Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 340 )

Teema: “Rannamaja”

Postitas:
Kägu

aga rannamaja tundub olevat korralik lavastus.

Kogu see draama viimases osas oli minu meeelst neile ette kirjutatud. Eriti see, mida ja kuidas Ada rannas ütles. Ei usu mina, et ta ise oleks selliseid lauseid öelnud. Sama kehtib sellele eelnenud “tüli”stseenide kohta majas sees, kui kogu seltskond koos oli. Väga feik, ei olnud üldse usutav.

Kusjuures ei olnud jah. Tundus rohkem selline näidendis etlemine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No see Hendrik ei olnud Kerlist küll kriipsuvõrragi huvitatud, tema tahtis ainult kuulsaks saada. Ja saates ei ole mõtet hoida kedagi, kes üldse suud lahti ei tee, ise ju kurdame, et nagunii on juba igav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
ninakaspreili

See iluspoiss habemega, Silver vist, näeb hoopis ise gay välja (roosa džemper!) ja ussitab nagu eit.

No mulle jättis ta selle mulje juba aastaid tagasi…

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle nn. kõige pöörasema ja enneolematu tõsieluseriaali (hahaaa) kõige suurem viga ei ole mitte osalejates, vaid tegijates, stsenaristis, monteerijas ja produtsendis. Noortele pole sinna majja mitte mingit tegevust leiutatud ja nii nad molutavadki oma telefonides ja õhtuti istuvad tunnikese mullivannis. Kõrghetked on teki all salaja oma telefoni varastamine, prügikapile virutamine ja uue poisi mõnitamine (see oli ikka eriti arusaamatu kõik).
See, et erilist erutust kellegi vahel ei teki, on ju sellest, et osalejaid on liiga vähe ja mitte midagi huvitavat ühiselt ei tehta. Isegi kõige lihtlabasemaid ülesandeid või mänge ei ole korraldatud. Kõige napakamad on need “vägevad” vallaliste peod. Potentsiaali ju oleks sellisel sarjal, aga paraku on teostus ülinõrk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See iluspoiss habemega, Silver vist, näeb hoopis ise gay välja (roosa džemper!) ja ussitab nagu eit.

Mulle tundub, et talle endale pisut meeldib see Kristo 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oli see Henrik, mis ta oli, aga hoopis hullema mulje jättis eile see ülejäänud kamp. No miks ei või tüdrukut iseloomustada sõnaga Lahe? Kas see sõna on solvang, et kamp kukkus kohe mõnitama? Ükskõik, mida Henrik ütles või ei öelnud, ei sobinud see kambale. Kas Henrik peab kohe esimesel õhtul Kerlile selga ronima, et kamp rahul oleks?

Minu meelest on tüdruku kohta “lahe” ütlemine tunduvalt parem kui “ilus”, nagu see Kristo Ada kohta tegi. Viimasel juhul jäi mulje, et ainult välimuse pärast teda tahabki, mis on tegelikult tõsi osade meeste puhul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta pole nüüd küll silmapaistvalt ilus (kuidagi ebameeldiva suu ja pilguga mu jaoks) ja mida see roosa kampsun näitab? Võib-olla 50aastane oss arvab, et see on gei, aga enamik noori kpll mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle poisi ära saatmine oli jah väga kole.

Ei olnud. Koera saba maha lõikamine aeglaselt ja juppidena pole kunagi õige olnud. Kui, siis kiire headaega. Lõpuks keegi teda ju ei sõimanud, öeldi lihtsalt, miks ta ei sobi. Keegi ei tõugelnud, ropendanud, räusanud vms

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta pole nüüd küll silmapaistvalt ilus (kuidagi ebameeldiva suu ja pilguga mu jaoks) ja mida see roosa kampsun näitab? Võib-olla 50aastane oss arvab, et see on gei, aga enamik noori kpll mitte.

Asi pole selles roosas pusas, vaid tema käitumises.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Mehike27

Viimased 2 osa vaatasin ära ja enam edasi ei vaata. Kalvi Kalle ja muu seltskond Prooviabielus mõjusid vähemalt naljakalt ja usutavalt scripti järgi, aga need seal (eriti rannas) murravad kohe karakteri kui scripti järgi vaja rääkida. Igav stsenaarium, igavad karakterid. Nõrk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma võin kindel olla, et keegi ei sexinud seal. Lihtsalt vb teki all amelesid.
Kas keegi oskab öelda, miks Silver pole kellelegi naisele veel lähenenud? On ta gay?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma võin kindel olla, et keegi ei sexinud seal. Lihtsalt vb teki all amelesid.

Kas keegi oskab öelda, miks Silver pole kellelegi naisele veel lähenenud? On ta gay?

