Esileht Pereelu ja suhted Rase ja mees pettis

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Rase ja mees pettis

Postitas:

Kaeva neid teemasid ca 5 aastat tagasi. Osad need tädikesed on jumala juurde tänaseks läinud (eks karma sai kätte), seepärast ongi natuke vaiksem siin.

Ühesõnaga ei suutnud sa oma väidet tõestada, pole vaja nii ohtralt vahutada.

Küllap need “tädikesed” on oma nooruse vitsad juba kätte saanud, et mees läheb minema nii või teisiti, ei päästa kaelamääritud titt lagunevat suhet ja ei hoia kinni minemakippuvat meest. Ja enam nad nii lolli nõu teistele ei anna. Näed, naised õpivad oma vigadest ????

Miks ma sulle üldse midagi tõestama pean?
Eks sa siis tapa lapsi ja soovita ka teistele, sest sa oled ju naine.

Lisainfo:

Vihakõne

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla.

Ee, kui ma oleks saanud valida, kas sündida sitta suhtesse (sündisin) või ema oleks abordi teinud, siis ma oleks kindalt hääletanud teise variandi poolt. Seda hüljatuse tunnet (isa on olemas, suhtleme, aga ma ei tunne, et teeme seda vabast tahtest) läbi kogu elu ei korva miski.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 16:22; 05.11 16:52; 05.11 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla.

Ee, kui ma oleks saanud valida, kas sündida sitta suhtesse (sündisin) või ema oleks abordi teinud, siis ma oleks kindalt hääletanud teise variandi poolt. Seda hüljatuse tunnet (isa on olemas, suhtleme, aga ma ei tunne, et teeme seda vabast tahtest) läbi kogu elu ei korva miski.

Äkki sa lähed siis arstile? Soovitada teisele naisele tappa oma laps, seda saabki teha vaimselt haige inimene. Otsi inimene abi!

Siin perekoolis iga teine naine ongi hüljatud, petetud meeste vihkaja. 90% teemadest on mingid pastakast väljaimetud lollused.

Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3582514/

Lisainfo:

Valetamine, laim, vulgaarne enese väljendus, teisi kasutajaid alaväärselt kohtlev (Kasutajatingimused 4.5)

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla.

Ee, kui ma oleks saanud valida, kas sündida sitta suhtesse (sündisin) või ema oleks abordi teinud, siis ma oleks kindalt hääletanud teise variandi poolt. Seda hüljatuse tunnet (isa on olemas, suhtleme, aga ma ei tunne, et teeme seda vabast tahtest) läbi kogu elu ei korva miski.

Äkki sa lähed siis arstile? Soovitada teisele naisele tappa oma laps, seda saabki teha vaimselt haige inimene. Otsi inimene abi!

Siin perekoolis iga teine naine ongi hüljatud, petetud meeste vihkaja. 90% teemadest on mingid pastakast väljaimetud lollused.

Lugemisega probleeme? Pole poole sõnagagi öelnud, mida TA peaks tegema, vaid vaidlesin vastu emotsioonaalsele argumendile, et iga laps tahab siia ilma tulla. Kamandama kipuvad siin sinusugused.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 16:22; 05.11 16:52; 05.11 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla.

Ee, kui ma oleks saanud valida, kas sündida sitta suhtesse (sündisin) või ema oleks abordi teinud, siis ma oleks kindalt hääletanud teise variandi poolt. Seda hüljatuse tunnet (isa on olemas, suhtleme, aga ma ei tunne, et teeme seda vabast tahtest) läbi kogu elu ei korva miski.

Äkki sa lähed siis arstile? Soovitada teisele naisele tappa oma laps, seda saabki teha vaimselt haige inimene. Otsi inimene abi!

Siin perekoolis iga teine naine ongi hüljatud, petetud meeste vihkaja. 90% teemadest on mingid pastakast väljaimetud lollused.

Lugemisega probleeme? Pole poole sõnagagi öelnud, mida TA peaks tegema, vaid vaidlesin vastu emotsioonaalsele argumendile, et iga laps tahab siia ilma tulla. Kamandama kipuvad siin sinusugused.

Palju aastaid tagasi oli siin perekooli keegi neiu kes tahtis end ära tappa. Siis kõik naised karjusid talle kaasa, tapagi end ära. Eks ta siis tappiski. See on nii haige kuidas te ikka soovitate oma vaimupimedaid asju. Iga teine käib aastakümneid psühholoogil jne.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 02.11 16:42; 02.11 17:52; 02.11 18:48; 03.11 11:48; 03.11 17:05; 04.11 15:04; 05.11 12:34; 05.11 12:44; 05.11 14:13; 05.11 16:39; 05.11 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ma poleks uskunud, et see teema siin suureks paisub. Olen siit välja noppinud väga palju positiivset ja igapäevaselt lugemas käinud.  Kuna ma väga hoolin oma mehest ja lapsest, siis otsustasin talle anda teise võimaluse. Kusjuures initsiatiiv tuli ikkagi tema poolt, on olnud palju pisaraid ja rääkimist. Pingutame ühise suuna nimel, püüame märgata üksteist rohkem ja kaasame spetsialisti, et saada üle valust ning hingehaavadest. Kõhubeebi tunneb ennast hästi, tema siia ilma oodatud ja armastatud.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 08:04; 01.11 08:36; 01.11 14:08; 05.11 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta siis tappiski. See on nii haige kuidas te ikka soovitate oma vaimupimedaid asju.

