Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rannamaja: raju reede

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Rannamaja: raju reede

Postitas:
Kägu

Keegi vaatas? Mis arvate?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei vaadanud, sest see oli eetris nii vara ja lapse ees ma seda vaadata ei taha.
Vaatan täna õhtul järgi, kui laps magab.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Litsimaja, mitte rannamaja . Lihtsalt jube kui odavaks on naised muutunud- otsivad lihtsalt voodikaaslasi.

+26
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes oli häbi seda vaadata jah. Ühel aluspesu muudkui paistis. Mõni ime siis, et naistest halvasti mõeldakse.

+31
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võltsripsmelised ja pikaküünelised ullikesed (Seidi kollased küüned on lausa eemaletõukavad). Mina loll mõtlesin, et sellised 3cm-sed küüned on ammu eilne päev, aga mida mina ka tean.
Üks oli “värske liha” nagu teised kommenteerisid.

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin Go3-st terve hooaja ära. Nojah, kui naised selliste kriteeriumite järgi mehi valivad, siis pole ime, et varsti on nad lapsega üksi, mees annab kolakat, joob, petab jne.
Kriteeriumid on järgnevad:
1. Ilus
2. Pikk
3. Rikas

Ise on naised sealjuures korralikud “maltsad”. Eriti need maanaised, kellele kosja sobitati.

+24
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei vaadanud nüüd ega enne ilma “raju reedeta”. Kuna aga sellest nii palju kirjutati ja lingitati, siis olen nii palju kursis, et pidi olema mingi tutvumissaade, kus noored mingis suvilas kokku said. Kellegi nime ei tea, seega ei oska konkreetselt kommenteerida.
Praegustest reklaamidest jäi silma joobes noored kuskil diskoõhtul. Kas see on materjal, millest peaks saate tegema, on minu arust kaheldav. Igatahes eetriaeg on kallis (see oli vist ka õhtusel ajal, ehk siis “magusal ajal” kui paljud inimesed telekat vaatavad) ning järelikult peab selline asi väga vaadatav ja popp olema. Ütlen ausalt, et ka mina olen umbes tuhat aastat tagasi noor olnud, mets oli loomulikult paksem ja meri sinisem ja eks “meie ajal” tehti samuti igasuguseid krutskeid ning tükke (need on nüüd minu vanaema sõnavarast).
Üks erinevus oli aga küll – igasugune trallitamine pidi jääma sinna ringkonda, kus seda tehti, st oh seda jama, kui kodu või kool teada said. No lihtsalt ei olnud ontlik liiga “raju reedet” pidada. Aga aeg on edasi liikunud ja nüüd saan aru, et joomised, oksendamised, seksimised, vägivallatsemised, lõhkumised jm idiootsus on lausa eetriaega väärt*. Ses suhtes tunnen ennast küll muumiana.

* tõin rea näiteid minu jaoks ebasobivast käitumisest, kas kõike seda ka seal saates tehti, pole mulle teada.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingi hooramise saade jälle või? panevad jälle kaamerate ees eest ja tagant ja vahepeal ja teki all ja nurga taga?

+16
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pigem küsiks, kes on selliste saadete sihtgrupp? Kellele seda vaatamiseks tehakse?

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei vaadanud ja ei vaata. Milleks ja kellele on selline asi üldse tehtud? Mida sellise sodi vaatamine annab?

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Litsimaja, mitte rannamaja . Lihtsalt jube kui odavaks on naised muutunud- otsivad lihtsalt voodikaaslasi.

Ok, boomer.

+4
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuigi ma olen üsna vabameelne inimene, oli see ka minu jaoks liig. Saate mõte on pm leida mingile suvalisele inimesele üheööpartner.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin Go3-st terve hooaja ära. Nojah, kui naised selliste kriteeriumite järgi mehi valivad, siis pole ime, et varsti on nad lapsega üksi, mees annab kolakat, joob, petab jne.

1. Ilus

2. Pikk

3. Rikas

Ise on naised sealjuures korralikud “maltsad”. Eriti need maanaised, kellele kosja sobitati.

