Esileht Pereelu ja suhted Räpakas mees.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Räpakas mees.

Postitas:
Kägu

Tere.
Loodan saada kas nõu või äkki on kellegil sarnane lugu minuga jagada.
Olen mehega nüüdseks 2a koos olnud ja praeguseks on see suhe juba täielik katastroof. Kuidas ma küll enne aru ei saanud või ei märganud. (no me oleme sellest ainult aasta koos elanud). Mehel pole mitte mingisuguseid kombeid. Nokib nina, pärast topib suhu ka veel. Hambaid on ta meie suhte jooksul ainult 1 korra pesnud. See oli suhte alguses. Tahtis vist siis näidata ainult, et tema ka peseb. Rohkem mitte ühtegi korda. Mingi aeg tegin juttu sellest. Ütlesin talle et ostku hambahari ja hakaku hambaid õhtuti, hommikuti pesema. Mind lihtsalt häirib see mustus. Ennast ta ka ei viitsi pesta väga. Põhjendas seda sellega, et vanemate juures polnud tal võimalust nii paju pesta ja siis ongi harjunud nii vähe pesema. Okei. Aga nüüd kui tal pere, võiks ju ümber ennast harjutada? Siis tema solvub, et ma tõrjun ja seksida ei taha. Ta ei taha lihtsalt aru saada või endale tunnistada, et seksi isu ei tekigi kui inimene must ja haiseb. Siis ütleb et mina otsin põhjuse, miks tülli minna. Appi taevas. Laisk on ka veel pealekauba. Kõik mis käest kukub see sinna jääb. Okei laiskuse annan veel andeks aga mustust mitte. Muidu on tore ja lahke inimene (kui temaga hästi läbi saada). Mul on endal tütar eelmisest kooselust ja tütrega saab hästi läbi. Selline keeruline lugu, sest ootan hetkel ka temalt last. Ma olin enne nii kindel, et tahan temaga last. Nüüd nagu näen nii palju vigu temas ja ma ei suuda enam temaga olla nii. Last ma ei kahetse. Aga liialt ikkagi kiirustasime.Tülitseme ka väga palju. Tal on närvid puhta läbi. Lõheb kiiresti endast välja. Mina ka viimased 2 aastat. Ma ei saa aru, kas tahan temaga olla või ei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

lihtsalt vau.
kui see on päris, siis nii puntrasse elatud elu, et ma küll ei viitsi enam midagi soovitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

This is not possible. Selline lugu ei ole lihtsalt võimalik.

Mees ei pese ennast = mees hakkab lihtsalt kohe minema.
Kuhugi, kus see on ok.
Ootad last?
Krt, siin rääkis keegi, et paljunemine tulek osadel naistel ära keelata.
No tõesti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas sul sellisest räpakotist õnnestus rasedaks jääda? Ma ei suudaks sellisele kollile lähedalegi minna, rääkimata mingist sugulisest läbikäimisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et selline asi saab päriselt olemas olla. Et naine kohe üldse ei pane enne kooselu tähele mehe hügieeniharjumusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on liba, lastekooliaeg juba läbi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räpakotti ümber ei õpeta. Sinu valik: kas elada musta ja haisva mehega, kelle hambaravi kulud juba nooremas keskeas muutuvad üüratuks ja kellega seksimine tekitab haisu tõttu tülgastust, või elada edasi ilma temata. Eks oma miinused ole ka sellel teisel variandil, eriti kui laps tulekul. Aga kui juba praegu nii on, siis paremaks ei lähe seal midagi, ainult hullemaks, ja lapse jaoks on säästvam algusest peale kasvada isata kui elada üle vanemate lahutus siis, kui ta juba isasse kiindunud on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks savi kui see ta ainuke viga oleks. Elaksin koos edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled vist minu eksi endale saanud.
Mis ma oskan soovitada – proovige perenõustaja juures käimist. Seal võib selguda, et mehel on depressioon. Saab ravi peale ja ehk saad sa ta siis pesema ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnel on ikka väga igav, et selliseid lookesi välja mõelda ja kirja panna 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole välja mõeldis kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehel pole mitte mingisuguseid kombeid. Nokib nina, pärast topib suhu ka veel. Hambaid on ta meie suhte jooksul ainult 1 korra pesnud. See oli suhte alguses. Tahtis vist siis näidata ainult, et tema ka peseb. Rohkem mitte ühtegi korda. Mingi aeg tegin juttu sellest. Ütlesin talle et ostku hambahari ja hakaku hambaid õhtuti, hommikuti pesema. Mind lihtsalt häirib see mustus. Ennast ta ka ei viitsi pesta väga. Põhjendas seda sellega, et vanemate juures polnud tal võimalust nii paju pesta ja siis ongi harjunud nii vähe pesema.

