Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rannamaja: raju reede

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Rannamaja: raju reede

Postitas:
Kägu

/totakaspreili näitab ilmekalt oma taset siin teemas 😉

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ära imesta kui mõni nendest ongi. Sobiks see koleküüneline eriti pirakat kasvu.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

/totakaspreili näitab ilmekalt oma taset siin teemas 😉

Mitte ainult siin teemas 😀

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga lahe saade. Loodetavasti tuleb ka järgmine hooaeg.
Selle hooaja lemmik on vaieldamatult Seidi.

+1
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

rämmar

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga lahe saade. Loodetavasti tuleb ka järgmine hooaeg.
Selle hooaja lemmik on vaieldamatult Seidi.

olengi selgeltnägija!

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millega need naised muidu elatist teenivad? Või see saate tegemine ongi nii tulus? Nad ei ole enam 15 aastased, et juhtub ikka. Nad ju vist ikka vanemad juba, kas nad ei mõtle üldse mis mulje see neist jätab, mis tööandja neid tööle tahab…kas praegu või tulevikus. Varsti on nad unustatud, uued tulevad peale aga internetti jääb ju igaveseks jälg maha oma tegudest. Ja ma ei mõtle, et noored ei või pidutseda, võivad küll aga jah..

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kentsakas vaatamine tõesti! Olen juba tükk vanainimest, aga kui peale satun, siis ikka vaatan. Ja mitte sellepärast, et see kõik, mida ma sealt näen mulle meeldiks, vaid sellepärast, et huvitav on teada saada, et ka selliseid elusid on olemas ja et ka niimoodi tehakse…

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et täiesti hämmastav, et on noori, kes sellisel moel kuulsaks tahavad saada. Ma ei tunne ühtegi noort, kes sellisesse saatesse läheks, aga neile seal saates tundub see olevat justkui midagi, mille üle uhke olla. Mul oleks täiega häbi ja tunneksin end läbikukkunud lapsevanemana, kui mu tütar sellisesse saatesse läheks.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aasta Ema teeb reklaami, et rohkem mehi leida.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi see eilne osa oli 😐
Õudne

Osaleja oli natuke nagu liiga kõrgel arvamusel endast.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaatasin Go3-st terve hooaja ära. Nojah, kui naised selliste kriteeriumite järgi mehi valivad, siis pole ime, et varsti on nad lapsega üksi, mees annab kolakat, joob, petab jne.

Kriteeriumid on järgnevad:

1. Ilus

2. Pikk

3. Rikas

Ise on naised sealjuures korralikud “maltsad”. Eriti need maanaised, kellele kosja sobitati.

Jälle ei tohi naised välimust vaadata, kuigi on teada, et kõik mehed vaatavad naise välimust? Seal polnud tõesti eriti ilusad inimesed, aga mehed olid siiski kordades koledamad nagu igal pool. 5 esimese episoodi kohta nägin 3-4 enam-vähem väljanägemisega meest.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei huvita selline saade, piisas reklaamist, tundub sihtgrupi läbukas, kunstripsmed ja küüned ei morjenda mind üldse, las need olla, aga seal on ilmselt kõike muud madaalaubalisust

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pigem küsiks, kes on selliste saadete sihtgrupp? Kellele seda vaatamiseks tehakse?

Teismelised. Minu laste klassijuhatajad panid küsitluse, et mis saateid vaatate ja Rannamaja oli 75% vastustest. Olin päris üllatunud, sest mõlema klassi lapsevanemad on enamus intelligentsed inimesed, et miks neis peredes sellist saasta vaadatakse, aga ju on teismelistel mingi periood, et seda vaatavad.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See punase kleidiga mimmu on nii peen-peen, kõik mehed on allapoole arvestust ja ise on nagu kääbus-kõverik-kännuämblik.
Millistest peredest küll sellised laaberdavad naisolevused pärinevad?

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See punase kleidiga mimmu on nii peen-peen, kõik mehed on allapoole arvestust ja ise on nagu kääbus-kõverik-kännuämblik.

Millistest peredest küll sellised laaberdavad naisolevused pärinevad?