Selle Ada-ga ta ju midagi üritas.
Ju siis pole tema maitsele kedagi seal olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Viimane osa oli eriline tase. Ainult kamp ühte tegelast tagarääkimas ja lisaks see rõveda häälega teksti lugeja. Milleks sellist saasta toodetakse??

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No eilne osa oli veel hullem tagarääkimine. “Kristo on nii muutunud!”. Oota, aga inimesed on tundnud üksteist paar päeva/nädalat ja juba siis tuntakse nii hästi üksteist!?
Ja nii armunud ollakse lausa, et “nii haiget teeb, emotsionaalselt on raske”.
Vaene lillek Silver ka nii haavunud nüüd.
Mul on tunne, et Kerlit sunnitakse seal kolmnurgas olema ja ta lausa peab seal maja taga nutma.
See Ada jahumine oli ka nii ärritav. Oi kui paha on vaadata Kerlit. No oli siis vaja sinna tagasi minna ja edasi nina alla hõõruda eksole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kena lavastus ikka. Kristo räägib suures plaanis räägib ja siis Ada koos kohmakate kaamerameestega kuskil tihnikust selja tagant tuleb välja ja oh seda üllatust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane osa oli eriline tase. Ainult kamp ühte tegelast tagarääkimas ja lisaks see rõveda häälega teksti lugeja. Milleks sellist saasta toodetakse??

Tõepoolest milleks?
Ja miks inimesed lähevad sellist jama tegema? Tahavad kuulsaks saada? Mida selline mõttetu kuulsus annab? Kommentaariumites kritiseeritakse ja ei midagi muud. Parem ole selline inimene, keda ainult sinu pere, sõbrad ja töökaaslased teavad, aga ole hea ja meeldiv. Misasi see on, mis kaamera ette ajab, ausõna ma ei mõista. Kas makstakse hästi, et nagu (lõbus) tööl käimine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina annan alla 🙂
Eile enam lõpuni ei vaadanudki, selle “sotsiaalse eksperimendi” uudsus on end minetanud ja huvitavaks ta ei läinudki.

Mis oleks võinud Eesti saadet paremaks teha:
– ROHKEM osalejaid! Mis mõttega vaadata käputäit samu inimesi, kes juba esimeses saates tegid põhimõtteliselt omavahelise sümpaatia olemasolu (puudumise) selgeks
– Stilist ja professionaalne meik enne kaameraid, et visuaalne pilt veidigi parem oleks. Muidugi ei pea sedasi magama, aga vaadake välismaiseid sarnaseid saateid – neiud ja noormehed näevad viisakad välja, neid on meeldiv vaadata. Meie saates põhiline riietus dressid
-Tegevused, väljakutsed, ajaveetmise võimalused saateosalistele; kohustused majas, mida vahetada jne
– Konkreetsed reeglid, igast saatest keegi välja/keegi sisse mitte suvalisel ajal kambakaga inimeste välja viskamine
….
Oh, see oleks võinud nii palju parem olla!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kas see oli ikka suvel filmitud? Minu arust oli suvi meil sel aastal üsna soe ja ilus, aga seal vehkisid vaid sulejopedega rannas ringi. Valisidki siis ekstra selle ühe külma nädala suvel?

Kui Eesti kliimas sellist showd välja ei mängi, aga tahetakse seda ikkagi eestlastega toota, siis tasukski loov olla:

teha hoopis suusapuhkusel ja talvel näiteks või teha võtted kuskil soojal maal, päikese all.
Koomiline on vaadata, kuidas jopedega rannamaja hoovis istutakse, rannas käimisest ja seksikatest kaadritest bikiinidega (mida tootjad ilmselt lootsid) on asi kaugel.

Selline küsimus ka, et kui nad seal tõesti järjest kõik ööd-päevad olid, majast lahkumata, kuidas siis on võimalik, et neiud on vahepeal küünetehnikus käinud? Maniküür ju hoopis teine ja värske. Nii Kerlil kui Seidil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõepoolest milleks?

Ja miks inimesed lähevad sellist jama tegema? Tahavad kuulsaks saada? Mida selline mõttetu kuulsus annab? Kommentaariumites kritiseeritakse ja ei midagi muud. Parem ole selline inimene, keda ainult sinu pere, sõbrad ja töökaaslased teavad, aga ole hea ja meeldiv. Misasi see on, mis kaamera ette ajab, ausõna ma ei mõista. Kas makstakse hästi, et nagu (lõbus) tööl käimine?

