Esileht Pereelu ja suhted Rase ja mees pettis

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Rase ja mees pettis

Postitas:

Pigem ikka naine on pikalt planeerinud, mees ei planeerinud midagi. Mees ootas pigem aega kui saaks suhte lõpetada ja leida endale uus armastus. Jääge ikka ausaks eks. Selliseid mehi kes naisega lapsi planeerib on ülivähe. Miks koguaeg halvustatakse meest, alumine aju jne? Sellise halvustava naise juurest põgenebki iga mees esimesel võimalusel. Pihku peab ka veel mees peksma.. päris õudne on lugeda vanade daamide nõuandeid.

Kas sina oledki see perekooli mees, kes siin iga võimaliku teema selliseks keerab, kuidas naised petavad meestelt lapsi välja – jäävad meelega rasedaks, et siis saaks elatise peale panna ja hakata mehe rahakoti peale liugu laskma? On siin üks tegelane, perekooli Revolver, kes võib lõpmatuseni sel teemal soiguda.

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib.

Eks sa pead revolvrit kartma tõesti, ei saagi petta ja valetada, vahele võetakse.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestama pead ka sellega, et see 23-aastane uus naine on täpselt sellises eas, et hakkab ka varem või hiljem lapsi tahtma. Mõtle siit edasi oma  “mehe” peale, kuidas ta käitub, kui tal on kolme lapse ülalpidamiskohustus? Kas võib hakata nn vana naist ehk sind rahaga kottima?

Mis mõttes ‘kas võib’? Siin elatise teemades on ju korduvalt öeldud, kui elatise maksjad on kurtnud, et mitme lapse puhul on summa maksta väga suur, et pole probleemi – kohus vähendab mitme lapse ja lisanduvate laste puhul maksekohustust. Seadus on selline kirjutatud, et kui sina oma mehe ikkagi teise kaenlasse minema kupatad, siis kõige lihtsam viis sel teisel naisel nüüd siis juba oma mehe rahakotile küüsi paremini takka saada, on ka ise paar põngerjat välja popsata.

Alustuseks too mees faktidega maapeale. Palju on tema rahaline osa laste ülalpidamises, ja ka see, et kuni lapse kolmeaastadeks saamiseni on tal kohustus ka sind üleval pidada. Mina pakun, et kui ta on sul vähegi lorum, siis need kohustused käivad tal üle jõu. Uuele naisele tahaks ju ka kulutada, aga ei saa…

Ei ole need faktid enam nii faktid midagi. Selleks, et mehel tekiks kohustus mingil ajal ka oma laste ema ülal pidada, peavad olema päris tõsised põhjused, miks laste ema ei saa pärast vanemapuhkuse lõppu lapsi lihtsalt lasteaeda panna ja tööle minna. Aasta algul avaldatud miinimumelatise uurimus annab ka võimaluse kohtus märgatavalt alla seadusega-määratu elatisemakse välja kaubelda. Uus elatise seaduse eelnõu peaks olema juba kooskõlastusringil ja ehk aasta pärast juba kehtivgi.

Kui nüüd emotsioonid kõrvale panna ja pisut pragmaatiliselt mõtelda, siis ma ei näe küll mingit põhjust muidu mõistlik ja heas mõttes sissetöötatud mees lihtsalt heast peast teisele loovutada. Ta on seni veel sinu mees – võitle ometi! Sihuke loobuja mentaliteet võis siin viimasel kümnendil ehk isegi kasulik mingil määral olla, aga lihtsad ajad on lõppemas. Kui sa tahad head elu, siis sa pead selle eest võitlema.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 02.11 13:52; 02.11 14:06; 02.11 14:16; 02.11 14:31; 03.11 13:12; 03.11 17:01; 04.11 08:47; 04.11 08:51; 04.11 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati on petmise juures oluline fakt, et paaril on imearmas laps…aga see selleks.

 

Miks sellise inimesega üldse lapsi saada? Kas see uus laps oli ühine soov? Sorry aga mina teeks aborti, miks sellise tropiga oma elu veel rohkem siduda???

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestama pead ka sellega, et see 23-aastane uus naine on täpselt sellises eas, et hakkab ka varem või hiljem lapsi tahtma. Mõtle siit edasi oma “mehe” peale, kuidas ta käitub, kui tal on kolme lapse ülalpidamiskohustus? Kas võib hakata nn vana naist ehk sind rahaga kottima?

Mis mõttes ‘kas võib’? Siin elatise teemades on ju korduvalt öeldud, kui elatise maksjad on kurtnud, et mitme lapse puhul on summa maksta väga suur, et pole probleemi – kohus vähendab mitme lapse ja lisanduvate laste puhul maksekohustust. Seadus on selline kirjutatud, et kui sina oma mehe ikkagi teise kaenlasse minema kupatad, siis kõige lihtsam viis sel teisel naisel nüüd siis juba oma mehe rahakotile küüsi paremini takka saada, on ka ise paar põngerjat välja popsata.

Alustuseks too mees faktidega maapeale. Palju on tema rahaline osa laste ülalpidamises, ja ka see, et kuni lapse kolmeaastadeks saamiseni on tal kohustus ka sind üleval pidada. Mina pakun, et kui ta on sul vähegi lorum, siis need kohustused käivad tal üle jõu. Uuele naisele tahaks ju ka kulutada, aga ei saa…

Ei ole need faktid enam nii faktid midagi. Selleks, et mehel tekiks kohustus mingil ajal ka oma laste ema ülal pidada, peavad olema päris tõsised põhjused, miks laste ema ei saa pärast vanemapuhkuse lõppu lapsi lihtsalt lasteaeda panna ja tööle minna. Aasta algul avaldatud miinimumelatise uurimus annab ka võimaluse kohtus märgatavalt alla seadusega-määratu elatisemakse välja kaubelda. Uus elatise seaduse eelnõu peaks olema juba kooskõlastusringil ja ehk aasta pärast juba kehtivgi.