No ära nüüd üle dramatiseeri. Kõik kasutavad rasestumisvastaseid vahendeid.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei vaadanud nüüd ega enne ilma “raju reedeta”. Kuna aga sellest nii palju kirjutati ja lingitati, siis olen nii palju kursis, et pidi olema mingi tutvumissaade, kus noored mingis suvilas kokku said. Kellegi nime ei tea, seega ei oska konkreetselt kommanteerida.

Praegustest reklaamidest jäi silma joobes noored kuskil diskoõhtul. Kas see on materjal, millest peaks saate tegema, on minu arust kaheldav. Igatahes eetriaeg on kallis (see oli vist ka õhtusel ajal, ehk siis “magusal ajal” kui paljud inimesed telekat vaatavad) ning järelikult peab selline asi väga vaadatav ja popp olema. Ütlen ausalt, et ka mina olen umbes tuhat aastat tagasi noor olnud, mets oli loomulikult paksem ja meri sinisem ja eks “meie ajal” tehti samuti igasuguseid krutskeid ning tükke (need on nüüd minu vanaema sõnavarast).

Üks erinevus oli aga küll – igasugune trallitamine pidi jääma sinna ringkonda, kus seda tehti, st oh seda jama, kui kodu või kool teada said. No lihtsalt ei olnud ontlik liiga “raju reedet” pidada. Aga aeg on edasi liikunud ja nüüd saan aru, et joomised, oksendamised, seksimised, vägivallatsemised, lõhkumised jm idiootsus on lausa eetriaega väärt*. Ses suhtes tunnen ennast küll muumiana.

* tõin rea näiteid minu jaoks ebasobivast käitumisest, kas kõike seda ka seal saates tehti, pole mulle teada.

Ära tunne muumiana. Mina olen vanuselt nende vanemate osalistega samaealine, aga mõtlen pigem nagu sina. Asi ei ole vanuses.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Ilus

2. Pikk

3. Rikas

Heh. Kuidas ja kellel need – ups, rase- olukorrad siis tekivad?

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Ilus

2. Pikk

3. Rikas

Heh. Kuidas ja kellel need – ups, rase- olukorrad siis tekivad?

No igatahes mitte noortel. Eestis teevad kôige rohkem aborte 30ndates püsisuhtes ja abielus naised. Hivi levitavad enim 40ndates heteromehed. Noored on seksuaalkäitumises kõvasti haritumad.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes oli häbi seda vaadata jah. Ühel aluspesu muudkui paistis. Mõni ime siis, et naistest halvasti mõeldakse.

Eks sinugi vanematel olid 70ndatel silmad häbi täis, kui sa 20cm pikkuse miniseelikuga ringi käisid ja rinnahoidjat ei kandnud.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks sinugi vanematel olid 70ndatel silmad häbi täis, kui sa 20cm pikkuse miniseelikuga ringi käisid ja rinnahoidjat ei kandnud.

Sina käisid või? Mina küll mitte.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aa, sa olid siis juba tige kuivik?
Aga äkki su vanaema oli pisut vabameelsem ning kandis 1920ndatel poisipead, ajas püksid jalga ja suitsetas sigaretti? Või teil on põlvest põlve olnud kombeks ennast halli poolde säärde seelikusse riietada ja teisi naisi vihaselt jõllitada?

+8
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga äkki su vanaema oli pisut vabameelsem ning kandis 1920ndatel poisipead, ajas püksid jalga ja suitsetas sigaretti? Või teil on põlvest põlve olnud kombeks ennast halli poolde säärde seelikusse riietada ja teisi naisi vihaselt jõllitada?

Pk liialdajakägu platsis jälle – tema elus on alati ainult 2 äärmust.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tundsid ennast millestki puudutatuna või on seal saates sinu laps?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See saade on elav näide naistest keda mehed võtavad, jätavad ja peksavad. Kokku saavad sarnased, kellel kõrvade vahel ulub ainult tuul.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
ninakaspreili

