ja siis ta kaduski ära.

Tegelikult, paljud poed võtavad just nimme puudega inimesi tööle. Olen märganud väga palju just Rimides ja Selveris. Suhtlemis-või vaimupuudega inimesed pannakse pigem muid poetöid tegema, mitte kassasse või kuhugile letti inimestega vahetult suhtlema.

Asutus, kus mina töötan eelistab ka alati puudega inimese tööle võtmist, kui on vähegi vastab nõuetele.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Coop ei ole ju ainus koht, kus töötada, kui rahaga ümberkäimine probleemiks peaks olema. Nii väike see Tori nüüd ka ei ole. Kasvõi koolisööklasse “söögitädiks” siis, kui muud väljavaated puuduvad.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Coop ei ole ju ainus koht, kus töötada, kui rahaga ümberkäimine probleemiks peaks olema. Nii väike see Tori nüüd ka ei ole. Kasvõi koolisööklasse “söögitädiks” siis, kui muud väljavaated puuduvad.

Ta oskab ju väga hästi saksa keelt, on mitmeid raamatuid tõlkinud, huvitav miks selles suunas siis ei võiks edasi töötada. Tõlkimiseks ei pea suhelda oskama. Ka veebi teel järelaitamis või muidu keeletunde saaks anda. Kui teeb ilusat käsitööd, peaks ju oskama ka näiteks maalritöid, mille eest saab ikka väga palju raha tänapäeval.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem tundub ta olevat väga aeglane ja tahab tihti puhata ka. Ei taheta sugugi neid aeglasi uimerdisi. Töö vajab tegemist ja võetakse keegi nobedam, kes suudab vähema ajaga rohkem ära teha. Võimalik, et kuskil kohvikus, kus vähe kliente käib, saab selline aeglane nõudepesijana tööd. Aga kui rahvast ei käi, siis teeb selle vähese nõudepesu ka tihti teenindaja ise ära. Nii et, suht raske tõesti tööd leida.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Hobinurk Rannamaja