Mis valemiga tehakse sellise mustusest haisva ossiga enne laps ja siis hakatakse pahandama? Normaalne ongi, et kokku saavad sarnased ju. Selles mõttes ikka ulmevärk, et mees on ühe korra hambaid pesnud, naist mustus häirib väga, aga elatakse juba aasta aega koos ja tehakse lapsi. Üldiselt seda tüüpi naised (puhtusearmastajad) söövad seda tüüpi meestel (haisvatel ja räpastel) oma näägutamisega närvid nii seest ära, et mingist suhtest ei saa asjagi. Või, kui on hirmus suur armastus, siis ehk mehel on piinlik ja katsub puhtust pidada. Praegu aga näib, et naine luges küll hambapesukordi ja kirtsutas nina, aga miskipärast pidas paremaks ikkagi just sellise kolliga pere luua- täiesti ulmeline olukord ju ja seepärast ka seda libaks nimetatakse, sest mis loogika sellisel käitumisel peaks olema (et mustus häirib, aga ikka teed räpakolliga tite)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millisel hetkel sa selle tite temaga tegid, kui ta oma tatti sõi või kaks nädalat kuseste aluspükstega sind võrgutama tuli?
Andke andeks aga naised, kas teil on ajude asemel munapuder? Kust kurat te neid luusereid üles korjate ja neisse “armute”??

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veits teemast mööda, aga tahtsin ühele käole vastuseks öelda, et on olemas mingi kontingent, kes terve elu pole hambaid pesnud ja need EI LAGUNE. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, head geenid või on sinna mingi kiht juba peale kasvanud, aga nii on. Seega pole abi hambaravi arvetega hirmutamisest.
Ja muideks, kui inimene pole eluski hambaid pesnud, siis niisama lampi alustada on suht ebameeldiv. Meie oleme lapsest saati hambaharja tundega suus harjunud ja pasta maitsega ka, aga kes ei ole, need kirjeldavad alguses väga jubedat tunnet, igemete puutumine harjaga paneb judinad mööda kere jooksma, tagumiste hammastega on kohe okserefleks ja pasta ajab ka öökima. Ausalt, seda asja 2x päevas end tegema sundida on harjumata täiskasvanul tõeline eneseületus.
Aga teemasse, üldiselt ma sulle väga lootust ei anna. Pesemiaharjumuste ümberkujundamine on sama kui õpetada paremakäelist vasaku käega kirjutama. Kui parem käsi maha raiuda, eks siis hädaga õpib, aga vabatahtlikult, no ei. Pealegi, su mehel pole ju motivatsiooni, ta enne juba sai suudelda ja seksida ja isegi koos elama hakkasid temaga. Palju edu nüüd talle seletamisel, miks järsku ENAM ei kõlba.
Siin on juba paljud küsinud ja sina ise küsid ka, tõesti, kuidas sa suutsid varem?
Ma ei tea, mis teha. Lahku minnes tuleb vist laps millalgi vanemana tema juurde külakorda saata, seal ta nullib ära kõik su õpetused ja hügieeniharjumused, mis laps kodust saab.
Samas, ma ise ei suudaks. Tuleb kabistama, lükkaks eemale ja ütleks, mine pesema enne. See jälle on mehele alandav, siis ta ilmselt solvub, vihastab ja ei tulegi rohkem. Kooseluni küll kuidagi ei jõuaks…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas sul sellisest räpakotist õnnestus rasedaks jääda? Ma ei suudaks sellisele kollile lähedalegi minna, rääkimata mingist sugulisest läbikäimisest.

