Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 345 )

Teema: “Rannamaja”

Postitas:
Kägu

Vaatan järelvaatamisest. Ehk on tõesti midagi sellist, nagu kunagi olid “Farm” ja “baar” ja “Buss”…need mu lemmiksaated. Ja kaua ootasin, et veel mõni selline tuleks!
Jah, mulle meeldib vaadata elu mitte ainult selle parimaist külgedest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ja nõustun, et piinlik oli lausa vaadata vahepeal.

Aga ilmselt vaatan ikka edasi ja imestan lõpuni, miks küll ennast niimoodi lolliks teha.

Aga eks selliseid ka vaja ja pool ilma täis.

See, kelle vanaema ta peole saatis, ei tea, kas tunneb nüüd siis “uhkust”?

Keitit ju polnud seal. Või tuleb hiljem?

Keiti õde on seal.

mis nimeline?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin ja nõustun, et piinlik oli lausa vaadata vahepeal.

Aga ilmselt vaatan ikka edasi ja imestan lõpuni, miks küll ennast niimoodi lolliks teha.

Aga eks selliseid ka vaja ja pool ilma täis.

See, kelle vanaema ta peole saatis, ei tea, kas tunneb nüüd siis “uhkust”?

Keitit ju polnud seal. Või tuleb hiljem?

Miks sul piinlik oli? Keitit ei olnudki jah🤔😂. Aga sa mine tema asemel, tundub et su ajumaht, arusaamine ja lugemisoskus on täpselt sobilik selleks et seal osaleda.😂 Sa mine nende järgmise peo ajal, näita taset noh💪 ja tutvu omasugustega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Issand, nii tore saade!

#läbu

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olen nagu pettunud, et üks tüdruk on tugevalt alla keskmise välimusega. Kas tõesti ilusamaid polnud võtta? Üks on tõeline kaunitar.

Kes siis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sinna saatesse olevat olnud 200 tahtjat, keegi siin eelpool kommenteeris, et ju oli kehv valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seidi on see õde. Ajasin Keiti ja Kaidi segamini. Esialgu arvasin, et jutt käib Kaidist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult vaatan, ootasin juba ammu mõnda Eesti realityt.

Neid Eesti reality-sarju on ju küllalt olnud: Bussid ja Baarid ja Robinsonid ja Supermodellid ja naistevahetused ja sada eri sorti mehe- ja naiseotsingusaated jne. jne. Ma lootsin, et taolise ajuvaba ja ebaintelligentse meelelahutuse aeg on otsa hakanud saama, aga tundub, et seda ei juhtu kunagi …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on maakad seal, kes pummeldavad hommikust õhtuni.
Nii halb ja piinlik, et lausa lust vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Neid Eesti reality-sarju on ju küllalt olnud: Bussid ja Baarid ja Robinsonid ja Supermodellid ja naistevahetused ja sada eri sorti mehe- ja naiseotsingusaated jne. jne. Ma lootsin, et taolise ajuvaba ja ebaintelligentse meelelahutuse aeg on otsa hakanud saama, aga tundub, et seda ei juhtu kunagi …

Ja tundub, et sa oled neid kõiki vaadanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaata, intelligentne inimene – jah, siin Perekoolis muidugi naeru- ja norimiskoht, aga nii see on! – ei pea ilmtingimata kõike ise nägema ja kogema, et asjast mingi pildi saaks. Piisab meie meedia rohkest lobitööst, et sa teaksid umbkaudselt taoliste saadete sisu ja vormi.

Inimene ei elatu vaid uudistest ja ilmateadetest – vaja on ka meelelahutust.
Meie meelelahutusportaalid ja -kanalid hekseldavad kõik popid suurte vaatajanumbritega saated juppideks ning neid juppe lendab kaugele. Võtad näiteks lahti Sirbi ja seal keset artiklit tuuakse võrdlus “…oma jutukusega meenutas saate X osalejat X-Sirjet”. Et asi briljantselt selge oleks, tuleb uurima hakata, mis saade see oli ja mis inimene seal osales. See kõik aga ei tähenda, et asjast kuulnud/lugenud inimene edaspidi süvitsi niisugustesse realititesse peaks imbuma.
See ongi teatud inimeste eripära või vahe, et mõni peab asjast arusaamiseks 100% sellega kokku puutuma, teine ammutab vajaliku infokillu nö möödaminnes.

