Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või kujutan ette?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Rase või kujutan ette?

Postitas:

Küsin targematelt nõu. Ov oli 9 päeva tagasi ja kaks päeva on meeletult iiveldanud, olen emotsionaalsem kui varem ja alaselg annab tunda. Nibud juba mitmendat päeva valusad.

Testi jaoks on veidi vara ja arvan et kujutan endale kõike lihtsalt ette. Südamerahuks uurin, et kas tõesti on võimalik, et raseduse sümptomid kimbutavad enne kui testid üldse tulemusi näitavad? Ootan teiste kogemusi. Arvan ise et olen end lihtsalt rasedaks mõelnud, liiga suur soovunelm.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:12; 22.07 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin enne testi küll juba, et midagi on teisiti. Testi tegin päev enne oodatavat mensest ehk 4+2. Kõhus torkis ja olin emotsionaalne. Oli ka korraks roosakat määrimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundlikuimad testid peaks näitama juba 10 päeva peale ovulatsiooni, seega tee test ja saad vastuse. Ma sain positiivse tulemuse 2 päeva enne päevade ära jäämist. Ja kahtlustasin juba varem, sest olid teatud kahtlased sümptomid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ca. 6-7 p peale OV-d kerge iiveldus iga hommik ja õhtu. 9-ndal päeval tegin testi(10-se Biocardi) ja sellel ilmus kohe ka teine õrn triip. Köik oleneb kuna pesastumine toimunud on-kellel varem,sellel rasedustest näitab varem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 23:16; 23.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle aja peale peaks tundlikum test kindlasti näitama, mul näitas 8. päeval. Iiveldus nii vara pole kunagi rasedusest, pigem on see premenstruaalne sündroom. Raseduse ajal hakkab iiveldus alles kuskil 6. nädalast. Usun, et see on sul ka selline ülemõtlemine, osad siis juba kujutavad ette, et kõht on ees, tegelikult on natuke gaase.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla ka tavaline PMS paraku. Minul on olnud tihti täpselt selliseid sümptomeid enne päevi, testid aga negatiivsed ja hakkavadki päevad. Eriti varajane test tee aga ära – Euroapteegis on üks rohelises karbis ja maksab ca 5 eur – näitab tulemust alates 7 päeva peale ovulatsiooni (5-se tundlikkusega – kõige tundlikum).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalused on nii 50:50, kas rasedusest või pms+soovmõtlemine. Kui mitte veel, siis paari päeva pärast võiksid testid juba näidata küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul neid tunnuseid küll ja küll olnud, mitte kordagi pole need rasedust tähendanud. Kõik 4 rasedust on ilmutanud ennast ikkagi päevade ära jäämisega ja muud polegi kohe alguses olnud. Aga see ei tähenda, et kellelgi teisel ei võiks teistmoodi olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ka kordagi tunnuseid olnud enne päevade ära jäämist.
Tunnused tekkinud alles 6 nädal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna selle Euroapteegi testi ja ilmus ka teine õrn triibuke. Aitäh kõigile kaasa rääkijatele, oli tore ka teiste kogemuste kohta lugeda!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 21:12; 22.07 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaidlen vastu sellele,et esimesed tunnused tekivad alles ca. 6-nädalal. Iga naine, iga rasedus on erinev. Mul ei ole kunagi PMS-i olnud- esimest korda elus olid rinnad valusad ja paiktsesid enne oodatavaid päevi, söögiisu oli tõusnud ja samuti ka iiveldus- ei olnud PMS vaid rasedus. 4+5 oli iiveldus juba nii tohutu,et miski ei püsinud sees. Eelnevate rasedustega osadega oli, osadega mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 23:16; 23.07 13:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või kujutan ette?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.