Arvatavasti siis, kui ta sel ainukesel korral hambaid pesi. Ehk kasis alguses kehagi puhtaks. Pärast kui naine juba käes, enam ei viitsinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veits teemast mööda, aga tahtsin ühele käole vastuseks öelda, et on olemas mingi kontingent, kes terve elu pole hambaid pesnud ja need EI LAGUNE. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, head geenid või on sinna mingi kiht juba peale kasvanud, aga nii on. Seega pole abi hambaravi arvetega hirmutamisest.

Ja muideks, kui inimene pole eluski hambaid pesnud, siis niisama lampi alustada on suht ebameeldiv. Meie oleme lapsest saati hambaharja tundega suus harjunud ja pasta maitsega ka, aga kes ei ole, need kirjeldavad alguses väga jubedat tunnet, igemete puutumine harjaga paneb judinad mööda kere jooksma, tagumiste hammastega on kohe okserefleks ja pasta ajab ka öökima. Ausalt, seda asja 2x päevas end tegema sundida on harjumata täiskasvanul tõeline eneseületus.

Aga teemasse, üldiselt ma sulle väga lootust ei anna. Pesemiaharjumuste ümberkujundamine on sama kui õpetada paremakäelist vasaku käega kirjutama. Kui parem käsi maha raiuda, eks siis hädaga õpib, aga vabatahtlikult, no ei. Pealegi, su mehel pole ju motivatsiooni, ta enne juba sai suudelda ja seksida ja isegi koos elama hakkasid temaga. Palju edu nüüd talle seletamisel, miks järsku ENAM ei kõlba.

Siin on juba paljud küsinud ja sina ise küsid ka, tõesti, kuidas sa suutsid varem?

Ma ei tea, mis teha. Lahku minnes tuleb vist laps millalgi vanemana tema juurde külakorda saata, seal ta nullib ära kõik su õpetused ja hügieeniharjumused, mis laps kodust saab.

Samas, ma ise ei suudaks. Tuleb kabistama, lükkaks eemale ja ütleks, mine pesema enne. See jälle on mehele alandav, siis ta ilmselt solvub, vihastab ja ei tulegi rohkem. Kooseluni küll kuidagi ei jõuaks…

Kuidas Sa neid tunned või nende elamusi kuuled, kes pole elus hambaid pesnud? Mingid pärismaalaste peal tehtud katsete tulemused või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas Sa neid tunned või nende elamusi kuuled, kes pole elus hambaid pesnud? Mingid pärismaalaste peal tehtud katsete tulemused või?

