Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 340 )

Teema: “Rannamaja”

Postitas:
Kägu

Seidi suhtumine “maltsa”, mille Silver talle voodi kõrvale pani, oli küll next level. Väga antipaatne naine! Pole ime, et vallaline

Ta on kohati tõesti nagu laps. Ütleb kõik negatiivsed mõtted kohe välja ja ei mõtle teiste peale. Aga 19aastase puhul pole mingi ime, et vallaline. Ei peagi suhtes olema nii noorena.

Siis ei pea ronima SUHTEsaatesse!

Ma ei saa aru, millele sa vastu vaidled. Kirjutasin, et 19aastase puhul on vallaline olemine tavaline, mitte seda et ta peaks kategooriliselt suhete vastu olema. Sinna saatesse võetigi ainult vallalisi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väikese Kristo reaktsioon ja käitumine oli viimases saates kummaline. Käis kohtingul Merilyniga, rääkisid maast ja ilmast, väga isiklikest teemadest, oma perekonnast ja ütles, et nii ilusa tüdruku puhul on raske uskuda, et vallaline. Kui pidid valima, kas lähevad peole kaaslasega või üksi, hakkas kõhklema, mõtlema, venitama ja ütles, et äkki leian peolt kellegi? Vaevalt saate poolt oli täpselt ette kirjutatud, et teha imelikku nalja. Merilyni reaktsioon oli aimatav, et mida? Hiljem ei suutnud väike Kristo aru saada, miks Merilyn peol teise noormehega aktiivselt suhtleb ja üritab teist majja meelitada. Mille peale oli tal solvuda ja öelda, et tundub, et ta on Merilyni jaoks teine valik ja mingit suhet ja sügavamaid tundeid tal temaga kindlasti ei tule, kui ise hakkas esimesena kahtlema ja segadust tekitama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaene Kristo jah. Oli jlgelt öeldud, et lähevad peole koos paarina. Merylin kahepalgeline, kohe kui nummit kutti näeb katus lendab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samas, kas Merylin jättis kohtingul teie arust endast hea mulje?
Minule jäi küll vallaliste peolt mulje, et Kristoga on ta nö parema puudumisel. Nii kui tõmmu rosinasilm peole ilmus, oli Merlynil silmi vaid temale ja Kristo ununenud.

Merilyn ei hakanud esimesena trikke tegema, sest ootamatu käitumise sai ta ka Silveri poolt, kui viimane tahtis tuba jagada Seidiga, kuid kellega tal algusest peale vastastikku tõmmet polnud. Sellega ta näitas, et tema ja Merilyni vahel midagi ei teki ja liikus edasi. Imestunud reaktsioonist oli näha, et nad polnud teemast omavahel rääkinud, et lähevad eraldi tubadesse. Väikesest Kristost rääkis Merilyn ainult head, et ta on äge ja väärib parimat ja tahtis temaga peole minna. Samas lisas, et kui väike Kristo leiab, et keegi teine on talle parem, kui rannamajast, siis ta ei saa kätt ette panna. Antud olukorras ei näe Merilyni süüd, sest talle tundus, et väike Kristo kahtleb ja tema peale ei saa kindel olla ja otsis edasi. Siiamaani pole suutnud pigem mehed otsustada, keda võtta ja jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolm päeva vana artikkel, tahtsin siia ka jagada. Mina ei usu, et nad miskit erilist näitamata jätavad. See saade on nii igav ja punnitatud, et kui neil oleks miskit põnevamat sinna sisse pikkida, siis küll seda tehtud oleks. Piinlik intervjuu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Keegi eile vaatas Duubel saadet, kus Kristo tegi tööintervjuud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun abi reeglitest arusaamisel. Nad seal koguaeg räägivad, et peavad kedagi leidma, muidu peab koju minema, aga see Kerli on seal ju täitsa üksi. Miks teda koju ei saadeta? Või kuidas see koju saatmine seal siis käib?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

A kas Kristo ja Ada on siis nüüd ikkagi paar? Pärast saadet. Ja mitu osa seda venimist veel on, teab keegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et Silver “tahtis” Seidiga ühte tuppa minna, oli küll väga selgelt ette kirjutatud. Ta ei ole Seidi vastu absoluutselt mitte mingit huvi üles näidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt saate poolt oli täpselt ette nähtud, mida öelda.

