Esileht Ajaviite- ja muud jutud Raplakad – teil on seal nii odavad korterid?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Raplakad – teil on seal nii odavad korterid?

Postitas:
Kägu

RE: Raplakad – teil on seal nii odavad korterid?

Maksimum kaugus, mis töökohast elada 40km. Üle selle on liiga kaugel. Sellega arvestavad kõik arendajad jne.
Ise kolime varsti Keila-Joale Tallinnast. Suht pommiauk on, aga suvila oli seal varem olemas ja tahaks ikkagi majas elada. 28km on Tallinna. Suht kaugel, 40+min läheks hommikul töölejõudmiseks ja õhtul Haabersti ummikus ka veel venida. Enne laste kooli minekut plaanis siiski Tallinnale lähemale kolida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minuarust on Rapla korteri küttearve 2x suurem kui minul Mustamäel.
viimase 20 aasta jooksul on ehitatud täpselt 2 uut kortermaja. need asuvad cityst eemal ca 3 km. ülejäänud majad on kas hrusovkad või 70-80-ndate paneelikad.
raudteejaama on enamikul raplalastel astuda jala ca 2 km.
samas raudteejaama juurde ehitati just suurem parkla, et kõigi rongiga töölesõitvate inimeste autod ära mahuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ise kolisin kunagi ka Tallinna üürikast maale oma korterisse, mõtlesin et autoga 30 min. mis see siis on, aga tegelikkus oli muidugi hullem, eriti talvel. Nii et pooled päevad käisin autoga pooled rongiga, aga ei kahetse, ühel hetkel sain tööandjaga kokkuleppele osad päevad kodus töötada, siis kodusoleku aeg muudkui kasvas, kuni lõpuks olingi kodukontoris töötaja ja sain veelgi rohkem maale ja paremasse keskkonda kolida.
Vahepõikena üksikemana saab Raplas või Kohilas elada küll, iga hinna eest Tallinnas kitsastes tingimustes passida pole ka mõtet, laup-pühapäeva on ju suisa vabad, ja rongis saab lugeda, arvutis tööd teha jms. Poleks ennast 28 m2 korteris pubekaga küll mugavalt tundnud, sama raha eest sain linnalähedasse alevisse tookord korralikku uuemasse majja avara kahetoalise.

Kui ennast jalule saada, võib jälle edasi proovida, esimese kinnisvara ostmine on kõige hullem, hiljem edasi onn lihtsam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minuarust on Rapla korteri küttearve 2x suurem kui minul Mustamäel.
viimase 20 aasta jooksul on ehitatud täpselt 2 uut kortermaja. need asuvad cityst eemal ca 3 km. ülejäänud majad on kas hrusovkad või 70-80-ndate paneelikad.
raudteejaama on enamikul raplalastel astuda jala ca 2 km.
samas raudteejaama juurde ehitati just suurem parkla, et kõigi rongiga töölesõitvate inimeste autod ära mahuks.[/tsitaat]
küttekulud on tõesti üle mõistuse kallid ja nüüd tahavad veelgi hinda tõsta.
no lõuna tänaval on ka vähemalt üks uus maja. ja need teised uued on umbes poolel teel jaama, jaam ise on aga kaugemal, mitte 2, vaid 3 km keskusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Noh, aga kui ma ostaks selle 16 tuhhise ära, kas sa üüriks? Mis hinnaga näiteks?

http://www.city24.ee/kinnisvara/korter/855010

Ma oleks täitsa võimeline selle kohe ostma. Kas Rapla on nii perspektiivitu tõesti? Minu arvates on see ju tore väikelinn. Ise käid Tallinnasse rongiga tööle. Samas lastel tore turvaline koolis käia. Seal peaks ju ka laulu, tantsu jm tegevust lastele jätkuma.
Mingi konks on kindlasti, mis rääkimata jäetakse. [/tsitaat]

Jah, mõtlemata!
150ga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üldiselt,ega need hrusjovka korterid eriti hinnas pole.Vets vannitoaga koos,pisike köök läbikäidav elutuba jne.
Aga Rapla elukohana on väga hea,kõik käe-jala juures.Haigla,politsei,tuletõrje,ARK,KOV,2 pangakontorit,kindlustusseltsid,säästukas,Maxima,kohtumaja,lisaks Selver ka tulemas jne.Kahjuks küll sünnitusosakond suleti.
Aga vahemaad on suht väikesed,tõsi raudteejaam,politse ja ARK on linna teises otsas,aga käib ju buss ja suvel jalgsi,jalgrattaga pole see 2km ka mingi vahemaa.[/tsitaat]

Kas Sa Raplast või?

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Kas Sa Raplast või?[/tsitaat]
Ma Rapla lähedalt ja peenramaa on mul ka olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma Rapla lähedalt ja peenramaa on mul ka olemas.[/tsitaat]

Oh issand, äkki veel mu naabrimees:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma raplakas. Eks selles see jama ongi, et miks siin tööd õieti pole jne, sest on ääremaa. Tallinn on suht ligidal. Ise käin Tallinnas tööl Raplast. Ei ole kerge. Kodus olemise aega jääbki väheks ja muudkui sõida jne tüütu värk. Mingi hetk saab kõrini. Kohilasse ei koliks, venelaste koht.
Ma küll ei ütleks, et siin Raplas korterid odavad on. Üürid ja kommunaalid on siin igaljuhul suht samad, mis Tallinnas.

Please wait...
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Oh issand, äkki veel mu naabrimees:)[/tsitaat]
irrwwwwwww
davai, yxik, sebi ära!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]M Kohilasse ei koliks, venelaste koht.
[/tsitaat]

6 aastat Kohilas ja üldse venelasi ei näe, ei tea kus nurgatagustes sa käinud oled?
üle jõe seal servas mustlaed on aga sinna ma ei satu ja nad alevi peal ka eriti ei liigu

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma raplakas. Eks selles see jama ongi, et miks siin tööd õieti pole jne, sest on ääremaa. Tallinn on suht ligidal. Ise käin Tallinnas tööl Raplast. Ei ole kerge. Kodus olemise aega jääbki väheks ja muudkui sõida jne tüütu värk. Mingi hetk saab kõrini. Kohilasse ei koliks, venelaste koht.
Ma küll ei ütleks, et siin Raplas korterid odavad on. Üürid ja kommunaalid on siin igaljuhul suht samad, mis Tallinnas. [/tsitaat]

Oled vist tõesti põline raplakas, kes veel mäletab Kohila halba mainet :)))
Mina ka kunagine raplakas, nüüdseks aga Kohilas elanud üle 10 a. Vene kool on ammu kinni pandud, venelasi siin muidugi on, aga pakun et protsent tuleb sama, mis Raplaski. Kohila on väga mõnus koht elamiseks ja laste kasvatamiseks. Abikaasa käib linnas tööl ja on sellega harjunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

6 aastat Kohilas ja üldse venelasi ei näe, ei tea kus nurgatagustes sa käinud oled?
üle jõe seal servas mustlaed on aga sinna ma ei satu ja nad alevi peal ka eriti ei liigu[/tsitaat]

Sama siin. Ma Tallinnast pärit ja viimased 7 aastat Kohilas. No siin küll kuuleb vene keelt haruharva, 10x ennem on Tallinn venelaste koht.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Raplakad – teil on seal nii odavad korterid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.