Ei ole pärismaalased. Kuigi nendega oleks ilmselt sama lugu. Ma ei ela Eestis ja puutun töö tõttu vahel kokku nii täiskasvanute kui lastega, kellel on selline diagnoos nagu regulatory disorder. Vabandust, et ma ei tea täpset eesti keelset vastet. Eelkõige küll lapsed, aga on täiskasvanuid ka väga palju. Sellised inimesed on ülitundlikud ja ei talu teatud igapäevaelus ette tulevaid stimulatsioone. Natuke on meil kõigil midagi, nt mina ise ei saa peoga mööda riideid libistada, vastikud külmavärinad tulevad. Paljud ei talu mingeid hääli, nt kriidi kriiks tahvlil jne. Aga häda on käes siis, kui sa nt ei saa süüa leiba ilma oksele hakkama, sest selle poorne ja purune tekstuur on sulle vastuvõetamatu. Või kui mingid tavalised igapäeva helid tunduvad talumatud. Sellised lapsed nt ei taha kiikuda tihti, sest õõtsuv maailm on hoopis teistsugune kui muidu ja see on meeltele liiast.
Meie oleme hambaharja suhtes tuimad, sest oleme lapsest saati nühkinud, aga proovi selle sama harjaga nühkida nt kaela või põlveõnnalt või kõrvatagust. Ei ole ju mõnus eriti? Suupiirkond on ülitundlik ja kes hambapesuga harjunud pole, sellel ei lähe sugugi lihtsalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Iuuuu, su mehe kirjeldus kõlab nagu minu 90le lähenev vanaisa, kes ka ennast rohkem ei pese, kui kord nädalas saunas. Vanainimese puhul on see arusaadav, aga elukaaslaseks küll sellist ei võtaks. Ja kui sa alles praegu rasedaks jäid, siis pidi lapseteo ajal hambapesust ikka kõvasti üle aasta möödas olema. Öäkk. Siin perekoolis räägitakse palju naistest, kellel peab mehelõhn majas olema. Ei taha ettegi kujutada, mis aroomid sul kodus on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui inimene selliste harjumustega täiskasvanuks saanud on, siis sa vaevalt teda enam ümber kasvatad. Ilmselt ta ei tahagi. Kui sa oled aasta suutnud sellise kõrval ära elada, siis eks peadki otsustama, kas jätkad ja kannatad, vbla aastate pärast oled juba täiesti passiivne selle kõige suhtes või jalutad minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuttav olukord.
Elukaaslast pean sundima pesema ja siis veel vihastab ka.
Käib max korra nädalas pesemas kui sedagi,olen nii frustreeritud olukorrast.
Noh,pole ka ime..ämm elas meil eelmine suvi,kõige palavatel ilmadel. Võite kaks korda arvata,kas ta pesi ennast igapäevaselt ? Ta ei pesnud end kordagi selle aja jooksul. Ostsin peale tema lahkumist uue diivani,sest ei oleks suutnud selle peal enam istuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mul on tunne, et siin on tegemist pigem raseda naise tundlikkusega. Rasedana on ikka mees kõikides eluhädades süüdi ja ei kõlba üleüldiselt mitte kuhugi. Mis varem ei häirinud, tundub maailmalõpp. Vähemalt minu mees oli minu silmis selline… Hea oli, et ta siiski vastu pidas ja ära ootas, kuni ma jälle oma hormoonid normaalseks tagasi sain.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes tõrjud? Anna aga käterätt kätte ja lükka vannitoa uksest sisse. Naisel, kes ei suuda otse end väljendada on väga raske elus. Hetkel oled ise samal määra hädine ütleja kui teine on hädine enda eest hoolitseja. Hakka rääkima otse, lühilausetega ja ole seejuures heas tujus. Mõjub. Aga kõik see ümbernurga juttu ei mõju. Ja eriti pole abi teistele sellest kurtmisest. Mina ei lubaks mitte ühel inimesel olla suhtes, kui ei suudeta omavahel suhelda, vaid tuleb kahe inimese vahelisi probleeme avalikkusega rääkida. See on nii vastik omadus. See on emotsionaalne räpakus, kui minnakse oma lähedase inimese asju teistele rääkima. Ja see emotsionaalne räpakus ja mustus on veelgi hullem kui füüsiline räpakus. Inimene leiab, et tal on veel õigus ka selline olla. Korda mitte pidav vähemalt saab aru, et ta ei korista ja pese end.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võite kaks korda arvata,kas ta pesi ennast igapäevaselt ?

Piisab vast ühest korrast. Sa ise ka ei pese ennast iga päev. Muidu ju poleks seda kolli välja kannatanud.

Sinu “uue diivani” juttu ma ka ei usu. Kellegi vana on sinu uus. Räpakate jaoks see on normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võite kaks korda arvata,kas ta pesi ennast igapäevaselt ?

Piisab vast ühest korrast. Sa ise ka ei pese ennast iga päev. Muidu ju poleks seda kolli välja kannatanud.

Sinu “uue diivani” juttu ma ka ei usu. Kellegi vana on sinu uus. Räpakate jaoks see on normaalne.