Kes tahab ja keda huvitab, see vaadaku – näha ju on, et see ikka väga inimesi huvitab. Minu jaoks vaimutoit, mis ei anna midagi, kus pole vaja muud teha kui silmi kuivamise eest pilgutada,
pole vaja kasutada “mõtlemisorganit”, kus puudub informatsioon ja nagu viletsas muusikas – meloodia, mis meelde jääks. Selline toit on näiteks kartulikrõps või närimiskumm. Null vajalikkust inimesele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vaatasin 5 minutit, ei köitnud (no ega ma 45+ pole ka mingi sihtgrupp…). Kunagised Farm ja Baar olid täitsa vaadatavad.
Kuigi saan täiesti aru, et selliste saadate vaatamine ei tee targemaks, paremaks ega intelligentsemaks, vaatan ikkagi aeg-ajalt nii Bachelore kui Ekse. Mõni tegelane saab päris armsaks:)

Mida tõeliselt naudin, on Amazing Race, The Block, House Rules. Kahju, et meie kanalitelt selliseid nii vähe näeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka ajaviiteks ja tekkis küsimus, milleks selliseid saateid tehakse? Ülesmukitud piigad (juba hommikul laua äärde tulid paksu õhtumeigiga, milleks küll?), alkolembesed noormehed…Eriti see pikem Kristo, kes ühe päeva või õhtu jooksul kiimles kahe tüdrukuga. Siis toodi peole keegi Ada (vanaema soovitas!), kes hakkas kohe võhivõõra kutiga suudlema. Läkski pärast kutiga ühte tuppa ja öösel leiti ta juba teise kuti, Silveriga allkorruselt.
Mis see nagu peaks olema? Äge elu, eeskuju noortele, mida ometi? Töllerdame alkoklaas käes, ajame mõttetut juttu ja “paneme tatti”? Võiks olla ikka mingeid teisi tegevusi ka, no ehk tuleb edaspidi. Kõige sümpaatsema mulje jätsid Merylin ja Silver.
“Baar” ja “Buss” olid selle jampsi kõrval lausa sisukad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Kerli (oli vist see lillajuuks-roosaretuus) ka imelik, ma ei suudleks ega magaks ühes voodis neverever tüübiga, keda tunnen mõned tunnid ja kes on niii täis, et püstigi ei seisa, öäkkk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see nagu peaks olema? Äge elu, eeskuju noortele, mida ometi? Töllerdame alkoklaas käes, ajame mõttetut juttu ja “paneme tatti”? Võiks olla ikka mingeid teisi tegevusi ka, no ehk tuleb edaspidi. Kõige sümpaatsema mulje jätsid Merylin ja Silver.

Järjest kommentaarid siin, k.a. arvatud sinu oma ju väljendavad teatud piinlikkust ja halvakspanu selle käitumise osas. Mille poolest siis äge ja eeskuju? Pigem just näitab, kui naeruväärne see on (rääkimata sellest, et lausa lähema suhtlemise turvalisuse aspekti saab saate najal õpetada)
Silver küll sümpaatne ei tundunud, edev ilu-Eedi. Parem muidugi kui too joomamees, aga sümpaatne – nääh.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus siin mõistab hukka, uhhitab ja ahhetab, aga tegelikult on paljud meie hulgast ju nooruses samasugustel pidudel, seltskondades viibinud ja teinud analoogseid asju? Alkoholi, võõrastega amelemine jne. Iseasi muidugi, kas seda peaks kaamera ees tegema, aga siinne arutelu jätab mulle ikka silmakirjaliku mulje.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaata, intelligentne inimene – jah, siin Perekoolis muidugi naeru- ja norimiskoht, aga nii see on! – ei pea ilmtingimata kõike ise nägema ja kogema, et asjast mingi pildi saaks. Piisab meie meedia rohkest lobitööst, et sa teaksid umbkaudselt taoliste saadete sisu ja vormi.

