Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rase ja laisk nagu porikärbes..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: rase ja laisk nagu porikärbes..

Postitas:

On 12nädalat rase ja ma olen ulmeliselt laisaks muutunud. ma ei viitsi mitte midagi teha. Kui saaks, vedeleks kogu aeg diivanil teleka ees, sööks ja ei teeks mitte midagi. Paraku ei saa, aga tahaks ja igal võimalikul hetkel seda ka teen. Eelmise kahe rasedusega olin tubli, käisin palju jalutamas, ujumas, olin ikka tegus.
Kuidas teistel lood on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal 10 nädalat. Olenevalt päevast võin olla tegus või siis väga laisk. Üldiselt, kui enesetunne hea, siis ikka tegutsen. Või noh tegutsemise all mõtlen, et põlevamad kodutööd oleks tehtud. Muuks, trenniks vms ei jätku veel energiat. Loodan, et II trimestriga asi muutub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 16 nädalat täis ja olen hullem laiskvorst. Energiat on natukene rohkem kui esimene trimester aga
no parema meelega lebotaksin teleka ees. Kahjuks pean ka tööl käima 8-17 E-R ning nv sünnipäevad ja olemised suudan ka ära olla kuid ülejäänud aeg olen voodis 😀 Kodu toimetustega väga ei tegele hetkel 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su keha loob inimest. Väsimus on täiesti normaalne raseduse sümptom ja see ei tähenda, et sa oled laist. Lihtsalt keha vajab puhkust. Kuna rasedused on erinevad, siis võibolla eelmistel kordadel see sümptom ei löönud välja. Nagu mõni iiveldab, teine mitte.

Mina magasin ja puhkasin väga palju I trimestril. II oli täitsa OK ja nüüd III ajal ka on osad päevad kui lihtsalt ei jaksa midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 11 nd rase ja ka hirmasti väsinud, eelmine nädal olin päevad läbi nagu poolunes, pidevalt haigutasin ja unistasin magamisest, seega raske kui tead, et igasugu kohustused vajavad täitmist. Tunnen, et minu suutlikkus on langenud 50% ja see on muserdav, sest on palju vaja korda saata. Ühesõnaga teen nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik, sest lihtsalt ei ole jaksu. Õnneks on viimased päevad olnud armulisemad ja väsimust vähemaks jäänud aga jah, kui võimalus siis vedeleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma esimese lapse ootel olles oli mul esimestel kuudel tohutu suur väsimus. Luba ma magan 10 minutit tundus päästerõngana, mida parku võimalik teostada ei olnud. Töötasin siis telefonioperaatorina, vastasin kõnedele ja seepärast oli tööl olemine täielik piin. Teise lapsega sellist väsimust ei olnud päeval. Käisin usinalt tööl aga õhtul teleri ette pugesin teki sisse ja nii ma sinna juba kella 7st magama jäin.
Tegelikult on lapseootuse aeg niiiii armas. Ole rahulikult ja stressivabalt, las tita kasvab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine rase ja laisk nagu porikärbes..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.