Mulle jäi just vastupidine mulje, et väga ette kirjutatud, kuidas peab seal puiklema ja “pingeid” tekitama. Nagu ka see punnitatud lastest rääkimine esimesele kohtingule minnes.

Minu arust tundus ta kuidagi üleolev, stiilis “keegi ei julge mind välja kutsuda, kuna ma olen nii ilus ja kõik arvavad, et nad ei ole mu väärilised”.

Minule jäi küll vallaliste peolt mulje, et Kristoga on ta nö parema puudumisel. Nii kui tõmmu rosinasilm peole ilmus, oli Merlynil silmi vaid temale ja Kristo ununenud.

Merilyni kehakeel ja näoilmed olid küll sellised, et see mees oli talle vastik. Kui isegi mitte vaid juttu kuulata, vaid vaadata ta kehakeelt, siis saab aru, et talle ei pakkunud kohtingukaaslane vähimatki huvi. Pärast ka, kui Kristo pidi valima, oli Merilynil selline nägu, et ära mind küll vali. Ja ta ütleski ju pärast saadet, et Kristo polnud talle absoluutselt atraktiivne, kuigi ma ei saa aru, mis montaažist ta rääkis. Saateski oli juba näha, mis suhtumine tal Kristosse on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui isegi mitte vaid juttu kuulata, vaid vaadata ta kehakeelt, siis saab aru, et talle ei pakkunud kohtingukaaslane vähimatki huvi.

Nad ju seal isegi ei mäleta, mida nad kord on öelnud (pidanud ütlema) ja mida järgmine hetk. Mingis intervjuus ütles Merylin, et ta veel ei tea, kas neil võiks Kristoga mingit suhet tekkida ja pärast ütleb, et ta pole talle kunagi mehena meeldinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub see script nii naljakas. Merylin on hoopis teisest liigast, mitu liigat ülevalpool Kristost. Merylin otsiks pigem nägusat miljonäri.
Loomulikult Kristo on mõistlik tüüp ja hea juttu ajada igavusest. Aga, et seal mingi “teema” tekiks. Kehakeelest on ju kõik aru saada.
Sammaoodi Silver. See Seidiga ühte tuppa minemine, aga voodis lihtsalt tuimalt magamine juba näitab, et Silverit huvitavad vaid esimese liiga naised. Kui just Silver üldse gay pole

Please wait...
Postitas:
Kägu

Merylin on hoopis teisest liigast, mitu liigat ülevalpool Kristost. Merylin otsiks pigem nägusat miljonäri.

Otsiks-otsiks, aga ei saaks 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et Silver “tahtis” Seidiga ühte tuppa minna, oli küll väga selgelt ette kirjutatud. Ta ei ole Seidi vastu absoluutselt mitte mingit huvi üles näidanud.

Sest ta on aru saanud, et ta Seidile ei meeldi (enam). Mulle vaatajana jättis ta algul meeldiva mulje, aga on muutunud lausa vastuvõetamatuks. Ma ei oska seletada, aga midagi kummalist on temas, midagi eemaletõukavat. See muidugi mulje ekraanilt, mis ei tarvitse anda inimesest õiget pilti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga midagi kummalist on temas, midagi eemaletõukavat.