Kui nüüd emotsioonid kõrvale panna ja pisut pragmaatiliselt mõtelda, siis ma ei näe küll mingit põhjust muidu mõistlik ja heas mõttes sissetöötatud mees lihtsalt heast peast teisele loovutada. Ta on seni veel sinu mees – võitle ometi! Sihuke loobuja mentaliteet võis siin viimasel kümnendil ehk isegi kasulik mingil määral olla, aga lihtsad ajad on lõppemas. Kui sa tahad head elu, siis sa pead selle eest võitlema.

Tegelik ja südamik armastus on oma olemuselt lihtne. Kui selle eest peab võitlema ja punnima oma naba paigast, siis see pole armastus. Ma ei viitsiks elus olla suhtes, kus ma pean olema keegi teine, kus ma pean s**** alla neelama ja end alandama.

Või mis su loogika ongi? Võitle ja edaspidi luura, kontrolli ja kahtlusta?

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 11:16; 03.11 16:14; 04.11 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks too mees faktidega maapeale. Palju on tema rahaline osa laste ülalpidamises, ja ka see, et kuni lapse kolmeaastadeks saamiseni on tal kohustus ka sind üleval pidada. Mina pakun, et kui ta on sul vähegi lorum, siis need kohustused käivad tal üle jõu. Uuele naisele tahaks ju ka kulutada, aga ei saa… Palun ära usu tema sooja õhku, mida ta nüüd sulle lähiajal välja puhub, nii laste rahalise toetamise kui sinu abistamise osas. Ainult sina ise saad nüüd arvestada ja otsustada, kas suudad kahte last üleval pidada üksinda.

Absoluutselt õige jutt. Nüüd räägid mehega asjad selgeks- laste (või lapse) elukoht, külastuskord isaga, elatis. Ja kokkulepped kirjalikult.

 

Kuule revolver, kus selle TA mehe “tõeline ja südamlik armastus” on?? Krt, kas naine peab kõike ise tegema, kannatama, võitlema, lapsed üles kasvatama, niikaua kui mees noort liha noolimas käib, peret koos hoidma ja kõike muud, mees on nagu ripats, midagi tegema ei pea, aga vot niii väärtuslik, kuigi tast kasu pole! Mille poolest see mees su meelest on hea ja hoidmist väärt? Kui mehest pole meest, et ise oma peret tähtsaks pidada, siis mingu. Küllalt neid kahetsevaid vanamehi elus nähtud- eksnaine ega lapsed ei taha tundagi, uus naine tegi lagedaks ja läks uue mehega minema, sellise reha otsa astunud mehi on sadu ja sadu, lõpuks on vananev mees on üksi ja kibestunud.

Igati olen nõus, et uisapäisa “armastus sai otsa” lahku minna pole lastega peres vaja, aga suhe saab kesta niikaua kui mõlemad tahavad.

 

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib.

Siin on “mitu miljonit” vastust olnud sarnastele teemadele, kus seda peetakse räpaseks mänguks, igatahes on taunivad vastused alati ülekaalus. Ja teemasse see olukord ei puutugi, kuna see rasedus oli ju mõlema poolt planeeritud (“mees ei planeeri midagi”- no ajudeta mees jah laseb omale tittesid treida, kui kondoomi ei oska kasutada, normaalne mees osaleb samamoodi aktiivselt pereplaneerimises, ossidel on see “naise asi”).

Halvustamine? Ma ei halvusta kunagi MEEST, kes on mehe nime väärt ja ei jäta ühist last kandvat naist hätta!

 

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 09:45; 01.11 10:23; 02.11 13:33; 02.11 16:30; 03.11 16:24; 04.11 13:32; 05.11 13:47; 05.11 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et mees kohtleb teda kord samamoodi hästi, kui naine peaks kellessegi ära armuma. Tagab naisele hoolimise, kohalolu ja piiramatu seksuaalse tähelepanu, et tekitada talle turvaline keskkond kodus ja aidata tal vältida silmarõõmuga kokkusaamist kuniks soov selleks üle läheb. Võõrutusravi käib tavaliselt mitte sõltlasele piiramatu vabaduse võimaldamises sõltuvuse küüsis olla, vaid aidates tal vältida sellega kokku puutuda, vajadusel ja võimalusel sõltuvuses oldavat millegi ligilähedaselt sama heaga aga vähem destruktiivsega asendades.

Manipulaator oled, vaimselt vägivaldne ka kindlasti.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 13:57; 03.11 16:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuule revolver, kus selle TA mehe “tõeline ja südamlik armastus” on?? Krt, kas naine peab kõike ise tegema, kannatama, võitlema, lapsed üles kasvatama, niikaua kui mees noort liha noolimas käib, peret koos hoidma ja kõike muud, mees on nagu ripats, midagi tegema ei pea, aga vot niii väärtuslik, kuigi tast kasu pole! Mille poolest see mees su meelest on hea ja hoidmist väärt?