Kui väljas on 30+ kraadi,on igati loogiline ennast pesta igapäevaselt,kui mitte iga paari tunni tagant.
Ja see mida sina usud või ei,on sinu enda probleem. Paha tuju mine ela kuskil mujal välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul muutus mees mingil perioodil (3 aastat peale kokkukolimist) kole mugavaks ja arvas, et on okei, kui ta peale kümmet tundi füüsilist tööd pesemata voodisse ronib. No ma ei arvanud sama, mis sest, et sain suurepäraselt aru, miks ta ei viitsi. Nii ma siis iga õhtu küsisin, et kas ta pesema ei lähegi. Eitava vastuse peale ütlesin, et mina järeldan sellest, et tema ei hooli minust karvavõrdki, sest mul on rõve olla ühes voodis ja samade linade vahel haiseva inimesega. See tähendab, et puudub elementaarne austus iseenda ja kaasinimes(t)e vastu. Paar korda ütlesin, sellest õnneks piisas. Korra on selline periood veel kordunud, aga edaspidi on piisanud ühest märkusest. Kusjuures meie suhte alguses käis ta 2-3x päevas pesemas.

Mind ei huvita, kas tagamaaks on meeleolulangus või laiskus, kui mina saan iga õhtu pestud, saab tema ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen Teemaalgataja

Proovisin nüüd meest kupatada hommikuti vannituppa. Ikka väga vaevaliselt käib tal see.Pean ise koguaeg küsima ja meelde tuletama. Tema sõnul eks ikka ole mingi naiste lollus jne ju. Üks hommik jäi tal pesemata, kuna ei jõudnud pesta.Häda sai tegemas küll käidud ja isegi habeme sai kiiruga aetud aga hambaid ei jõua pesta. Kuidas mina iga hommik jõuan ja tema ei jõua? Ja siis olen mina paha, et mina tahan tülitseda. Täitsa vihale ajab siuke asi. See on juba nii kurnav minu jaoks. Olen õelnud talle, et mina ei ole kohustatud talle musi ega kalli ka andma, kui tema ei suuda end hommikuti pestagi. Ma kohe ei tea, mida teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alusta ikkagi iseendas selgusele jõudmisega. Võibolla sa päris üksi ei saa sellega hakkama – rasedana võid nt käia raseduskriisi nõustaja juures, äkki tema aitab.
Niisiis, kaks varianti: 1) sa tahad oma mehega edasi koos elada ja 2) sa ei taha seda. Teisel juhul on asi konkreetne ja pead mõtlema materiaalsetele küsimustele, kas temal on võimalik välja kolida või sinul. Esimesel juhul võiks pöörduda mehe poole nt nii: “Sa oled tore ja lahke inimene ja ma tahan edaspidi ka sinuga koos elada, aga samamoodi nagu praegu ma seda ei suuda. Mul ei ole mingit tahtmist tülitseda, näägutada või sihilikult solvata, nii et ütlen konkreetselt ja lõplikult välja, nagu asi on. Rasedana ei ole lihtsalt võimalik nii palju teise kehalõhnu välja kannatada. Mõne kuu pärast ma ei ole ka enam füüsiliselt võimeline kogu aeg teiste järelt koristama. Nii et sul tuleb kas oma harjumusi muuta või siis pesemata olles minust heasse kaugusesse hoida – lihtsalt selleks, et ma ellu jääksin.”
See on õige, et inimesed tavaliselt ei muuda oma harjumusi. Aga see tuleb sellest, et nad sisimas lihtsalt ei taha seda teha. Kas sinu mees hakkab ise muutuda tahtma, kui vastasel korral ta lihtsalt ei saa sinuga koos või sinu läheduses elada? Igal juhul see sinupoolne “ei saa” peab olema absoluutne ja ilma igasuguste järeleandmisteta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alusta ikkagi iseendas selgusele jõudmisega. Võibolla sa päris üksi ei saa sellega hakkama – rasedana võid nt käia raseduskriisi nõustaja juures, äkki tema aitab.

Niisiis, kaks varianti: 1) sa tahad oma mehega edasi koos elada ja 2) sa ei taha seda. Teisel juhul on asi konkreetne ja pead mõtlema materiaalsetele küsimustele, kas temal on võimalik välja kolida või sinul. Esimesel juhul võiks pöörduda mehe poole nt nii: “Sa oled tore ja lahke inimene ja ma tahan edaspidi ka sinuga koos elada, aga samamoodi nagu praegu ma seda ei suuda. Mul ei ole mingit tahtmist tülitseda, näägutada või sihilikult solvata, nii et ütlen konkreetselt ja lõplikult välja, nagu asi on. Rasedana ei ole lihtsalt võimalik nii palju teise kehalõhnu välja kannatada. Mõne kuu pärast ma ei ole ka enam füüsiliselt võimeline kogu aeg teiste järelt koristama. Nii et sul tuleb kas oma harjumusi muuta või siis pesemata olles minust heasse kaugusesse hoida – lihtsalt selleks, et ma ellu jääksin.”