See oli päris šokeeriv, kui ta mingitele suvalistele noormeestele hakkas näkku röökima, et need on “täielikud rõvedikud” ja tegi mingeid hirmsaid okse möirgeid nende peale, wtf. Mulle tundub ka, et kodune kasvatus jätab soovida. Kes teeb nii:D

+22
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See neiu M jättis Rannamajas jah endast sellise eksklusiivse ja kõrgtasemel daami mulje. Praegune saade näitab, et oli vaid fassaad ja hea näitemäng.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänane saade on jälle puhas huumor.
Kohutavad kulmud, rasvane kõht väriseb….

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, ikka väga hirmus. Pole ime, et saate peategelaste kõrval teda keegi ei märka.
Meik samas tegi heas mõttes imet, kulmud muidugi üle võlli. Ilma meigita oli muidugi brrrrrrrrr. 🙁

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

20-aastaselt ligi 30 mehega maganud? Wow.

Kui saade algas, tundus selline omapärase ja huvitava stiiliga neiu. Klubis toimus mingi totaalne muutumine, riietuse osas just.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Raju reede on selles mõttes hea saade, et kuskil viie minutiga (seal kuskil keskel) saab vaadatud. Enne ja pärast seda toimub saatest saatesse samade klippide kordamine ja ajatäitmine. Ma ei tea, mis “pidurdamatu tempoga” saatest see pealelugeja seal räägib…

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

20-aastaselt ligi 30 mehega maganud? Wow.

Kui saade algas, tundus selline omapärase ja huvitava stiiliga neiu. Klubis toimus mingi totaalne muutumine, riietuse osas just.

Minu jaoks sai kinnitust see, et tihtipeale on liiga paljudega (ja 25-30 sekspartnerit 20-aastase neiu kohta on palju!) seksinud naisel sellise käitumise põhjuseks madal enesehinnang. Seda kiirgas kahjuks ka sellest neiust. Ehkki ta püüdis nii välimuselt kui ka olemuselt väga raju ja lahe olla, võis aru saada, et selle maski taga varjab end õnnetu ja alaväärsuse all kannatav neiu.

Kohe meenub ka perekooli loogika – naised, kellel on palju sekspartnereid on ilusad, seksikad ja tahetud. Need naised, kel on olnud vaid 1-2 meest on koledad, keda ükski mees ei taha…

Ilma igasuguse irooniata. Mul on sellest neiust väga kahju. Isegi piinlik oli vaadata, kuidas ta meestele peale lendas, abitult small-talki püüdis arendada, aga neilt järjest korvi sai. Mehed näitasid nn. peategelase peale pöidlaid allapoole ja tema pealekäimise ning mangumise peale haarasid hoopis mõnelt teiselt naiselt ümbert kinni. Minu arust võiks väga piinlikud kohad siiski saatest välja jätta.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

appi, vaatasin eilsest osa järele. nii piinlik, nii nii piinlik. no see Aleksandra tõmbas vee endale eriti peale, kui meeleheitel.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neiu Aleksandra võiks rinnahoidja ka endale muretseda.
Mr Happyman esineb ja siis keegi küsis, kas see on Marju Länik väää:D Klubis tekkis tunne, kas vanglas on avatud uste päev:D
Kuttidel oli päris piinlik, kellele Aleksandra lähenes.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need võpsikust leitud elukad on nii mööda, et Rannamaja pihvid tunduvad nende kõrval täitsa normaalsed. Eriti Seidi.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See saade tõestab, et naisi ei ole ikka võimalik ilusaks juua. Ka vaevaliselt jalul püsivad mehed põgenevad nende pihvide käest ära.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli ju see teema, et jumala eest! palun nähke mind! ja tunnustage mind! Ja palun öelge mulle, et ma olen midagiGI väärt!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

peategelased peaks mingid wing-womanid olema? viimases saates öeldi külalisele “mine otsi omale” 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmine osa oli… Huvitav.
Tundus, et kosjasobitajad üritasid seda meest hoopis endale sobitada. Rusikakangelane, politseis arvel. Mmm, milline mees!

Seidi pettumust ja kibestumist oli päris naljakas vaadata, pärast seda, kui mees oli talle selgeks teinud, et pole temast huvitatud.
“Omg, tal olid ninakarvad väljas, mu arust nii rõve, mulle küll ei meeldiks ta!!”

Merilyn võrdles klubis ennast mingi tõsise kaunitariga ja väitis, et tal on head geenid ja näeb parem/noorem välja. Ei tea, mina pakuks talle just näo järgi 30+.

+3
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rannamaja: raju reede