Palun tsiteeri, kus ma soovitasin üldse midagi. Ma ei rääkinud mitte teemaalgatajaga, vaid ühe teise kommentaatoriga. Ma nimetaks vaimupimedaks inimest, kes kleebib teisele külge silte, mis ei vasta tõele ja eeldab asju, mis samuti ei vasta tõele.

Teemaalgatajale soovin edu. Siiralt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.11 16:22; 05.11 16:52; 05.11 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühja sellest pisikesest inimhingest, kes sooviks siia maailma tulla.

Ee, kui ma oleks saanud valida, kas sündida sitta suhtesse (sündisin) või ema oleks abordi teinud, siis ma oleks kindalt hääletanud teise variandi poolt. Seda hüljatuse tunnet (isa on olemas, suhtleme, aga ma ei tunne, et teeme seda vabast tahtest) läbi kogu elu ei korva miski.

Nagu minu sõbranna sõnad. Ainult et ta on öelnud, et ema tegi mitu korda aborti, oleks võinud selle ühe tegemata korra ka ikka teha. Isa oli last tahtnud nii väga, seepärast ta sündiski. Isa surnud ja emaga igasugune soe suhe olematu.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 17:37; 05.11 12:22; 05.11 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ma poleks uskunud, et see teema siin suureks paisub. Olen siit välja noppinud väga palju positiivset ja igapäevaselt lugemas käinud.  Kuna ma väga hoolin oma mehest ja lapsest, siis otsustasin talle anda teise võimaluse. Kusjuures initsiatiiv tuli ikkagi tema poolt, on olnud palju pisaraid ja rääkimist. Pingutame ühise suuna nimel, püüame märgata üksteist rohkem ja kaasame spetsialisti, et saada üle valust ning hingehaavadest. Kõhubeebi tunneb ennast hästi, tema siia ilma oodatud ja armastatud.

Ühte lisavõimalust on igaüks elus ära teeninud. Loodan siiralt, et see on seda väärt ja et teil läheb edaspidi hästi!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 01.11 09:45; 01.11 10:23; 02.11 13:33; 02.11 16:30; 03.11 16:24; 04.11 13:32; 05.11 13:47; 05.11 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaeva neid teemasid ca 5 aastat tagasi. Osad need tädikesed on jumala juurde tänaseks läinud (eks karma sai kätte), seepärast ongi natuke vaiksem siin. Kui sa minu nime juba tead, eks sa isegi olid see kes selliseid soovitusi jagas, nagu ka siin teemas. Ma saan aru et teil on tiba häbi kui mõni mees loeb teie õelaid soovitusi ja te olete natuke nagu alasti.

Mida oligi vaja tõestada. Sul ei ole ühtegi sellist näidet tuua.

Mina ei ole mitte iialgi soovitanud ühelegi naisele mehele vägisi laps teha. Ei praegu ega ka mitte viis aastat tagasi. Samuti ei ole ma mitte kunagi arvanud, et laps saab olla mehe kinnihoidmise vahend või vahend, millega mehelt raha (elatist) välja pumbata.

Ma ise olen abielus ühe mehega väga pikka aega ja kõik meie neli last on sündinud meie ühise otsuse tulemusel. Just nimelt, meie lapsed ei sündinud kogemata ega minu initsiatiivil, vaid need olid meie mõlema planeeritud. Uskumatu lugu, eks? Lapsed on nüüd meil juba täiskasvanud, ja mul pole enam võimalust meest millegagi kinni hoida või santažeerida 😀 (sinu mõistes), aga mees on millegipärast ikka veel minuga. Nii, et leidub siiski mehi, kes oma naist armastavad ja tahavad ühe ja sama naisega koos elada sõltumata sellest, kas peres on parasjagu lapsed kasvamas või mitte. Sinu jaoks muidugi arusaamatu, sest mehe roll on ju käia ühe litsi juurest teise juurde ja seemet külvata. Just külvata, sinu arvates on kondoomita seks elementaarne, aga et seeme idanema ei läheks peab vastutama muidugi naine. Heal juhul tuleks sinu arvates elada püsivas suhtes paar aastat, selle aja jooksul usinalt kõrvalt võtta ja siis edasi liikuda uuema, noorema ja huvitavama juurde…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.11 06:41; 03.11 06:48; 03.11 06:52; 04.11 07:24; 04.11 07:36; 05.11 07:14; 06.11 07:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Rase ja mees pettis