Küllap see mees ikka midagi on väärt, kui TA on šokis. Küllap siis seni oli TA arust ilus ja hea suhe igati väärt ja suhtele kasuliku mehega, kui teine lapski oli plaani võetud. Paistab vägisi sedamoodi, et seni ei ole TA piisavalt ise teinud, kannatanud, võidelnud, peret koos hoidnud, kui mees läheb teist noolima. Või tuleb teine ripakile jäetud meest üle lööma. Näikse vägisi olema viimane hetk selle ise, ise, isega alustada, kui mees on olnud seni sedavõrd palju väärt, et tema huvi teise naise vastu šoki põhjustab. Ise, ise, ise – loorberitele olete vedelema jäänud. Küll teine pingutab. Ja siis järsku on šokk, kui selgub, et oleks ise ka pidanud suhtel kätt pulsil hoidma.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 02.11 13:52; 02.11 14:06; 02.11 14:16; 02.11 14:31; 03.11 13:12; 03.11 17:01; 04.11 08:47; 04.11 08:51; 04.11 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks too mees faktidega maapeale. Palju on tema rahaline osa laste ülalpidamises, ja ka see, et kuni lapse kolmeaastadeks saamiseni on tal kohustus ka sind üleval pidada. Mina pakun, et kui ta on sul vähegi lorum, siis need kohustused käivad tal üle jõu. Uuele naisele tahaks ju ka kulutada, aga ei saa… Palun ära usu tema sooja õhku, mida ta nüüd sulle lähiajal välja puhub, nii laste rahalise toetamise kui sinu abistamise osas. Ainult sina ise saad nüüd arvestada ja otsustada, kas suudad kahte last üleval pidada üksinda.

Absoluutselt õige jutt. Nüüd räägid mehega asjad selgeks- laste (või lapse) elukoht, külastuskord isaga, elatis. Ja kokkulepped kirjalikult.

Kuule revolver, kus selle TA mehe “tõeline ja südamlik armastus” on?? Krt, kas naine peab kõike ise tegema, kannatama, võitlema, lapsed üles kasvatama, niikaua kui mees noort liha noolimas käib, peret koos hoidma ja kõike muud, mees on nagu ripats, midagi tegema ei pea, aga vot niii väärtuslik, kuigi tast kasu pole! Mille poolest see mees su meelest on hea ja hoidmist väärt? Kui mehest pole meest, et ise oma peret tähtsaks pidada, siis mingu. Küllalt neid kahetsevaid vanamehi elus nähtud- eksnaine ega lapsed ei taha tundagi, uus naine tegi lagedaks ja läks uue mehega minema, sellise reha otsa astunud mehi on sadu ja sadu, lõpuks on vananev mees on üksi ja kibestunud.

Igati olen nõus, et uisapäisa “armastus sai otsa” lahku minna pole lastega peres vaja, aga suhe saab kesta niikaua kui mõlemad tahavad.

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib.

Siin on “mitu miljonit” vastust olnud sarnastele teemadele, kus seda peetakse räpaseks mänguks, igatahes on taunivad vastused alati ülekaalus. Ja teemasse see olukord ei puutugi, kuna see rasedus oli ju mõlema poolt planeeritud (“mees ei planeeri midagi”- no ajudeta mees jah laseb omale tittesid treida, kui kondoomi ei oska kasutada, normaalne mees osaleb samamoodi aktiivselt pereplaneerimises, ossidel on see “naise asi”).

Raskekujuline meeste halvustamine vaevab sind.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on seni veel sinu mees – võitle ometi!

Huvitav, kuidas see välja peaks nägema?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 16:13; 01.11 21:47; 02.11 18:21; 02.11 19:34; 02.11 22:00; 03.11 19:50; 03.11 20:04; 04.11 18:12; 04.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jaab juba tunne, et siin mingid segased abordivastased jälle koos. Iga hinna eest peab súnnitama, olgu mees, kui siga tahes ja naise tulevik tume. Nui neljaks-peab sünnitama? Kibestunud olete või viljakusprobleemidega(äärmiselt töenåoline).

Minge Poola oma ibajuttudega, emal on samuti õigus otsusele ja normaalsele elule.

Ma sellisele jobule úhtegi last, juurde ei sünnitaks, 5 aastasega on elu juba kergem ja…

Eks loomulikult TA ise otsustab mida oma eluga teeb.

Mina ei ole kindlasti mingi radikaalne abordivastane, aga konkreetsel juhul küll ei mõista, miks peaks pikalt planeeritud lapse mingi lollaka mehe pärast ära kaotama. Muidugi on üksinda alguses raske lapsi kasvatada, aga ei oleks teemaalgataja esimene ega viimane naine, kes lastega üksinda jäänud.

Kõige jaburam on veel kellegi siinse “hea nõuanne”, et laps tuleb ära kaotada, sest muidu naise väärtus meesteturul langeb.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 16:13; 01.11 21:47; 02.11 18:21; 02.11 19:34; 02.11 22:00; 03.11 19:50; 03.11 20:04; 04.11 18:12; 04.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist väheke vanem, kui Ta, aga avaldaks oma arvamust. Kuidas saab üldse keegi olla kindel, et mees või naine on tema kõrval näiteks 2 aasta või 5 aasta pärast? Ei pea inimene sugugi kellegi teise juurde minema. Elul on kummalised käigud. Uued suhted, surm, õnnetused, haigused. Olete noored alles ja pole ümber selliseid olukordi olnud? Lapsed on elu õied ja ikka palju tähtsamad kui miski muu. Kui lapsed on oodatud ja planeeritud, siis mõelda abordile… Ei saa aru. No said praegu teada, et mees on petis, no mis siis? Hea, et nüüdki teada said. Elu on ka meheta võimalik. Lapsed jäävad meile. Mõned ütlevad, et mõtle, et rahaliselt hätta ei jää. Oh, ma olen korduvalt näinud, et midagi planeerida ja ette mõelda pole mõtet. Kõik, kes arvavad, et nad on oma kaaslastega õiged valikud teinud ja nüüd elu lõpuni kõik paigas ja kõik liigub ülesmäge või vähemalt horisontaalis- arvake uuesti! Tegelikult muutub tihti elu hetkega. Räägin otse- muututakse vahel joodikuteks, minnakse hulluks, juhtub ränki õnnetusi jne. See, et mingi tola vasakule paneb näitab lihtsalt, et pole vaja rohkem oma elu temale raisata. Ühegi tola pärast ei peaks küll elu muutvaid otsuseid tegema. Mõte kaotatud lapsest käib naisega elu lõpuni kaasas. Tõprast mehest saadud südamevalu ununeb.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud räägivad, et see on ju su oma paljuoodatud laps, kuidas saab üldse kaaluda, et sa teda enam ei taha? Seda last planeerides ja soovides oli olukord ometigi täiesti teine – neil oli perekond ja naine planeeris teist last selle ettekujutusega, et ta lisandub nende juba olemasolevasse perekonda.

