Esileht Pereelu ja suhted Rase, aga …

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Rase, aga …

Postitas:

Sain täna teada, et olen sõbranna mehest rase. Olen nii segaduses, ei tea kellele rääkida… ise olen üksik naine, ma ei tea, kas jätta laps alles v mitte. Sõbranna on õnnelikus abielus. Meil juhtus lihtsalt üks kord purjus peaga ja nüüd selline tulemus. Kas peaksin mehele rääkima?

0
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta sõbranna kolmandaks. Mees paneb sind ja sõbrannale teed keelekat.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna teada, et olen sõbranna mehest rase.

Sama siin. Aga selle vahega, et minia on minust rase.
Otsustasime alles jätta, et ehk tuleb poja nägu ja see ei saa siis ju aru.

Oleme samuti häppi fämili nagu teiegi.

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele pead muidugi rääkima, tema laps ju ja koos otsustate, mis edasi saab. Väljaarvatud juhul, kui oled hoopis otsustanud aborti teha, siis oleks parem jätta sõbranna ja tema mees asjast välja. Sel juhul räägi lähedaste või psühholoogiga.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna teada, et olen sõbranna mehest rase. Olen nii segaduses, ei tea kellele rääkida… ise olen üksik naine, ma ei tea, kas jätta laps alles v mitte. Sõbranna on õnnelikus abielus. Meil juhtus lihtsalt üks kord purjus peaga ja nüüd selline tulemus. Kas peaksin mehele rääkima?

Eksümoron “õnnelik abielu ja korraks juhtus”? Räägid oma sõbrannale ts mehele loo ära. Sealt selgub.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 05:28; 30.05 05:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, kuids te naised olete kummita nõus seksima?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 05:28; 30.05 05:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, kuids te naised olete kummita nõus seksima?

Ja mitte ainult et kummita, vaid ka et SOS- pilli ei võta järgmisel hommikul, kui kaineks oled saanud. (Loodetavasti järgmisel hommikul ikka nii palju kaineks juba on saadud, et saadakse aru, mis eelmisel õhtul/ööl tehti ja mis tagajärjed on). Aga ma soovitaks sõbrannale rääkida. Ta kindlasti oskab head nõu anda. Lapse isale on ka õige teatada. Ma pakun, et lapse isa ja sõbranna annavad sulle nõu aborti teha. Sõbranna võib muidugi mehega tülli minna, aga võibolla on see neil juba tavaline asi, ennegi juhtunud. Võibolla lähevad nad sõbrannaga lahku ja saad hoopis hakata mehega kodu mängima, kuigi see on väga vähese tõenäosusega. Isegi kui nad lahku lähevad, võib mees hoopis sind selles süüdistada või isegi sinu juures lohutust saamas käia, aga peret ja lapsi ikka mitte tahta ja lõpuks ikka uue tibiga kooselu alustada. Veel võib olla, et hakkate koos elama ja last kasvatama ja siis avastad, et ta magatab purjus peaga su sõbrannasid ja kaine peaga käib kaugemal armukese juures, sest rase naine pole seksikas voodikiisu ja titega tegeleval naisel pole tema jaoks piisavalt aega.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 06:09; 03.06 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aborti ei teeks. Sõbranna mees hakkab elatist maksma ja isana käituma.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksümoron “õnnelik abielu ja korraks juhtus”?

Äkki ei kasutaks sõnu, kui neid isegi kirjutada ei oska. Oksüümoron on see.
Teemaalgatuse liba peale poleks viitsinud sooja õhku raisata.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oksüümoron on see.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+4
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Parem on suu kinni hoida ja lasta inimestel arvata, et oled loll, kui see avada ja kõik kahtlused eemaldada.

– Mark Twain

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 11:17; 30.05 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUIDAS te ometi suudate sellist naljajutukest tõsiselt võtta? Kirjutaja ise on ju teinud kõik selleks, et lausa selgelt välja öelda, et tegu on veinise peaga või piinavast igavusest treitud följetoniga, ja paljud siin hakkavad talle tõesti nõu andma? Tõsi küll, mõned naljatavad vastu ka.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna teada, et olen sõbranna mehest rase. Olen nii segaduses, ei tea kellele rääkida… ise olen üksik naine, ma ei tea, kas jätta laps alles v mitte. Sõbranna on õnnelikus abielus. Meil juhtus lihtsalt üks kord purjus peaga ja nüüd selline tulemus. Kas peaksin mehele rääkima?

