Esileht Lapse ootamine Rase ülekaaluline

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rase ülekaaluline

Postitas:
Kägu

Kui palju on teie rasedust mõjutanud ülekaalus olemine?

Just mõtlen nt vererõhk jne. Eelmise lapsega olin 10kg kergem ja nüüd seekord on kaal suurem. Enesetunne hea, energiat on, lihtsalt mõtlesin, et kuidas see mõjutada võib.

Kindlasti ei plaani nüüd rasedana ennast ma ei tea kui suureks süüa. Ikka vaatan mida söön, et ülekaalu rohkem ei lisanduks.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10kg nüüd ei tohiks küll väga mõjutada ????

Ma olin esimese lapse raseduse alguses 15kg raskem, ütleks enesetunde põhjal, et praegu teist last oodates on raskem olla, iiveldab rohkem.. aga ma olen 100% kindel, et asi ei ole minu kehakaalus ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Preklampsia oht on lõpu poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen ikka vähe, aga ei ole mõjutanud. Oleks oletanud, et kuna kerge ülekaal (ja ka halvad toitumisharjumused) on, siis lähen eriti jämedaks rasedusega, aga esimesega võtsin üsna vähe juurde ja nüüd teisega ka sama, et pole märkimisväärne – ikka on tulnud juurde, aga teised ütlevad just, et näen normaalne välja, et kõht suur, aga pole üleni paksuks läinud 🙂 ühesõnaga vaevuseid ei tunne, et rohkem oleks. Tõenäoliselt mida suurem ülekaal, seda raskem on lõpupoole.. ja siis omakorda ei saa eriti liikuda, mis jällegi vaevuseid ja ülekaalu soodustab. Ehk siis – kui enesetunne hea, kompenseeri seda ülekaalu lihtsalt nii, et liigu ringi, kuni saab – see on rasedusele igal juhul väga väga kasulik!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

30kg ülekaalu ja mitte kuidagi ei mõjutanud. Kaalus võtsin juurde vähe, kuni 5kg, viimased kilod tulid viimasel 2-3 nädalal.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 on vähe.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei öelnud, palju ta kaalub, vaid et, 10 kg rohkem. Seevõib tähendada nii 70 kui 100 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA ei öelnud, palju ta kaalub, vaid et, 10 kg rohkem. Seevõib tähendada nii 70 kui 100 kg.

Ta ütles, et ei plaani end suureks süüa, ju võib eeldada sinna 70 kanti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raske ülekaaluline? Kas on mõni kerge ülekaaluline ka? Ülekaaluline in raske.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkiri oli küll rase ülekaaluline, aga mõni ei jõua lugeda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Rase ülekaaluline