Nüüd ei ole enam perekonda. On lagunenud suhe ja mees oma armukesega, kellest ta loobuda ei taha, aga on liiga mugav, et naise juurest välja kolida. Mees, kes ütleb, et elu on igavaks läinud ja kirge pole. Kui sellise mehega kokku jääda, hakkab neid armukesi elu jooksul palju olema, sest pikaaegses suhtes mingit igapäevaselt särisevat kirge tõesti ei ole. Enamikele naistele aga ei sobi selline variant, et mees oma lonti igal võimalusel võõras tiigis loputamas käib. Ja siis tekibki küsimus, et kas saada see teine ühine laps üksi või minna eluga edasi olemasoleva suurema lapsega. Vahel lihtsalt on elus nii, et õiged valikud ei ole alati kõige lihtsamad. Teemaalgataja ei ole öelnud, mida ta edasi kavatseb teha ja ei peagi ütlema. See on tema elu ja tema valikud.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 17:59; 01.11 18:01; 02.11 19:17; 03.11 22:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud räägivad, et see on ju su oma paljuoodatud laps, kuidas saab üldse kaaluda, et sa teda enam ei taha? Seda last planeerides ja soovides oli olukord ometigi täiesti teine – neil oli perekond ja naine planeeris teist last selle ettekujutusega, et ta lisandub nende juba olemasolevasse perekonda. Nüüd ei ole enam perekonda.

No see sõltub ikka vägagi sellest, kas naine end lapsega-lastega perekonnaks peab. Minu arust on nad vägagi pere, tehku see mees siis, mis ta tahab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.11 05:46; 02.11 06:45; 02.11 19:52; 03.11 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib.

Eks sa pead revolvrit kartma tõesti, ei saagi petta ja valetada, vahele võetakse.

Imelik, ma olen perekoolis sage lugeja ja ei ole küll selliseid soovitusi juhtunud siit lugema. Kas oskad ehk kas või ühe näita tuua, kui sinu arvates on neid teemasid siin lausa miljon olnud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.11 06:41; 03.11 06:48; 03.11 06:52; 04.11 07:24; 04.11 07:36; 05.11 07:14; 06.11 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd emotsioonid kõrvale panna ja pisut pragmaatiliselt mõtelda, siis ma ei näe küll mingit põhjust muidu mõistlik ja heas mõttes sissetöötatud mees lihtsalt heast peast teisele loovutada. Ta on seni veel sinu mees – võitle ometi! Sihuke loobuja mentaliteet võis siin viimasel kümnendil ehk isegi kasulik mingil määral olla, aga lihtsad ajad on lõppemas. Kui sa tahad head elu, siis sa pead selle eest võitlema.

Mis mõttes muidu mõistlik ja sissettöötatud mees? Kuidas saab selliselt käituv mees “muidu ju hea mees” olla?

Ka mind huvitab, kuidas see võitlemine välja näeb? Käsid meest ikka ennast armastada ja endaga jääda? Või lähed hoopis armukesel silmi peast välja kraapima?

Täiesti haiged naised on need, kes oma meeste pärast võitlevad. Kedagi vägisi end armastama ei pane. Või pead tõesti normaalseks, et inimesed on üksteisega koos käsu peale?

Ja mis head elu veel pärast sellist “armast” vahejuhtumit saab selliselt käituva mehega olla?

Täiesti vihale ajavad sellised nartsnaised!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.11 06:41; 03.11 06:48; 03.11 06:52; 04.11 07:24; 04.11 07:36; 05.11 07:14; 06.11 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelik ja südamik armastus on oma olemuselt lihtne. Kui selle eest peab võitlema ja punnima oma naba paigast, siis see pole armastus. Ma ei viitsiks elus olla suhtes, kus ma pean olema keegi teine, kus ma pean s**** alla neelama ja end alandama. Või mis su loogika ongi? Võitle ja edaspidi luura, kontrolli ja kahtlusta?