Kuna siin kirjutatu on avalik info, iga isik on tuvastatav, siis on kõik juba kõigile teada. Mis õnnelikus abielus ollakse, kui mees ei valitse end. võimalik et tal on palju selliseid “õnneliku abielu lisasid”. Kui see tõsi on, tuleks olla aus. Räägid mehel, räägid lapse isale ja kolid kodust eraldielama, rääkides lapsele tõtt. Tahad aus olla, ole. Aga kui see on liba arvesta, et see on su tulevik. Kõik libateemad muutuvad su elus elusaks. Sellega pead arvestama, et tõmbad selle kogemuse enda ellu.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 12:04; 26.12 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist olukorda. Mees ja naine jätkuvalt õnnelikus kooselus ja kasvatavad ühiseid lapsi ja see naine on üksi oma lapsega. Laps pole oma isa iial näinud. Väljaspoolt paistavad kõik õnnelikud ja rahul.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 14:55; 31.05 13:37; 01.06 21:48; 03.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem on suu kinni hoida ja lasta inimestel arvata, et oled loll, kui see avada ja kõik kahtlused eemaldada.

Sa ei pea võõraid mõtteid tsiteerima, ma sain nagunii juba aru.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem on suu kinni hoida ja lasta inimestel arvata, et oled loll, kui see avada ja kõik kahtlused eemaldada.

Kommentaar eemaldatud.

Kui sa oleksid kaks korda targem, kui sa praegu oled, oleksid sa loll.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oleksid kaks korda targem, kui sa praegu oled, oleksid sa loll.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem on suu kinni hoida ja lasta inimestel arvata, et oled loll, kui see avada ja kõik kahtlused eemaldada.

Kommentaar eemaldatud.

Miks see kellaaeg oluline on?
Kas sa oled sel ajal tavaliselt selles olekus?

https://www.youtube.com/watch?v=m9ip5TuqWRw

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 11:17; 30.05 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see kellaaeg oluline on?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks meheke rääkida? Mehi ei lasta igal pool veel sünnitusegi juurde, vaevalt ta sinuga abordile kaasa tuleb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt vaiki kui haud. Kui last ei taha, tee abort, kui tahad, koli neist võimalikult kaugele. Lapsele räägid tõe kunagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist olukorda. Mees ja naine jätkuvalt õnnelikus kooselus ja kasvatavad ühiseid lapsi ja see naine on üksi oma lapsega. Laps pole oma isa iial näinud. Väljaspoolt paistavad kõik õnnelikud ja rahul.

Tean ka. Erineb lugu vaid selle poolest, et naised omavahel sõbrannad ei olnud ja mees oli tavaline litsmees, kes lippas kahe naise vahet. Esimese naisega oli abielus ja lapse isa, teine naine jäi juhtumisi rasedaks ja tahtis aborti teha, mees veenis vastupidi. Kui aga oma naine teada sai, oli kadunud kui vits vette. Abordiks oli siis liiga hilja ja nii see laps sündis, tänaseks üle 20 aasta vana juba. Esimene pere elab siiamaani õnnelikult koos ja on teinud kõik, et “valel” lapsel poleks midagi saada (vara naise nimel jne.). Abieluväliselt sündinud laps aga vaevleb, miks tema isa teda tahtnud ei ole. Ema, rumal, on talle tema päritolu ju ära rääkinud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.05 11:24; 31.05 11:27; 01.06 11:07; 02.06 16:39; 04.06 08:40; 04.06 15:24; 26.12 12:44; 26.12 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna teada, et olen sõbranna mehest rase. Olen nii segaduses, ei tea kellele rääkida… ise olen üksik naine, ma ei tea, kas jätta laps alles v mitte. Sõbranna on õnnelikus abielus. Meil juhtus lihtsalt üks kord purjus peaga ja nüüd selline tulemus. Kas peaksin mehele rääkima?