See oli täitsa vaadatav ja sisutihe päris Rannamajaga võrreldes, aga samas karm.
Ada vähemalt ei üritanud kellegagi suguühtesse astuda, mis oli positiivne. Merilyn kujutas endale jälle ette mingit connectionit, mida polnud. Kutt oli täitsa kena ja sümpaatne selle lühikese klipi põhjal, mida näidati, aga ilmselgelt ei hakkaks ta ka Merilyniga kaamerate ees suhet looma, isegi kui nad oleksid üksteisest huvitatud. Seidi on täitsa humoorikas, aga endiselt ei saa aru piiridest, mis on ‘too much’ ja mis on ok. Aga see Paide tsikk oli ikka kõige hullem. Kole ta ju ei olnud, kuigi silmanähvatalt maalt pärit ja ääretult võlts, aga Eestis ning eriti äärealadel, sellistele turgu on. Kutt oli nunnu, aga tibi naeruvääristav suhtumine näitas ara, kellega on tegu isegi kui välimuse põhjal võtsid teda eelarvamuste vabalt. Kutile ta muidugi oli erutav, muidu ta poleks kaasa läinud, aga ei usu, et nende vahel midagi juhtuda saaks. Tsikk jätab ta kohe maha kui keegi tuleb ja murrab.

/ninakaspreili

+4
-15
Please wait...

Postitas:
talent

See oli täitsa vaadatav ja sisutihe päris Rannamajaga võrreldes, aga samas karm.

Ada vähemalt ei üritanud kellegagi suguühtesse astuda, mis oli positiivne. Merilyn kujutas endale jälle ette mingit connectionit, mida polnud. Kutt oli täitsa kena ja sümpaatne selle lühikese klipi põhjal, mida näidati, aga ilmselgelt ei hakkaks ta ka Merilyniga kaamerate ees suhet looma, isegi kui nad oleksid üksteisest huvitatud. Seidi on täitsa humoorikas, aga endiselt ei saa aru piiridest, mis on ‘too much’ ja mis on ok. Aga see Paide tsikk oli ikka kõige hullem. Kole ta ju ei olnud, kuigi silmanähvatalt maalt pärit ja ääretult võlts, aga Eestis ning eriti äärealadel, sellistele turgu on. Kutt oli nunnu, aga tibi naeruvääristav suhtumine näitas ara, kellega on tegu isegi kui välimuse põhjal võtsid teda eelarvamuste vabalt. Kutile ta muidugi oli erutav, muidu ta poleks kaasa läinud, aga ei usu, et nende vahel midagi juhtuda saaks. Tsikk jätab ta kohe maha kui keegi tuleb ja murrab.

/ninakaspreili

Nagu kohustusliku kirjanduse kokkuvõte 😁
On ikka huvi inimestel…

Reklaame nähes ning siit-sealt vilksatades meediast aimu saanud olin 102% kindel, et vähemalt ühe tegelase nimes on mõni x või y. Ongi! See on kohe nagu teatud märgistus.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Sisutihe??? Tule taevas appi …

+19
0
Please wait...

Postitas:
talent

/ninakaspreili

Sisutihe??? Tule taevas appi …

No ilmselt on pinge peal, et kes kellega ja kui kaua ja mis asendis. Osadele inimestele tõesti meeldivad niisugused teadasaamised, päriselt ka 😁

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reklaame nähes ning siit-sealt vilksatades meediast aimu saanud olin 102% kindel, et vähemalt ühe tegelase nimes on mõni x või y. Ongi! See on kohe nagu teatud märgistus.

See ei ole ometi inimese süü…

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süüd ei ole, aga inimese nimi peegeldab teatud määral tema olemust. Kui on Mart, siis enamasti on vanemate rahulikud geenid tulnud ka pojale. Siinkohal ma ei hakka jälle targutama Chätlyn`ite geenide kallal, sest igaüks saab isegi aru, mis ma sellise vanemate kohta arvan. Brasiilias sündis ühel rõõmsal mehel poeg samal päeval, kui linnameeskond võitis jalgpallis verivaenlasi 2:1. Jube rõõmsas olekus isa suundus pärast matši perekonnaseisuametisse ja pani pojale eesnimeks Dois-Um (portugali keeles 2:1). Laps muidugi pole milleski süüdi, aga selge on ka see, et sellise isa seest ka midagi tarka välja ei tule. Sellega pead sa ju ka nõustuma

+17
-6
Please wait...

Postitas:
talent

Ma ei süüdistagi “inimest”. Mainin lihtsalt, et teatud kontingendi puhul see oleks nagu seaduspärasus. Iga x ja y ei tegele ju lollustega?

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vinguviiul sai korvi, see oli saate parim osa!

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rannamaja: raju reede