Kõige eemaletõukavam kogu selles seebiooperis on Seidi maniküür. Ma saan iga kord paanikahoo, kui seda näen.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selge see, et väike Kristo selles saates ei skoori. Ta meenutab mulle Benny Hilli sõust seda lühikest kiilaspäist vanameest, kellele kõik aeg ajalt pealaele plaksu tegid.
Habemega Silver on ilus mees, kes ise ka teab, et ta on ilus mees. Seidi on talle natuke liiga maakas. Silveri tulevane peaks olema väheke kõrgema lennuga neiu. Ega temagi siin saates ei skoori.
Kõige õigem inimene sellesse saatesse on see ehitajast Kristo, tema tunneb ennast vabalt, võtab mida antakse, n*kub keda saab ja tunneb elust hetkel lihtsalt mõnu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige eemaletõukavam kogu selles seebiooperis on Seidi maniküür. Ma saan iga kord paanikahoo, kui seda näen.

Need asjad tal seal sõrme otsas on tõesti kohutavad, kollased ka veel. Kuidas sellistega elada saab, ma ei mõista. Kord stiilipeole panin kunstküüned, mis olid Seidi omadest 2x lühemad ja ma ei saanud püksi lukku ega pluusi nööpe kinni, köögis ei suutnud millegagi hakkama saada jne. jne. Miks teha oma elu nii ebamugavaks? Oleksid need siis ilusad, võiks veel aru saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust otsast see Silver ilus mees on? Sellise väikese naiseliku lõuaga, öäkk… Vormist väljas ka täiesti. Kõige koledam muidugi ei ole, aga ilus – vabandage väga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust otsast see Silver ilus mees on? Sellise väikese naiseliku lõuaga, öäkk… Vormist väljas ka täiesti. Kõige koledam muidugi ei ole, aga ilus – vabandage väga!

Mina olen sinuga nõus, ma ei saa aru, mis teisest liigast need teised räägivad. Vormist väljas noormees, kes käitub nagu naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, millised need kommenteerijad ise on, et mõned Rannamaja osalised neile lausa kõrgliigast tunduvad. Mõnel võib olla väike egotripp ja ise peab end ülemaks, aga reaalsuses täitsa keskmised kenad Eesti noored, pole keegi liiga hea või halb kellegi jaoks välimuselt. Meikimise oskus selliseid asju ei määra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne reklaami näidati kogu aeg, kuidas Ada ja Kerli mullivannis suudlevad, saates polnud sellest midagi. Näitas mingit 7gavat vallaliste pidu, kus jälle midagi ei tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A kas Kristo ja Ada on siis nüüd ikkagi paar? Pärast saadet. Ja mitu osa seda venimist veel on, teab keegi?

Ei ole enam, Kristo youtubes ütles. Ta pidas Adat võltsiks. Samas ise tal ka endal tõsiseid tundeid polnud, tüüpiline fuckboy “armumine”, kus armutakse, sest tüdruk on “nii ilus”. Mitte ühtegi muud positiivset sõna ta Ada kohta ei öelnud. Natukese aja pärast tuleb välja, et pole millestki rääkida ja siis “armutakse” järgmisesse ilusasse tüdrukusse. Kahjuks on suur osa mehi sellised, et nad päriselt kujutavadki armastust ette, sest naise välimus meeldib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest ta on aru saanud, et ta Seidile ei meeldi (enam). Mulle vaatajana jättis ta algul meeldiva mulje, aga on muutunud lausa vastuvõetamatuks. Ma ei oska seletada, aga midagi kummalist on temas, midagi eemaletõukavat. See muidugi mulje ekraanilt, mis ei tarvitse anda inimesest õiget pilti.

Minu jaoks on ta ka ebameeldivaks muutunud. Muudkui uurib teiste kallal, natuke šovinist, kes hoiab teiste meestega kokku ja arvab, et naised on panemiseks, ei saanud aru, et tegelikult tegi Kristo naistele haiget ja tema on selle eest vastutav. Lisaks on Silver ise väga emotsionaalne, kui kõik pidid teiste kohta arvamust avaldama, siis olvus kohutavalt ja hakkas vinguma, et ta ei usalda enam kedagi. Kõigi kohta öeldi ju midagi negatiivset ja tema kohta öeldu oli nii leebe! Mitte keegi teine ei kurtnud selle üle, mis nende kohta öeldi. Ise ta avaldas ka teiste kohta arvamust. Kas siis ootas tõesti, et keegi tema kohta ühtegi halba sõna ei ütle?