Kus sul enam seda rääkida, perekoolis rääkisid, nüüd teab terve vabariik.
Aga kui minu arvamust tahad, siis ei, sa ei pea mehele rääkima. Mine tee aborti ja nii on kõigil parem. Sõbrannaga aga lõpeta sõbrannatsemine, uss. Las ta olla edasi õnnelikus abielus.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.05 11:24; 31.05 11:27; 01.06 11:07; 02.06 16:39; 04.06 08:40; 04.06 15:24; 26.12 12:44; 26.12 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist olukorda. Mees ja naine jätkuvalt õnnelikus kooselus ja kasvatavad ühiseid lapsi ja see naine on üksi oma lapsega. Laps pole oma isa iial näinud. Väljaspoolt paistavad kõik õnnelikud ja rahul.

Tean ka. Erineb lugu vaid selle poolest, et naised omavahel sõbrannad ei olnud ja mees oli tavaline litsmees, kes lippas kahe naise vahet. Esimese naisega oli abielus ja lapse isa, teine naine jäi juhtumisi rasedaks ja tahtis aborti teha, mees veenis vastupidi. Kui aga oma naine teada sai, oli kadunud kui vits vette. Abordiks oli siis liiga hilja ja nii see laps sündis, tänaseks üle 20 aasta vana juba. Esimene pere elab siiamaani õnnelikult koos ja on teinud kõik, et “valel” lapsel poleks midagi saada (vara naise nimel jne.). Abieluväliselt sündinud laps aga vaevleb, miks tema isa teda tahtnud ei ole. Ema, rumal, on talle tema päritolu ju ära rääkinud.

Kurb. Kannatajaks vaid lapsed. Ei usu, et paari ühine laps samuti õnnelik on. Isa reetur ja lapse hülgaja ning ema kalts, kes elab sellisega. Samas vb ongi täpselt paar parajaid, kahju lastest.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 14:55; 31.05 13:37; 01.06 21:48; 03.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist olukorda. Mees ja naine jätkuvalt õnnelikus kooselus ja kasvatavad ühiseid lapsi ja see naine on üksi oma lapsega. Laps pole oma isa iial näinud. Väljaspoolt paistavad kõik õnnelikud ja rahul.

Tean ka. Erineb lugu vaid selle poolest, et naised omavahel sõbrannad ei olnud ja mees oli tavaline litsmees, kes lippas kahe naise vahet. Esimese naisega oli abielus ja lapse isa, teine naine jäi juhtumisi rasedaks ja tahtis aborti teha, mees veenis vastupidi. Kui aga oma naine teada sai, oli kadunud kui vits vette. Abordiks oli siis liiga hilja ja nii see laps sündis, tänaseks üle 20 aasta vana juba. Esimene pere elab siiamaani õnnelikult koos ja on teinud kõik, et “valel” lapsel poleks midagi saada (vara naise nimel jne.). Abieluväliselt sündinud laps aga vaevleb, miks tema isa teda tahtnud ei ole. Ema, rumal, on talle tema päritolu ju ära rääkinud.

Kurb. Kannatajaks vaid lapsed. Ei usu, et paari ühine laps samuti õnnelik on. Isa reetur ja lapse hülgaja ning ema kalts, kes elab sellisega. Samas vb ongi täpselt paar parajaid, kahju lastest.

Paari ühine laps ei teaks sellest abieluväliselt sündinud lapsest, kui see teda ise üles poleks otsinud. Ta otsis üles ka oma niinimetatud isa, aga see ütles, et ei tunne ega tea, kes sa oled ega tahagi teada.
Kannatajateks selles loos on ju kõik inimesed. Abieluväliselt sündinud laps täiega piinleb. Tema küsimus on, miks isa teda tahtnud pole. Talle on selgitatud ka, et see tahtmine poleks ju võimalik, kuna inimesel on oma pere. Mehe ema ei hakka teda iial pidama lapselapseks, mees oma lapseks, mehe naine oma lapse õeks või vennaks. Kuna oled sohilaps, pole tunnustamine võimalik. Sa ei lähe iial isa perele külla, sa pole sinna lihtsalt oodatud. Sa oledki võõras. See mees on vaid nime poolest su isa.
Pere hoiabki kokku. Aga toas on kogu aeg elevant. Kõik teavad seda, aga sellest ei räägita.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 31.05 11:24; 31.05 11:27; 01.06 11:07; 02.06 16:39; 04.06 08:40; 04.06 15:24; 26.12 12:44; 26.12 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll need moded siin on ikka väsimatud libateemasid looma – teemaalgatajalt ei ühtk järgnevat kommentaari.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oksüümoron on see.

