Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või mitte

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Rase või mitte

Postitas:

Tere
Lühidalt kokkuvõttes, kas on kellelgi kogemust, et ühe firma testid on positiivsed ja teise firma testid negatiivsed, kuigi tundlikuse tase on sama? Nimelt 6 formula vitale varajast testi kõik positiivsed, samas benu ja one step varajased negatiivsed. Ise mõtlen äkki ikkagi oli varajane katkemine, kuna ka menstruatsioon algas, kuigi kestis vaid 2 päeva ja ülejäänud 2 päeva määris.Lootus loomulikult on siiski sees aga uut testi veel teha ei julge. Palun kel on kogemusi erinevate testidega ja oskaks öelda, kas tõesti mõni test võib olla vale positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Jah, valepositiivseid teste esineb. VB Formula Vitale reageeris natukene tugevamalt hormoonile või ka mingile ainele kehas (on inimesi, kelle kehas teatud ained reageerivad samamoodi, nagu HCG rasedustestidel). Võis olla ka tõesti varajane katkemine, eriti kui ütled, et ka päevad algasid. Muidugi kui päevad olid pigem verevaesed, siis ehk on lootust rasedusele, aga üldsielt kui juba punaselt ja vererohkelt veritseb, siis suurima tõenäosusega siiski rasedus ei jäänud psüima (kui üldse oli tegemist rasedusega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 valepositiivset pole usutav, pigem ikka katkenud rasedus ja teise firma test lihtsalt väiksema tundlikkusega. Kui päevad õigel ajal, siis oleks pidanud rasedustest olema ammu pos, isegi vähemtundlikum.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Onestep neist kõige uimasem. Veres oli hcg 77, Benu roosa oli rasvane ja Onestep näutas ainult kuma. Arvan sama, et rasedus katkes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbrannal oli nii, et näitas kolm korda et negatiivne, aha mingi aeg pärast sai teada et ikkagi rase. Aga Sinu situatsioonis mõtlen et ikka katkenud rasedus, kuna algasid päevad.Kui päevad õigel ajal, siis oleks pidanud rasedustest olema ammu pos, isegi vähemtundlikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle sõbranna veritses terve nädala ja praeguseks rasedus poole peal. Oli hematoom olnud, mis õnneks kadus ära ja rasedus ei katkenud. Tee üks rasedustest veel ja kui negatiivne, siis ilmselt katkes 🙁 one step rasedustestid on väga kehvakesed ja pidid üsna hilja näitama hakkama. Mina püüdsin oma triipe üsna pikalt ja jõudsin ikka väga palju erinevate firmade teste ära teha. Kuivamistriipe minu silm veel näinud ei ole ja usun, et kui triibu said, siis oli see rasedus, mis katkes vara 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Rase või mitte