Hea suhte nimel tuleb pisut vaeva näha. Arvamus, et armastus lihtsalt on ja mina suhte säilitamiseks pingutama ei pea, viibki selleni, et varem või hiljem üks või teine endale uue südamliku ja lihtsa leiab. Antud juhul on mehel mingi kogemata armumine tekkinud. Selliseid tuleb ette. See on veel üsna värske ega ole ilmselt kuigi kaugele arenenud. Nagu eelpool viidatud sai, on tänu hormoonidele igal inimesel vähemasti kolm üheaegset võimalikku lähenemist seksile ja suhetele. Selle mehe puhul ei paista olevat vaja karta, et ta iga natukese aja tagant hakkab mingit suvalist võõrast himustama, sest tema himu selle uue naise vastu ei paista tulenevat testosterooni üleküllusest. Ka olla ta väitnud, et tal on endiselt tunded oma olemasoleva naise vastu. Seega peaks olema võimalik teda veenda, et tema kiindumus oma naisesse on see, mis väärib säilitamist ja et tema armumine uude naisesse on ajutine, läheb varsti üle ja järgnev ei saa mingilgi määral olema parem, kui see, mis tal juba on. Selliseid vahel väga harva armumisi tuleb kõigil ette. Enamasti me saame nendega ise hakkama. Raskem on see siis, kui me tunneme end meie olemasolevas suhtes kõrvalejäetuna.  Ma arvan, et kui meest veenda, et ta ei ole kõrvale tõugatud, tuleb ta oma tunnetega toime ja suudab tekkinud kõrvalsuhte lõpetada. Kui edaspidi suhtele mõistlikul määral tähelepanu osutada, saab ta selliste tunnetega ka ise hakkama.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 02.11 13:52; 02.11 14:06; 02.11 14:16; 02.11 14:31; 03.11 13:12; 03.11 17:01; 04.11 08:47; 04.11 08:51; 04.11 15:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täiesti vihale ajavad sellised nartsnaised!

Nartsnaised on need, kes kohtlevad mehi nagu kilesusse, paterdavad hoolimatult kus juhtub ja viskavad minema, kui need räpaseks ja katki lähevad.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 02.11 13:52; 02.11 14:06; 02.11 14:16; 02.11 14:31; 03.11 13:12; 03.11 17:01; 04.11 08:47; 04.11 08:51; 04.11 15:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Täiesti vihale ajavad sellised nartsnaised!

Ei meeldi mulle sellised sildistajad, kui sa ei tea pere siseelu nüansse. Las jääda ikka igaühe enda otsustada, kas suhte jätkamisel on mõte või mitte. Elu ei ole mustvalge.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on seni veel sinu mees – võitle ometi!

Huvitav, kuidas see välja peaks nägema?

Nagu siin on öeldud, meest tuleb alustuseks VEENDA. Mehel endal puudub aju, mees on lihtne olend. Tema arusaamist maailmast, perekonnast ja armastusest annab ümber keerata. Mees ei suuda ise midagi otsustada. Naised peavad omavahel VÕITLEMA. Paned seksika pesu selga, tõmbad kiisu-miisu-maski ette ja kukud, väsimusest ja eelnevast näkku sülitamisest olenemata, temaga seksima ja tähelepanu osutama. No ikka nii, et endal on oksemaitse suus, sest mees on alles teise naise juurest tulnud ja tema, see õnnetuke, armastab mõlemat naist. Mis siis, et laste ema ei peeta isegi abielu vääriliseks, aga väidetavalt tagab võitlus edaspidi igavese truuduse ja koosolemise.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 11:16; 03.11 16:14; 04.11 11:24;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Antud juhul on mehel mingi kogemata armumine tekkinud. Selliseid tuleb ette. See on veel üsna värske ega ole ilmselt kuigi kaugele arenenud.

Kuule, kommenteerimisele lisaks võiks ka lugeda, mis teemaalgataja kirjutanud on- no kui fantaseerimisest aega üle jääb. Mees on petnud ja välja kolimas, mis “pole kuhugi arenenud”!?  Kas sa arvad, et mees muidu teaks, et tal ikka armukesega “kirg” on olemas, kui käest kinni kaks korda pargis käinud on? Sa propageerid lihtsalt okseleajavat allaheitlikkust petmise ja petismeeste suhtes, et jumala eest mees majas oleks!

Keegi siin rääkis, kuidas tema tütre 13-aastased klassiõed käivad perekoolis enesekindlalt “suhtenõu” jagamas. Ma hakkan seda uskuma.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 09:45; 01.11 10:23; 02.11 13:33; 02.11 16:30; 03.11 16:24; 04.11 13:32; 05.11 13:47; 05.11 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki võtaks selle 23-aastase ka kampa kui otsustamiseks läheb? Äkki mehel polegi kellegi vahel valida – ega see 23-aastane pruugi antud olukorras leida, et on leidnud eluõnne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul on mehel mingi kogemata armumine tekkinud. Selliseid tuleb ette. See on veel üsna värske ega ole ilmselt kuigi kaugele arenenud.

Kuule, kommenteerimisele lisaks võiks ka lugeda, mis teemaalgataja kirjutanud on- no kui fantaseerimisest aega üle jääb. Mees on petnud ja välja kolimas, mis “pole kuhugi arenenud”!? Kas sa arvad, et mees muidu teaks, et tal ikka armukesega “kirg” on olemas, kui käest kinni kaks korda pargis käinud on? Sa propageerid lihtsalt okseleajavat allaheitlikkust petmise ja petismeeste suhtes, et jumala eest mees majas oleks!

Keegi siin rääkis, kuidas tema tütre 13-aastased klassiõed käivad perekoolis enesekindlalt “suhtenõu” jagamas. Ma hakkan seda uskuma.

Sul on mingi pidev vihakõne meeste suhtes, äkki sa peaks otsima abi?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin rääkis, kuidas tema tütre 13-aastased klassiõed käivad perekoolis enesekindlalt “suhtenõu” jagamas. Ma hakkan seda uskuma.