Kommentaar eemaldatud.

Väga ebaõnnestunud püüe oma rumalus naljaks ümber nimetada. Hale!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebaõnnestunud püüe oma rumalus naljaks ümber nimetada.
Hale!

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.05 00:03; 30.05 09:59; 30.05 18:28; 30.05 18:41; 30.05 20:06; 01.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist olukorda. Mees ja naine jätkuvalt õnnelikus kooselus ja kasvatavad ühiseid lapsi ja see naine on üksi oma lapsega. Laps pole oma isa iial näinud. Väljaspoolt paistavad kõik õnnelikud ja rahul.

Tean ka. Erineb lugu vaid selle poolest, et naised omavahel sõbrannad ei olnud ja mees oli tavaline litsmees, kes lippas kahe naise vahet. Esimese naisega oli abielus ja lapse isa, teine naine jäi juhtumisi rasedaks ja tahtis aborti teha, mees veenis vastupidi. Kui aga oma naine teada sai, oli kadunud kui vits vette. Abordiks oli siis liiga hilja ja nii see laps sündis, tänaseks üle 20 aasta vana juba. Esimene pere elab siiamaani õnnelikult koos ja on teinud kõik, et “valel” lapsel poleks midagi saada (vara naise nimel jne.). Abieluväliselt sündinud laps aga vaevleb, miks tema isa teda tahtnud ei ole. Ema, rumal, on talle tema päritolu ju ära rääkinud.

Kurb. Kannatajaks vaid lapsed. Ei usu, et paari ühine laps samuti õnnelik on. Isa reetur ja lapse hülgaja ning ema kalts, kes elab sellisega. Samas vb ongi täpselt paar parajaid, kahju lastest.

Paari ühine laps ei teaks sellest abieluväliselt sündinud lapsest, kui see teda ise üles poleks otsinud. Ta otsis üles ka oma niinimetatud isa, aga see ütles, et ei tunne ega tea, kes sa oled ega tahagi teada.

Kannatajateks selles loos on ju kõik inimesed. Abieluväliselt sündinud laps täiega piinleb. Tema küsimus on, miks isa teda tahtnud pole. Talle on selgitatud ka, et see tahtmine poleks ju võimalik, kuna inimesel on oma pere. Mehe ema ei hakka teda iial pidama lapselapseks, mees oma lapseks, mehe naine oma lapse õeks või vennaks. Kuna oled sohilaps, pole tunnustamine võimalik. Sa ei lähe iial isa perele külla, sa pole sinna lihtsalt oodatud. Sa oledki võõras. See mees on vaid nime poolest su isa.

Pere hoiabki kokku. Aga toas on kogu aeg elevant. Kõik teavad seda, aga sellest ei räägita.

Väga hirmus lugemine. Ülimalt ebameeldiv perekond. Tundub, et see mitu põlvkonda nii, eks ühine laps jätkab sama rada. Kui minu poeg peaks sohilapse eostama ja tõesti ta hülgama, siis mina kui vanavanem võtaksin ta küll omaks. Mul oleks häbi olla sellise poja kasvataja ja ema.

Mul on hakkas tõsiselt halb seda lugedes, milliseid südametuid inimesi on olemas. Väga julge “sohilaps”, kes ikka otsis üles. Loodetavasti ümbritsevad teda toetavad inimesed ja ta saab sellest tundest üle.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 14:55; 31.05 13:37; 01.06 21:48; 03.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebaõnnestunud püüe oma rumalus naljaks ümber nimetada.

Hale!

Kommentaar eemaldatud.

Mis sa haugud. Jäid vahele oma teeseldud haridusega, kirjutasid väga lihtsa võõrsõna valesti ja nüüd haugud inimese peale, kes sulle selle sõna õige vormi kirjutas – milleks küll? Tunnista oma viga ja teinekord ära kasuta sõnu, mida sa kirjutada ei oska.
Ja ära tänita teiste foorumlaste kallal, see on sul üks rumal komme.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 09:38; 02.06 09:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Rase, aga …