See on õige, et inimesed tavaliselt ei muuda oma harjumusi. Aga see tuleb sellest, et nad sisimas lihtsalt ei taha seda teha. Kas sinu mees hakkab ise muutuda tahtma, kui vastasel korral ta lihtsalt ei saa sinuga koos või sinu läheduses elada? Igal juhul see sinupoolne “ei saa” peab olema absoluutne ja ilma igasuguste järeleandmisteta.

Unustasin ennist mainida, et ma käin küll praegu psühholoogi juures, keda ämmaemand soovitas. Esimesel korral läksin üksi, siis selgus et palju asju on ikkagi mehega ka seotud, siis järgmisel korral tuli mees ka kaasa ja nii me siis proovime nendest probleemidest jagu saada kõik koos. Homme on jälle aeg ja kavatsen mehe hügieeni probleemist rääkida. Ehk psühholoogi mees kuulab või suudab ta kuidagi teistmoodi mehele selle pesemise asja vajalikkuse selgeks teha. Või noh läheneda teistnoodi. Kui ta ei suuda end pesemise osas kokku võtta, siis milles ta üldse suudab? Pean mehele koguaeg asju meelde tuletama. Et enda järelt asjad ära paneks või et nõud ikka ootavad pesemist (meil korrad ära jaotatud, kes peseb) või pean märku andma, et sokid haisevad ja vahetagu ära. Ma tahan temaga koos olla, kui ta oleks puhas ja hoolitsetud. Ta on hea inimene ja oskab hea mees olla. Aga kas ma pean kannatama terve elu siis enda kõrval musta meest, kellele üldse asjad meelde ei jää ja pean pidevalt käima järgi ja näägutama? Tahaks et ta oleks mu mees mitte mu laps. Selle, et ta unustab pidevalt asju, suudaksin sellega vb hakkama saada, aga kui mees ennast ei pese, siis ma ei usu et sellist asja veel pikalt taluksin. Olen ise puhas inimene ja eeldan et seda on ka partner. Kui ta end siin mõned hommikud pesi, kui ma teda suutsin vannitupps kupatada, mul oli kohe palju meeldivam temaga olla. Puhas inimene on meeldiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainuke asi ongi, mis takistab kohe lahkuminemist on see, et mul poleks rasedana ja veel 6 aastasega kohe kuskile minna. Mees ise välja ei koli, tema on lepingus üürnik ja tema ei pea välja kolima tema sõnul. Olen vaadanud kortereid ka vahepeal. Rahaliselt läheks muidugi raskeks. Aga usun, et tuleksin toime. Mul on ema, kes mind alati aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina, puhtusefriigina, ei kannataks seda välja. Ega sellist räpakolli enam ümber ka ei õpeta.
Kõige õudsem mees ongi pesemata ja haisev mees. Õnneks enda puhtuse hoidmise osas on minul oma mehega vedanud, iga päev käib pesemas ja lõhnab hästi koguaeg. Aga laisk on ka. Ta küll üritab asju sättida ilusti aga sinna, kuhu need ei käi. Aga mul on ka oma kiiksud ja süsteemid kodus millest mees päris aru ei saa 😀
Annaksin lapse pärast mehele ilmselt ühe viimase võimaluse: hakkab pesema ennast ja oma hambaid ( + käib hambaarstil ja laseb suu korda teha, puhastada jne ) või teed lähevad lahku.
Meil kodus ei olnud ka pesemisvõimalust kui ma noor olin. Ei saanud käia iga päev pesemas aga kui ma lõpuks kolisin korterisse kus oli suur vann ja dušš siis ma ainult seal vannis vedelesingi 😀 ma ei saa üldse inimestest aru kes ei taha käia iga päev pesemas ja veel hambaid ka iga päev ei pese.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Pereelu ja suhted Räpakas mees.