Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 345 )

Teema: “Rannamaja”

Postitas:
Kägu

Uus seriaal vallatute noortega. Kas plaanite vaatama hakata?

Ütlen ausalt, ma esimese osa ilmselt vaatan küll uudishimust ära, aga teades, kui reserveeritud ja kohmetud eestlased omavahel on, eriti võõrastega, siis suuri panuseid ei pane. Ilmselt tuleb üsna piinlik vaatamine 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatan

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatan kindlasti. Häbi on, aga mulle meeldib aeg-ajalt vaadata selliseid idiootsusi 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täielik pettumus, vaatsin, et seriaal Rannamaja läheb edasi, aga selline jura. EI!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täielik pettumus, vaatsin, et seriaal Rannamaja läheb edasi, aga selline jura. EI!

Sa vist mõtlesid ikka seriaali “Rannahotell”?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaatan huvist, kuidas teevad ennast vabatahtlikult lolliks, kas nüüd just kõike osi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ei tea kas nende vanemad tunnevad uhkust, et laps teles on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist mõtlesid ikka seriaali “Rannahotell”?

Ups, JAH

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üks on seal lausa Keiti noorem õde Saaremaalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellele see saade suunatud on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kes on Keiti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on Keiti?

https://www.ohtuleht.ee/teemalehed/keiti-voogre

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtlesingi, et Voogre pole eriti levinud nimi, kas Keitiga suguluses. Keiti siis lapsepeksja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan kindlasti. Häbi on, aga mulle meeldib aeg-ajalt vaadata selliseid idiootsusi 😀

Väga huvitav viis enda piinamiseks?

Ei vaata, ses olen minimaalne telekavaataja, sel ajal on Pealtnägija ja ETV2-lt mõni huvitav dokfilm ning tervet õhtut ei viitsi küll teleka ees veeta (et saateid järgi vaadata). Kunagi vaatasin huvist ja tutvusringkonna survest Big Brother’it – no anna abi! Rohkem selliseid piinlikuid saateid ei taha näha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei vaata, ses olen minimaalne telekavaataja, sel ajal on Pealtnägija ja ETV2-lt mõni huvitav dokfilm ning tervet õhtut ei viitsi küll teleka ees veeta (et saateid järgi vaadata). Kunagi vaatasin huvist ja tutvusringkonna survest Big Brother’it – no anna abi! Rohkem selliseid piinlikuid saateid ei taha näha.

Ma ei usu, nagunii vaatad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma nüüd snoobitsen, aga mitte iialgi ei vaata selliseid saateid! See on nii piinlik ja imelik, et minul on piinlik, aga mitte nendel osalejatel. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes osaleb sellistes piinlikes tõsielusarjades, nii et ilmselt need on mingid paralleelreaalsuses elavad inimesed. Öeldakse ju, igaüks suhtleb endasarnastega.
Meelelahutust on ju olemas ka heakvaliteedilist. Mis ei solva minu intellekti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nüüd snoobitsen, aga mitte iialgi ei vaata selliseid saateid! See on nii piinlik ja imelik, et minul on piinlik, aga mitte nendel osalejatel. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes osaleb sellistes piinlikes tõsielusarjades, nii et ilmselt need on mingid paralleelreaalsuses elavad inimesed. Öeldakse ju, igaüks suhtleb endasarnastega.

Meelelahutust on ju olemas ka heakvaliteedilist. Mis ei solva minu intellekti.

Aamen, au ja kummardus sinu intellektile, et seda sul ikka jätkuks ja jätkuks. 🙏

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Häid saateid on ka piisavalt ja rohkemgi. Isegi nende jaoks peab aega võtma. Eile just vaatasin neli osa “Geenius: Einstein” järele, enne kui aeguvad. Palju filme, mis olen endale igaks juhuks salvestanud, et äkki jõuan vaadata, siiski aeguvad ära ilma vaatamata. Ma ei tea, kui oleks üksikul saarel ja ilgelt igav oleks, väljas jalutada ka ei saaks, sest vihma sajaks, ja telekast näitaks ainult seda “Rannamaja” – ma tõesti ei tea, kas ma siis vaataks seda? Võib-olla isegi vaataks ja võtaks seda kui sotsiaalset eksperimenti, võimalust vaadata minust täiesti erinevaid inimesi. Samal põhjusel käin ka Perekoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ee, ma pole kirjutanud, et ma ennast sellega piinan. Ma ei vaata pea üldse telekat ja kui vaatan, siis etv-d, sest see on ainus vaadatav kanal. AGA ma vaatan ka sellist jama, nagu suvemaja. Just Eesti omi, välismaa omade vastu puudub huvi. Eesti reality on kuidagi eriti hull 😀 viimati ma vaatasin seda prooviabielu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult vaatan, ootasin juba ammu mõnda Eesti realityt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin ka vaatama.
Lisaks sellele ma vaatan Soome Big Brotherit praegu. Kümneks nädalaks tegevus olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen nagu pettunud, et üks tüdruk on tugevalt alla keskmise välimusega. Kas tõesti ilusamaid polnud võtta? Üks on tõeline kaunitar.

Pealtnägijat vaatan loomulikult korduses. Pole ju keegi enam kellaaegadest sõltuv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis värk selle Seidi kulmudega on? Nagu lõppeks poole pealt ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis selle habemiku perekonnanimi on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen nagu pettunud, et üks tüdruk on tugevalt alla keskmise välimusega. Kas tõesti ilusamaid polnud võtta?

Ju nad oleks võtnud, kui oleks olnud, ilusaid ju vaadataks ka rohkem ehk saade saaks rohkem publikut. Samas nad vaatavad iseloomu ju ka, sinna on vaja ju selliseid natuke tölplasi ja kilplasi, keegi ei viitsiks vaadata, kuidas akadeemilised noored pool õhtut klaasi veini juures filosofeerivad või vähemalt ei sobiks see sellise saateformaadiga. Samas ei saa selliseid tõsielusarju vaadates kunagi päris kindel olla, kui palju seal üldse reaalsust on, kui palju on ikkagi lavastust või vähemalt manipulatsiooni. Eesti omad tunduvad küll isegi üsna ehedad selles osas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis selle habemiku perekonnanimi on?

Silver Meier

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ja oli ikka piinlik küll. Lapsepeksja õe genofond on ikka jõhker, üldse ei imesta, et seal suguvõsas last peksti, jõhker nägu, jõhker jutt. Masendav seltskond. Kuna ise sellistega kokku ei puutu, siis on huvitav vaadata, mis inimesi meie ümber leidub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ja nõustun, et piinlik oli lausa vaadata vahepeal.
Aga ilmselt vaatan ikka edasi ja imestan lõpuni, miks küll ennast niimoodi lolliks teha.

Aga eks selliseid ka vaja ja pool ilma täis.

See, kelle vanaema ta peole saatis, ei tea, kas tunneb nüüd siis “uhkust”?

Keitit ju polnud seal. Või tuleb hiljem?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis selle uue neiu nimi oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ja nõustun, et piinlik oli lausa vaadata vahepeal.

Aga ilmselt vaatan ikka edasi ja imestan lõpuni, miks küll ennast niimoodi lolliks teha.

Aga eks selliseid ka vaja ja pool ilma täis.

See, kelle vanaema ta peole saatis, ei tea, kas tunneb nüüd siis “uhkust”?

Keitit ju polnud seal. Või tuleb hiljem?

Keiti õde on seal.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 345 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”