Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”

Näitan 15 postitust - vahemik 331 kuni 345 (kokku 345 )

Teema: “Rannamaja”

Postitas:
Kägu

Seidi on naljakas:D

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seidi on naljakas:D

Pigem kurbnaljakas. Oleks ta siis ise vähemalt midagi ilusat/meeldivat, et teist niimoodi halvustab ja alandab.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Saabki läbi? Mina siin kirjutasin et vaatan, aga vaatasin ainult esimese osa, teiste osadega olen kursis selle teema kaudu ☺. Tänan teid! Täiesti heas mõttes!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ütleks, et ta eelnevalt väga normaalne oleks olnud (vastus küsimusele, mis Seidil täna viga oli).

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et Silver “tahtis” Seidiga ühte tuppa minna, oli küll väga selgelt ette kirjutatud. Ta ei ole Seidi vastu absoluutselt mitte mingit huvi üles näidanud.

ega see Silver kuskilepoole kaldu? mu meelest pole ta olnud mitte ühestki naisest huvitatud

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ega see Silver kuskilepoole kaldu? mu meelest pole ta olnud mitte ühestki naisest huvitatud

Miks norm mees peaks sellistest huvituma? Samas jääb küsimus, et miks norm sellisesse saatesse läheb?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav

Väike Kristo saates mainis Kerli kaasavara, arvata on, et tema last, keda Kerli ise ei kasvatagi.
Kui paljud huvitav üldse teadlikud on, et tal laps ja laps juba 5või6 vähemalt. Kena küll lapsel telekast emmet vaadata🤭

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väike Kristo saates mainis Kerli kaasavara, arvata on, et tema last,

Kuula uuesti, tundus, et midagi muud

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väike Kristo saates mainis Kerli kaasavara, arvata on, et tema last, keda Kerli ise ei kasvatagi.

Kui paljud huvitav üldse teadlikud on, et tal laps ja laps juba 5või6 vähemalt. Kena küll lapsel telekast emmet vaadata🤭

Kaasavarana pidas ta minu meelest silmas lõdvavõitu püksikummi.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei saa midagi tekkida kui vallaliste peole kutsutakse inimesed, kes homme peavad tööle minema. Kellega siis akziuun tekiks???

Seidi on “koolikiusaja”

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja saigi läbi aegade kirgikütvaim reality show läbi. Kuni lõpuni välja lootsin, et ehk ikka tuleb sellest midagi. Noup

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga Kerli kasutas ikka võimalust, et mark VEEL rohkem täis teha. Ei saanud jätta kelkimata… khm.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelviimase osa kõige napakam koht oli Kristo ja Kerli tutvuse “draama”, eriti kui (ei mäleta enam kumb) kas teine Kristo või Silver ütles, et ta pole kunagi elus nii närvis olnud, et inimesed on nii kahepalgelised. Misasja? Et nad kunagi teadsid üksteist? Mis siis?
Huh, see stsenaarium ja teostus oli nii kehv lihtsalt, et kuku pikali. Ma ei suuda uskuda, et ma selle asja lõpuni vaatasin. Aga pidevalt oli lootus, et äkki ikka midagi lõbusat välja kukub. Nagu olen siin korduvalt öelnud, on selle sarja suurim viga stsenarist ja monteerija. Mitu korda olid kohad, mis kronloogiliselt olid kokku pandud oma arust sobivalt, samas oli ju näha riiete järgi, millal need vestlused on salvestatud ja kronoloogia ei toimi. Siis oli viimases või eelviimases osas näha kaameras kaamerat ennast. Kuna muul ajal polnud, siis ilmselt polnud nii mõeldud, aga ju oli tegijail endal ka juba nii poogen. Aga no need on siin veel väiksed vead. Suurim viga on see, et noortele ei suudetud mitte mingit huvitavat tegevust välja mõelda ja seetõttu ka midagi põnevat ei hargnenud, isegi need vallaliste peod olid juramad kui põhikooli klassiõhtud.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küll on jõledad selle seidi kollased küünised.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga Kerli kasutas ikka võimalust, et mark VEEL rohkem täis teha. Ei saanud jätta kelkimata… khm.

Kas sellist kuulsust on tõesti vaja? Kerli paistis veel uhke olevat oma lõdva püksikummi üle, sai “staariks”. Nuttis ja halas, et Kristo on süüdi. Ise ronis talle sängi esimesena.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Näitan 15 postitust - vahemik 331 kuni 345 (kokku 345 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”