Mingile kontingendile see jama sobib sobib vaatamiseks.
Teised ei vaata(!?) aga kommenteerivad ikka kuidagi kui jama ja igav.
Ja ongi saade eesmärgil täitnud!
Tootmine ka lihtne ja odav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina annan alla 🙂

Mina annan ka alla. Raske oleks veel igavamat saadet teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tootmine on ju lihtne ja odav-üürida rananmaja ja panna tegevusi juurde. Kust sa nii odavat produktsioonis saad?
Saad vähese raha eest saated, millel suht ok vaadatavus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seidi suhtumine “maltsa”, mille Silver talle voodi kõrvale pani, oli küll next level. Väga antipaatne naine! Pole ime, et vallaline

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänapäeval, kui inimestel on võimalus tutvuda miljonitega (vähemalt virtuaalselt), on jabur oodata, et üks kolmest vastassoo esindajast armastuse sütitaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina annan alla 🙂

Eile enam lõpuni ei vaadanudki, selle “sotsiaalse eksperimendi” uudsus on end minetanud ja huvitavaks ta ei läinudki.

Mis oleks võinud Eesti saadet paremaks teha:

– ROHKEM osalejaid! Mis mõttega vaadata käputäit samu inimesi, kes juba esimeses saates tegid põhimõtteliselt omavahelise sümpaatia olemasolu (puudumise) selgeks

– Stilist ja professionaalne meik enne kaameraid, et visuaalne pilt veidigi parem oleks. Muidugi ei pea sedasi magama, aga vaadake välismaiseid sarnaseid saateid – neiud ja noormehed näevad viisakad välja, neid on meeldiv vaadata. Meie saates põhiline riietus dressid

-Tegevused, väljakutsed, ajaveetmise võimalused saateosalistele; kohustused majas, mida vahetada jne

– Konkreetsed reeglid, igast saatest keegi välja/keegi sisse mitte suvalisel ajal kambakaga inimeste välja viskamine

….

Oh, see oleks võinud nii palju parem olla!

Rohkem osalejaid tähendab suuremat maja ja selleks pole raha. Ole õnnelik, et seal pole ainult 2 inimest 2kohalises kämpingumajas ja külalisteks pensionärid naabertalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seidi suhtumine “maltsa”, mille Silver talle voodi kõrvale pani, oli küll next level. Väga antipaatne naine! Pole ime, et vallaline

Ta on kohati tõesti nagu laps. Ütleb kõik negatiivsed mõtted kohe välja ja ei mõtle teiste peale. Aga 19aastase puhul pole mingi ime, et vallaline. Ei peagi suhtes olema nii noorena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eilne osa oli veel hullem tagarääkimine. “Kristo on nii muutunud!”. Oota, aga inimesed on tundnud üksteist paar päeva/nädalat ja juba siis tuntakse nii hästi üksteist!?

Ja nii armunud ollakse lausa, et “nii haiget teeb, emotsionaalselt on raske”.

Vaene lillek Silver ka nii haavunud nüüd.

Mul on tunne, et Kerlit sunnitakse seal kolmnurgas olema ja ta lausa peab seal maja taga nutma.

See Ada jahumine oli ka nii ärritav. Oi kui paha on vaadata Kerlit. No oli siis vaja sinna tagasi minna ja edasi nina alla hõõruda eksole.

Kristo oli ka päris jube, ei saa üldse aru, mida ta valesti tegi. Ada jahus jah liiga palju. Silver ei saanud aga aru, et Kristo on vait seepärast, et tegelikult oli tema ka selles olukorras süüdi ja pidas seda mingiks “iseloomu muutumiseks”, kuigi tal oli lihtsalt ebamugav nalja teha. See on nii kummaline, kui erinevalt mehed näevad seda. Üks pani 2 naist ja tegi neile haiget ja teine mees mõtleb, et miks pole lõbus, nagu eided olekski panemiseks ja ärgu vingugu. Samuti suitsetamise kommentaar, muidugi muudetakse armumise pärast oma harjumusti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on kohati tõesti nagu laps. Ütleb kõik negatiivsed mõtted kohe välja ja ei mõtle teiste peale. Aga 19aastase puhul pole mingi ime, et vallaline. Ei peagi suhtes olema nii noorena.

Siis ei pea ronima SUHTEsaatesse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina annan alla 🙂

Rohkem osalejaid tähendab suuremat maja ja selleks pole raha. Ole õnnelik, et seal pole ainult 2 inimest 2kohalises kämpingumajas ja külalisteks pensionärid naabertalust.

Sama hästi võiks olla. Ega igavamat saadet ikka teha ei anna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga 19aastase puhul pole mingi ime, et vallaline. Ei peagi suhtes olema nii noorena.

Siis ei pea ronima SUHTEsaatesse!

Ole nüüd! Sa ometi ei eelda, et saade tehtigi selleks, et kõik kolm endale elu armastuse leiaks ning järgnevad episoodid käsikäes kuuvalgel luuletusi loeks?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 340 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”