Kui isegi mitte vaid juttu kuulata, vaid vaadata ta kehakeelt, siis saab aru, et talle ei pakkunud kohtingukaaslane vähimatki huvi.

Nad ju seal isegi ei mäleta, mida nad kord on öelnud (pidanud ütlema) ja mida järgmine hetk. Mingis intervjuus ütles Merylin, et ta veel ei tea, kas neil võiks Kristoga mingit suhet tekkida ja pärast ütleb, et ta pole talle kunagi mehena meeldinud.

Intervjuus öeldu oli lihtsalt saladuse hoidmiseks. Nad ei tohigi öelda, et kellega suhe tekib, enne kui see on saatest läbi käinud. Siis peabki ütlema, et “eks näeb” vms. Hiljem reageeris ta juba olnud saatele, seletades, et see oli ebaõiglaselt kokku monteeritud. Minu meelest oligi, üheski episoodis eraldi võetuna polnud nende vahel midagi, aga kõik need kokku jätsid justkui romantilise mulje.

Vaevalt saate poolt oli täpselt ette nähtud, mida öelda.

Mulle jäi just vastupidine mulje, et väga ette kirjutatud, kuidas peab seal puiklema ja “pingeid” tekitama. Nagu ka see punnitatud lastest rääkimine esimesele kohtingule minnes.

Minu arust tundus ta kuidagi üleolev, stiilis “keegi ei julge mind välja kutsuda, kuna ma olen nii ilus ja kõik arvavad, et nad ei ole mu väärilised”.

Merilyni kehakeel ja näoilmed olid küll sellised, et see mees oli talle vastik. Kui isegi mitte vaid juttu kuulata, vaid vaadata ta kehakeelt, siis saab aru, et talle ei pakkunud kohtingukaaslane vähimatki huvi. Pärast ka, kui Kristo pidi valima, oli Merilynil selline nägu, et ära mind küll vali. Ja ta ütleski ju pärast saadet, et Kristo polnud talle absoluutselt atraktiivne, kuigi ma ei saa aru, mis montaažist ta rääkis. Saateski oli juba näha, mis suhtumine tal Kristosse on.

Minu meelest on tal kogu aeg selline nägu. Mitte isegi ülbe, aga nagu diivalik. Vahet pole, kellega räägib.

Ma ei saanud aru ka sellest, et miks tuuakse vallaliste peole inimesi, kes ei saa saatesse jääda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sellel Seidil täna viga oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõeline pale hakkab välja tulema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kerli käitumises pole mitte mingisugust loogikat. Ta on pool aastat olnud armunud väiksesse Kristosse, aga saates pole siis kasutanud oma võimalust talle läheneda ja võttis sihikule hoopis suure Kristo? No mida värki?
Seidi on mõrd, aga tema kommentaarid on vähemalt naljakad, huumorisoon on hea tal.
Ada mulle esialgu meeldis, aga nüüd on hakanud tema targutamine närvidele käima. Kõike teab ja hull suhteekspert enda arust.
Iga saatega õpid osalejad rohkem tundma ja minu praegune lemmik inimesena on väike Kristo. Ta on siiras, mõistlik, muhe ja kõige sümpaatsem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen täiesti kindel, et see Kerly ja väikese Kristo “suhe” oli saatetegijate väljamõeldis, et saadet huvitavaks teha. Viimane osa, midagi ei juhtunud. Mõeldi kiirelt välja midagi ja kästi Kerlyl ja Kristol rääkida seda. No kuulge, pole ju võimalik, et enne seda keegi ei teadnud. Loogiline oleks esimesel kohtumisel juba öelda, et oi, sa ka siin. Nii läbinähtav vale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sa ise käituksid, kui peaksid kuuaega mingite opakatega koos olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja ongi vaid üks osa veel jäänud seda “läbi aegade kõige rajumat tõsielusaadet”. Uskumatu milline läbikukkumine..

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 340 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”