Mis sul viga uskuda – maailmavaate monokroomsust arvestades sa tõenäoliselt ise oledki neist üks. Ela natuke, hakkad tajuma, et suhetes on nüansse rohkem, mida arvestada, millest lähtuda. Just noortel naistel, kellel maailm tundub veel valla ja mehi jalaga segada, tundub see kompromissitus ja arusaam enese ilmeksimatusest prevaleerima.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.11 13:02; 02.11 13:52; 02.11 14:06; 02.11 14:16; 02.11 14:31; 03.11 13:12; 03.11 17:01; 04.11 08:47; 04.11 08:51; 04.11 15:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hea suhte nimel tuleb pisut vaeva näha. Arvamus, et armastus lihtsalt on ja mina suhte säilitamiseks pingutama ei pea, viibki selleni, et varem või hiljem üks või teine endale uue südamliku ja lihtsa leiab. Antud juhul on mehel mingi kogemata armumine tekkinud. Selliseid tuleb ette. See on veel üsna värske ega ole ilmselt kuigi kaugele arenenud. Nagu eelpool viidatud sai, on tänu hormoonidele igal inimesel vähemasti kolm üheaegset võimalikku lähenemist seksile ja suhetele. Selle mehe puhul ei paista olevat vaja karta, et ta iga natukese aja tagant hakkab mingit suvalist võõrast himustama, sest tema himu selle uue naise vastu ei paista tulenevat testosterooni üleküllusest. Ka olla ta väitnud, et tal on endiselt tunded oma olemasoleva naise vastu. Seega peaks olema võimalik teda veenda, et tema kiindumus oma naisesse on see, mis väärib säilitamist ja et tema armumine uude naisesse on ajutine, läheb varsti üle ja järgnev ei saa mingilgi määral olema parem, kui see, mis tal juba on. Selliseid vahel väga harva armumisi tuleb kõigil ette. Enamasti me saame nendega ise hakkama. Raskem on see siis, kui me tunneme end meie olemasolevas suhtes kõrvalejäetuna.  Ma arvan, et kui meest veenda, et ta ei ole kõrvale tõugatud, tuleb ta oma tunnetega toime ja suudab tekkinud kõrvalsuhte lõpetada. Kui edaspidi suhtele mõistlikul määral tähelepanu osutada, saab ta selliste tunnetega ka ise hakkama.

Kas sa nagu täitsa tõsiselt mõtled seda kõike või, mis sa siia kirjutad? Kohutav, kui hale ikka peab üks naine olema, et sedaviisi lömitab.

Seda juttu lugedes meenus mulle kohe üks ammune perekooli teema, kus üks mahajäetud naine jagas teisele mahajäetud naisele õpetussõnu.  See mehe armukese juurde minek on ajutine. Et mehel on peal roosa udu ja kohe varsti läheb see üle, sest mees saab aru, et see oli ainult kogemata, juhuslik armumine. Roosa udu käis jutu seest korduvalt läbi. Kusjuures, see “udutaja” oli täiesti tõsisel veendumusel, et kohe, kohe läheb mehelt see roosa udu pealt ära ja ta tuleb koju tagasi. Naine peab vaid meest veenma, et mehel on temaga palju õigem koos olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 16:13; 01.11 21:47; 02.11 18:21; 02.11 19:34; 02.11 22:00; 03.11 19:50; 03.11 20:04; 04.11 18:12; 04.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul viga uskuda – maailmavaate monokroomsust arvestades sa tõenäoliselt ise oledki neist üks. Ela natuke, hakkad tajuma, et suhetes on nüansse rohkem, mida arvestada, millest lähtuda. Just noortel naistel, kellel maailm tundub veel valla ja mehi jalaga segada, tundub see kompromissitus ja arusaam enese ilmeksimatusest prevaleerima.

Huvitav, mis nüansid siin veel on? Mehel on armuke ja plaanib kodust välja kolida. Naise arvates võib olla kas või tuhat nüanssi ja põhjust koosjätkamiseks. Kui mees tahab armukest, siis on sellest vähe, et vanas suhtes oli palju nüansse. Sinu loogika järgi peaks naine mehe jala külge kinni hüppama ja järele lohisedes teda kinni hoidma, kui mees läheb?  Sest siis mees ju mõtleb ringi ja tahab ikka oma naisega koos olla.

Inimesed peavad ikka ISE tahtma teineteisega koos olla. Kuidas on võimalik käsu või veenmise peale kellegagi koos elada? Kas sulle tõemeeli meeldiks elada sellist elu, kus mees on sinuga ainult selle pärast, et sina tahad nii? Tegelikult mõtleb mees hoopis kellestki teisest.  Ja isegi, kui ei mõtle kellegi teise peale ja kuulekalt täidab käsku – on sinuga koos, siis vaevalt, et sellises koosluses mees õnnelik oleks. Ja tegelikult ei oleks sina ise ka, sest saad ju ise ka aru, et heast suhtest on see kõik väga kaugel.

Ma ei kujuta ette, mis elu sa inimene elanud oled, et sa sellist juttu ajad? Mehed on sind vist küll räigelt väärkohelnud ja palju maha jätnud, et sa nii meeleheitlikult pead õigeks, et naine litsmehe külge klammerduks.

Sellisel suhtel, mida sina siin teistele soovitad, ei ole armastusega kõige vähematki pistmist. Mees nagunii naist ei armasta. Naine enda arvates õudselt armastab. Tegelikult on hoopis suhtesõltuvuses klammerduja ja tahab meest omandada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.11 16:13; 01.11 21:47; 02.11 18:21; 02.11 19:34; 02.11 22:00; 03.11 19:50; 03.11 20:04; 04.11 18:12; 04.11 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib. Eks sa pead revolvrit kartma tõesti, ei saagi petta ja valetada, vahele võetakse.