Meie meelelahutusportaalid ja -kanalid hekseldavad kõik popid suurte vaatajanumbritega saated juppideks ning neid juppe lendab kaugele. Võtad näiteks lahti Sirbi ja seal keset artiklit tuuakse võrdlus “…oma jutukusega meenutas saate X osalejat X-Sirjet”. Et asi briljantselt selge oleks, tuleb uurima hakata, mis saade see oli ja mis inimene seal osales. See kõik aga ei tähenda, et asjast kuulnud/lugenud inimene edaspidi süvitsi niisugustesse realititesse peaks imbuma.

See ongi teatud inimeste eripära või vahe, et mõni peab asjast arusaamiseks 100% sellega kokku puutuma, teine ammutab vajaliku infokillu nö möödaminnes.

Kes tahab ja keda huvitab, see vaadaku – näha ju on, et see ikka väga inimesi huvitab. Minu jaoks vaimutoit, mis ei anna midagi, kus pole vaja muud teha kui silmi kuivamise eest pilgutada,

pole vaja kasutada “mõtlemisorganit”, kus puudub informatsioon ja nagu viletsas muusikas – meloodia, mis meelde jääks. Selline toit on näiteks kartulikrõps või närimiskumm. Null vajalikkust inimesele.

Tundud väga labiilne olevat, kui mu üks (1!!!) lause sind nii leili ajas, et tundsid vajadust mind solvata ning kirjutada valmis mingi essee.
Rahune maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei vaata erakanaleid ja olengi snoob võrreldes siinses teemas sõnavõtjatega Minus tekitab aina rohkem ja rohkem muret, kui nii võib öelda, kui palju on sellist keskpärasust ja väikekodanlikkust eestlaste seas.
Me eeldan ja loodan et valdavalt on tegemist väljaspool Harjumaad elavate inimestega, (lõpetamata) keskhariduse ja madalapalgalistega.
Õudne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundud väga labiilne olevat, kui mu üks (1!!!) lause sind nii leili ajas, et tundsid vajadust mind solvata ning kirjutada valmis mingi essee.

Rahune maha.

Labiilne ja tähelepanematu oled sina – mina pole see kägu, kellele sa oma “üks lause” kirjutasid. Mina kirjeldan enda vaatenurgast niisuguste saadete mõju mulle endale. See on null, ja kui see sind solvab, siis ma ei saa sinna midagi teha. Vabanda!
Või tegelikult – mis sind küll solvas, võid selgitada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

olengi snob

Jah!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me eeldan ja loodan et valdavalt on tegemist väljaspool Harjumaad elavate inimestega, (lõpetamata) keskhariduse ja madalapalgalistega.

Miks sa seda loodad? Ega Harjumaa pole eraldi riik, ikka Eesti kõik. Või kehtivad Harjumaal juba šariaadiseadused? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, intelligentne inimene – jah, siin Perekoolis muidugi naeru- ja norimiskoht, aga nii see on! – ei pea ilmtingimata kõike ise nägema ja kogema, et asjast mingi pildi saaks.

Võtad näiteks lahti Sirbi ja seal keset artiklit tuuakse võrdlus “…oma jutukusega meenutas saate X osalejat X-Sirjet”. Et asi briljantselt selge oleks, tuleb uurima hakata, mis saade see oli ja mis inimene seal osales.

No ei oleks mul küll mingit huvi asi briljantselt selgeks saada. Ainult sellepärast, et keegi Sirbis mainis? Intelligentne inimene poleks sellest sarjast ju midagi teadnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen labiilne? Ja ometi oled sina siin see, kes räuskab. Kui sinusugune inimene on stabiilne ja intelligentne, siis olen rõõmuga labiilne edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Väljaspool Harjumaad” sobib loomulikult siia ritta, tase!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ei vaadanud, kaalutlesin küll, et kas vaatan aga kuna sel ajal oli teisigi valikuid, siis valisin teise kanali, kindlasti tuleb ka kordusi, aga ma ei klammerdu teleka ette selliseid saaeid vaatama

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, intelligentne inimene – jah, siin Perekoolis muidugi naeru- ja norimiskoht, aga nii see on! – ei pea ilmtingimata kõike ise nägema ja kogema, et asjast mingi pildi saaks.

Võtad näiteks lahti Sirbi ja seal keset artiklit tuuakse võrdlus “…oma jutukusega meenutas saate X osalejat X-Sirjet”. Et asi briljantselt selge oleks, tuleb uurima hakata, mis saade see oli ja mis inimene seal osales.

No ei oleks mul küll mingit huvi asi briljantselt selgeks saada. Ainult sellepärast, et keegi Sirbis mainis? Intelligentne inimene poleks sellest sarjast ju midagi teadnud.

Sa said asjast nii aru?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen labiilne? Ja ometi oled sina siin see, kes räuskab. Kui sinusugune inimene on stabiilne ja intelligentne, siis olen rõõmuga labiilne edasi.

Aga oled ju! Sa ei tee suures ärevuses vahet, kellega räägid ja seletad midagi solvangutest. Mind tsiteerisid, järelikult mina solvasin.
Küsisin ja küsin uuesti – mis sind solvas? Mis konkreetselt? Teaksin vabandada, ei taha liiga teha.

Või solvusid sa nii igaks juhuks? No et “essee” oli liiga pikk või kasutasin liitlauseid vm? Sellisel juhul ei vabanda, sest ma tõesti ei tule toime inimestega, kes solvuvad, haavuvad, tunnevad ennast puudutatuna jne ükskõik millest. Sedasi pole võimalik elada ega suhelda. Teiesugused panevad normaalse suuvärgi ja närvikavaga inimestele metsiku koormuse, sest kogu aeg vahi ja mõtle mida öelda, et keegi nutma ei purskaks.
Enesega rahu tegemine, positiivsed mõtted, deemonitest vabanemine ja muud nii iseseisvad kui spetsialisti abiga saadavad harjutused oleks siin kasuks. Tõesti soovitan!

Ja nüüd palun siis see koht copyda, kus ma sin solvasin.
Ja muidugi see räuskamine…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga oled ju! Sa ei tee suures ärevuses vahet, kellega räägid ja seletad midagi solvangutest. Mind tsiteerisid, järelikult mina solvasin.

Küsisin ja küsin uuesti – mis sind solvas? Mis konkreetselt? Teaksin vabandada, ei taha liiga teha.

Või solvusid sa nii igaks juhuks? No et “essee” oli liiga pikk või kasutasin liitlauseid vm? Sellisel juhul ei vabanda, sest ma tõesti ei tule toime inimestega, kes solvuvad, haavuvad, tunnevad ennast puudutatuna jne ükskõik millest. Sedasi pole võimalik elada ega suhelda. Teiesugused panevad normaalse suuvärgi ja närvikavaga inimestele metsiku koormuse, sest kogu aeg vahi ja mõtle mida öelda, et keegi nutma ei purskaks.

Enesega rahu tegemine, positiivsed mõtted, deemonitest vabanemine ja muud nii iseseisvad kui spetsialisti abiga saadavad harjutused oleks siin kasuks. Tõesti soovitan!

Ja nüüd palun siis see koht copyda, kus ma sin solvasin.

Ja muidugi see räuskamine…

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enamus siin mõistab hukka, uhhitab ja ahhetab, aga tegelikult on paljud meie hulgast ju nooruses samasugustel pidudel, seltskondades viibinud ja teinud analoogseid asju? Alkoholi, võõrastega amelemine jne. Iseasi muidugi, kas seda peaks kaamera ees tegema, aga siinne arutelu jätab mulle ikka silmakirjaliku mulje.

Paljud meie hulgast? Vaevalt küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Purju juua ja ameleda võib ka kõvasti intelligentsemas seltskonnas, mitte kuskil ossiläbulas. Kuigi tegelikult tunduvad teised peale ambaal-Kristo ja tolle saare tibi enam-vähem võimelised rääkima ka lihtlausetest keerulisemalt ja ehk ka isegi muul teemal peale joomise ja teiste välimuse.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 345 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Rannamaja”