Revolver, mina ootan jätkuvalt näidet teemast/kommentaarist, kus naistel soovitatakse mehele vägisi laps teha. Neid pidi ju miljoneid olema. Siis ei tohiks ju raske olla leida paar näidet?

Ilmselt sa ei saa seda panna, sest selliseid soovitusi ei ole siin kunagi keegi andnud. see on sinu enda peas välja mõeldud ulm, mida sa kui mantrat teemast teemasse ISE siin korrutad ja üritad naistele vägisi omistada.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.11 06:41; 03.11 06:48; 03.11 06:52; 04.11 07:24; 04.11 07:36; 05.11 07:14; 06.11 07:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps oli planeeritud, siis ma ei saa katkestamisejutust üldse aru. Kui ise tahtsid seda last, miks sa ennast siis nüüd millestki ilma tahad jätta, sest keegi teine on mölakas?

Paraku ei kaasne lapsega ainult see “oi-kui-nunnu” osa, vaid ka suur elumuutus. Rasedus, töölt eemale jäämine, magamata ööd, hiljem lasteaia leidmine, töö ja laste vahel laveerimine.

Olla üksikema 5-aastase lapsega ei ole nii keeruline. Laps on juba asjalik, ise saab tema kõrvalt tööl käia, natuke võib isegi aega kohtamas käimiseks jääda ja tõenäosus uue kaaslase leidmiseks on suur.

Üksikemana rase olla, suurema lapse kõrvalt üksi vastsündinu eest hoolitseda, hiljem tööle tagasi minna olles ainus, kes saab haige lapsega koju jääda – kõik läheks keerulisemaks. Ka uue suhte leidmine, sest kahe lapse kõrvalt on esiteks raskem aega leida ja teiseks ei ole mehed pagasist suuremas vaimustuses.

Mina isiklikult ka ei tahaks petjast mehega teist ühist last, et seda beebit siis edasi-tagasi jagama hakata ja mehe uute bimbodega võidelda (sest uutel kipub tihtipeale eelmise naise ja ühiste laste kohta palju arvamist olema).

Teemaalgataja on ilmselt veel üsna noor ja see teine laps tuleks varem või hiljem nagunii. Aga miks mitte kellegi teisega, et lapsel oleks mõlemad vanemad ja turvatunne?

Et siis võimalik, tulevane uus mees on olulisem, kui omaenda pikalt planeeritud ja juba üsas kasvav laps?

Sul paistavad prioriteedid ikka väga omapärases järjestuses olema. Juba mitmes kord üritad selgeks teha, kui oluline on ikka leida uus mees… Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla. See laps on sinu silmis tüütu takistus uue mehe leidmisel.

Abordivastased siin koos?

Olukord on ju muutunud, nad soovisid last koos ja nüüd on naine selle olukorraga üksi. Rääkides bioloogilisest kellast, vat ka see kell tiksub nüüd ja väga kiirelt, ega ta lõputult abordiga venitada ei saa. Ka mina ei tahaks petjast mehega ühist last ja valiksin kindlasti abordi. Ei taha mõeldagi olukorrale, kui saad petmisest teada hetkel kui abordiks hilja…

Kõik, kes väidavad, et lapsel on ju isa olemas, sünnita ikka. Rumalus. Isa võib olla olemas paberil, aga reaalsuses mitte. Ja et kui sellel väikesel inimhingel oleks valida, kas mitte sündida või sündida isata, ta tahaks sündida. Mu oma suhtlusringkonnas on üks täpselt sellisel moel sündinud tüdruk- ema oli rase, isa pettis, ema sai teada, abordiks oli liiga hilja… Nn. isa ei taha temast midagi teadagi, isa uus naine veel vähem. Võite omale ette kujutada, kuidas see noor inimene, tänaseks täiskasvanu, on vaimselt piinelnud.

Võimaliku uue mehe tähtsustamine ka siin hammaste vahel. Olgem siis ausad, kas naisel on võimalus leida normaalne uus mees lihtsamini ühe või kahe lapsega? Oot oot, ei ole vaja hakata undama, et normaalne mees võtab naise ja kasvõi tema kümme last omaks. Äkki naine on nii pettunud, et ei tahagi mingit uut meest? Kuidas tal siis lastega lihtsam elus hakkama saada on, on ju suur vahe, kas sul on üks või kaks last. Rõhutada jälle, et lastel on ju isa ka olemas- ei pruugi olla. Ja isegi kui on, ei pruugi lapsed olla tema koju oodatud. Isal on ju oma pere ka ja ka neil on ses teemas kaasarääkimisõigus.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 17:37; 05.11 12:22; 05.11 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siin miljon teemat olnud kuidas naine tahab last, mees ei taha ja siis soovitatakse naisel jääda rasedaks. Küll mees lepib. Eks sa pead revolvrit kartma tõesti, ei saagi petta ja valetada, vahele võetakse.

Revolver, mina ootan jätkuvalt näidet teemast/kommentaarist, kus naistel soovitatakse mehele vägisi laps teha. Neid pidi ju miljoneid olema. Siis ei tohiks ju raske olla leida paar näidet?

Ilmselt sa ei saa seda panna, sest selliseid soovitusi ei ole siin kunagi keegi andnud. see on sinu enda peas välja mõeldud ulm, mida sa kui mantrat teemast teemasse ISE siin korrutad ja üritad naistele vägisi omistada.

Kaeva neid teemasid ca 5 aastat tagasi. Osad need tädikesed on jumala juurde tänaseks läinud (eks karma sai kätte), seepärast ongi natuke vaiksem siin. Kui sa minu nime juba tead, eks sa isegi olid see kes selliseid soovitusi jagas, nagu ka siin teemas. Ma saan aru et teil on tiba häbi kui mõni mees loeb teie õelaid soovitusi ja te olete natuke nagu alasti.

Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3582265/

Lisainfo:

Vihakõne

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui laps oli planeeritud, siis ma ei saa katkestamisejutust üldse aru. Kui ise tahtsid seda last, miks sa ennast siis nüüd millestki ilma tahad jätta, sest keegi teine on mölakas?

Paraku ei kaasne lapsega ainult see “oi-kui-nunnu” osa, vaid ka suur elumuutus. Rasedus, töölt eemale jäämine, magamata ööd, hiljem lasteaia leidmine, töö ja laste vahel laveerimine.

Olla üksikema 5-aastase lapsega ei ole nii keeruline. Laps on juba asjalik, ise saab tema kõrvalt tööl käia, natuke võib isegi aega kohtamas käimiseks jääda ja tõenäosus uue kaaslase leidmiseks on suur.

Üksikemana rase olla, suurema lapse kõrvalt üksi vastsündinu eest hoolitseda, hiljem tööle tagasi minna olles ainus, kes saab haige lapsega koju jääda – kõik läheks keerulisemaks. Ka uue suhte leidmine, sest kahe lapse kõrvalt on esiteks raskem aega leida ja teiseks ei ole mehed pagasist suuremas vaimustuses.

Mina isiklikult ka ei tahaks petjast mehega teist ühist last, et seda beebit siis edasi-tagasi jagama hakata ja mehe uute bimbodega võidelda (sest uutel kipub tihtipeale eelmise naise ja ühiste laste kohta palju arvamist olema).

Teemaalgataja on ilmselt veel üsna noor ja see teine laps tuleks varem või hiljem nagunii. Aga miks mitte kellegi teisega, et lapsel oleks mõlemad vanemad ja turvatunne?

Et siis võimalik, tulevane uus mees on olulisem, kui omaenda pikalt planeeritud ja juba üsas kasvav laps?

Sul paistavad prioriteedid ikka väga omapärases järjestuses olema. Juba mitmes kord üritad selgeks teha, kui oluline on ikka leida uus mees… Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla. See laps on sinu silmis tüütu takistus uue mehe leidmisel.

Abordivastased siin koos?

Olukord on ju muutunud, nad soovisid last koos ja nüüd on naine selle olukorraga üksi. Rääkides bioloogilisest kellast, vat ka see kell tiksub nüüd ja väga kiirelt, ega ta lõputult abordiga venitada ei saa. Ka mina ei tahaks petjast mehega ühist last ja valiksin kindlasti abordi. Ei taha mõeldagi olukorrale, kui saad petmisest teada hetkel kui abordiks hilja…

Kõik, kes väidavad, et lapsel on ju isa olemas, sünnita ikka. Rumalus. Isa võib olla olemas paberil, aga reaalsuses mitte. Ja et kui sellel väikesel inimhingel oleks valida, kas mitte sündida või sündida isata, ta tahaks sündida. Mu oma suhtlusringkonnas on üks täpselt sellisel moel sündinud tüdruk- ema oli rase, isa pettis, ema sai teada, abordiks oli liiga hilja… Nn. isa ei taha temast midagi teadagi, isa uus naine veel vähem. Võite omale ette kujutada, kuidas see noor inimene, tänaseks täiskasvanu, on vaimselt piinelnud.

Võimaliku uue mehe tähtsustamine ka siin hammaste vahel. Olgem siis ausad, kas naisel on võimalus leida normaalne uus mees lihtsamini ühe või kahe lapsega? Oot oot, ei ole vaja hakata undama, et normaalne mees võtab naise ja kasvõi tema kümme last omaks. Äkki naine on nii pettunud, et ei tahagi mingit uut meest? Kuidas tal siis lastega lihtsam elus hakkama saada on, on ju suur vahe, kas sul on üks või kaks last. Rõhutada jälle, et lastel on ju isa ka olemas- ei pruugi olla. Ja isegi kui on, ei pruugi lapsed olla tema koju oodatud. Isal on ju oma pere ka ja ka neil on ses teemas kaasarääkimisõigus.

Ma ikka ei saa aru, miks siis nii vanalt seksida end rasedaks (teadliku sooviga), siis teha abort kui mees tegelikult last ei soovinudki. Miks seda last on vaja ära tappa? Tal ei ole isa?, aga on isa. Kui perekoolis iga teine tahab suhet lõpetada, tahab saada lapse isast lahti, miks praegune olukord kuidagi teine oleks? Miks tappa ära laps, kui homme võidad lotoga äkki miljoni ja elu lill või tuleb sellest lapsest kunagi president?

Päris haige on see kuidas lapsi ära tapetakse kuna suhe ei suju.

Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3582276/

Lisainfo:

Isiklik solvang (Kasutajatingimused 4.2)

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kaeva neid teemasid ca 5 aastat tagasi. Osad need tädikesed on jumala juurde tänaseks läinud (eks karma sai kätte), seepärast ongi natuke vaiksem siin.

Ühesõnaga ei suutnud sa oma väidet tõestada, pole vaja nii ohtralt vahutada.

Küllap need “tädikesed” on oma nooruse vitsad juba kätte saanud, et mees läheb minema nii või teisiti, ei päästa kaelamääritud titt lagunevat suhet ja ei hoia kinni minemakippuvat meest. Ja enam nad nii lolli nõu teistele ei anna. Näed, naised õpivad oma vigadest 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 09:45; 01.11 10:23; 02.11 13:33; 02.11 16:30; 03.11 16:24; 04.11 13:32; 05.11 13:47; 05.11 19:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Rase ja mees pettis